|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne plače imate?
11.11.2007 22:43:55   
Marogica
Ljudje naj grejo štrajkat, da bodo delodajalci plačevali manjše prispevke, da bodo lahko delojemalcem dali višje plače. Tako visoke prispevke, ki jih ima SLO, je pa res katastrofa.  Za skoraj eno plačo..malo manj, pa res samo malo.. In to je tudi za delodajalca težko spraviti skupaj.

Če že moram dati, dam raje delavcu, kot pa državi. Imamo vsi več od tega.


Moja plača? Brez komentarja....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kakšne plače imate?
11.11.2007 22:45:31   
Anonimen
Ljudje naj grejo štrajkat, da bodo delodajalci plačevali manjše prispevke, da bodo lahko delojemalcem dali višje plače. Tako visoke prispevke, ki jih ima SLO, je pa res katastrofa. Za skoraj eno plačo..malo manj, pa res samo malo.. In to je tudi za delodajalca težko spraviti skupaj.


Ja, to je en večjih razlogov zakaj mamo take plače k jih mamo.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kakšne plače imate?
11.11.2007 22:57:24   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ljudje naj grejo štrajkat, da bodo delodajalci plačevali manjše prispevke, da bodo lahko delojemalcem dali višje plače. Tako visoke prispevke, ki jih ima SLO, je pa res katastrofa. Za skoraj eno plačo..malo manj, pa res samo malo.. In to je tudi za delodajalca težko spraviti skupaj.


Ja, to je en večjih razlogov zakaj mamo take plače k jih mamo.



Se morate zavedati, da ima naša vlada povsem enake apetite in stroške kot ena nemška ali francoska, le da ima cca 5x manj dvkoplačevalcev - je pač treba od teh izcuzati isto vsoto denarja, kot jo nem. ali francoska od 5 x več davkoplačevalcev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kakšne plače imate?
11.11.2007 22:58:17   
Colt
IV stopnja, cca 1200-1300 € na računu mesečno.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kakšne plače imate?
11.11.2007 23:00:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ljudje naj grejo štrajkat, da bodo delodajalci plačevali manjše prispevke, da bodo lahko delojemalcem dali višje plače. Tako visoke prispevke, ki jih ima SLO, je pa res katastrofa. Za skoraj eno plačo..malo manj, pa res samo malo.. In to je tudi za delodajalca težko spraviti skupaj.


Ja, to je en večjih razlogov zakaj mamo take plače k jih mamo.



Se morate zavedati, da ima naša vlada povsem enake apetite in stroške kot ena nemška ali francoska, le da ima cca 5x manj dvkoplačevalcev - je pač treba od teh izcuzati isto vsoto denarja, kot jo nem. ali francoska od 5 x več davkoplačevalcev.


Tud to jasno, sam tud jst mam isti apetit k francozi pa nemci....pa ga ne morem potešituser posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kakšne plače imate?
11.11.2007 23:02:34   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Se morate zavedati, da ima naša vlada povsem enake apetite in stroške kot ena nemška ali francoska, le da ima cca 5x manj dvkoplačevalcev - je pač treba od teh izcuzati isto vsoto denarja, kot jo nem. ali francoska od 5 x več davkoplačevalcev.


Ja, to je res... Bi se pa dalo marsikje šparati v vladi in javnih ustanovah... Pa naj nihče ne reče, da ne gre, sem predolgo živela v Švici, zato vem, da se da...Malo več efektivnosti z malo manj ljudmi...pa je že dosti denarja, ki "ostane" za druge namene. Da o določenih "investicijah" sploh ne govorim..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kakšne plače imate?
11.11.2007 23:05:44   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
. Da o določenih "investicijah" sploh ne govorim..

Npr o takšnih investicijah, kjer ljudje ki plačujemo davke (pol plače, kot si rekla) s tem tut podpiramo lenuhe in zajedalce družbe. Politika dodeljevanja takšnih in drugačnih pomoči bi se morala ZELO ZAOSTRITI, ne pa da nas izkoriščajo. Iz ene strani vlada (bilo kakšna), iz druge pa paraziti ki jih hrbet boli od ležanja!

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kakšne plače imate?
11.11.2007 23:07:27   
Marogica
Colt, se strinjam...absolutno

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kakšne plače imate?
11.11.2007 23:09:24   
Anonimen
Tud jazuser posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kakšne plače imate?
11.11.2007 23:35:50   
pikica*
Sam punce, men pa tile vaši zneski ne povedo čisto nič......vse navajate neke zneske, ob tem pa ne poveste, ali gre za neto pred povračili stroškov ali pouser posted image . Ker tukaj je prva bistvena razlika. Druga je pa v olajšavah. Da bi lahko zadeve tale naša anonimna ali anonimni lahko primerjal(a), bi bil edini uporaben podatek bruto plača. Pa nočem pametovat, ampak to se mi zdi res primerjanje hrušk in jabolk. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kakšne plače imate?
12.11.2007 5:54:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Pa glede na to, da ste nezadovoljne s plačami, a boš šla katera v soboto v Lj na demonstracije? Verjetn  ne, ker najlažje je samo jamrat, storit pa nič.

Seveda grem! Sem že povedala v službi, da 17-ega ne delam. Odgovor: no comment. user posted image  Nekako ne spadam med ljudi iz tvojega drugega stavka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kakšne plače imate?
12.11.2007 5:57:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Sam punce, men pa tile vaši zneski ne povedo čisto nič......vse navajate neke zneske, ob tem pa ne poveste, ali gre za neto pred povračili stroškov ali pouser posted image . Ker tukaj je prva bistvena razlika. Druga je pa v olajšavah. Da bi lahko zadeve tale naša anonimna ali anonimni lahko primerjal(a), bi bil edini uporaben podatek bruto plača. Pa nočem pametovat, ampak to se mi zdi res primerjanje hrušk in jabolk. 

Čisto netto, ki mi ostane v žepu. Dohodnine pa nisem vpletala vmes, ker je ne znam niti izračunat. user posted image

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kakšne plače imate?
12.11.2007 7:24:36   
Colt
Jaz sem tut napisal neto znesek.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kakšne plače imate?
12.11.2007 9:43:43   
Anonimen
Jaz tudi neto.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kakšne plače imate?
12.11.2007 9:48:27   
Anonimen
V.stopnja, 12 let delovne dobe, v privatnem podjetju. Plača je pa 800 EUR neto + prehrana + prevoz.
Ni slabo, bi pa loh bilo mal več.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kakšne plače imate?
12.11.2007 10:58:23   
šnucika
V. stopnja,upam,da še v tem štud. letu diplomiram VII. stopnjo....
9 let del. izkušenj,opravljenih 5 strokovnih licenc za moje delo - delam na športnem področju,kot s.p.
Komaj, komaj dobim kaj dela in  naklamfam manj kot minimalno plačo na mesec.user posted image Po plačilu vse stroškov in prispevku mi ostane ....zračunajte.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kakšne plače imate?
12.11.2007 11:03:53   
Julija08
Ah, Darja, v enem najbolje stoječih podjetjih v Slo, V.stopnja, 3 leta del.izkušenj - 700-750€ (s prevozom vred)!! Me vsi sm debelo gledajo (skor bi morala plačilno listo pokazat, da bi mi verjeli)!
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Ah, Darja, v enem najbolje stoječih podjetjih v Slo, V.stopnja, 3 leta del.izkušenj - 700-750€ (s prevozom vred)!! Me vsi sm debelo gledajo (skor bi morala plačilno listo pokazat, da bi mi verjeli)! 




Krkauser posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kakšne plače imate?
12.11.2007 12:23:39   
Anonimen
pravna pisarna....4. letnik pravnega faksa....delam prek študenta....vsak dan,redno...sam ful izkoriščajo.
Skor bi jim js mogla plačat,da lahko delam in nabiram dragocene izkušnje....

pribl...600 eur.
S tem,da si deklica za vse...da ne bo kake pomote,ne? ;)

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kakšne plače imate?
12.11.2007 13:18:37   
nimfica
diplomirana medicinska sestra

pripravniška plača

cca 650e  na račun

men je to ok (za pripravništvo)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kakšne plače imate?
12.11.2007 14:57:45   
Anonimen
programerka, sicer V. stopnja izobrazbe, neto 600 €, z potnimi in malico dobim 790€

glede na delo ki ga delam in če primerjam plače v isti branži je to hudo malo

(odgovor članu nimfica)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kakšne plače imate?
13.11.2007 12:45:56   
KIKI****
Študentka:
kmalu VI stopnjauser posted image
No zdaj delam na del. mestu administrator-delam vseuser posted image
Ponosna na sebe. Delo lepo tečeuser posted image
Plača niti ni tako slaba mesečno 650€ na TRR, jaz sem zadovoljnauser posted image  Itak d abi mela še več ampak, mi je zaenkart že super to, da se delo sploh dobilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kakšne plače imate?
14.11.2007 10:05:40   
Nika v službi
Ko tole prebiram sem vedno znova zadovoljna, da je tako, kot je:

cca. 1400 - 1500€ neto (z malico, prevozom, vsemi dodatki) v privatnem sektorju v gospodarstvu, 11 let delovne dobe

Pa regres, božičnica in udeležba pri dobičku. Zadovoljna!user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kakšne plače imate?
14.11.2007 10:09:34   
Anonimen
IV. stopnja, 1200-1300€ (malica + prevoz) regres, božičnica + poračun (dobiček). 20 let delovne dobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kakšne plače imate?
14.11.2007 11:48:05   
MiRaNi
Zgleda, da bom morala službo zamenjat... Eni mate pa res dobre plače. Kaj pa delate?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kakšne plače imate?
14.11.2007 12:25:17   
Anonimen
VII stopnja, nič delovne dobe, ven dobim 1100 evrov. (z malico, prevozom)

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?