|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasavske nosečke :)))
30.11.2007 20:03:59   
cambi
Pozdravljene!
Še ena trbovka se vam javlja-že od rojstva-haha. Rok mam konc aprila, stara sem pa 29 let. Tko da kar se let tiče se mi zdi da smo kr nekje na kupu, tko da se po mojem vsaj na videz poznamo, če ne že kr osebno. user posted image
Bi se blo kr fajn enkrat dobit na kakšni kavici, da bi lahk pol "porivale" po dolin skupi.user posted image
Naty-nekam znana mi deluješ-a si mogoče v ESŠ Trbovlje hodila-me na sošolko spominjaš. Drgač pa piši na zs.
No, bodite v cvetju, pa lepo je vidit da kljub slabemu zraka, rodnost v zasavju ne bo upadla.
papa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zasavske nosečke :)))
3.12.2007 8:43:36   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Madonca, nas moram potegnit nazaj na prvo stran user posted image
 
Eno vprašanje imam za vse vas: h kateremu ginekologu oz. ginekologinji hodite in ali ste morale same kupiti ali plačati materinsko knjižico?
 
Pa imamo dež... No, vsaj ni tako mraz kot prejšnji teden user posted image
 
Prijeten začetek novega tedna želim vsem user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zasavske nosečke :)))
3.12.2007 10:28:55   
netki
Jst mam ginekologinjo v Trbovljah in sicer Fakinovo. Sej nekatere se čez njo pritožujejo, samo men je zaenkrat še kr uredu. Je res da moraš določene stvari ven vlečt iz nje. Če sem jst tiho je tudi ona, če pa jst kej uprašam pol se pa tud ona razgovori in je prav fajn.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zasavske nosečke :)))
3.12.2007 10:31:53   
špelin@
netki, sporoči mi, kako bo z materinsko knjižico - če je še nisi dobila user posted image
 
Drugače pa sem slišala, da se je dr. Fakinova v zadnjih letih precej spremenila na bolje, ker pred dobrimi 10. leti je bila živ obup user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zasavske nosečke :)))
3.12.2007 11:06:59   
netki
Aja, materinsko knjižico sem že dobila in to v osmem tednu.....ZASTONJ. Enako je bilo v prvi nosečnosti. Nisem še slišala da bi jo morala katera plačat.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zasavske nosečke :)))
3.12.2007 11:11:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: netki

Aja, materinsko knjižico sem že dobila in to v osmem tednu.....ZASTONJ. Enako je bilo v prvi nosečnosti. Nisem še slišala da bi jo morala katera plačat.


A tako! No, v Zagorju (zasebnik s koncesijo) jo je treba po novem kupit... user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zasavske nosečke :)))
3.12.2007 11:42:51   
netki
ufff, to pa ni pošteno!
Pa ja naj bi pripadala vsaki nosečnosti, v prvi vrsti je namenjena prav zdravnikom.......je pa fajna tudi za nas, nosečnice user posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zasavske nosečke :)))
3.12.2007 12:17:00   
natasa34
Špelin@, jaz imam tudi Fakinovo, pa mi je bila ok že 11 let nazaj, zdaj pa tudi. Sicer je včasih bolj tiho, ampak se jo kar da pripraviti do pogovora, vse razloži, nasmejana pri UZ ... Materinsko sem pa dobila zastonj.

Lp

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zasavske nosečke :)))
3.12.2007 12:24:07   
Anonimen
Zasavčanke... Lep pozdrav!

Jst sem bivša Zagorjanka, nč več nosečka a vseeno bi vas, sam lep pozdravla, pa upam da se imate fajn. Vsem pa želim veselih in srečnih user posted image .

(odgovor članu natasa34)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zasavske nosečke :)))
3.12.2007 14:44:43   
špelin@
Draga gantar, pozdravčke nazaj user posted image
 
Drugače pa te spremljam na sosednjem forumu in močno stiskam pesti zate user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zasavske nosečke :)))
3.12.2007 15:30:42   
Naty*
Ojla zasavčanke! No js sm sicer bla v Zagorju v soboto, ampak sm mela tak hud prehlad zdele par dni, da sm bla čist hin. Tko da sm še pr naših kr ležala na kavču ko kup nesreče...no priznam, ko je bil kosil, sm se kr hitr pobrala user posted image .

Ko bom naslednjič dol, bom pa taprav cajt povedala, da se lahk skupi spravmo user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zasavske nosečke :)))
4.12.2007 14:12:12   
špelin@
Kuga j zdej tu?
 
A je kdo "precvikal" kabel ali stoji svinčena ovira pred bazno postajo oz. centralo, da večini Zasavk ne dela net?? user posted image user posted image
 
No, saj se znam tudi sama s sabo pogovarjat, če drugega ni user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu cambi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zasavske nosečke :)))
4.12.2007 15:13:28   
netki
Hmmm....

Ja danes se malo bolje počutim in malo manj mi je slabo, zato sem sklenila, da malo pospravim in okrasim stanovanje.....zato tu pa tam malo pokukam sem....

Zdej pa kosilo....user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zasavske nosečke :)))
5.12.2007 13:43:00   
tincy82
punce, mene pa zanima, če je šla kera na NS v Litijo in če mi lahko pove mal svoje izkušnje: kolk stane, kakšna je G, ali dajo kej slikc in filmček, ali je tudi 3d varianta,....

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zasavske nosečke :)))
5.12.2007 13:45:56   
natasa34
Kaj nas je res tko malo zasavskih nosečk, al se nobeni ne da tipkat? user posted image

tincy82, nimam pojma kako gre v Litiji, jaz sem bila v Dravljah. Za 60 eur sem dobila cd s slikami, sam na filmček so pa pozabli user posted image

Lp

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zasavske nosečke :)))
5.12.2007 13:47:34   
nima
tincy mislim da v Litiji ni nuhalne svetline...jo pa dela v ljubljani za bežigradom dr.Kežarjeva katera dela v litijskem zd. Jaz grem k njej....pride pa 60 eur....lahko ti dam tudi telefonsko številko če želiš....prjatlca je šla k njej in je bila zelo zadovoljna...glede na to da je ona tudi moja osebna ginekologinja grem tudi jaz k njej.
Aja zasavke....da vam ne pozabim sporočiti da pričakujem dva sončka user posted image  user posted image .....na pregledu me je zaleplo na posteljo..videla že dva srčka ki veselo tiktakata samo moje se je skoraj ustavlo.....od veselja se razume user posted image

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zasavske nosečke :)))
5.12.2007 13:52:45   
natasa34
nima, user posted image user posted image

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zasavske nosečke :)))
5.12.2007 14:05:15   
tincy82
nima najprej čestitke user posted image user posted image user posted image , tud jaz bi rabla na tvojem mestu ene 5 minut, da se zavem za kaj gre. glede NS je pa tko, da mi je moja G na prvem pregledu v pondelk sama predlagala, da naj grem kar v Litijo, ker je najbližje in mi je dala celo eno brošuro, kjer je tudi tel številka G, ki to preizkavo izvaja. Bom doma pogledala če gre za isto G, kot praviš ti, in poročam jutri.


_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu natasa34)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zasavske nosečke :)))
5.12.2007 14:26:37   
nima
ok tinčy...sporoči

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zasavske nosečke :)))
5.12.2007 15:58:16   
špelin@
nima, kar dva user posted image user posted image  To pa ni kar tako user posted image
 
Jaz sem šla na NS v Dravlje, kjer sem za 60 EUR poleg meritev oz. lista z rezultati dobila tudi CD s slikami in dvema 3D filmčkoma user posted image
 
Prvič slišim, da kdo v Litiji dela NS na licenco user posted image  Me pa res zanima.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zasavske nosečke :)))
5.12.2007 16:42:09   
Anonimen
Hoj, folk! Pokorno se javljam na vašo, pardon, NAŠO temo na forumu. Dobra ideja, da se mal na kup zberemo user posted image  iz Revirjev.

Lep pozdrav vsem.
K.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zasavske nosečke :)))
5.12.2007 16:55:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hoj, folk! Pokorno se javljam na vašo, pardon, NAŠO temo na forumu. Dobra ideja, da se mal na kup zberemo user posted image  iz Revirjev.

Lep pozdrav vsem.
K.



Welcome user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zasavske nosečke :)))
10.12.2007 9:52:33   
netki
Kaj pa je zdaj to?

Že 5 dni ne duha ne sluha o zasavskih nosečkah!!!!
Kje se potikate? user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zasavske nosečke :)))
11.12.2007 8:52:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: netki

Kaj pa je zdaj to?

Že 5 dni ne duha ne sluha o zasavskih nosečkah!!!!
Kje se potikate? user posted image user posted image


Uf, pa tako lepo smo od začetka zastavile user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zasavske nosečke :)))
11.12.2007 9:18:04   
netki
ha ha....res je....pa kar nekaj nas je.

Upam, da je z user posted image  vse ok.

A boste vse v Lj. rodile, imate vse tam G? Tak občutek sem dobila ko sem brala malo nazaj.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?