|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 12:02:16   
Anonimen
Punce, a vas fejst špika v sp. delu trebuha ali le občasno? Vas vsak dan enako ali je kakšen dan malo več, malo manj?

Mene je strah, da bi se mi ponovil SS. Vem, da moram mislit pozitivno, ampak včasih ne gre.

Na hlačkah imam skozi cel dan čisto malo rumenega izcedka. Je to kaj narobe?

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 12:10:29   
Erin
Rumeni izcedek imam tudi jaz...to je še vedno beli tok...
Glede špikanja, vsak dan me špika, en dan oz en trenutek malo bolj drugič malo manj...včasih se moram kar usest...ampak bolečina hitro mine, mislim da bi bilo narobe če bi bila bolečina močna in stalna..v naijnem primeru pa ne...user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 12:11:50   
Erin
Glede SS, odmisli! Vem da je težko ampak če se boš sekirala to občuti tudi tvoje dete...veš kaj , čokolada pomirja, navali nanjo!user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 12:12:52   
Anonimen
OK, hvala.  Sem pomirjena.
Mene tako na rahlo špika. Včasih malo bolj čutim, včasih pa moram biti bolj pozorna, da čutim. Me pa na desni strani bolj špika. Včasih dobim tudi tak pekoč občutek. Ve tudi?

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 12:22:27   
Erin
Mislim da je špikanje zaradi raztezanja maternice prisotno pri vseh, res pa da pri nekaterih bolj pri drugih manj in tudi pri vsaki drugače, kakor imamo tudi različen prag bolečine.
Vem, da glede na tvoj pretekli SS še bolj opažaš vsako špikanje ampak, poskusi odmisliti... naj te pomiri dejstvo da tudi nas špika pa da smo tudi me prestrašene..tako je, dokler ne bomo slišale srčka bo strah prisoten, in ko bo pregled mimo nas bo strah do naslednjega pregleda..ampak ni fer do naših user posted image da se stem obremenjujemo...uživajmo v user posted image ,veselimo se našega prihajajočega user posted image . Kakor je življenje nepredvidljivo je tudi nosečnost lahko...ampak, vedno je treba optimistično gledat naprej in prezreti slabe stvari da lahko uživamo v lepih.

No, sedaj pa grem k babici na kosilo..pridem popoldne pogledat kaj je novega.
Papaaaa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 12:35:09   
Anonimen
Erin, hvala, res si zlata, ko me takole pomiriš.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PA DOBER TEK!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Papauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 14:02:45   
K_a_t_j_a
mishel tudi jaz imam G Peternelj Marinšek in sem zelo zadovoljna z njo. To pomeni, da je možnost, da se kdaj vidima na pregledih. user posted image Pa še stari sma skoraj enako, no edin jaz še zaenkrat nisem poročena, bom pa tudi to enkrat. In kako se ti zdi G? Jaz sem zelo zadovoljna z njo.
Erin ja jaz tudi tak odštevam in komaj, komaj čakam da vidim najino pikico. user posted image user posted image Seveda boš ti tudi dobila družbo na zahodu, boš vidla da še bojo prikapljale user posted image .

Urskaj špikanje tudi jaz čutim vsaki dan, ampak enkrat več drugič manj. Imam pa tudi mal izcedka čez dan svetlo rjave barva ter beli tok. Samo pozitivno mislit. user posted image

Jaz sem bila pa včeraj z eno RR-jevko na čveku in sma se spoznale. Je blo fajn počvekat, ona se že približije veselemu  dogodku PDP ima konec decembra. Upam, da se bomo tudi me kdaj dobile na čveku.user posted image



_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 17:06:00   
sayuri
Erin jst sem iz J Slo in zaenkrat tud med osamljenimi user posted image user posted image user posted image  na tej temi. AMpak je še čas, da se naberemo. user posted image  Kar se seznama tiče, si pravi štručko, ti kar lepo urejaj in vodi, če ti bo pa kdaj zagustilo, ti bomo brez skrbi pomagale. user posted image user posted image user posted image

Moji maratoni spanja se nadaljujejo. Zdajle sem spala spet 4 ure user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 17:25:19   
K_a_t_j_a
Jaz imam pa zdajle tak temno rjav izcedek in me je kar malo strah. Pa še delat grem danes. (čiščenje prek študenta).

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 19:26:02   
Anonimen
Katja, pojdi se jutri pokazat na urgenco, če izcedek ne preneha. Imaš tudi krče?

(odgovor članu K_a_t_j_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 19:42:53   
Erin
sayuri - 4 ure popoldne pa čez noč 15 ur??? Pa saj si cel medo postala, boš še zimo prespala če bo šlo tako naprej, potem se boš pa spomladi zbudila z veliiiikim bušijem...
Sayuri, sem se spomnila da imaš ti možnost da bosta 2 user posted image user posted image ..Držim pesti da ju na UZ oba zagledaš!user posted image
Katja - na tvojem mestu bi jaz raje počivala če imaš izcedek in če ne bo boljše takoj na urgenco oz k gin. Tam bodo vsaj z UZ pogledal če je vse uredu. Počivaj pa poskusi ne it delat če je le možno...Ne obremenjuj se, misli na pikico...

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 19:45:32   
naty13
Vidim, da vas skrbi rjav izcedek. Jaz sem ga mela pri štirih mesecih, pa sem šla na pregled v porodnišnico  - vzrok so bile glivice, tako da mi je dala recept za canesten svečke in kremo. Katja raje se pojdi pokazat, pa še ultrazvok mi je naredila, da se je prepričala, če je z otrokom vse v redu. Canesten mi je pomagal, je blo takoj dobr.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 20:23:37   
Anonimen
Upajmo, da Katja doma počiva.

(odgovor članu naty13)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 22:46:18   
K_a_t_j_a
Hvala punce, ker mi stojite ob strani. user posted image user posted image
Sem šla danes delat. Drug teden bom pa vidla kako bo. Ponavadi izcedka nimam čez cel dan, ampak samo proti večeru. Če ne bo boljše se grem pokazat h G. Mal me skrbi, ampak se trudim razmišljati pozitivno.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 22:56:13   
K_a_t_j_a
Aja, pozabla sem napisat da nimam nekih krčev, ampak je sam tisto špikanje prisotno pa prebava mi full nagaja. Me kar nekaj napenja.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Avgustovke 2oo8
8.12.2007 23:34:16   
Anonimen
Če nimaš krčev je super.

Js sem mela full močne krče in rjav izcedek, ko se mi je pripravljalo nass.

Res fajn, da nimaš krčev! VSE BO OK!user posted image


NOČKO!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Avgustovke 2oo8
9.12.2007 8:56:43   
sayuri
katja se je izcedek kaj umiril? Izcedki so zelo pogosti in dokler se ne pojavi sveža kri, niso nevarni. Če boš še v negotovosti, se pojdi pokazat na urgenco. Držim pesti, da bo vse ok.
Erin ja, moji maratoni spanja mi sploh niso jasni user posted image  user posted image user posted image user posted image . Ko spim, vsaj ne mislim na slabost user posted image user posted image . Sicer potem včeraj zvečer nisem bila nič zaspana in sem šele ob polnoči v posteljo smuknila, pa spala do pol 8 user posted image . Bom pa zihr rabila še eno dozo čez dan user posted image . Ne vem, akko bom jutri v službi zdržala, ker imam celodnevno user posted image  Drugače pa ja, pri meni obstaja možnost, da na UZju zagledam dva user posted image user posted image . Dva zarodka so mi vstavili, če sta se oba prijela, bomo pa videli. user posted image user posted image user posted image

Punce, kaj ste se že vse prijavile na nuhalno? Jaz čakam torkov UZ. Če bo vse ok, se bom kar tam prijavila. DR. Reš je namreč v isti ambulanti, kot dr. Pušenjak, le vrata so druga user posted image . Tko da se bom kar tam sestri prijavila.user posted image

Lepo nedeljo vam želim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Avgustovke 2oo8
9.12.2007 9:49:44   
Anonimen
Sayuri, naj ti sporočim, da nekaj ni v redu s tvojim baby tickerjem. Poglej Katjinega in mojega ter svojega in primerjaj koliko dni imamo do konca.


Katja, je vse ok?

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Avgustovke 2oo8
9.12.2007 9:51:41   
Anonimen
Tut men je ta lylipie najprej narobe izračunal. Se mi je čudno zdelo, da bi imela okrog 150 dni do konca... še enkrat ga ustvari, saj potem pokaže pra.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Avgustovke 2oo8
9.12.2007 10:31:11   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: urskaj

Sayuri, naj ti sporočim, da nekaj ni v redu s tvojim baby tickerjem. Poglej Katjinega in mojega ter svojega in primerjaj koliko dni imamo do konca.



Hm, pa res user posted image  SAm tedne mi pa prav kaže user posted image
Grem še enkrat naredit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Avgustovke 2oo8
9.12.2007 10:35:13   
sayuri
No, zdaj pa je user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Avgustovke 2oo8
9.12.2007 11:43:29   
Anonimen
Oj, zaradi slabosti,ki me spominjajo na prvo nosečnost,sem vas šla mal pošpegat,pa ste mi  take lušte nardile. Zdaj tuhtam,da imam tud ostale znake,sam joške pa niso nič kaj drugačne,mogoče,ker še dojimuser posted image
Vsak čas bi mogla dobituser posted image , zaj pa čakam kaj bo,kr nekaj načrtovali še ene pikice nismo kar zdaj.
Aja, mamo pa že enga levčkauser posted image
se še oglasim kaj, če vas ne motiuser posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Avgustovke 2oo8
9.12.2007 13:18:28   
Erin
naty13, hvala ker pomagaš z nasveti...jaz še nimam otrok in mi je vse to prvič in mi je vsak znak, špikanje neznanka ki je ne znam definirat, besede mamic ki so to dale skoz pa nam zelo prav pridejo da vemo ali se pomirit ali bolj opazovat. Hvala ti.user posted image user posted image user posted image user posted image
Katja - kako si danes? Je še izcedek? Upam, da počivaš...Meni tudi prebava nagaja pa špikanje oz krči, včeraj sem imela 3 malo bolj močne, so kar fejst boleli, ampak hvala bogu kmalu popustijo...
anonimna, ti kar pogumno, testek v roke pa boš videla če boš kmalu imela levjo družincouser posted image

Punce jaz sem se pa zelo prehladila...kašlam ko en star ata pa pljuča me bolijo, oz vse me boli...premišljujem če naj sploh grem taka jutr na šiht(delam v jaslih v vrtcu)...po eni strani si mislim, da bi taka vseeno lahko delala po drugi strani pa lahko ogrozim svoje zdravje, moje dete in zdravje mojih varovancev... Kaj svetujete...user posted image user posted image
sayuri - držim pesti za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image V torek nujno poročaj kako je šlo, pa na NS se prijavi ja...pri pušenjaku je menda zelo zasedeno...jaz sem se prijavila že 2 tedna nazaj, par dni zatem ko sem izvedela da sem user posted image

Pa kakšne sanje sem imela...šla sem k dežurnemu(ne vem zakaj) pa sem prosila če mi naredijo UZ pa se najprej ni nič videlo potem pa se je le videl moj otroček, tak micen ampak da se razvija...sem si oddahnila...komaj čakam pregled čez 11 dni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Avgustovke 2oo8
9.12.2007 13:40:22   
Erin
                  user posted image

01.08.
  • Erin (1.user posted image )   26. let  GP 20.12., NS 23.1.,  Jesenice
  • anonimna user posted image (2.user posted image GP 21.12., Celje
  • Muklla (1.user posted image ) GP 18.12.
  • mishel (1.user posted image ) 23.let GP 21.12., Celje
02.08.
  • kajsica (1.user posted image ) 35.let GP 12.12.
04.08.
  • anonimnauser posted image (1.user posted image ) 26.let GP 27.12.
05.08.
  • sayuri (2.user posted image ) 31.let UZ 11.12., GP 24.12, Postojna
  • katjakoc GP 21.12
07.08.
  • Nevaeva (1.user posted image ) 27.let GP 21.12.
10.08.
  • K_a_t_j_a (1.user posted image ) 22.let GP 20.12, Celje
  • *zvezdica* (2.user posted image ) 30.let GP 17.12
xx.08.
  • cinca marinca (2.user posted image ) GP 7.1.  
  • Gajka (1.user posted image ) 28.let GP 19.12.
  • Lilie (1.user posted image ) 25.let GP 17.12.
  • urskaj  (1.user posted image ) 23.let GP 11.1.,  Celje
----------------------------------------------

Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov-GP (ultrazvok -UZ, nuhalna svetlina - NS,..) kar sporočite, lahko pa mi poveste tudi katera nosečnostuser posted image je to za vas, starost, kje boste rodile, če vas seveda kje drugje ne primeuser posted image in pa seveda ko bo prvi  pregled mimo, koliko malih sončkov pričakujete...ja, lahko sta tudi dvauser posted image user posted image user posted image

Lepo in mirno nosečnostuser posted image s čimmanj slabostmiuser posted image ter zdrave user posted image vam želim!

Dobrodošleuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Avgustovke 2oo8
9.12.2007 13:51:58   
K_a_t_j_a
Danes pa nimam čist nič izcedka, samo tu pa tam me špikne. Sem kar boljše volje. Sem prav vesela, ker mi tako stojite ob strani. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZLATE STE!!!!
Imam pa tako pošlihtano prebavo, ko je prej nisem imela. Danes me tako srbijo bradavice! A je to tudi znak user posted image ?
Jaz se bom na nuhalno naročila po prvem pregledu. Verjetno bom šla na Ptuj dr. Lukmanu.
Tudi jaz že imam enga levčka doma, moj user posted image je tudi levček. Pa sestra je tudi levinja. user posted image
Erin upam, da se čimprej pozdraviš. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čimveč čajev pit in pomaranče pa mandarine jest pa bo boljše. Jaz sem bila tudi prehlajena prejšnji mesec pa sem veliko čaja spila z medom pa je blo kmalu boljše. Glede službe v vrtcu, bi ti jaz svetovala, da je boljše če si kakšna dva do tri dni doma.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?