|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 12:18:12   
Nika v službi
Teta beta, srečno na pregledu!!!! Pa poročaj, kako je šlo.

Bom pogledala za te škarje, so mi res padle v oči, ko sem pripravljala paketek za Ugando....

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
7.12.2007 12:33:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 12:49:12   
Nika v službi
U, Valla, hvala. Vem, katero imaš v mislih. Bom šla ob priliki pogledat (grr, pa ravno v sredo smo bili v CP).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 12:58:36   
pety78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 14:02:19   
pety78
Aja, to zgoraj je samo kratek in jedernat opis mojega počutja. user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 14:13:41   
teta beta
Sem že nazaj s pregleda. Zdravnik je rekel, da najbrž ni nič nevarnega, sploh glede na dolgo anamnezo in da naj dam odstranit po porodu oz. po dojenju. Naslednjič se pa res moram takoj po koncu zbrcat!

Pety, še malo pa bo bolje. Baje traja samo tri mesece. Zdrži!



_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 14:38:57   
pety78
O, tetka betka, lepe novičke. Samo da ni nič hujšega.

Meni pa itak ne preostane nič drugega, kot zdržat. Saj kak dan je bolje, recimo včeraj, danes pa user posted image user posted image user posted image .


_____________________________



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 14:50:18   
Nika v službi
No, evo, teta beta, super! Zdaj pa mirno nosečnost, potem pa v akcijo.

Pety, a gremo odštevat - SITNO _ _ - koliko še?!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 14:59:08   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Pety, a gremo odštevat - SITNO _ _ - koliko še?!



Evo, danes je 9t in 4d, če recimo traja slabost prvih 13 tednov.... Uffff, še predolgo....user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 15:01:52   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Pety, a gremo odštevat - SITNO _ _ - koliko še?!



Evo, danes je 9t in 4d, če recimo traja slabost prvih 13 tednov.... Uffff, še predolgo....user posted image



O.k., pa dajmo zaokrožit - še 3 tedne takole od uča. Za silvestrovo boš kot rožica!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 15:14:00   
pety78
Točno, evo, letos še potrpim. user posted image 24. 12. mam pa nuhalno. Me res zanima ali bo Vinko, ali Karla. user posted image
Teta beta, kdaj jo imaš pa ti? A imena ste že izbrali? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 15:47:19   
teta beta
Pa kdaj hudiča imaš ti rok??! Meni je predvčerajšnjim napisala na napotnico, da sem noseča 10t. Na nuhalnose sploh še nisem naročila. Mah, saj ne vem, če bom šla. Po pravici povedano, sploh še ne spremljam zares te nosečnosti, kar pozabljam, da sploh sem noseča. O imenih pa raje ne bi... user posted image ja, sva se že pogovarjala in se oba strinjama, da je to zoprna naloga. No, zoprna... pač, težavna.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 15:56:55   
pety78
Jaz imam rok 8.7.2008user posted image

Ko sem bila na pregledu dne 28.11.2007, sem bila noseča 8t in 1d, po UZ pa 8t in 4d. To je bil torej 9. teden, sedaj pa sem v 10. A ni tako? user posted image


_____________________________



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 15:58:12   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta

Pa kdaj hudiča imaš ti rok??! Meni je predvčerajšnjim napisala na napotnico, da sem noseča 10t.



No, torej polnih 10 tednov verjetno tisti dan, včeraj si pa stopila v 11. teden. En teden si torej pred mano. user posted image


_____________________________



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 21:58:21   
teta beta
Hja, pety, saj bo nekaj takega. Sem pa 8-9 dni pred tabo. Prej si namreč rekla, da ga imaš 10., zato mi pa ni bilo jasno.

Popoldan sva se z Dašo vseeno spravile pečt piškote. jao, saj ne vem, kaj je bilo huje - ko mi je pomagala ali ko se je "igrala". Pa ni in ni bilo konec, vmes sem nehala, dala Daši večerjo, jo stuširala in dala spat, potem pa nadaljevala s peko. Sem zmatrana ko hudič. Jutri pa ne gremo v avstrijo, ker je tam praznik. Še dobro, da sem to prej izvedela. Bom šla v ponedeljek.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.12.2007 22:28:57   
2ursae
teta beta, user posted image  za fajn novičke.

valla, Niku pa kapo dol za puzzle user posted image user posted image  ... ko samo pomisli, kaj Anže ustvarja s 6kos puzzli user posted image . Imam pa en večji puzzle, Noetovo barko, ful lep, veliki kosi (jih je cca 20), on pa ... "tele mucke bi imel" in odnese kos, kjer so narisani mački na drugo stran sobe user posted image . Pa nekaj jih je v obliki črke "L" in so kar veliki - to so njegovi vrtalniki: jih vzame in vrta po sobi user posted image . Ni šans, da jih da v sestavljanko. Ni kaj, to ni njegov rajon. Nik se mi pa na tem področju ne zdi več le napreden, ampak prav talentiran user posted image .
Samostojnost: pri nas je ravno kontra kot pri Niku - stalno hoče bit tam, kjer sem jaz al pa da sem jaz pri njemu. Pa saj je razumljivo, ker res tičiva skupaj 24/7 in se je ful navezal name (se spomnite, kolk sem pred časom mal jamrala, da je samo oči nekaj vreden, jaz pa nič - no, to je že lanski sneg), pa še to obdobje boječnosti ima in res ful rad vidi, da sem z njim. Zadnjič mu ni bilo všeč, ko so se v spalnici slišal ptički iz gozda user posted image .
govor: 3. oseba ednine. Ja, včasih mu rata kaj rečt v 1. osebi, ampak prevladuje pa 3. os., včasih tud 2. os.

kofe v nosečnosti: kot jaz vem, je problem v kofeinu, ki je diuretičen (v nosečnosti pa v bistvu rabiš veliko tekočine) in pobija vitamine B kompleksa (med katerimi je tudi folna kislina), ki jih pa tud rabiš ... jaz sem pila brezkofeinsko - po okusu ni razlike, sam dražja je user posted image .

Pri nas tud ni ničesar pretresljivo novega. Da vam pa povem, kako mi moj Anže lepo pogreje srce, ko po kosilu, ko dobi sladico (ne vem, kako in kdaj nam je prešlo v navado, da po kosilu dobi Monte al pa Kinder čokoladico user posted image ), ful poskrbi, da jo dobim tudi jaz. Zdaj so popularni eni hipoti (oz. so nosorogi - Kinder, dobi se jih le v Leclercu in so res user posted image  dobri) in po kosilu oznani, da bo eden za Anija in eden za mamico, pa gre v hladilnik in res prinese dva in mi enega da ... tolk je prisrčen user posted image .

tko, jaz se grem še mal učičat, pol bo pa najmlajši že lačen ... dojiva se na 2 uri, ponoči in podnevi, praktično brez izjeme user posted image ...



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.12.2007 12:26:11   
tažana
evo še jest se pofočkam na novi temi user posted image .

pri nas smo čisto sobotno razpoloženi. zjutraj smo bili v trgovini zdaj gospodična spi, mož se sprašuje kdaj bo kosilo, jaz pa tukaj tipkovnico mataram user posted image .

pety: upam da te kaj prej mine tale slabost kot v treh tednih. a ti je čist ves dan slabo!? jaz sem namreč bruhala samo zjutraj ampak slabo mi je bilo pa tudi ves dan pa mi gredo še sedaj mravljinci po hrbtu ko se spomnim. če pomislim da bi bila jaz zdaj user posted image  bi lažje prenesla misel da moram na koncu rodit kot pa na začetku bruhat.  user posted image

ninočka: a ste že kaj ugotovili kaj se dogaja v vrtcu!?

ursae: no enako sestavljanko z motivom jaslic je naša katarina dobila za miklavža. in je bila ful vesela. vsem razlaga, da ji je miklavž prinesel veliko sestavljanko. zraven pa še z rokami pokaže kako velika je.

najbolj zabavno je bilo ko smo našli darila na balkonu se je ven v temo zadrla HVALA MIKLAVŽ!! kako nama je bilo mešno.user posted image

še kaj...
user posted image

ne vem kaj bi še napisala. grem pa možeku želodček napolnit user posted image . uživajte čez vikend

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.12.2007 22:29:04   
2ursae
user posted image  zdajle gledam, v kateri vrtec bi vpisala Anžeta, pa v ljubljanskih vrtcih nimamo šans, ker ne živimo v LJ user posted image ... ful veliko točk prinese prebivališče v LJ. Matr, sem jezna na tega Jankoviča, ki si je izmislil to novo politiko user posted image user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septembrke 2005- 2. del
10.12.2007 7:07:09   
Nika v službi
Dobro jutro! Da nas samo zabrišem nazaj na vrh prve strani, kasneje - po kavici - pa še kaj več na temo vrtcev (2ursae, najbrž ti ne bo preveč všeč moje mnenje), vikenda...

Še enkrat - DOBRO JUTRO!user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septembrke 2005- 2. del
10.12.2007 8:14:45   
teta beta
Dobro jutro!

Kako ste kaj na tak deževen dan? No, jaz sem lačna user posted image , tako da se glihkar krepčam s pršutom. Čez vikend ni bilo nič kaj posebnega, v sobot sva bile z Dašo na obisku pri njeni sestrični, sva še morale iti miklavža iskat, drugače pa nič posebnega. Jutri dopoldne grem v Graz, popoldne imam pregled pri G (saj ne morem verjet, da že drugi, jaz doma in na splošno še sploh povedala nisem; zdaj bo pa že res treba), v sredo popoldan pa imamo v vrtcu oz. na sedežu vrtca novoletno prireditev, najbrž tudi z dedkom mrazom.

2ursae, glede vrtca predvidevam, da se strinjam z Niko (sodeč po njenem komentarju). Mislim, da je prav, da imajo pri vpisu prednost otroci s stalnim prebivališčem v bližini. Vem, da je to vama čisto neprikladno, a splošno gledano, je tako bolje. Svetujem, da vseeno oddaš vlogo za vrtec, ki ga hočeš, pod kakšne opombe pa vpišeš kakšne dodatne razloge (bližina službe, dva otroka, težka organizacija s prevozi ipd.) Kaj bo pa z Borom, bo tudi šel v vrtec? Drugače pa kakšen vrtec, ki vama je na poti, a v vajini občini. Jaz tudi vozim Dašo 21 km stran v vrtec, ker sva midve prijavljeni v najini občini in sploh nisem hotela komplicirat. Pa zdaj jo bo Bernard vozil zjutraj, ko gre v službo (doslej sem jo jaz najprej, da se navadi, nato pa ker smo imeli samo en avto). Pa ti povem, da se je izkazalo, da je to za najboljšo rešitev in tudi vrtec, če ga priemrjam z drugimi po pripovedovanju kolegic, se je izkazal za najboljšega, čeprav je samo navaden vaški vrtec z dvema skupinama. Skratka, hočem rečt, da ni nujno slabo, če ne boste dobili prostora v Ljubljani.



_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 8:53:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septembrke 2005- 2. del
10.12.2007 9:20:15   
Pia67
Da se še jaz pofočkam. user posted image

Valla, tudi jaz dajem kapo dol nad stopnjo sestavljanja, ki jo je dosegel Nik user posted image . Si kar težko predstavljam, ker pri sestavljankah Nini pošteno pomagam. Kako pa je z igranjem domin? Omenila si, da si kupila kompete igric. Pri nas kar gre. Glede uganjanja samostojnosti pa le to, da sva vedno mal pozni, ker Nina hoče vse sama Tako, da se začneva štimat najman pol ure prej, da ne zamijava preveč.

2ursae, verjamem, da je najbolj na roko, če bi imela vrtec v LJ (praktičnost vidim zgolj glede tega, da greš po otroka in potem odvandraš še po nakupih in ti ni potrebno bit našponan na onih 9 ur, zagovarjam pa dejstvo, da je otrok že od malega z vrstniki, ki jih bo srečal tudi v šoli). Kako je z vpisom v LJ žal ne vem. Na tvojem mestu bi vseeno kandidirala, pa boš videla, kako je s konkretno situacijo. Vem le to, da starši panično prijavljajo otroke v več vrtcev hkrati in potem nastane navidezna gužva, tako mi je omenil Greg glede starejše hčerke. Kar se tiče Jankovičevega odloka, mal nefer je, ker bi izviseli tisti, ki so doma v LJ in so prisiljeni otroka vozit v okolico LJ. Moj kolega iz LJ naredi dnevno 30 km več, ker vozi otroka na čisto kontra konec.


Drugače pa je vikend je minil čisto po decembrsko. Prepešačili pol mesta, spekli goro piškotov, dodali okraske iz ovčje volne (ovčki in angelčka), drsali in brali knjigice. V petek pa pride Dedek Mraz na Glavni trg. Vmes pa se bo kar dogajalo v NM, ker imamo bogat program. Tako, da nama ne bo dolgčas...

Še fotka Nine in najine začasne smrečice, ki sem ji uspela med fotografiranjem odrezati vrh.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septembrke 2005- 2. del
10.12.2007 9:20:39   
Nika v službi
Ojla!

Ja, teta beta, si naredila uvod namesto mene. Čeprav je moj glavni argument malce drugačen. Gre za to, da je po moje velika težava (pa ne samo z vrtci, tudi z drugimi storitvami - zdravniki npr., če samo izpostavim eno od teh storitev) v tem, da v Ljubljano dnevno komutira (no, se vozi pač, da ne bom uporabljala teh uvoženih besed) ogromno ljudi iz vseh koncev bližnje okolice - Medvode, Kranj, Grosuplje, Ivančna...
Veliki večini teh ljudi je seveda najbolj prikladno, da imajo svoje otroke v ljubljanskih vrtcih, kamor hodijo v službo. Tudi to mi je zelo logično in verjamem, da je marsikje resna težava, ker nimajo nikogar, ki bi otroka, če bi bil v domačem vrtcu, lahko pravočasno pobral. Vse to so dejstva in razumem vsakega starša, ki se srečuje s temi težavami.
Po drugi strani pa mi je zelo jasno tudi to, da vsi ljubljanski vrtci ne morejo "požreti" takega priliva otrok (kot to ne zmorejo mestne vpadnice, ceste in ne vem kaj še). Vrtci izven Ljubljane tako ostajajo na voljo in so v njih praviloma prosta mesta. Da bi ljudje, ki imajo stalno prebivališče v Ljubljani vozili svoje otroke npr. v nek vrtec v Grosuplje zaradi tega, ker je npr. tvoj otrok dobil mesto v Ljubljani, pač ne pride v poštev. Ker bi to pomenilo, da bi res v Grosuplje hodili zgolj zaradi vrtca. To je navedeno zgolj kot primer. Odločitev (čeprav mislim, da ni bil ravno Jankovič tisti, ki je to določil, pa saj je vseeno) je tako na dlani. Neka merila pač morajo obstajati.
2ursae, verjamem, da to tebi predstavlja problem, najbrž tudi meni ne bi bilo ravno všeč, ampak to je del celotne slike. Na vso zadevo je vedno treba pogledati celovito, ne pa zgolj nek izsek.
Cene v Ljubljani (od nepremičnin do storitev in nenazadnje tudi višina dohodka) so neprimerno višje kot v krajih izven Ljubljane. Če nekdo dela in hkrati tudi stanuje v Ljubljani ima določene prednosti (bližina infrastrukture in osnovnih storitev), po drugi strani pa toliko višje stroške. Malce izven konteksta - Šmartno ob Paki, novogradnja izgrajena na ključ, 400 kvadratov, parcela nekaj čez 1000 kvadratov - 170.000€. V Ljubljani za ta denar dobiš lepo ohranjeno cca. 20 let staro stanovanje okoli 60 - 70 kvadratov. Pa brez zamere, prosim.
Sicer pa tudi jaz svetujem, da vlogo oddaš in v opombe vpišeš vse, kar misliš, da bi znalo koristiti.

Ko si omenjala, 2ursae, da Anže tako lepo poskrbi zate in ti prinese Kinder nosoroge (vem, kako izgledajo, jih pa še nisem poskusila, ker tudi sicer ne maram Kinder zadev), sem se spomnila, kako mi je vedno toplo pri srcu, ko se Nika sama od sebe zahvali - za kosilo, za prevoz z avtom iz vrtca, če ji kaj pobereš, podaš... skratka, zahvale ji res gredo neverjetno dobro. Je pa res, da temu tudi sicer pri nas posvečamo veliko pozornosti - tudi midva s Tomažem se npr. vedno po kosilu zahvaliva staršem, ker so skuhali, tako da je Nika res primer, kaj vse se da z vzgledom narediti. In seveda ne smem pozabiti tudi na vrtec. Tudi tam jih učijo teh osnov bontona - hvala, prosim, oprosti. Krasno, res!

Tažana, Miklavž je sigurno slišal, če je Katarina tako glasno zaklicala v noč. user posted image  Saj veš, ponoči, ko je tišina, se vse bolje sliši.user posted image

Kaj pa naj bi se dogajalo v vrtcu, Ninočka?!?

Pa še kratko poročilo o vikendu: v petek popoldan sta prišla ata in mama na obisk in je bilo veselo. Itak da sta prinesla "Miklavža"... Sobota je bila bolj pospravljalni dan, Tomaž se je sprehajal s sesalcem, jaz pa zunaj z Niko.user posted image Včeraj pa smo šli dopoldan po mah na Krim (projekt je torej končno uspel), Nika je strašno uživala v nabiranju mahu in ga nikakor ni hotela dati v škatlo k očiju, ampak ga je hotela sama nositi. Ko smo se odpeljali domov, smo jo komaj prepričali, da ni v avto sedla s polnimi rokami mahu.user posted image  Pa še sonček smo imeli gor na Krimu, prav fino je bilo. Popoldan pa smo se v Polni skledi dobili s svakom in svakinjo ter Nikinima sestričnama Saro in Manco. Otroci so uživali v igralnici, mi pa ob kavici in sladicah. Prav prijetno je bilo. Tale njihova igralnica je pri Niki res pravi hit in je pravzaprav eden redkih prostorov, kjer midva lahko precej v miru spijeva kavo in kakšno celo rečeva. Imajo cel kup rekvizitov in Nika se rada tudi sama igra tam.

Danes gremo v Bauhaus po neka stikala (štekarje po domače - tisti dimmer je crknil, zdaj pa ne moremo luči regulirat), pa po kovtrček moram nekam. Je prišel res čas, da Niki kupim še en večji kovterček. A mi priporočate kam naj grem to kupit?


(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septembrke 2005- 2. del
10.12.2007 9:26:42   
Nika v službi
Pia, sva istočasno klofali, pa še dol me je zabrisalo in se komaj uspela ohranit ves tekst. Uf, mi je kar vroče ratalo; če bi vse izgubila, se mi sigurno ne bi dalo še enkrat vsega tipkljat.

Kakšna famozna smrečica, pa kako velika in čedna punčica!!!user posted image  Res se mi zdi, da je velika in tako odrasla ratala. In (sorči) tako je podobna očku...user posted image

Kako pa bi jaz tudi prišla do ene take smrečice? Koliko časa rabiš, ali je kakšna opcija, da mi jo narediš, prideš kaj v Ljubljano v roku kakega tedna? Koliko evrčkov naj pripravim? Res mi je noro všeč!!

Zdaj me je prešinilo, da je to vse skupaj precej visoko... Hm, ali delaš tudi nekoliko manjše izvedbe? Sicer bi morala vzeti kar Tomaževega službenega Mastra in priti ponjo.... v karavana bi težko šla, a ne?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 11:12:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?