|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
5.12.2007 10:31:58   
tteeaa
Moj prvi pregled pa je bil v 11. tednu. Dobila sem materinsko in tudi že prvo slikico. Te sem bila res veselauser posted image .

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu rozica984)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
14.12.2007 19:21:18   
Firbec
"Jaz sem pa imela pregled pri 5t. in še ni bilo videt ali slišat utripa in me je G poslala na splav. Oz. na ponovni pregled čez dva dni in če takrat ne bi bilo spremembe bi me poslala na splav. To je bilo v Ribnici pri dr. Lumi Sabrije. (sej baje so jo odstavli- no upam). Vendar je bilo čez dva dni v redu. Pomoje bi morala ona meni potrditi nosečnost ne pa me strašiti. Sem jo pa kaj kmalu zamenjala. "

Halo????? Ta ženska je zdaj zaposlena v kranjski porodnišnici!!! Šit, pa pri njej imam drugi ultrazvok - sem v 7. tednu, naslednji teden me bodo še enkrat pregledali, ker še niso slišali srčka. Hvala za opozorilo, zdaj vsaj vem, kako odreagirat, če mi ga bo kaj srala!

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
14.12.2007 20:55:15   
Naja30
Prvič v 6t in se prav tako še ni videlo utripa, pa sem prišla čez en teden in je bil user posted image  Zdaj drugič pa šele v 11t.

(odgovor članu Firbec)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
23.5.2008 9:10:02   
lice
Jaz sem pa imela pregled pri 5t. in še ni bilo videt ali slišat utripa in me je G poslala na splav.

Pri 5 tednu se pa še ja ne vidi utripa srčka.al kako?

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
23.5.2008 9:27:41   
Madre
prvi pregled v 9,5t, materinsko sem dobila pri ginekologinji dr. Jadranka Domazet Fink. Ja pri enih si kar moraš kušiti sam materinsko user posted image user posted image , razlika je že od enote do enote. naprimer v Ljubljani v eni enoti dobiš v drugi pa je kolegica morala kupiti sama vse sodi pa pod ZD Ljubljana...

_____________________________

Keep it optimistic!

(odgovor članu lice)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
23.5.2008 9:46:57   
ursalara
okoli 8 tedna pri svoji G na Fužinah,materinsko sem dobila tam!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu cinca marinca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
23.5.2008 9:51:41   
pavlyna
prvi pregled ob koncu 8.tedna in se je že lpo vidlo našo lariso in njen srček.

lp

(odgovor članu rozica984)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
16.3.2009 11:38:15   
karin82
Ojla en lepo pozdrav vsem!
Jaz pa sem naročena šele 21.4. pa se mi zdi to ful pozn. Sej nevem točno kako gre s temi tedni in si zato ne znam zračunat v katerem tednu bom takrat pa bi vas prosila če mi katera lahko pomaga.
Zadnjo user posted image  sem imela 4.2, pa sem 13.3 naredila test in je bil user posted image  :), zdej pa nevem točno v katerem tednu sem, tko da tud ne vem v katerem tednu bom, ko bom imela prvi pregled sam zdi se mi pa še ful daleč.
A je to normalno tok pozno?
Hvala za odgovor in lp vsem.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
16.3.2009 12:00:33   
5ra83
Pozdravljena,

sedaj si v 6. tednu, se pravi si na pregled naročena v 11.tednu. Jaz sem bila naročena v 10., tako, d a ni panike. Raje naročijo malo kasneje, kot pa da se ne bi nič videlo, pa bi bila panika za prazen nič. Ne se sekirat, lepo nosečnosti ti želim.

(odgovor članu karin82)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
16.3.2009 13:06:03   
Bojana82
Jaz sem bila naročena zelo kmalu v petem tednu ali šestem, pa še ni bilo utripa videti......sedaj sem naročena 19.3. in upam da moji pikici srček bije!

Če bom še kdaj noseča bom sigurno zavrnila pregled tako kmalu, ker potem so same skrbi in solze, ker te je neprestano strah, če je z user posted image  kaj narobe! Ginekologinja pa sploh ne najde besed, da bi te potolažila, ampak te enostavno odpika  z besedami....se vidimo čez en tedenuser posted image

(odgovor članu 5ra83)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
17.3.2009 8:20:45   
Nezy85
Jaz sem sedaj v 6.t naročena pa sem 9.04, in upam da se bo srček že vidouser posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
17.3.2009 11:57:32   
Lenck
Prvi pregled sem zaradi krvavitev imela v šestem tednu, potem še dva, nato pa sem šele dobila materinsko (mislim, da v desetem tednu, tam nekje...) - vse pri osebni ginekologinji. In vse zastonj.
Če ne bi imela težav, se mi prav gotovo ne bi mudilo na pregled, tako pa sem žal pogosteje pri njih.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
17.3.2009 14:33:17   
hijenca
Jaz sem imela prvi pregled pri 8 tednih, dobila materinsko knjižico, kup revij, kup napotnic, pa olje proti strijam in kremo za roke. Hodim pa v Vošnjakovo v MB.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
17.3.2009 16:18:47   
Bojana82
V katerem tednu pa se vidi srček na ultrazvoku....v 7, 8 tednu?!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kdaj prvi pregled v nosečnosti
17.3.2009 16:24:23   
benika
Odvisno od večih dejavnikov. Načeloma naj bi veljalo, da naj bi se srček videl 100% nekje po 8. tednu.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?