|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne plače imate?
14.11.2007 12:41:18   
Anonimen
eni mate res fajne plače..

Jaz sem v bivši službi dobila: 580 € neto plače + 120 € prevoza + 60 € malice. Zapravila pa samo za malico in prevoz: 300 €. Pol si pa zračunajte..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kakšne plače imate?
14.11.2007 12:43:36   
Anonimen
Državna služba,vsak mesec okoli 15-20 nadur,z malico in prevozom dobim ven nekje 1200€

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kakšne plače imate?
14.11.2007 13:46:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IV stopnja, cca 1200-1300 € na računu mesečno.
ki pa delaš pa kaj počneš da imaš takšno plačo??

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kakšne plače imate?
15.11.2007 0:34:20   
Anonimen
Po starem sistemu stpnja VIII/II (po Bolonjskem 3. stopnja); 9 let delovne dobe, neto (brez prevoza in malice) 1200€.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kakšne plače imate?
15.11.2007 7:33:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
IV stopnja, cca 1200-1300 € na računu mesečno.
ki pa delaš pa kaj počneš da imaš takšno plačo??

Predvidevam, da gre tukaj za delo pri zasebniku, kateremu je pomembnejše to, da je človek pripravljen delati in da zna delati, kakor pa en navaden list papirja (beri: spričevalo). Tudi moj Kamikaza je na istem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kakšne plače imate?
15.11.2007 7:51:26   
Colt
Darja, odlično predvidevaš user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kakšne plače imate?
16.11.2007 18:58:44   
Anonimen
V. stopnja izobrazbe, neto 410€ z malico in prevozom, mesečno okoli 20 neplačanih nadur, delo v trgovini (Tuš).

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kakšne plače imate?
16.11.2007 19:02:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

V. stopnja izobrazbe, neto 410€ z malico in prevozom, mesečno okoli 20 neplačanih nadur, delo v trgovini (Tuš).

Tole pa ne verjamem. Prijateljica je dobila več kot 600 eurov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kakšne plače imate?
16.11.2007 19:07:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

V. stopnja izobrazbe, neto 410€ z malico in prevozom, mesečno okoli 20 neplačanih nadur, delo v trgovini (Tuš).

Tole pa ne verjamem. Prijateljica je dobila več kot 600 eurov.


Nihče ne verjame dokler ne pokažem plačilnega lista.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kakšne plače imate?
16.11.2007 21:27:46   
Anonimen
delam v turizmu  7 let delovne dobe neto plača cca 590 €+ dodatki +potni stroški (ki jih dejansko porabim) pridem na 890 maksimalnouser posted image user posted image

ampak imajo SRAMOTNO naše čistilke tako majhne plače da dobijo dodatek k minimalni plači vsak mesecuser posted image user posted image user posted image .se vam zdi to normalno?pa delamo petke, svetke,praznike, nedelje....itd po 16 h na dan pa tudi več se je dogajalo....imaš narejenih astronomno število nad ur in oni jim pravijo razmejitvene ure in ali jih koristiš ali pa ti jih izplačajo po 1€.....W.T.F!!!!?????

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kakšne plače imate?
16.11.2007 21:31:00   
KATY&TIMMY
pa še to .....pišete o 10-20 nadur na mesec....pri nas je tako na teden...tako da se nabere tudi po 300 in več nadur....oz razmejitvene ure kakor jim oni pravijo.....user posted image

zakaj me je pa prej dalo anonimno?user posted image user posted image
to je mel sigurno moj sine prste vmes....user posted image

_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kakšne plače imate?
16.11.2007 21:39:13   
Anonimen
Razlika pri teh urah je v tem, da jih nekateri lahko koristijo ali pa jim jih vsaj minimalno plačajo, meni v trgovini jih niso še nikoli.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kakšne plače imate?
16.11.2007 22:31:32   
Colt
Jaz mam naduro plačano kot 150% normalne ure. 

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kakšne plače imate?
16.11.2007 22:55:06   
Skabi
Prosim tisto anonimno, ki ima z 8 leti del. dobe v šolstvu neto 1600 €, da pove plačilni razred in naziv. A si ravnateljica?

Jaz z 8 leti, 3. plačilnim razredom in nazivom mentor še nikoli nisem bila blizu take plače.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kakšne plače imate?
16.11.2007 22:55:24   
Anonimen
z nadurami je zelooo različno
sva z možem delala v isti firmi v različnih oddelkih - on je ure lahko koristil ali dobil  plačane, jaz pa nič od tega - sem lepo skrbela, da jih ni bilo - sva pa oba iste izobrazbe in imela zelo podobni delovni mesti - zdaj svoje ure nabirava drugje

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kakšne plače imate?
16.11.2007 22:56:51   
tanikaa
In ... eh, nič.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kakšne plače imate?
17.11.2007 8:54:01   
Anonimen
Nič posebnega, Colt. To so samo življenjske izkušnje, saj na tak oz. podoben način delam že skoraj 12 let. Po nobeni zakonski logiki naj ne bi mene, z mojo OŠ, vzeli v takorekoč nobeno službo - še za tekoči trak v tovarni ali za čistilko OŠ včasih ni dovolj, saj očitno predvidevajo, da moraš imeti končano najmanj 2 ali 3 letno poklicno šolo, da boš dojel navodila o normi user posted image . Na srečo (ali pa na žalost, glede na vse ostalo) sem naletela na službo, za katero uradno izobraževanje sploh ne obstaja, splošna izobrazba (OŠ, gimnazija) pa niti najmanj ni pomembna, saj na mojem delovnem mestu potrebuješ morda 5% šolskega znanja, vse ostalo pa je zdrava kmečka pamet ter uvajanje na delovno mesto (učenje o konkretnem delu). Seveda imam probleme v tej službi in seveda, da se mi zdi, da imam premajhno plačo glede na vse, kar počnem, ampak po drugi strani pa vidim, da sem lahko, vsaj kar se denarja tiče, popolnoma tiho, saj so tukaj na RR ženske, ki s 6. stopnjo izobrazbe nimajo toliko neto plače kakor jaz z OŠ.

No, vseeno grem danes štrajkat za višje plače. user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kakšne plače imate?
17.11.2007 9:08:40   
ALINA55
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

Prosim tisto anonimno, ki ima z 8 leti del. dobe v šolstvu neto 1600 €, da pove plačilni razred in naziv. A si ravnateljica?

Jaz z 8 leti, 3. plačilnim razredom in nazivom mentor še nikoli nisem bila blizu take plače.


Tudi jaz ne!

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kakšne plače imate?
17.11.2007 9:13:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ALINA55

IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

Prosim tisto anonimno, ki ima z 8 leti del. dobe v šolstvu neto 1600 €, da pove plačilni razred in naziv. A si ravnateljica?

Jaz z 8 leti, 3. plačilnim razredom in nazivom mentor še nikoli nisem bila blizu take plače.


Tudi jaz ne!


Seveda še ravnateljica ne morem biti, saj še nimam naziva mentor 5 let, da bi sploh lahko kandidirala. Imam pa močno povečan obseg dela.

(odgovor članu ALINA55)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kakšne plače imate?
17.11.2007 9:14:39   
Anonimen
Dober štos, Alina. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kakšne plače imate?
17.11.2007 11:22:28   
Anonimen
Moja plača neto+morebitna nagrada+malica+prevoz + upoštevana olajšava za otroka od 1000 do 1200 EUR nakazila. V stopnja izobrazbe, v eni zelo zelo uspešni firmi, nevedo kam bi z dobičkom (no lažem, saj veste komu bo šel v žep), 12 let delovne dobe, v tej firmi že 8 let in že 8 let imam isti bruto. user posted image  Matr sem mela dobro plačo 8 let nazaj. Nisem šla na demonstracije, ampak k šefu se pogajat za višjo plačo.  user posted image   Mesečno od 25-30 ur nadur - neplačanih. redno regres, božičnica, plačujejo dodatno zavarovanje, božička za otroka, Delo za računalnikom, stresno, 3 stvari na enkrat,  vendar grem z veseljem v službo.

Moj dragi, pa ima samo  poklico šolo in se je lani zaposlil v podjetju, kjer ga cenijo zaradi  sposobnosti, pridnosti in ne na dokazila o izobrazbi, aha dela  točno 8 ur dnevno, en teden dopoldne en teden popoldne , en vikend na mesec 1200 (to je skupaj neto z vljučenimi  dodatki)


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kakšne plače imate?
17.11.2007 11:54:17   
Soncnica Sandra ***
No hvala bogu, da imate vsaj nekatere dobre plače, jaz nimam te sreče. Imam VII, delam za V in imam bruto 528€, torej neto pride 385€ + prevoz+malica.
Žalostno za našo državo lahko rečem ......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kakšne plače imate?
17.11.2007 12:06:57   
lea23
V. stopnja ( ekonomski tehnik ), do VII. stopnje mi manjka še nekaj izpitov in diploma. delam v tajništvu, neto okroglih 750€. plus prevoz + malica.
ampak zdaj sem na porodniški user posted image  

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kakšne plače imate?
17.11.2007 12:12:43   
lea23
aja pa še to.. nadure dobimo plačane, nimamo tiste variante da si potem lahko vzameš frej kakšno uro ali ko se jih pač toliko nabere da si lahko doma user posted image
če želim it k zobozdravniku med delovnim časom moram vzet bolniškouser posted image
no se pa ne pritožujem, glavno da nisem v pisarni še ob sobotah, ker šef tut ob sobotah tam visi user posted image  

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kakšne plače imate?
17.11.2007 12:46:27   
lory05
Jaz delam v financah zeloooooo velike firme, imam V. stopnjo končano, do VII. mi manjka še diploma (ki se mi jo ne da končat) in imam neto plačo 840 eur, brez malice in prevoza.
Če jih samo slišim, ko se hvalijo po medijih kako nam gre dobro, dobim kar ošpice. Aja sem pozabila povedat, imam skoraj 20 let delovne dobe pri isti firmi. Za bruhat. Istočasno pa še pričakujejo, da bom tam cele dneve, če se slučajno "komu dvigne" da bi kaj rabil............................


(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?