|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:18:28   
Anonimen
Ja, vsak dan, če grem od doma. Za doma se pa res več ali manj ne.

S senčilom za veke si obrobim oči, trepalnice namažem s špiralo, dahnem v obraz malo barve (z debelim čopičem in rdečilom za lica) in se našminkam. Pa različni uhani obvezno pašejo še k vsakodnevni podobi.

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:23:29   
Dejča
Za v službo obvezno puder, maskara, senčilo, šminka, vendar brez pretiravanja, tako lepo diskretno user posted image , zdaj, ko sem doma na porodniški pa odvisno - včasih se mi ne da in če vem, da ne bom videna kje preveč v javnosti user posted image  (sprehodi ne štejejo user posted image ), se ne.  Tudi na morju se ne, ker se mi zdi, da mi že rjava barva lepo paše in ne rabim še dodatkov user posted image . Nisem suženj vsakodnevnega ličenja, vendar si za v službo vseeno ne predstavljam, da bi šla brez trohice ličil (vsaj maskara, ker imam svetle in kratke trepalnice user posted image ).

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:26:33   
spacey
Kaj naj rečem.. Pridne ste, da se tako lepo urejate. user posted image

Sej meni bi se še dalo tole zjutraj, vsaj z maskaro namazat, ampak zvečer dajat to dol, mi je pa taka muka. user posted image Sploh zato, ker me potem oči tako pečejo.. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:26:38   
CatJa
Baje, da se mi ni treba. Običajno uporabljam samo maskaro.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:29:00   
iva01
puder ali tonirano kremo vsako dan zjutraj, prav tako maskaro. Senčila in šminke pa sam za večerne izhode. No drugače čez dan tud kdaj z labelo, lipglosom usta naflacam da niso trak suhauser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:32:00   
Anonimen
Nazadnje sem se za poroko user posted image  tri leta nazaj user posted image  pa še to samo maskaro pa malo senčila na veke.

Niti nimam pudra, niti nimam maskare, niti nimam barvic (kako se že to uporablja?!?)...imam pa velikoooooo lakov za nohte user posted image

Pač, kaj češ, nekatere smo naravno dosti lepe user posted image

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:34:34   
Anonimen
Saj jaz se tudi včasih nisem, sedaj pa se počutim nekako bolj urejeno tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:34:39   
Nasy
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

Nazadnje sem se za poroko user posted image  tri leta nazaj user posted image  pa še to samo maskaro pa malo senčila na veke.

Niti nimam pudra, niti nimam maskare, niti nimam barvic (kako se že to uporablja?!?)...imam pa velikoooooo lakov za nohte user posted image

Pač, kaj češ, nekatere smo naravno dosti lepe user posted image


user posted image user posted image user posted image skoraj enako, kot jaz. Maskare zdaj  niti ne kupujem več, ker se mi posuši. Včasih sem se za med ljudi malo porisala, zdej pa tudi to ne več, zdej sem baje dost lepa, ko semuser posted image user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:35:18   
Mala_princeska
Ajm netipično žensko.
Nič se ne lišpam.
Občasno uporabim labello.

Pač taka sem - urejena naravno. user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:35:57   
kofetek2010
Samo maskaro. user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:37:12   
Anonimen
Ampak svaka čast ženska, ki se vsak dan mažete in se čez pol ure ne spackate. Ker jaz skoz nekaj okoli oči šarim z rokami user posted image  če bi se mazala, bi bila kot razpadajoči klovn user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:40:10   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

Ampak svaka čast ženska, ki se vsak dan mažete in se čez pol ure ne spackate. Ker jaz skoz nekaj okoli oči šarim z rokami user posted image  če bi se mazala, bi bila kot razpadajoči klovn user posted image

Evo, to se mieni zgodi, ko se redko namažem z maskaro. Vedno me neki oči srbijo in seveda se spozabim, da imam maskaro in pol je itak že prepozno. user posted image In da je mrfi popoln, nikjer nobenega ogledala, da bi se lahko vsaj malo obrisala.. user posted image user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:41:52   
Anonimen
Jaz si itak ne morem oči mencat, ker imam leče, tako da to ni problem.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 13:08:59   
smigli
Za v službo ali pohajanje skoraj vedno, sem zelo rada urejena, se počutim tako fajn. Dobesedno uživam v tem.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 13:21:19   
tajtaja
Če grem od doma, kamor koli-trgovina, šola, vrtec, sprehod, pohajanje, obiski-vedno.
Puder, obrobim oči, nanesem senčilo na veke, pordečim lička, glos in to je to. Ampak vse zelo diskretno, da se ne vleče za mano.
Se takoj počutim boljše.
Ker drugače sem vsa nikakva, brez energije...Če sem urejena, me to avtomatsko poživi. Saj vem da sem čudna, ampak ni pomoči.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 13:33:00   
Anonimen
Za v službo vedno. Maskara, črtalo za oči in šminka, če je kaj bolj važnega, pa še puder in senčilo za veke.

Za vse ostalo se nikdar ne naličim. Mene mejkap dobesedno zmatra user posted image  Ko se peljem iz službe, imam občutek, kot da imam 5 ton težke veke.

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 13:38:07   
Anonimen
Jaz kura sem se pa malo zapustila.leta nazaj nisem mrdnila brez,da bi si prej namalala bojne brave,še,če sem bila samo doma.zdej si pa upam ven s faco
acqua e sapone.-nanamazana,naravna.Mislim,da gub niti najboljši puder ne skrije.Je pa to cena staranja in zaenkrat sem še ponosna na vsako gubo,ki jo je moje življenje naredilo.Staram se ne stresno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 13:50:22   
Lenny
Med tednom za v službo vedno. Drugače pa odvisno od priložnosti. Za generalko po stanovanju brez, za odhod na kavico z user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 13:56:35   
viv_
Za v službo, če se mi da, če ne ne. Enako če grem zvečer ven. Za v štacuno ali na sprehod in na obiske se ne ličim.

Edino, če je kakšna posebna priložnost, potem uporabim puder, maskaro, senco in glos.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 14:37:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spacey

Kaj naj rečem.. Pridne ste, da se tako lepo urejate. user posted image

Sej meni bi se še dalo tole zjutraj, vsaj z maskaro namazat, ampak zvečer dajat to dol, mi je pa taka muka. user posted image Sploh zato, ker me potem oči tako pečejo.. user posted image




rešitev: greš do frizerke in ti lepo pobarva trepalnice s črno user posted image

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 14:42:32   
solatja
oh, včasih nisem šla nikamor brez make-upa. zdej sem pa tako ali tako spustila standarde user posted image k temu je pripomogel tudi mož, ki mi ves čas trobi, da sem najlepša brez make-upa, pa tudi koža se mi je precej popravila.
če pa kam grem, pa praviloma napopam korektor na podočnjake in puder, šminko pa šele v avtu user posted image maskara mi ni nujna, ker imam dolge črne trepalnice, pa še zelo moti me zadnje čase

se pa znam tudi perfektno namazat, sam čas moram imet in voljo, pa priložnost mora biti prava. sem se za poroko tudi sama namazala.


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 14:44:41   
Maxica
Za v službo ali če gremo kam od doma, da. Malo pudra po potrebi, šminko in glos, senčilo za oči, barvico redkeje, tuš za trepalnice obvezno, drugega pa menda ne.
Za doma sem pa naravno lepa.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 14:59:14   
malecka
Samo maskaro in ponavadi to naredim zjutraj ko se umijem. user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 15:00:43   
petja
Vsak dan, sem se tako navadla, opravim zadevo v max. 10 minutah: umivanje zob, umivanje obraza, tonik, krema, obarvana krema, maskara in mal lička poudarim.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 17:16:07   
janjja
Vedno, le ko sem res cel dan doma, drugače pa vedno za v službo in ko kam grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?