|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 12:31:40   
Anonimen
Se strinjam, vendar jih naj preživlja mož/partner, ne pa država. In samo v tem je poanta. In zakaj so potem na Zavodu, kjer so primorani iskati delo, če bi bile raje doma, da ne zamudijo iskrega smeha in nagajivih pogledov???? Vse, ki bi dale "vse" za otroka, naj sploh ne iščejo službe, torej naj ne bodo na Zavodu. Zavod bi naj pomeni "premostitveni" vir dohodka, dokler se ne najde služba, ne pa glavni vir dohodka za podpiranje lenobe.

In to je vse, kar me moti.


Enako razmišljam.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 12:56:09   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Ampak najbolj smo nategnjeni mi. Kaj nam je storiti v naši ljubi deželici, da nateg ne bi bil več vrlina, temveč bi vrlina postalo spet pošteno delo?

Grega


Dragi Colt,
nateg v naši državi je že dolgo vrlina, cca 17 let. In nateg je vrlina v večini razvitih držav. Kjerkoli postane denar vrlina, kar se dogaja tudi pri nas, postane hkrati z njim vrlina tudi nateg ali po domače: kako s čim manj dela do čim več denarja.
Pošteno delo dandanes ne more biti vrlina, ker pošteno delo ni pošteno plačano. Ko bo pošteno delo spet pošteno plačano, pa bo mogoče spet postalo vrlina. Veš, pojem POŠTENO je zelo relativen ...

Ogromno bi lahko pisala o tem, pa je itak brez veze. Seveda se  strinjam s tem, da je naša zakonodaja popolnoma mimo, kar se tiče dodeljevanja DSP, ampak me pa res zanima, kje za user posted image  pa vi vidite/srečujete/poznate tako množico ljudi, ki so na DSP-ju??? Mater, jaz poznam samo enega, ki že leta in leta vleče podporo, a ta je eden in edini, ki ga poznam, zato si res ne bi drznila lajati, da kar tretjina Slovencev živi na ta račun.

Dajte se malo skulirat, nouser posted image  

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:00:38   
Anonimen
Spet ena super tema, ne? Ja, kaj pa večni študentje? Ste kdaj pomislili na to, da koliko študentov živi na naš račun? Kako lepo  živijo? Kako lep zaslužek imajo? Mi delavci pa garamo, na koncu pa plačilna lista, kjer vidiš, da so ti trgali še enkrat toliko, kolikor si dobil netto plačo? To so zame pijavke in zajedalci. Večni študentje. Študij naj bi trajal do 23 leta maksimalno, ne? Pa potem pri 26, 28 letih? Ja, še vedno nek status, dokončan pa 3 letnik. Za pokozlat sistem.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:03:03   
srki
Ja no, večni študentje, ti pa tudi meni dvigajo pritistk. In je spet sistem države tak. Kot namišljene samohranilke,....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:10:17   
nejcko
Večni študentje, prejemniki DSP-ja, lažne samohranilke, s.p-jevci, ki si prikazujejo minimum, narkomani, klošarji, pijančki, cigani (ups, Romi), izbeglice, propalice, politiki, tajkuni, managerji podjetij v stečaju, stavkajoči delavci, jamrajoči prodajalci, nezadovoljni novinarji, ... nikoli konca. Saj človek se pa res lahko samo še jezi, madonauser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:14:02   
srki
Ja pol pa boljš, da ne bi bilo štrajka, če nam je tako lušnouser posted image user posted image . Enim že je, ko si lahko rit z denarjem brišejo....

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:28:32   
Anonimen
ampak me pa res zanima, kje za pa vi vidite/srečujete/poznate tako množico ljudi, ki so na DSP-ju??? Mater, jaz poznam samo enega, ki že leta in leta vleče podporo, a ta je eden in edini, ki ga poznam, zato si res ne bi drznila lajati, da kar tretjina Slovencev živi na ta račun.


Vzemi si eno dopoldne frej, pa prid do mene na kavo. Pa jih boš imela kar ene 20 na kupu, če pa par ur sediš se jih pa še več prmaja.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:28:59   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Večni študentje, prejemniki DSP-ja, lažne samohranilke, s.p-jevci, ki si prikazujejo minimum, narkomani, klošarji, pijančki, cigani (ups, Romi), izbeglice, propalice, politiki, tajkuni, managerji podjetij v stečaju, stavkajoči delavci, jamrajoči prodajalci, nezadovoljni novinarji, ... nikoli konca. Saj človek se pa res lahko samo še jezi, madonauser posted image


Pozabila si na nas, besne RR-ovke user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:30:42   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Spet ena super tema, ne? Ja, kaj pa večni študentje? Ste kdaj pomislili na to, da koliko študentov živi na naš račun? Kako lepo  živijo? Kako lep zaslužek imajo? Mi delavci pa garamo, na koncu pa plačilna lista, kjer vidiš, da so ti trgali še enkrat toliko, kolikor si dobil netto plačo? To so zame pijavke in zajedalci. Večni študentje. Študij naj bi trajal do 23 leta maksimalno, ne? Pa potem pri 26, 28 letih? Ja, še vedno nek status, dokončan pa 3 letnik. Za pokozlat sistem.


Brez zamere, ampak kako so ti trgali še enkrat toliko? Ali imaš tako visoko plačo, ali pa med 'trganje' šteješ tudi kredite, ki si jih najel-a sam-a.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:32:38   
nejcko
Srki, očitno nisi razumela poante mojega posta. Še enkrat si preberi oba!

Stavkajoči delavci so "padli" zraven vseh naštetih, ker so celo oni šli nekaterim v nos ... seveda točno tistim, ki imajo dosti denarja, pa par "lenuhov" pod sabo, ki jim jemljejo trdo in pošteno prislužen denar, pa še živce zraven.

Uf, boljše da neham ... nekam zlobno zvenimuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:35:06   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Večni študentje, prejemniki DSP-ja, lažne samohranilke, s.p-jevci, ki si prikazujejo minimum, narkomani, klošarji, pijančki, cigani (ups, Romi), izbeglice, propalice, politiki, tajkuni, managerji podjetij v stečaju, stavkajoči delavci, jamrajoči prodajalci, nezadovoljni novinarji, ... nikoli konca. Saj človek se pa res lahko samo še jezi, madonauser posted image


Pozabila si na nas, besne RR-ovke user posted image .


Ja, pa res ... mater mi greste na jetrauser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:37:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Spet ena super tema, ne? Ja, kaj pa večni študentje? Ste kdaj pomislili na to, da koliko študentov živi na naš račun? Kako lepo  živijo? Kako lep zaslužek imajo? Mi delavci pa garamo, na koncu pa plačilna lista, kjer vidiš, da so ti trgali še enkrat toliko, kolikor si dobil netto plačo? To so zame pijavke in zajedalci. Večni študentje. Študij naj bi trajal do 23 leta maksimalno, ne? Pa potem pri 26, 28 letih? Ja, še vedno nek status, dokončan pa 3 letnik. Za pokozlat sistem.


Brez zamere, ampak kako so ti trgali še enkrat toliko? Ali imaš tako visoko plačo, ali pa med 'trganje' šteješ tudi kredite, ki si jih najel-a sam-a.


Ja, moja plača je dovolj velika. user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:37:56   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Vzemi si eno dopoldne frej, pa prid do mene na kavo. Pa jih boš imela kar ene 20 na kupu, če pa par ur sediš se jih pa še več prmaja.


Pa si ti sigurna, da vsi ti, ki jih videvaš, prejemajo DSP??? A jih poznaš? Mogoče so pa prav tako zaposleni kot ti in so med delovnim časom prišli na kavo - a to pa ne bi bilo možno. Ker takih je več, po mojeuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:42:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Vzemi si eno dopoldne frej, pa prid do mene na kavo. Pa jih boš imela kar ene 20 na kupu, če pa par ur sediš se jih pa še več prmaja.


Pa si ti sigurna, da vsi ti, ki jih videvaš, prejemajo DSP??? A jih poznaš? Mogoče so pa prav tako zaposleni kot ti in so med delovnim časom prišli na kavo - a to pa ne bi bilo možno. Ker takih je več, po mojeuser posted image




Ne, ne...jih poznamuser posted image
Pa to sm vidla k sm bla na dopustu, me je vse minilo. Se še pohvaljo s svojim statusom, pa pizdijo čez državo, pa .... mah...
No sej dopuščam možnost da je sam pr nas tako.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:44:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Vzemi si eno dopoldne frej, pa prid do mene na kavo. Pa jih boš imela kar ene 20 na kupu, če pa par ur sediš se jih pa še več prmaja.


Pa si ti sigurna, da vsi ti, ki jih videvaš, prejemajo DSP??? A jih poznaš? Mogoče so pa prav tako zaposleni kot ti in so med delovnim časom prišli na kavo - a to pa ne bi bilo možno. Ker takih je več, po mojeuser posted image




Se kar podpišem nejcko. Kako morete rako razmišljat in ljudem kar sami podeljevat statuse in prihodke.???

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:45:30   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Vzemi si eno dopoldne frej, pa prid do mene na kavo. Pa jih boš imela kar ene 20 na kupu, če pa par ur sediš se jih pa še več prmaja.


Pa si ti sigurna, da vsi ti, ki jih videvaš, prejemajo DSP??? A jih poznaš? Mogoče so pa prav tako zaposleni kot ti in so med delovnim časom prišli na kavo - a to pa ne bi bilo možno. Ker takih je več, po mojeuser posted image




Se kar podpišem nejcko. Kako morete rako razmišljat in ljudem kar sami podeljevat statuse in prihodke.???

eni živimo v manjših krajih, in ti tašča/mama/kolegica vse toplo prinese na pladnju. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:52:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Spet ena super tema, ne? Ja, kaj pa večni študentje? Ste kdaj pomislili na to, da koliko študentov živi na naš račun? Kako lepo  živijo? Kako lep zaslužek imajo? Mi delavci pa garamo, na koncu pa plačilna lista, kjer vidiš, da so ti trgali še enkrat toliko, kolikor si dobil netto plačo? To so zame pijavke in zajedalci. Večni študentje. Študij naj bi trajal do 23 leta maksimalno, ne? Pa potem pri 26, 28 letih? Ja, še vedno nek status, dokončan pa 3 letnik. Za pokozlat sistem.


Splača se delat prek študenta....joj kok si me zdej nasmejalauser posted image
Študentu ki je starejši od 26 let vsak mesec trgajo 22% dohodnine. In še letna dohodnina, ki je ogromna.
Torej če ima študent 1.000€ plače(so redki taki, jst nobenga ne poznam) in je star 28 let, dobi vsak mesec ven 780€. Recimo da živi izven lj. tak k jst, daje še 200€ za prevoz(tolk dam jst), ostane 580€, pol odbij še malico recimo 80€, ostane 500€. To je letno 6.000€ letno. Od tega plačaš dohodnine recimo 960€ . Od tega imaš še šolnino recimo 2.000€ al pa še več, torej ti konc leta ko vse to odbiješ ostane......približno 3.000€., torej 250€ mesečno. Bravo za bogato študentarijouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:52:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Vzemi si eno dopoldne frej, pa prid do mene na kavo. Pa jih boš imela kar ene 20 na kupu, če pa par ur sediš se jih pa še več prmaja.


Pa si ti sigurna, da vsi ti, ki jih videvaš, prejemajo DSP??? A jih poznaš? Mogoče so pa prav tako zaposleni kot ti in so med delovnim časom prišli na kavo - a to pa ne bi bilo možno. Ker takih je več, po mojeuser posted image




Se kar podpišem nejcko. Kako morete rako razmišljat in ljudem kar sami podeljevat statuse in prihodke.???


Se kar sami pohvalijo, tako da ne rabiš detektiva špilat da kej zvešuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:54:00   
lemavrica
Zanimivo je da se non stop eni in isti ukvarjate z drugimi in njihovimi prihodki. Kaj res nimate drugega dela oz. pred svojim pragom za popucat.
Jaz lahko iz lastnih izkušenj povem da je vse prej kot zabavno bit doma in brezposelen. In čeprav sem sedaj na porodniški, komaj čakam da začnem z iskanjem službe in potem začnem delati.
In ja na podlagi vaških opravljivk je pa res fino delati zaključke kdo je parazit in kdo ne.
Malo manj posploševanja. Čez državo pa tud ja pi***m ker pol user posted image  vredna.

Kar se pa študentarije tiče, pa mene moti samo to, da dostikrat na del.m na katerem bi bila lahko brez problema ena redno zaposlena oseba dela študent in to zgolj zato da ima delodajalec manj stroškov. Če pa hoče kdo študirat do 30 leta pa naj, če mu paše in znese. Sem samo mnenja da naj bodo študenti za občasna dela, ne pa za dela ki trajajo polni delovni čas.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:58:05   
cindy
Za bozjo voljo kako lahko reces daje 380 evrov malo a mislils da clovek ki nima izobrazbe dobi takoj delo za 1000 evrov. Zato pa so sole, da se ucis in cim bolje zaposlis. Jaz sem ob delu studirala si sama placevala solnino in sedaj delam diplomo. Mislis da mi je bilo lahko s troizmenskim turnusom. Sedaj pa ko pricakujeva ima moj moz dve sluzbi da le kaj prisparava. Ne mi rec kaj hoces da dobijo podporo1000 evrov za sedenje na ritah. Se zavedas da nekateri od teh poleg podpore delajo se na crno. Ves koliko ljudi simulira bolezen da jih le upokojijo se na psihiatrijo gredo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 13:58:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Zanimivo je da se non stop eni in isti ukvarjate z drugimi in njihovimi prihodki. Kaj res nimate drugega dela oz. pred svojim pragom za popucat.
Jaz lahko iz lastnih izkušenj povem da je vse prej kot zabavno bit doma in brezposelen. In čeprav sem sedaj na porodniški, komaj čakam da začnem z iskanjem službe in potem začnem delati.
In ja na podlagi vaških opravljivk je pa res fino delati zaključke kdo je parazit in kdo ne.
Malo manj posploševanja. Čez državo pa tud ja pi***m ker pol user posted image  vredna.


Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ker vem kako je biti brez službe, rada delam, ampak ko te pa potem še zdravje izda, si lahko srečen, da imaš kakšno potuho s strani zavoda, csd-ja...ja, tako je to.

Že par dni berem te zadnje teme, pa mi gre po domače povedano na bruhanje. K se vam da vse tele preganjavice vzganjat zoper druge . Mnogi taki, ki niso nič krivi za svoj "status"pa tukaj berejo, marsikakšna je užaljena. Ji verjamem. Marsikdaj sem bila tudi sama užaljena, sam preide, pa je. Briga me. Boli me đoko.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 14:04:10   
maruškaŠ
Problemi se začnejo že nekje v glavah ljudi, ki razmišljajo o pomoči države kot o dohodku. To ni dohodek - to je premostitvena pomoč. In dokler bi bila dana z namenom, ki jo opisuje, ne bi bilo težav. Resnično pa je da ljudje pričnejo verjeti, da je to dohodek.

In ni isto ali ti zaslužiš 500€ ali pa te za 500€ živi država (oziroma davkoplačevalci). In ja verjamem, da ni prijetno bit doma in brezposeln. Ampak tisti, ki mu ta občutek ni prijeten, kaj hitro najde službo (ali stalno ali pa vsaj začasno).

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 14:04:18   
Anonimen
Kar se pa študentarije tiče, pa mene moti samo to, da dostikrat na del.m na katerem bi bila lahko brez problema ena redno zaposlena oseba dela študent in to zgolj zato da ima delodajalec manj stroškov. Če pa hoče kdo študirat do 30 leta pa naj, če mu paše in znese. Sem samo mnenja da naj bodo študenti za občasna dela, ne pa za dela ki trajajo polni delovni čas.


Ja to je pa problem. Sam ne študentov, ampak politike podjetij. Kar je pa nekak spet logično glede na to kakšni so prispevki za zaposlenega.
In na dosti delovnih mest ki jih zasedajo študentje nebi zaposlili enega redno, ker se jim ne splača, bi raj prtislni na že zaposlene in bi oni delali k črna živina. Vsaj po mojih izkušnjah.
Pa ne samo v gospodarskih družbah, tudi ministrstva imajo ogromno študentov zaposlenih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 14:07:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Pa ne samo v gospodarskih družbah, tudi ministrstva imajo ogromno študentov zaposlenih.

Se strinjam. In celo to si dovolijo, da študente silijo, da delajo preko tujih napotnic. Poznam primer, žal.user posted image
P.S. Na srečo to nisem jaz.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 14:25:38   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: cindy

Za bozjo voljo kako lahko reces daje 380 evrov malo a mislils da clovek ki nima izobrazbe dobi takoj delo za 1000 evrov. Zato pa so sole, da se ucis in cim bolje zaposlis. Jaz sem ob delu studirala si sama placevala solnino in sedaj delam diplomo. Mislis da mi je bilo lahko s troizmenskim turnusom. Sedaj pa ko pricakujeva ima moj moz dve sluzbi da le kaj prisparava. Ne mi rec kaj hoces da dobijo podporo1000 evrov za sedenje na ritah. Se zavedas da nekateri od teh poleg podpore delajo se na crno. Ves koliko ljudi simulira bolezen da jih le upokojijo se na psihiatrijo gredo.


A res user posted image ?

Vem, vem........ ampak posploševanje mi pa ne sede.


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu cindy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?