|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 14:04:50   
Anonimen
Kako pa zgleda to razmišljanje na druge med seksom? Med aktom, strastno poljubljate partnerja, ga gledate v oči in razmišljate na drugo osebo? Kak` pa vam to rata?

Predlagam da se forum preimenuje v Sodoma in Gomora user posted image  (skrajšano SG namesto RR) .

Nima veze z ringarajanjem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 15:00:15   
natalia
ja, ja itak!user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 15:05:08   
Anonimen
Ok no....ko sm zdej prišla sam mal komentarje prebrat kaj ste navedli sm kr malo presenečena.....zdej tole vse skupaj izgleda tako, kot, da nihče več ni pri ljubljenju s svojim partnerjem v mislih oz. z mislimi pri trenutni stvari.
Jaz sem napisala v smislu "OBČASNO"! Kar ne pomeni, da je redno na tapeti tak način uživanja v sexu. Še daleč od tega, da bi to uvrstila med fantazije in harmonijo...ne to je nekaj čist samosvoje.
Tokrat se moram (žal) strinjati z Bakfark-om. Ti pobč user posted image  pa se ne delaj takega nedolžneža in kr priznaj, da imaš tudi kdaj grešne misli. Pomoje kr velikokrat...tko, da ti ne bom nasedla, da si vedno z mislimi tam kjer moraš biti takrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 15:13:53   
smigli
Normalno, zdravo, sprejemljivo, skratka nč novga......... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 15:34:14   
Anonimen
Glej Žaži, kolikor se trudim spomniti kdaj sem nazadnje med seksom s svojo najdražjo pomislil na koga ali kaj druga (kakšno drugo žensko ali npr. približno take brazilke kot ti krasijo ritko na avatarju) ti v tem, žal, ne morem pritrditi. In ne sklicujem se niti na dolgo seksualno abstinenco v zadnjem času, za katero bi nemara lahko pomislila da mi je zameglila razum in spomin.

Ne rečem, da ne pomislim, pa še kako, ampak nikoli med seksom. Razen če onaniranje smatrate za seks.

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 15:38:34   
Anonimen
Recimo da seksš s partnerjem ,misliš na drugega,pa si tok not padu ,da izgovoriš ime tega drugega.Kaj pa potem?.Včasih je to lahko tudi nevarno-user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 15:55:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Glej Žaži, kolikor se trudim spomniti kdaj sem nazadnje med seksom s svojo najdražjo pomislil na koga ali kaj druga (kakšno drugo žensko ali npr. približno take brazilke kot ti krasijo ritko na avatarju) ti v tem, žal, ne morem pritrditi. In ne sklicujem se niti na dolgo seksualno abstinenco v zadnjem času, za katero bi nemara lahko pomislila da mi je zameglila razum in spomin.



Kaj tvoja draga mogoče bere RR?user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 15:56:16   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Razen če onaniranje smatrate za seks.



Zakaj se pa takrat sme? Po tvoje bi tudi takrat moral misliti samo na tvojo drago... Ne vidim razlike.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 15:59:58   
baguSka
Ah daj no, verjetno tudi ti nisi vedno v njegovih mislih med seksom.


O kriza!!!!! Vara jo!!!!!

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:00:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pandorcyhka

Recimo da seksš s partnerjem ,misliš na drugega,pa si tok not padu ,da izgovoriš ime tega drugega.Kaj pa potem?.Včasih je to lahko tudi nevarno-user posted image user posted image user posted image


Moji "fantazijski" dedci nimajo imenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:02:25   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image ,DA CRKNEŠ.user posted image .Pššššš ,to se ne govori na glas.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:04:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Kaj tvoja draga mogoče bere RR?user posted image


Mogoče res. Pozna moj nick, verjetno čekira tudi mojo zgodovino.

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Zakaj se pa takrat sme? Po tvoje bi tudi takrat moral misliti samo na tvojo drago... Ne vidim razlike.




Mislim, da je razlika očitna. Ko sem sam s seboj se lahko prepustim fantaziji. Pred partnerko nimam ne časa, ne volje, razmišljati o kom drugem. Takrat se popolnoma posvetim njej.

Zadnje čase najpogosteje razmišljam o njej tudi, ko je ni ob meni. Da pa fantaziram, ne zanikam. Verjetno niti ona ne bi. Vsi smo krvavi pod kožo.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:04:28   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: pandorcyhka

Recimo da seksš s partnerjem ,misliš na drugega,pa si tok not padu ,da izgovoriš ime tega drugega.Kaj pa potem?.Včasih je to lahko tudi nevarno-user posted image user posted image user posted image


Moji "fantazijski" dedci nimajo imenuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja hudooo!!! no moji jih tud se niso mel... ne vem ce bi bla zmozna moji decom med sexom dajat se imena!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  lohk pa probam, pa vam porocam kako je slo!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:04:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: pandorcyhka

Recimo da seksš s partnerjem ,misliš na drugega,pa si tok not padu ,da izgovoriš ime tega drugega.Kaj pa potem?.Včasih je to lahko tudi nevarno-user posted image user posted image user posted image
    
Moji "fantazijski" dedci nimajo imenuser posted image
       Viš moji ga pa imajo,oz ima .Keanu Rives,ampak se mi še ni posrečilo izgovoriti tega.Če pa že bi ,bi izpadel kanu.user posted image user posted image user posted image Ampak kanu pa re nobenga ne ogroža.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:06:05   
baguSka
Mislim, da je razlika očitna. Ko sem sam s seboj se lahko prepustim fantaziji.


user posted image user posted image user posted image  Ja sej! Varas tud lahko samo takrat ko nje ni zraven!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:07:10   
Anonimen
Baguška...predlagam da je en Franci, drug Janez, tretji Jože....če bo pa še kej placa pa mej še Vinkota, Marjana....user posted image

Moji bodo ostal pa kar brez imen. Nimamo cajta se pogovarjat, mamo drugo delouser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:07:53   
baguSka
Keanu Rives


uau user posted image  no, njega pa se nisem mela v mislih.. pa tud ne vem ce bi ga mela.. no, pa kergakol znanga cloveka.. jaz si zvizualiziram tacga cist po mojmu okusu, k sploh ne vem ce obstaja!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:09:19   
Anonimen
Kot goast?user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:09:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Keanu Rives


uau user posted image  no, njega pa se nisem mela v mislih.. pa tud ne vem ce bi ga mela.. no, pa kergakol znanga cloveka.. jaz si zvizualiziram tacga cist po mojmu okusu, k sploh ne vem ce obstaja!user posted image


Jst pa vem da moj ne obstajauser posted image ....sam enkrat sm pa mela dvojčka, en blond en temen, tko da če bom mela rdečelase otroke bom vedla kako so ratal....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 16:10:46   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Pa pazi ,da ne bo kak črnec vmesuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pandorcyhka -- 4.12.2007 16:24:31 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 18:20:25   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Glej Žaži, kolikor se trudim spomniti kdaj sem nazadnje med seksom s svojo najdražjo pomislil na koga ali kaj druga (kakšno drugo žensko ali npr. približno take brazilke kot ti krasijo ritko na avatarju) ti v tem, žal, ne morem pritrditi. In ne sklicujem se niti na dolgo seksualno abstinenco v zadnjem času, za katero bi nemara lahko pomislila da mi je zameglila razum in spomin.



Kaj tvoja draga mogoče bere RR?user posted image


Naj mi meterski ku*** zrase, če nisem pomislila isto. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 18:23:33   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Keanu Rives


uau user posted image  no, njega pa se nisem mela v mislih.. pa tud ne vem ce bi ga mela.. no, pa kergakol znanga cloveka.. jaz si zvizualiziram tacga cist po mojmu okusu, k sploh ne vem ce obstaja!user posted image


Jst pa vem da moj ne obstajauser posted image ....sam enkrat sm pa mela dvojčka, en blond en temen, tko da če bom mela rdečelase otroke bom vedla kako so ratal....user posted image user posted image user posted image


Blondinec... jao, nočem biti zlobna ... samo raje ne bi, hvala. user posted image user posted image user posted image  Ne vem, blondinci pri meni ne sedejo. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 18:47:53   
silvya
To je varanje, v mislih user posted image . Punca, a ne veš, da je to greh user posted image ? Pa da moški sigurno kaj takega in niti pod razno ne počnejo user posted image user posted image user posted image .




(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 18:58:31   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Naj mi meterski ku*** zrase, če nisem pomislila isto. user posted image


Samo to ne...ker to pa bi bila pika na i, kar se spolnih fantazij tiče....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: a je to varanje?
4.12.2007 19:14:33   
Anonimen
Si predstavljaš njen avatar po takem dogodku?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?