|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: plodek umrl - kaj sledi?
16.11.2007 15:46:26   
...Martina...
Oh ja, kake štorje res.
Punce res je težko. Dejmo se dosti pogovarjat o tem, sigurno nam bo boljše. Jaz imam upanje v naprej, vendar, tolko kot sem se prej čakala, bi zdaj rada nadoknadila.
Upam, da se bom umirila, in da bom ponovno zaživela.

Punce, think +.

ne pozabit +.

in bo.

lep vikend

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: plodek umrl - kaj sledi?
9.12.2007 13:37:00   
PIKA
Sama imam 2 ss zaporedoma za sabo, obakrat abrazija. Moj g. (Dr.Merlo) svetuje abrazijo v vsakem primeru, ker je tako veliko manj možnosti za zaplete po ss, napr. vnetje, če kaj ostane (kar se rado dogaja). Takšna vnetja pa lahko povzročijo kasnejše težave pri bodočih zanositvah. Sama abrazija traja 5 minut, po nekaj urah greš domov, bolečin ali krčev ni, krvavitev traja le nekaj dni in še to bolj malo. Vsaj pri meni je bilo tako.

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: plodek umrl - kaj sledi?
22.12.2007 11:34:23   
tassa
Zdravo punce!

Zdaj ko je že en teden za mano, malo lažje pišem o teh stvareh. Ja, naredilo se mi je tisto, kar  misliš da se tebi to ne more nikoli narediti, pač žal nas doletijo tudi neprijetne stvari.

Bila sva v veselem pričakovanju, saj bi se nam pridružila še ena pikica. V petek popoldan sem imela rahel rjav izcedek (isto kot priprvi nosečnosti), nato še majhen strdek (hudooo, kaj je zdaj to????). Nato pa zatišje spet nič in vse ok! Po pogovoru s kolegico se odločim, da vseeno grem na UZ! Pridem v bolnišnico, kjer me najprej zdravnica pregleda vaginalno, vse ok, nič posebnega. Nato pa UZ in besede zdravnice ("saj to ni nič več nič") svet se mi je sesuuser posted image !! Kaj ni več nič?!? Ja, plodek mi je v 8 tednu umrl ( naj bi bil pa v 11 tednu). Naslednji dan sem imela čiščenje. Zdaj pa ležim in sama sebe nekako prepričujem, če je že moglo se to narediti, boljše da se je to naredilo že zdaj.

Zdaj šele zastopim in občutim vaše bolečine in negotovost in res sočustvujem z vami!!!!! pravijo, da mati narava poskrbi za vse. Ampak zakaj glih nam, meni?! kaj človek naredi narobe? Bojim se mesecev, ko bom gledala bušije in nato dojenčke, ki bodo rojeni takrat ko naj bi se rodila moja pikica!!!!

Zdaj pa samo še čakam, da neham krvavet. Na začetku nisem skoraj nič krvavela, nato pa po štirih dneh močno, zdaj ko pa spet ležim je malo boljše. Upam, da se mi kej ne zakomplicira.

Želim vam, da bolečine čimprej minejo, ter da boste kmalu spet v veselem pričakovanju in v lepi brez zapletov nosečnosti!!!!!

Tassa



(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: plodek umrl - kaj sledi?
22.12.2007 15:24:14   
Joob
Tassa,drži se in misli pozitivno!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: plodek umrl - kaj sledi?
24.12.2007 18:23:46   
...Martina...
Tassa, zelo mi je žal zate. To je res zelo grda stvar , ki se zgodi prav res ne vem zakaj....
Drži se in misli pozitivno naprej. Boš vidla k bo boljše. Kmalu bo novo leto in novo poglavje za nas.
Pridruži se nam na Pogovori o spontanem splavu, boš vidla, ti bo boljše se kaj pomenit z nami...

Srečno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: plodek umrl - kaj sledi?
28.1.2008 20:41:52   
kamcha
pozdravljene!
vidim da nisem sama v tem kar se mi dogaja. danes sem vzela tisto tableto za UPN, ker sem izvedela da moj mali fantek ne bi bil zdrav. user posted image  sem v 15 tednu in me zanima če katera ve kako poteka postopek? jutri moram nazaj v bolnico, kjer mi bojo sprožili popadke. kako to dejansko izgleda? user posted image  
kako ga bom pogrešala. user posted image
pa vsem veliko sreče.

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: plodek umrl - kaj sledi?
28.1.2008 21:23:18   
Serendipity
kamcha in ostale punce - user posted image  user posted image  milijon objemčkov! Ostanite močne! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kamcha)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: plodek umrl - kaj sledi?
28.1.2008 23:33:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

kamcha in ostale punce - user posted image  user posted image  milijon objemčkov! Ostanite močne! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Se kar podpišem. Kar čutim vašo bolečino.... kajti moje rane so še vedno odprteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: plodek umrl - kaj sledi?
29.1.2008 11:56:45   
...Martina...
kamcha, kako mi je žal zate. drži se in boš vidla da bo vse v redu.
Meni so dali tabletko za sprožitev splava. Prepusti se jim.

Srečno

(odgovor članu kamcha)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: plodek umrl - kaj sledi?
30.1.2008 21:33:26   
trchy
glen isto se mi je zgodilo kot tebi, abrazija v 11t, plod prenehal rast v 7t. user posted image  groza! razumem vse, kak se počutite. se pa strinjam glede sistema in zdravstva na splošno...jz sem mela abrazijo v začetku januarja, potem sem imela čez en teden še eno abrazijo, ker mi pri prvi niso vsega vn pobral... takrat mi je dr. Zupan rekel, da naj počakava od 3-6 mesecev glede delanja user posted image , dr. Pušenjak mi je odgovorli, da naj počakava le kaki dve user posted image , prejšnji teden so mi pa na kontroli rekli, da 3 user posted image  user posted image  no in kako nej pol človk sploh ve, kok je pravzaprav faj čakat... same pa veste, da to čakanje groooooooooooooooooooooooozno ubija... 

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?