|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ime za fantka
28.12.2004 9:40:32   
KIRA
fuul coool. hehe, sem pa mislila, da sem sama s svojim mnenjem, hehe.:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   Ime za fantka
28.12.2004 11:24:28   
barby*
Ojla:zajcek:

Brez zamere, moram pritrdit Gini.
Mislim da je problem v ljudeh ki dajejo psom in ostalim domačim ljubljenčkom človeška imena...Čeprav, tudi meni bi bilo bolj srčkano poklicat psička kaja kot fifi...pa zato ni Kaja nič manj človeško ime:zmeden2: jaz sem v otroštvu tudi imela želvico Marušo, pri moji babici pa so imeli mačka Marjana:)-:)-:)- ( ko je bila sama še otrok):)-

In res je večina kratkih imen že klasika...Pri večini dolgih imen tudi potem prihaja do raznih izpeljank, ki tudi niso vedno najbolj prisrčne...
Upam da nisem koga razjezila...samo moje skromno mnenje:ups:

pa pa

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   Ime za fantka
28.12.2004 11:25:57   
barby*
Ojla:zajcek:

Brez zamere, moram pritrdit Gini.
Mislim da je problem v ljudeh ki dajejo psom in ostalim domačim ljubljenčkom človeška imena...Čeprav, tudi meni bi bilo bolj srčkano poklicat psička kaja kot fifi...pa zato ni Kaja nič manj človeško ime:zmeden2: jaz sem v otroštvu tudi imela želvico Marušo, pri moji babici pa so imeli mačka Marjana:)-:)-:)- ( ko je bila sama še otrok):)-

In res je večina kratkih imen že klasika...Pri večini dolgih imen tudi potem prihaja do raznih izpeljank, ki tudi niso vedno najbolj prisrčne...
Upam da nisem koga razjezila...samo moje skromno mnenje:ups:

pa pa

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   Ime za fantka
28.12.2004 11:27:25   
KIRA
aaaa veš kaj!
moja mama ni dala imena psu po človeku, pač pa po kači. in sicer je kaja bila kača v knjigi o džungli!!!
pa kaj nič knjige ne berete???

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   Ime za fantka
28.12.2004 11:35:28   
barby*
Oj Kira, se nisva razumeli:zajcek:
nisem mislila direkt tvoje mame...nasploh dajejo ljudje živalim človeška imena..npr. moja kolegica je imela psičko Tino, ki je žal zbolela, potem so kupili psička in ta je zdaj Tinček...pa še bi se dalo naštevat...pri vas je res malo kruto ker je v soseski pes kaja in potem dajo otroku tako ime..meni je bilo npr. zelo všeč ime Lara, pa je tri bloke stran psička Lara...pa boš rekla da je Lara "živalsko" ime? O tem govorim..

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   Ime za fantka
28.12.2004 12:36:33   
Anonimen
Moji psički je pa Miša ime..., ha, ha. Pa ji prav paše, taka mala, smotana miška. Pa saj sploh ni važno. Naj dajo straši pač otroku ime, kot se jim zdi, da je prav. Koga pa konec koncev kaj briga. Saj niso starši toliko omejeni, da bi škodovali svojemu otroku. Men je ime Kaja čisto všeč. Za psa in za otroka. No ja, bolj za otroka...

(odgovor članu Komet)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   Ime za fantka
28.12.2004 12:41:48   
KIRA
eh, ime je ime. samo da nekatera večkrat kot druga neumno izpadejo.

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   Ime za fantka
28.12.2004 20:26:23   
lubi
vav kakšna debata se je razvila....

moja mama je dala meni imeni po igralki, ki je bila leta 77 popularna. Ime mi je še danes všeč, ne spomnim se, da bi imela zaradi njega težave. Vedno je bilo nenavadno, je še danes manj pogosto ime. Všeč mi je zato, ker sem v celem življenju spoznala samo še dve, ki jima je tako ime. Všeč mi je, da mi ni ime Mojca, Maja, Tina, Nina ali kaj takega. To so imena, ki so bila v času mojega rojstva ful 'in'. Vsaka druga moja kolegica je Mojca ali Petra ali kaj takega. Bljak!

Ko je bila mama v porodnišnici, in je povedala kako mi hoče dati ime.. ji niso dovolili, češ naj si vzame še nekaj dni za premislek. Premislila je in zraven prvega dodala še drugo ime, tako da imam zdaj dve imeni. Obe manj pogosti, ampak MOJI!!!!!

Za kakšno drugo ime se ni mogla odločiti , saj se ji je zdelo da mi in eno in drugo ime zelo pristoji.

In mi res. Še danes je moje ime SAMO MOJE in ga imam rada.

hvala mami:metulj:




(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   Ime za fantka
28.12.2004 20:43:11   
Anonimen
No, eto, kako smo si ljudje različni, pol pa bodi pameten, ha, ha...

(odgovor članu Komet)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   Ime za fantka
28.12.2004 22:13:12   
spacey
Ja lubi, na dolgo in široko kako je tvoje ime lepo in oh in sploh, ampak še vedno pa nisi povedala kako ti je ime?!?! Zakaj pa? Ali je to kaj takega, da ne poveš oz. ne izdaš svoji imeni, na kateri si še posebej ponosna?
Tega pa sploh ne razumem, zakaj se človek sramuje svojega imena?? Npr. tako kot Kira in Vikica, zdej pa še lubi??? Kaj je to kaj takega? Tako kot so vaše mame imele domišlijo in preference, tako jih imate sedaj ve in ni nujno, da bo vašemu otroku to ime všeč.

Obstaja lep italijanski pregovor: ''Tutti i gusti son gusti e i gusti non si discutono!'' Torej: Vsak ima svoj okus!

In še glede zafrkavanja...mene so v šoli imeli na tapeti ne zaradi imena, ker ni nič kaj posebnega, ampak zaradi barve las!?! :grrr: :zmeden:

Lp in brez zamere!


(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   Ime za fantka
28.12.2004 22:15:27   
Anonimen
No, dobro: zdaj pa: kako je vama dvema ime, Kira in Vikica, pa lubi, pa kakšne barve las imaš ti, Spacey?

Ajde, dejmo, dejmo!!! Ha, ha, ha!!!!

(odgovor članu Komet)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   Ime za fantka
28.12.2004 22:30:46   
@dasa@
no glede imen zadnc sem spoznala eno punco ki ji je ime laura lara :zmeden::zmeden2:
drgač pa jest tud vem da je v sloveniji baje en k mu je ime jaka piše se pa racman lih zancč smo mel debato doma o njem
lp

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   Ime za fantka
28.12.2004 22:40:30   
Jančika_
Pa Živa Mercina tudi obstaja, preverjeno.:zmeden:

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   Ime za fantka
28.12.2004 22:47:32   
spacey
Aja...sm pozabla napisat, da mi je zelo všeč ime od našega hip-hopovca...Ali En.

Moja barva las? V osnovni šoli sem imela korenčkasto oranžno barvo las :zmeden: kar je bilo zelo zanimivo za me zafrkavat! :grrr:

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   Ime za fantka
29.12.2004 10:16:03   
barby*
Meni so pa tako všeč korenčkasti laski:love:
A maš pegice tud?

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   Ime za fantka
29.12.2004 10:31:09   
KIRA
jaz pa vem, pa ne povem - kot je rekel maček v pravljici o pekarni mišmaš..
hehe

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   Ime za fantka
29.12.2004 10:35:19   
Anonimen
Jaz pa poznam eno Živo Milost.

(odgovor članu Komet)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   Ime za fantka
29.12.2004 10:36:53   
KIRA
hehehehe - glih to sem mislila, da nekatera imena izpadeljo bolj neumno kot druga.
ampak to je žalostno. :)-

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   Ime za fantka
29.12.2004 10:38:07   
Anonimen
Aja, ena je pa Edina Kukavica (v razredu... smo pravili).

(odgovor članu Komet)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   Ime za fantka
29.12.2004 10:38:21   
spacey
Ja barby* tudi pegice imam, vendar imam sedaj veliko bolj temne lase in manj pegic. Verjemi mi pa da mi ni bilo lahko v os. šoli, ko so me imeli zaradi teh mojih las tako zelo radi na tapeti. :(( :zmeden: :grrr: Takrat sem jih sovražila, zdej sem pa ponosna naj...hehe :)

Kira...zate pa nimam več besed...žalostno pa da se tako sramuješ svojega imena in da zaradi tega kuješ nekako zamero do mame. :zmeden:

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   Ime za fantka
29.12.2004 10:41:34   
KIRA
hehe, ta je še boljša, mene bo kap....
... od žalosti ;):)-:)-

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   Ime za fantka
29.12.2004 10:42:09   
KIRA
hehe živa mercina, huhuhu, hohohoh, za crknit.... tako žalostno.

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   Ime za fantka
29.12.2004 10:43:25   
KIRA
kdo je rekel, da kujem zamero do mame? če mi ime ne bi bilo všeč, bi si ga spremenila. samo to sem rekla, da je malo mimo vrezala, da ime na paše v naše kraje!!!!
grrr:grrr: - moja mama je najboljša mama na svetu, pa čeprav se včasih zmoti!!!!!!!!

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   Ime za fantka
29.12.2004 10:45:55   
spacey
Ja veš kaj Kira...tvoja punčka bo pa Viki krema...hahaha :)-:)-:)-

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   Ime za fantka
29.12.2004 10:48:46   
KIRA
če ni hujšega - jo bo mož še rajši imel, obožuje viki kremo.
sicer ji je pa ime viktorija in ne viki. to je moško ime.
beeee - ti kažem jezik. hehe.

(odgovor članu Komet)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?