|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zgaga
17.7.2008 14:05:57   
*Junona*
Mene je v intervalih, večkrat čez dan. Včasih zelo, včasih pa malo, tako da sploh nisem točno vedela al to zgaga peče al kaj.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zgaga
17.7.2008 20:23:16   
Anonimen
Pa vas je vsak dan?

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zgaga
25.5.2009 20:41:52   
Ksantipa77
Kako si lahko pomagate?
  • Izločite hrano in pijačo, ki poslabša stanje. Jejte več manjših obrokov.
  • Težave si lahko lajšate tudi z nekaterimi zdravili, ki so na voljo v lekarni, a se pred uporabo posvetujte s svojim zdravnikom.
  • Od naravnih zdravil je priporočeno pitje Donata, magnezijeve pijače, ki povzroča hitrejše praznjenje žolčnika in puferizira odvečno želodpčno kislino, posledično pa zmanjša zgago. Pijačo pijte mlačno in pred jedjo. Priporočeno je tudi, da pijačo predhodno natočite in počakate toliko časa, da se izloči CO2.

Vir: Ringarajin Vodnik po nosečnosti

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zgaga
25.5.2009 21:17:35   
zmajaz
Meni sta pomagala mleko ali Donat, ko je bilo res zelo hudo pa Gastal, za katerega tudi dr. Pušenjak pravi, da se ga sme vzeti tudi v nosečnosti.

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zgaga
26.5.2009 9:05:03   
Ksantipa77
Ko je mene pekla zgaga, sem popila samo par požirkov mleka in je blo Ok. Sem pa ugotovila, da ne smem piti zeleneg čaja, ker me je ravno po njem pekla zgaga.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zgaga
5.9.2010 9:45:44   
jelkafuntek
ne se hranit z tabletami, kozarec mleka reši vse težave

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zgaga
17.12.2010 7:25:34   
Taja 25
Pozdravljene!
Tudi mene je pekla zgaga še preden sem izvedela, da sem nosečka in peče še zdaj ko sem v 13T.

Tako je bilo tudi v prvi nosečnosti oz. v malo manjši obliki! Najhuje je bilo od 30T dalje drugače pa čez vso nosečnost!

Kaj paravite ve na Rupurut? Lahko ali ne?

L.P.

Pravijo da če peče zgaga rastejo lasje!
Moja Naja se je res rodila z lasmi!
Če je to res bo naslednji imel veliko več las!user posted image

_____________________________

Taja

(odgovor članu jelkafuntek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zgaga
17.12.2010 11:01:12   
alora
jaz sem pa zdaj v 26t in sem imela prejšnje dva tedna noro zgago ,kot da me kur po požiralniko celo bruhala sem pol sem šla mal brskat donat in mleko mi nista nič pomagala nato sem pa nekje prebrala da 20min.pred in po jedi ne pit seveda tudi vmes ne in pol ure po jedi ne ležat in pri meni res pomagauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zgaga
17.12.2010 11:14:11   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Taja 25


Kaj paravite ve na Rupurut? Lahko ali ne?




Seveda lahko. Ne vem, kaj se nekatere tako matrate s to kislino, samo želodec si uničujete pa nič drugega. Če Donat, mleko, jogurt ipd ne pomaga, pač vzameš Rupurut. enega, dva, ne pol škatle, se razume. Meni je G sama rekla, da naj kar vzamem, če bo hudo, pa sem vse skupaj menda 2 pojedla do zdaj vse skupaj, je bil donat dovolj.
Če citiram Pušenjaka:
Seveda lahko vzamete sredstvo za nevtraliziranje želodčne kisline. Nenavadno, da tega niste omenili že svojemu ginekologu prej, saj bi vam zagotovo povedal isto. Ta zdravila se namreč prav nič oziroma nebistveno vsrkajo v kri in nikakor ne morejo škodovati plodu, le pretiravati z njimi ni modro, ker lahko zaradi vezave določenih mineralov nase zmanjšajo vsrkanje le-teh, ki pa so potrebni. zato je nekakšna omejitev na 4 - 5 tablet Rupuruta, Gastala ali česarkoli podobnega dnevno povsem primerna.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zgaga
17.12.2010 17:07:18   
janju
Jaz sem imela že pred nosečnostjo zelo
veliko problemov s kislino zdaj med nosečnostjo
pa se je umirlo, pa mi je rekel ginekolog
da lahko vzamem če bom imela spet
probleme kakšen rupurut ali rutacid
ampak ne več kot tri na dan
To mi je rekla tudi v lekarni, ker naj ta zdravila
nebi šla v kri.
Lahko si pa pomagaš tudi s sodo bikarbono, se kupi
v vsaki trgovini, eno čajno žličko daj v 2dcl vode, zmešaj
da se prah raztopi in popij! Popiješ pa lahko 3 do 4
kozarce na dan!
Meni pomaga!

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zgaga
19.12.2010 8:56:32   
Anonimen
Meni pri zgagi pomaga pitje aloje.

(odgovor članu janju)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: zgaga
19.12.2010 20:26:08   
Miss_Bee
Pred nosečnostjo sploh nisem vedla kaj je zgaga. Ampak po nekje 25 tednu nosečnosti me je začelo zelo mučiti,probala sem vse sorte. Nekaj časa je zalegel rupurut kasneje pa še ta ni imel učinka. Zdaj sem otkril najboljše zdravilo edino ki mi pomaga: radenskauser posted image ..hvala bogu za radensko :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: zgaga
20.12.2010 11:07:11   
PC Baby
Meni pa Donat in to že po 2-3 požirkih.

(odgovor članu Miss_Bee)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?