|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasavske nosečke :)))
11.12.2007 9:31:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: netki
A boste vse v Lj. rodile, imate vse tam G? Tak občutek sem dobila ko sem brala malo nazaj.


Jaz imam G (zaenkrat še) v Zagorju, sem pa že 2x (+ 1x umrlega sinka na Ginekološki v Kliničnem centru LJ) rodila v Ljubljani, zato upam, da bom tudi tokrat prišla do tja user posted image  Tam se počutim najbolj varno, sploh po prvem porodu v medenični vstavi. Če bo šlo prehitro, grem pa jasno samo čez hrib user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zasavske nosečke :)))
11.12.2007 10:20:40   
netki
aha

Meni pa Lj. ne diši preveč, pa ne vem zakaj. Sem slišala bolj malo pozitivnih kritik od tam, razen seveda v primeru da gre kaj narobe....potem pa verjamem da se tam počutiš bolj varno.
Meni je bilo prvič v trboveljski porodnišnici zelo uredu in še drugič grem tja. Sicer sem imela urgentni CR in morem rečt da so se vsi izkazali. Šlo je res za sekunde, potem kasneje sem slišala kakšna akcija je bila. Sinček je imel ovito popkovino, tako da mu je utrip že močno padel. Ampak so ga rešili in rodil se je čil in zdrav.....hvala bogu.
V drugo upam, da bo naravno porod, da še to sprobam in potem vidim osebje tud v tej situaciji......upam da bom zadovoljna.

lp

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zasavske nosečke :)))
11.12.2007 10:30:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: netki
Meni pa Lj. ne diši preveč, pa ne vem zakaj. Sem slišala bolj malo pozitivnih kritik od tam, razen seveda v primeru da gre kaj narobe....potem pa verjamem da se tam počutiš bolj varno.


Hja, odnos (sploh na oddelku, mislim, da je C ali D - sem pozabila oznakouser posted image ) je v LJ res na podnu user posted image  Razen redkih izjem - sama lahko za 2 sestri rečem, da sta res krasni. Sem pa to pripravljena vsakič vzeti v zakup, ker moram priznati, da mi je osebje v porodni (če odštejem prvo babico pri prvem porodu user posted image ) tako po strokovni kot po človeški plati dalo res veliko user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: netki
V drugo upam, da bo naravno porod, da še to sprobam in potem vidim osebje tud v tej situaciji......upam da bom zadovoljna.


Želim ti, da se ti želja izpolni in bo šlo vse kot po maslu user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zasavske nosečke :)))
11.12.2007 10:46:33   
netki
Ja hvala!!!!

Sicer pa karkoli že bo, samo da bo zdravo in da bo na svet prikukalo pbrez kakšnih posledic.

To pa mislim, da si itak vsaka želi.

Kako pa si šla do Lj.? Ko si dobila popadke si se odpravila, al kako? Al si že prej šla noter?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zasavske nosečke :)))
11.12.2007 12:29:56   
tincy82
Živjo!
Punce, jaz bi rada sam sporočila glede nuhalne v Litiji, ko sem zadnjič spraševala: in sicer sem izvedla, da se v Litiji ne izvaja, ampak da dela njihova ginekologinja omenjeno preiskavo za Bežigradom. Tko da ste mele punce prav! Sam moram pa povedat da mi je to, da naj grem v Litijo na nuhalno, ker je pač najbližje, svetovala moja Guser posted image  Tko da ne vem pravzaprav a je tko malo informirana, al v čem je bil problem. Ji bom pa to vsekakor omenla na naslednjem pregledu.
Aja še to; zdej sem se naročila pri dr. Strah v Domžale, upam da je bila odločitev prava, cena je pa 60e ( se mi zdi da kr velik, sem upala tam na ene 50 !) LP

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zasavske nosečke :)))
11.12.2007 12:37:59   
netki
Tincy82 tudi jaz imam NS pri dr. Strah. Kdaj pa imaš datum???

Cena se mi zdi da je povsod enaka, vsaj pri tistih ki imajo licenco. Za to ceno pa bomo baje dobile slikice in filmček na cd, zato je cena 60eur. Brez filmčka pa je baje 50 eur.
No pa saj ni velike razlike. Mene bolj skrbi kako bom zadovoljna z njo, ker sem brala tako pozitivne kritike kot tudi negativne.
Sicer sem bila že v prvi nosečnosti v Domžalah, ampak je bila ena druga in je bla zelo fajn.

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zasavske nosečke :)))
11.12.2007 12:49:32   
tincy82
Datum mam 10. januar, ob osmih zjutri - sem glih mal prej poklicala. Mam pa enake dvome kot ti, netki ( sem glih mal prej o tem pisala na temi julijke user posted image  ) Ker sem tudi jaz slišala pozitivne in tudi negativne kritike na račun dr. Strahove. In kdaj imaš datum ti?

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zasavske nosečke :)))
11.12.2007 13:51:15   
netki
Jaz imam datum 3.1.08.

Ja sej pol kasnej sem vidla da si že tam pisala o tem.

Ne, sej baje je ful prijazna (nekatere pravijo da preveč), samo ima tako gužvo in pol vse na hitro a temeljito opravi.
Verjamem pa da je nekatere razočarala npr. ker so plačale toliko in jih pol po 10 minutah odpravi (naj bi trajalo 20 min), mogoče se nekaterim zdi nerealna in te noče prizadet če bi bilo kaj narobe.
Tako sem jaz razbrala iz pisanja o njej, pa seveda veliko pozitivnih stvari.
Mislim, da če ne bomo preveč zahtevne (predvsem kar se obnašanja tiče), potem ne bomo razočarane. Je pa zelo natačna in strokovna, tako da to je pri njej itak na prvem mestu.

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zasavske nosečke :)))
12.12.2007 6:21:53   
tincy82
Sem opazla, da maš datum ravno 1 teden prej user posted image , verjetno ker si dalj časa user posted image ! Bi bla pa full vesela, če se boš kej oglasla po preiskavi in mi povedala izkušnje iz prve roke. Do takrat pa držim pesti, da bo vse potekalo v redu! user posted image

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zasavske nosečke :)))
12.12.2007 9:25:52   
netki
Ja ja, sigurno se bom javila....itak. Upam pa, da bo res vse ok, tako kot prvič.
Sem pa noseča 10t in 2d.......pa ti?

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zasavske nosečke :)))
12.12.2007 14:31:21   
tincy82
Jaz pa 8 t in 3 dni. Fajn, da sva tko približno skupi, pa še obe iz zasavja - to bomo še čvekale, da bo vesele!
Uživaj in LP! (in seveda tudi ostale)

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zasavske nosečke :)))
12.12.2007 15:13:21   
netki
Ja itak da bomo čvekale. Sam ne vem kje se vse skrivajo!!!


(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zasavske nosečke :)))
19.12.2007 14:17:12   
ELMA
Živjo še ena nosečka je zvami , sem iz Trbovelj ,lep pozdrav .  PDP imam pa 26 .2. 2008.user posted image                                   

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zasavske nosečke :)))
19.12.2007 16:40:00   
orhideja31
no,še ena nosečka ki ima rok marca...

špelinV,sem te prej spremljala na sosednjem forumu a vidim da si sedaj tukaj bolj aktivna....čestitke!!!!!!

lp,orhideja

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 8:40:02   
netki
oooo, nekaj nas pa že je.

Čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu orhideja31)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 8:41:05   
netki
Špelina@ se je tudi tukaj nekam skrila in nasploh vse user posted image , že dolgo časa ni bilo nobene debate.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 10:52:29   
špelin@
netki, še sem med živimi user posted image
 
ELMA in orhideja31, dobrodošli user posted image user posted image
 
orhideja31, a se midve slučajno poznava? user posted image
 
Kako ste, punce?

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 11:42:11   
netki
Sej sem vedla da si med živimi....v to sploh nisem dvomila, samo nisem pa vedla kje se potikaš.user posted image user posted image

No naj povem da se bližam 12 t user posted image  in slabosti so šle papa. Končno.
Zdej sam še uživam.user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 13:11:44   
orhideja31

Špelina@,da bi jaz vedela da se poznamo ne....sem pač bolj sosednji forum brala in nisem bila aktivna tukaj pa tudi kdaj kaj napišem.....se beremo kako kaj smo.......

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 14:20:50   
ELMA
Hvala špelin@......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu orhideja31)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 15:01:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja31
Špelina@,da bi jaz vedela da se poznamo ne....sem pač bolj sosednji forum brala in nisem bila aktivna tukaj pa tudi kdaj kaj napišem.....se beremo kako kaj smo.......


Eh, škoda, jaz sem pa že mislila, da te lahko povabim na kavico user posted image  No, itak bi se lahko vse kdaj dobile in v živo počvekale user posted image
 
netki, user posted image  za uspešno premagane slabosti user posted image

(odgovor članu orhideja31)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 15:34:52   
netki
Jaz sem za čvek v živo!!!user posted image user posted image user posted image

Kaj pa druge???

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 15:38:34   
orhideja31
tudi če se ne poznamo pa bi se mogoče lahko kdaj spoznale.....saj leto ko bomo doma z otročki je dolgo in tudi družba včasih prav pride...... user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 15:46:14   
špelin@
Tisti, ki me poznajo, vedo, da se družbe ne branim user posted image  Je preveč luštno malo počvekati user posted image  Samo včasih je težko uskladiti urnike - to vedo tudi določene forumovke, ki jim že 100 let obljubljam, da se bomo oglasili... user posted image

(odgovor članu orhideja31)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zasavske nosečke :)))
20.12.2007 16:04:23   
orhideja31
če si iz zagorja bo mogoče pa kaj lažje se zmeniti....smo potem dovolj blizu ena drugi .......

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?