|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 17:23:51   
Anonimen
Se sploh ne licim. ENomesecni preblisk v OŠ od 6. razreda dalje + enomesecni preblisk v 1.letniku, pa se to vedno le prozorna ali pa rjava maskara in srebrn eyeliner - neopazno.

LP

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 18:43:54   
Anonimen
Koliko se? Minimalno...premalo.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 20:36:22   
arabela*
meni se tud več ne ljubi.Pudrala sem se včasih nenormalno,nonstop,sedaj niti malo.Edino obrvi mal poudarim,trepalnice pa kar na šihtu porihtam,če se mi dauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 20:50:19   
Magi*
odvisno od feelinga.kadar imam vaje ob 7.30 se obvezno namažem (puder, lička, oči, gloss), drugače zgledam kot Frankenstein.

sicer pa bolj ali manj samo trepalnice.

za doma se samo umijem in namažem s kremo. če moram kam po opravkih, dam gor sončne špegle in gloss.


če grem kam spešl, potem pa se lepo namažem - ne močno, ampak u nulo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 21:05:16   
Barbs
Ok, mene je blo mal sram priznati, zdej pa bom. user posted image  ker so nekatere moje punce tudi....samo zaradi tegauser posted image

Stara sem 38 let in včasih, po neprespani noči ( še vedno dojim) , res ne zgledam .user posted image . Se stuširam, oblečem kopalni plašč, se pogledam v ogledalo...user posted image  Potem si dam neke moje kreme ( s kisikom, za staro kožo, pa touser posted image  )  pa potem si čisto malo pudrčka nanesem, pa trepalnice namalam, pa kako črtico pritisnem, pa... labello , če delam od doma.. če grem TAM, se pa mal naštriham..)

Ampak, tudi za doma imam vedno obred. To je moje pol ure zjutraj. Največja nagrada pa ( tudi če nisem sfasadirana)  je pa moj sinko balinko... ko se zjutraj zbudi in me zagleda , reče : epa epa mamsuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 21:08:02   
lindy
Vsak dan se namažem s pudrom, rdečilom za lica, pod učko črno črto in maskaro, vse skupaj bolj nevpadljivo!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 21:09:43   
baguSka
Koliko se lišpate?


Se nikoli se nisem. Mogoce ce sem vse skupi namazala trepalnice ene 5x..user posted image

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 21:19:26   
Rožica I
Jaz pa se rada nališpam, ampak tako diskretno, mal veke, mal maskare in mal lip glossa.. Za šiht pa mal bolj konkretno.
Lak za nohte obvezno prozoren.
In rekdokdaj brez parfuma.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 22:15:05   
r1ta
Skoraj vsak dan, ne glede na to ali grem kam ali ne. Krema, puder, rdečilo, veke, trepalnice. Na ustnicah pa ne prenašam ničesar razen labelle.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 23:27:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spacey
A se vsak dan naličite? user posted image

Ne. user posted image

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 23:34:54   
Peli
Jest si zadnje čase še z mokrimi lasmi hodim spat... in toliko o mojemu lepotičenju...

Mam pa celo reč kozmetike, mislim da je že vsej potekel rokuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko se lišpate?
22.11.2007 2:08:27   
yellowcrystalstar
ne, se ne. sploh zelo redko zadnjih 10 let. sem se včasih precej več. zdaj, če se si edino trepalnice kdaj, ker imam tako dolge in se mi potem vsaj malo zavihajo in s tem oči večje zgledajo.user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko se lišpate?
22.11.2007 6:49:50   
Anonimen
EDina lepotilna stvar, ki je pri meni redno v uporani je NIVEA  - čisto navadna krema.

Včasih si namažem se trepalnice, pa s črtalom potegnem. To je pa tud vse.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko se lišpate?
22.11.2007 11:46:58   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Koliko se? Minimalno...premalo.

E, ta definicija je tut zame.. user posted image Sem pa na dobri poti, da jo spremenim.. Maskaro in kremico za obraz sem že nabavila. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koliko se lišpate?
22.11.2007 12:44:05   
MiRaNi
Jst kokr kdaj. Odkar sem na porodniški se mi tut za sprehode neda. Puder sem že vrgla, ker je že star, maskara se je posušila. Redno uporabljam tudi ''uvijalnik'' (al kako se že reče) za trepalnice. To mam novo maskare pa ne :)
Čakam, da gre Miklavž v Mullerjauser posted image  potem bomo pa spet začeli.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Koliko se lišpate?
25.11.2007 13:04:57   
kendy
user posted image  namažem se vsaki dan ne glede na to,če sem doma ali ne.Zjutraj,ko se vstanem se umijem in pol se grem takoj namazat.Maskaro,puder,šminko...niti poštarju ne odprem brez fasadeuser posted image  saj me ne bi sploh spoznal...

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Koliko se lišpate?
25.11.2007 13:06:30   
Majuska
Za službo se vedno naličim, čeprav je moj make-up zelo nevpadljiv. Pa če kam grem, a ne ... če ne drugega, uporabnim malo korekturne kreme in maskaro. Med vikendom se ne mažem, le če greva kam ven. 

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Koliko se lišpate?
25.11.2007 13:08:47   
dory
Moji pripomočki so vedno samo, zelena lancome barvica, od art deco bela senca, mascara in lip gloss...vedno in povsod že ulala let...in to vsak dan ne glede na to al grem od bajte al ne...

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Koliko se lišpate?
25.11.2007 13:23:28   
MarijaPo
1x na mesec si pobrijem dlake na nogah, 1x na teden pa si celo operem lase in se stusiram.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Koliko se lišpate?
25.11.2007 14:01:27   
helloKitty
Če sem doma ne, če grem ven pa puder, krektor, senčilo, rdečilo, maskara, včasih tud mal lipglossa in barvice za oči. Ampak vse v mejah normale, razen ko se gre zvečer ven... user posted image  

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Koliko se lišpate?
25.11.2007 23:13:30   
* Mateja *
Jaz se mažem za na fax med vikendom, za pohajat, za doma pa se ne al pa za v trgovino.
Uporablam pa obarvano kremo, puder v kroglicah, obvezno ena lopata maskare, črna barvica in ne vedno še glos.
Pa parfum meni sodi med lišpanje!!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Koliko se lišpate?
26.11.2007 8:59:32   
tanaja*
Vedno, vsak dan. Krema, puder, maskara, senčilo za veke, obroba, največkrat še šminka.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?