|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bebe Confort - High Trek
8.4.2011 8:16:32   
izalina
Mi imamo tudi HT in smo super zadovoljni user posted image . Sem se pa tudi jaz pozimi bala, da bo mala v pokončnem položaju drsela ven iz vozička, ampak ne....je Metulj333 lepo razložila. Pa tudi fizioterapetka je športni del ful pohvalila, da je z vidika otrokovega razvoja super in otroka ni potrebno nič 'zalagat' s plenicami ali brisačami.
Da bi bil pa športni del premajhen pa ne verjamem....sem preizkusila....2,5 letna punčka (pa ni majhna) je brez težav lepo sedela noter in uživala na sprehodu.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   [Brisano sporočilo]
8.4.2011 8:19:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu izalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.4.2011 11:15:03   
BIibi
Mene pa zanima, kje v Udinah se nahaja trgovina Baby Pullman, kjer ste kupovale te vozičke... Sem se tudi jaz navdušila nad tem vozičkom, pa bi v kratkem rada šla še v Italijo pogledat, če imajo še vedno bolj ugodne cene. Sicer so letošnji modeli tako monotonih barv, tak da upam da imajo tudi še kaj iz lanske kolekcije.
Kako pa je s stabilnostjo tega vozička? Je vredu?
Me pa zanimajo še vaše izkušnje z lupinicami. Je bolje vzeti Pebble ali navaden Creatis model? Ali mogoče katera ve, če Pebble paše tudi na Maxi-cosi FamilyFix bazo za v avto? Ali je nujno zraven kupiti prav bazo od BC?

Pozdravček
BIibi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.4.2011 13:33:16   
milabe
hej, jaz sem ga kupila v Pullmanu, ampak sem nekoga poslala tja, tak da nebi vedela kje je trgovina. navigacija naj ti pomaga.
Voziček je meni suuuuper, ZELO stabilen, okreten za vsak teren, izjemno vodljiv - z eno roko. Meni je najboljši ;)
vzela sem pa maxi cosi lupinico, ker ima boljše teste in baje je mal večja, pa malček ni tako stiščan (to sem slišala). Se pa v BC kupijo nastavki MC za HTja in daš nastavke in jajčko komot gor na voziček, to sem jaz vedno prakticirala, če sva šle kam z avtom (trgovine, pegled itd) Če je spala, mi je ni bilo potrebno prelagati iz jajčke v košaro.
uspešen nakup želim!


(odgovor članu BIibi)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.4.2011 13:49:46   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: BIibi

Me pa zanimajo še vaše izkušnje z lupinicami. Je bolje vzeti Pebble ali navaden Creatis model? Ali mogoče katera ve, če Pebble paše tudi na Maxi-cosi FamilyFix bazo za v avto? Ali je nujno zraven kupiti prav bazo od BC?



Pebble in FamilyFix sta enaka pri Maxi Cosi in Bebe Confort - gre v bistvu za ista modela, le znamka je prilagojena trgu. Tako da ja, paše gor eno in drugo.

(odgovor članu BIibi)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.4.2011 13:50:26   
pupi7
Hvala vsem za izčrpne odgovore!!! Malo sem se le bala, da bi sedež bil prehitro majhen.
Ali ima katera izkušnje, kako prenašati voziček po stopnicah? Tuhtamo in tuhtamo, kaj bi bilo najlažje, pa nismo še prišli do konkretnih rezultatov user posted image Ali ga nosite zloženega, zapeljete po stopnicah ...?
Hvala vsem in lep dan user posted image

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   [Brisano sporočilo]
14.4.2011 14:23:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupi7)
  Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Bebe Confort - High Trek
19.4.2011 10:25:45   
BIibi
Hvala za izčrpne odgovore.
Me pa zanima še ena stvar, koliko časa se dejansko uporablja košara za novorojenčka. Ste jo povečini imele? Ali je dovolj tudi, če imaš športni voziček in zimsko vrečo. Predvideni datum poroda imam septembra, tako da takrat so že hladnejši dnevi... Sicer načeloma nameravam kupiti tudi košaro :), vendar je finančno kar zalogaj, da jo potem uporabljaš le cca. 3 mesece.
LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   [Brisano sporočilo]
19.4.2011 14:54:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BIibi)
  Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.4.2011 17:05:01   
bony
moja je tudi dolgo spala podnei in ponoči v košari..... če bi katera rabljenega imam jaz doma leto in pol starga rdeče barve športen del in košara

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.5.2011 14:50:18   
bobi83
Tudi mi ga imamo in ga ne zamenjamo!!!user posted image
Kupili smo ga lani v Monfalconu - Tutto per il bambino.
Imamo košaro Streety, ki je po obliki ožja, manjša, dejansko noter pa je ista. Sam je iz bombaža... una Windoo je plastična noter.
Jajčka tud mi nismo rabli, ker smo imeli isofix maxicosi. Se pa da dokupit v BC nastavke za jajček, ki ga pol daš na voziček.
Ja, to je eden izmed najbolj vodljivih vozičkov!!!!
Edino kar me moti so zeloooo grde barve!!! Katastrofa... črna, rjava, temno modra... halo??
Zimsko vrečo priporočam od Jane letnik 2009, ker je široka.
Definitivno ga bi kupili še 1x. user posted image
Je pa voziček praktičen za visoke ljudi, ker je višji user posted image


(odgovor članu bony)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.5.2011 15:51:17   
jenny700
punce mene ste čisto navdušile za tale voziček, našla sem eno ugodno spletno stran newbabyland.com k dostavljajo tudi v slovenijo. Malo sem samo v dilemi, ali naj vzamem samo košaro in športni del? Namreč glede na to da bo naš sonček predvidoma rojen oktobra nas čaka pol leta mraza...zanima me, samo če katera ve, ali je mogoče košaro "namontirati" na sedež tako kot lupinico? pač da kupiš ta nastavek za sedež..in še to..če se ročaj da obračat v obe smeri? Pa kako se vozek obnese v zimskem čaasu...makedam, led, sneg???

lep dan in lep vikend vseem :)

(odgovor članu bobi83)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   [Brisano sporočilo]
6.5.2011 17:31:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jenny700)
  Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.5.2011 21:41:14   
jenny700
metulj333 HVALA za vse info! kje pa si ti kupila voziček?
Glede lupince...ne vem..a ni nič neprijetno za otroka da ga prestavljaš iz košare v lupinico, vsakič ko se greš kam peljat?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   [Brisano sporočilo]
6.5.2011 22:24:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jenny700)
  Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Bebe Confort - High Trek
7.5.2011 12:39:08   
jenny700
hvala metulj333 sedaj pa še samo veselo na delo pri iskanju najbolj ugodne ponudbe :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Bebe Confort - High Trek
16.5.2011 10:24:15   
izalina
Mi smo košaro kupili, kljub temu, da je rojena konec maja. V njej je bila 1 mesec. Ni se marala vozitv košari pa še lansko poletje je bilo noro vroče. Kljub temu, da sem šp.del imela v najbolj ležećem položaju se je mala na začtku notri ni ležala lepo. Vedno je bila nagnjena na eno stran. Tako da jaz košaro priporočam v vsakem primeru.

S košaro je nismo nikoli prevažali v avtu, ker otroka privežeš z 2-točkovnim varnostnim pasom, pa še ta zaponka mi je ful težka in se mi je zdelo da preveč pritiska na njen trebušček. Drugače mi je košara zakon. V njej je spala v stanovanju in počitnicah. Samo vozit v njej se pa ni hotela user posted image .

Lupinica Creatisfix je bolj takotako....majhna (prerasla jo je pri 6m) in smo zamenjali za MC Cabrio. Mala se je v njej raje vozila in tudi ni bila tako sključena v njej.

Voziček kupili v Gradišču. Za komplet šp.del, košara, lupinica dalli 500€. Imeli so razprodajo starih modelov oz. delali so prostor za novo kolekcijo.

Barve - zadnje čase so res monotone. Mi imamo košaro in lupinico barvo mango (živo oranžna) in mi je super, šp. del je bež.

Teren - ni nas še pustil na cedilu. Pa mesto ni naš priljubljen kraj....smo bolj na off road. Z rolerji gre super, zelo stabilen in lahko vodljiv. Sneg, nesplužene ceste,.....ni da ni.

Jaz vsakič ko grem ven z  vozičkom ga dol peljem po stopnicah. Voziček postavim na zadnja kolesa in grem stopnico po stopnico (jih je pa res samo 6). Gor ga pa nesem.

Aja še to: v navodilih piše, da šp. del lahko obračaš v obe smeri (v nasprotni smeri in v smeri vožnje), lupinico in košaro pa NE, lahko samo v obratni smeri vožnje. Nisem pa probavala kako se obnese lupinica ali košara v smeri vožnje.


(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Bebe Confort - High Trek
16.8.2011 10:36:04   
Kattty
Živjo!

Jaz prodam novembra (2010) kupljeno lupinico Bebe Confort, če katero zanima.  Voziček pa zopet uporabljamo (zdaj pri drugem otročku) in je super, ga pa imamo že od 2008, kupljen v Baby Pullman, ker je bila takrat kar velika razlika v ceni. Lupinico sva pa lani kupila v Baby centru, ker sva prej imela eno drugo, ki ni pasala na voziček.

Bomo pa počasi prešli na kakšno marelco, vsaj kar se tiče avtomobilskih potepanj, ker nam v avtu primanjkuje prostora :)

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Bebe Confort - High Trek
21.8.2011 12:55:09   
Jo@n
Prodam Windoo košaro, rdeče barve. Več informacij na ZS.

(odgovor članu Kattty)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Bebe Confort - High Trek
25.8.2011 20:51:10   
Mistica
Pozdravljene
Tudi mi2 se ogrevava za tale vozičekuser posted image
Ali mi lahko katera pove, če so potrebni dodatni adapterji za namestitev Windoo košare na ogrodje? Tako namreč piše v katalogu BC in sem malo zmedena, saj so nama na predstavitvi rekli samo, da so adapterji potrebni, če bi želela pritrditi lupinico Maxi-Cosi.

Zanima pa me tudi, če katera ve, kdaj približno so bile razprodaje starih modelov v Italiji v preteklih letih oz. kdaj pridejo novi modeli ven?

Vnaprej hvala za pomoč.
Lp

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Bebe Confort - High Trek
25.8.2011 20:58:34   
izalina
Za Windoo košaro ne potrebuješ adapterjev...vsaj za starejši model (Windoo), za novejšega (Windoo Plus) pa nevem.
Mi smo kupili voziček v začetku decembra na razprodaji v Italiji in niso imeli nekaj veliko barv na izbiro. Če sem prav zasledila, so punce kupovale tudi že v novebru stare modele na razprodaji.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Bebe Confort - High Trek
25.8.2011 21:13:15   
Arwenko
Ne rabiš nobenih adapterjev, vse funkcionira, v obe smeri se jo da obrnit. Razprodaja pa je bila ponavadi tam konec novembra, začetek decembra. Midva sva kupila avgusta, pa je bil za komplet z lupinico vred več kot 200 eur ceneje. Aja, pa lupinica je meni ful boljša od maxi-cosi, boljši sistem pripenjanja v avto in to.

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.8.2011 9:31:22   
izalina
Mi smo dali za košaro, šp.del in lupinico 500€ na razprodaji, cena novih modelov je bila pa 670€.

Lupinica pa meni ni bila všeč. V avto se sicer lažje pripne kot Maxi Cosi, samo je tako mala. Naša jo je prerasla pri 7 mesecih, v MC je bila pa potem do 9m. Pa še tako čudno sključena je bila notri in je skos nekaj jamrala.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.8.2011 13:43:04   
Mistica
Izalina in Awenko, obema hvala za hiter odgovor.

V BC sva bila par dni nazaj in so nama rekli, da se lahko samo športni del obrača v obe smeri, lupinica in košara pa ne. Mogoče so to novejši modeli? Ali mi lahko javita, katere modele imata?

Izelina-
kdaj si kupovala po navedenih cenah v Italiji? (v BC je sedaj komplet/ trio okoli 850 €)

Pa še nekaj me zanima, če mi mogoče lahk katera pomaga - ali v Italiji ob razprodajah (in tudi sicer) prodajajo samo "trio" ali tudi posamezno npr. samo ogrodje in športni del. Lupinico si bova mogoče sposodila, košaro pa bi kupila pri nas rabljeno, saj se le-ta najmanj uporablja.

Sva zelo navdušena nad temi vozički, žal pa ni nekih atraktivnih barv user posted image , razen pri lupinicah in košarah je nekaj več kombinacij.

Vnaprej hvala in lepo se imejte.

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.8.2011 14:01:34   
november2010
tudi pri nas je bil ta voziček v igri sam nas je pootem cena odvrnila.... :(

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?