|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.6.2014 13:29:08   
Meti_
Punce, kako pa je s "stabilnostjo" košare in športnega dela na vozičku. Eden izmed potencialnih naših vozičkov je tudi High Trek (čeprav mi vizualno res ni všečen). Zadjič sem jih par opazovala med vožnjo po makadamu in so se mi zdeli vsi tako "labavi", taki nekompaktni, kot da se bodo zdej-zdej razleteli na koščke.:)

Kupujem pa svoj prvi voziček...bi katera uporabnica High Treka, če bi še enkrat kupovala, kupila kaj drugega? :) Se priporočam za izkušnje!:)

(odgovor članu relativna)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   [Brisano sporočilo]
27.6.2014 10:53:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meti_)
  Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.6.2014 11:04:34   
nezzek
Stabilnost pri HT je super, lepo je vodljiv, jaz ga precej z eno ali 1,5 roke peljem, ker imam v drugi psa - flexi. Na makedamu je super, ker voziček ni težak in okoren, ampak deluje pač "majav", kar je toliko bolje, ker je pač prilagodljivejši terenu, vsaj tak občutek imam jaz.
Košara spodaj je visoko od tal, velika in močna, kar je tudi super.

Kar se tiče košare za dojenčka, je pa tako - če boš rodila jeseni ali pozimi, je idealna, ker je res globoka in topla, ga ne more prepihat nikakor. Ker je pa ena redkih košar, v katerem se otroka lahko prevaža tudi v avtu, je pač ožja, kar mene osebno moti zdaj, ko je poletje. Metulj333, vaših ni motilo, da je ožja? Jaz gledam svojega, kako uživa na hrbtu z rokicami gor, ampak kmalu ne bo imel več prostora za to, pa bo kmalu dopolnil 2 meseca. Res pa je, da jih veliko da otroke v športni del pri 4 m.

Športnega dela še nisem uporabila, sem ga pa izbrala zaradi praktičnosti. Je pač ve enem kosu in mi ni treba skakat gor dol da popravim noge in hrbet posebej. Govorijo, da je športni del manjši, ampak imam fanta in močno dvomim, da ga bom pri 2 letih + še toliko nucala, da bi me kaj bistvenega motilo, sori.. eni pač furajo otroke do 4 leta v vozičkih.
Športni del se da tudi obrniti proti tebi (če piha, nabija sonce, želi tako otrok), kar marsikje ne moreš. Idealno bi bilo, da bi se obrnil ročaj, ampak to je še redkejša možnost pomoje.

Jaz sem izbirala med HT in peg perego G3. No slednji se mi je zdel okornejši in ne toliko vodljiv, je pa pač večji in privlačnejši. Ker imava mali avto in ker je treba voziček dnevno nositi po stopnicah, sem se seveda odločila za HT. Če bi imela pritlično hišo/stanovanje, bi se pa morda obratno, kaj pa vem. Mogoče zato pravim samo zato, ker mi je PP G3 nekaj novega in bi bilo obratn, če bi najprej izbrala tega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Bebe Confort - High Trek
29.6.2014 8:18:08   
zvezdica_1
nezek

zanima me, kako to misliš, da je naslonjalo športnega dela krajše od odstalih vozičkov. midva sva sicer primerjala z PP gt3, maxi cosi mura in se nama ni zdelo tako. ampak videz pogosto vara.user posted image

maxi cosi pri nama načeloma odpade, ker sma oba visoka in se ročaj ne da prestavit višje, kot pri PP GT3 in high treku

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Bebe Confort - High Trek
30.6.2014 7:16:28   
nezzek
Napisala sem, da je športni del manjši oz. če hočeš, da je sedalni del (tam, kjer ima user posted image rito, krajši. To je sicer res, če pogledaš. Pač GT3 in še kak ima več prostora v sedalnem delu, so otroci bolj na komot. Tudi, ko daš pri HT otroka v ležeč položaj, moraš odstranit tisti varnostni "obroč".
Pri HT ni treba posebej nastavljati hrbtišča in za noge, je vse v enem kosu, pa zelo lahek je športni del, enostavno se sname in to pač meni dosti pomeni, ker ga nosim dol in gor.

Malo si oglejta te malenkosti.. Kot sem napisala, košara je sploh za zimo res super, res globoka, topla in strehice je debela, ma ne prepiha ga tam notri nikakor. Športni del je pa povsem kontra, se mi zdi bolj odprt in tudi strehica bi lahko bila malo bolj kompaktna.

Jaz se sicer ne spomnim GT3, je že pol leta od zbiranja vozička. Se mi je samo zdel tak ogromen in ko sem ga furala po trgovini, se mi je zdel HT bolj vodljiv, pa manj ga je skupaj, ožji je.

Vzamita si čas, pa kupujta po svojih prioritetah pa kaj se vama bolje zdi. Aja, pa enega ali drugega kupita v Italiji, je bistveno ceneje. :)

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   [Brisano sporočilo]
30.6.2014 22:37:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nezzek)
  Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.7.2014 8:39:29   
Mistica
Tudi mi imamo HT ze pri drugem otrocku in tudi sama sem cca. 3 leta nazaj doktorirala iz trikolesnikov in se zelo hitro odlocila za HT. Je pa bila takrat ponudba manjsa kot je sedaj, tako da je fajn mogoce se katerega preuciti.
Moja izkusnja z HT je super- vozicek je vodljiv z eno roko, visok (kar pride zelo prav tistim, ki smo malce visje rasti), vsi deli se obracajo v obe smeri (kar mislim da se pri PP GT3 ne), zlozi se hitro in gre tud v male avtke (preverjeno),.. Z moje strani letijo kritike mogoce na tezo Windoo kosare in, kot je nezzek napisala, na velikost le-te. Teza kosare+ otroka v njej, je kar precejsnja in te bo motila, ce zivis v nadstropju. Ce pa imas vozicek pac nekje postavljen in dajes samo otroka ven pa not, pol ni problema. Sicer pa je otrok samo par mesecev v kosari, nato v sportnem delu, ki se super poleze in je lazji. Ker se je hcerka vozila do leta pa se mal, nisem opazila, da ji bi bil sportni del majhen.
Nakup priporocam na bolhi (ker je vozicek res vzdrzljiv, dobis super ohranjene z vso opremo za pol cene) ali v Italiji.
No, bom dodala se, da bi se jaz sedaj pri drugem otrocku, mogoce odlocila za kak manjsi vozicek, predvsem ker je manj off-road dooolgih sprehodov, vrckrat je treba samo kam skocit, pa tud v avtu je se kaj opreme od starejse in manj prostora za vozicek+kosaro,..
Ce te se kaj zanima, pa le vprasaj. Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.7.2014 8:40:38   
Mistica
Tudi mi imamo HT ze pri drugem otrocku in tudi sama sem cca. 3 leta nazaj doktorirala iz trikolesnikov in se zelo hitro odlocila za HT. Je pa bila takrat ponudba manjsa kot je sedaj, tako da je fajn mogoce se katerega preuciti.
Moja izkusnja z HT je super- vozicek je vodljiv z eno roko, visok (kar pride zelo prav tistim, ki smo malce visje rasti), vsi deli se obracajo v obe smeri (kar mislim da se pri PP GT3 ne), zlozi se hitro in gre tud v male avtke (preverjeno),.. Z moje strani letijo kritike mogoce na tezo Windoo kosare in, kot je nezzek napisala, na velikost le-te. Teza kosare+ otroka v njej, je kar precejsnja in te bo motila, ce zivis v nadstropju. Ce pa imas vozicek pac nekje postavljen in dajes samo otroka ven pa not, pol ni problema. Sicer pa je otrok samo par mesecev v kosari, nato v sportnem delu, ki se super poleze in je lazji. Ker se je hcerka vozila do leta pa se mal, nisem opazila, da ji bi bil sportni del majhen.
Nakup priporocam na bolhi (ker je vozicek res vzdrzljiv, dobis super ohranjene z vso opremo za pol cene) ali v Italiji.
No, bom dodala se, da bi se jaz sedaj pri drugem otrocku, mogoce odlocila za kak manjsi vozicek, predvsem ker je manj off-road dooolgih sprehodov, vrckrat je treba samo kam skocit, pa tud v avtu je se kaj opreme od starejse in manj prostora za vozicek+kosaro,..
Ce te se kaj zanima, pa le vprasaj. Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.7.2014 19:29:55   
zvezdica_1
hvala vsem trem za odgovore.

ja midva sma kar visoka, in nama je ročaj pri vseh vozičkih, ki se ne da na koncu postavit še višje (recimo maxi cosi, ...) prenizek. z avtom pa ne bo težav, vozim karavana :)

ja nama je ful ful všeč, edino barve me mučijo-ker hočem nevtralno barbo, brez rjave, sive ali črne.... vem, kompliciram...user posted image

je pa fajn, da poveste svoje mnenje, ker cena za vozek je enormna (še posebej, če kupiš zraven še isofix podstavek) in se je lažje odločit če slišiš pozitivne in negativne stvari uporabnic.


(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.7.2014 23:46:32   
nezzek

IZVIRNO SPOROČILO: nezzek

Tudi, ko daš pri HT otroka v ležeč položaj, moraš odstranit tisti varnostni "obroč".



Me nobena ni popravila - tole ni res. Obroč ni fiksen kot pri ostalih, ampak se poljubno dvigne/spusti.

Barve so pa brezvezne, res. user posted image Samo v končni fazi to ni toliko pomembno, sem tudi jaz prebolela. Edino strehico skoz gledaš, drugače je pa itak prevladuje barva otroških oblačil oz. dekice ipd., sploh pri športnem delu, ki ga ni veliko skupaj.

Danes sem videla Mutsy košaro - je sicer širša in lažja, vendar je nizka in tanka. Taka za poleti. Za pozimi je pa res ni čez HT.

Je tak mal bolj poseben voziček, ja.

Če bosta pa novega kupovala, pa res skočita čez mejo v Baby Pullmana. Dobiš zraven še pregrinjalo za dež in fajno torbo.

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Bebe Confort - High Trek
7.8.2014 9:55:10   
Lucka9
Lep dober dan...

ogledujem vozičke in je nora poplava ponudb kar se vozičkov tiče. do sedaj mi je še najbolj v oči padel Bebe confront high tereck..

Ali ga kdo ima? kako ste zadovljni z njim?

Ogledan imam tale komplet: http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicek-bebe-confort-high-trek-3v1-walnut-brown-2014

Mislite, da je vredu?

hvala za odgovore

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Bebe Confort - High Trek
8.8.2014 14:25:50   
Mistica
Pozdravljena
Na tej temi je napisanega ogromno o tem vozičku. Predvsem smo tu komentirale zadovoljne uporabnice tega vozička user posted image . Predlagam, da prebereš vseh 19 do sedaj napisanih strani. Če boš po tem imela še kako vprašanje ali potrebovala kako informacijo, pa kar vprašaj.. Na kratko- voziček je super, sploh če ga imaš namen uporabljati na vseh mogočih terenih, če sta malo višje postave, če bi rada zraven še tekla/ rolala, ... Priporočam. Najdeš tudi lepo ohranjene, z vso opremo na bolhi.

Lp

(odgovor članu Lucka9)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Bebe Confort - High Trek
19.8.2014 12:42:36   
črtica1
mene pa zanima če je katera probala katere košare gredo na high treka? Original bebeconfort, maxi cosi, quinny? Še katera? Mutsy mogoče gre?

Je probala katera dat gor mutsy košaro? zdi se mi večja in zato bolj praktična.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Bebe Confort - High Trek
19.8.2014 23:26:14   
lilalo
Mi smo kupili peg perego book-a, pa mi ga je "škoda" po makedamu vozit. Sm pa razmišljala da bi kr enga rabljenga High trek-a vzela, da bi ga imela za doma oz. vožnjo po makedamu... Bi pa sam prosila za kakšno opozorilo kaj moram pazit pri rabljenemu, kaj se rado pokvari/zlomi? Če pa bo katera prodajala, naj javi =)

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Bebe Confort - High Trek
24.8.2014 11:35:04   
Mistica
Zivijo
Ker so ti vozicki kar vzdrzljivi, mi ne pade na pamet nic takega, kar bi se zlomilo. No, vsaj nam se se nic ni unicilo, ga pa uporabljamo ze pri 2. otrocku. Je pa ziher fajn pogledat, da vse deluje: zavora, bremza, tisti gumb s katerim zaklenis/ odklenis prvo kolo in mehanizme zlaganja.

Kosare- mi smo imeli Windoo, ki je zelo velika, predvsem pa tezka (ko je otrok noter pa seveda se bolj), sta bila pa oba otrocka malo casa v njej. Se mi zdi pa fajn preverit katere kosare se pasejo gor. A v BC si vprasala? Kaj pa na njihovi spletni, si preverila?

lp

(odgovor članu lilalo)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   [Brisano sporočilo]
25.8.2014 9:49:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mistica)
  Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.8.2014 19:02:51   
zvezdica_1
maxi cosi in bebe confort bi sta se povezala, ne vem pa, kdo je kupil koga user posted image . če pogledaš na njihovo spletno stran, imajo tudi pod bebe confort vse od maxi cosi izdelke...

mene muči nekaj čisto drugega. ali obstaja isofix za lupinico od bebe conforta? ker v angliji prodajajo zraven vozička BB pebble, v sloveniji pa BB creatis. in so me zadnjič v BC prepričevali, da ni isofixa za to BB creatis lupinico. če pa vzamem MC lupinico, morem pa vzet nastavek za voziček (kar spet ni logično, ker v angliji prodajajo tak komplet brez nastavka!)

je pa zanimivo, da na britanski strani zgleda isofix prodajajo. zdaj pa ne vem, ali imajo ločene trge in različne izdelke (ne bi blo prvič, hrvati so henkel s persilom fajn osmešili) ali pa v BC ne vejo kaj prodajajo.

brez isofixa pa ne kupim..... me ima, da bom dala tistih 35€ za poštnio, pa si naročla iz anglije....

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Bebe Confort - High Trek
24.3.2016 18:13:28   
MalaNeli
Pozdravljene,
zanima me kakšno "sveže" mnenje o tem vozičku.
Na hitro sem ga danes pogledala ko smo ga kupili. Vendar je tako umazan, da ga morem najprej očistit.
Sem pa opazila da ročaj sporedaj se ni zaskočil. ali je to pokvarjeno ali pa samo nisem znala. a se da to kako zamenjat če je pokvarjeno?

lp

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 468
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?