|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Med za blažitev kašlja
7.12.2007 11:36:47   
dana
Jaz sem dajal med in matični mleček našemu fantu, ko še ni bil star eno leto. Ker ni bilo nobene alergije smo nadaljevali z jemanjem, če pa bi se pojavilo, bi pač nehala.

Drugače pa jaz zdravim kašelj s sokom redkvice in medom; tamali bi ga kar jedel in jedel. In moram reči da pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Med za blažitev kašlja
7.12.2007 12:03:55   
Anonimen
Jaz sem enkrat dobila med z satjem notri.Hči,sicer že večja,ga je vsega pojedla,kot,da je čokoladouser posted image

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Med za blažitev kašlja
7.12.2007 12:43:39   
NRMM
Za kašelj je fenomenalen med iz regratovih cvetov.Nima veze s čebelicami,se pa skuha doma.Točnega recepta ne vem,ker se ta med dobila od ene gospe,ga bom pa definitivno sama naredila spomladi,ko bo polno regratovih cvetov.
Je pa moji skoraj 2 letnici pomagal v 2 dneh.Nehala je kašljati v trenutku,dajala pa sem ji 2x na dan slabo žličko.S tem medom je probala tudi moja kolegica pri svoji punci in je tudi pomagal v parih dneh user posted image .

Zdaj pa ji dajem kar navaden med 1x dnevno zjutraj v čaj namesto sladkorja. Mislim pa,da sem ji med dala prvič pri 7 mesecihuser posted image ,ko se mi je zdelo,da je za sladkanje čaja bolj primeren med,kot sladkor,ampak hvala nekomu,da ni bilo kakšnih reakcij.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Med za blažitev kašlja
7.12.2007 21:46:06   
mayci
Naš mali zadnjih nekaj dni kašlja in ko sem prebrala vaše poste sem se danes tudi jaz spravila narediti tisto "packarijo" iz čebule in medu. Zdaj pa ne vem, kje naj imam to zadevo shranjeno, na sobni temperaturi ali v hladilniku... Pomoč prosim!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Med za blažitev kašlja
9.12.2007 0:22:59   
tinas
jaz sem to hranila v zaprti posodici na sobni temperaturi. sem pa naredila manjše količine, da ni nikoli stalo več kot par dni.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Med za blažitev kašlja
9.12.2007 10:00:08   
N _ B
Pri nas dobi Api sirup ali sirup iz smrekovih vršičkov z dodanim medom. Drugače sem pa jaz kot otrok dobivala sirup iz bezgovega cvetja. Vsako leto ga je mami delala in je bil v zimskih mesecih kot preventiva. Jaz sem ga predlani naredila, letos pa sem zamudila bezeg zaradi veliiikega user posted image .

Je čisto enostavno:

bezgovo cvetje, limone narezane na kolobarje in sladkor naložiš v večih plasteh v večji kozarec in pustiš čez poletje kuhati na soncu. Nekje septembra precediš in preliješ v steklenico in to je to. Je kar piten in ima veliko C vitamina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
9.12.2007 11:18:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinas)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
9.12.2007 11:21:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Med za blažitev kašlja
9.12.2007 11:25:31   
mayci
Hvala za pomoč, punce!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Med za blažitev kašlja
11.12.2007 9:11:12   
*sweety*
Punce jaz sem tudi naredila to zmes iz čebule in medu, pa pustila stati čez noč in ji danes dala eno žličko zjutraj. Ampak a to daste potem s čubulom vred otroku v usta ali samo tekočino? Pa koliko žličk na dan lahko dam? Vonj se mi zdi pa neznosen.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Med za blažitev kašlja
11.12.2007 9:32:32   
Lenny
Samo tekočino. Dajem pa mu po eno veliko žlico 3-5 krat dnevno.

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 10:30:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?