|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 7:16:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Al bina, jaz pa še čakam slikceuser posted image .

Živka, kaj pa tebe dajeuser posted image ?


Izi, punčka, počak, da se zrihtam user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 8:52:29   
cmokec
Punce, kje pa imajo dobro ponudbo korzet variant, ker res lepo izgleda. Ker slike je tolk lahko najdet, trgovina je pa drug pojem.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 10:26:16   
Anonimen
Cmokec, tam na unem linku od enega foruma pipe, da je v Nami še največ moćžnosti, da se to dobi Tako nekako, čeprav niti tam ni ziher.

Al bina, kdaj pa bo ta slika?

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 10:45:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Cmokec, tam na unem linku od enega foruma pipe, da je v Nami še največ moćžnosti, da se to dobi Tako nekako, čeprav niti tam ni ziher.

Al bina, kdaj pa bo ta slika?


Ne vem, mogoče proti večeru, če jo bom znala gor dat, drugače pa v bližnji prihodnosti.

zdaj samo še ne vem ali si naj dam ta črn širok pas tik nad pas od hlač ali višje, skoraj pod joške, kot ga ima nivess? Ker če ga dan tik nad pas, mi potem zadaj pas od hlač ven uhaja, pa mi bo šlo na živce, če pa bo višje, pa ne vem, kako bo izgledalo? To še nisem probala. No, saj na koncu možno, da ga sploh gor ne bom dala, da me ne bo preveč oviral. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 11:22:45   
riders
Madonca, ženske, ste me sprovocirale z vsemi temi slikami, da sem šla včeraj še jaz v šoping in zapravila čez 200€ za stvari, ki jih v bistvu ne rabim user posted image

Drugače pa - od vseh slik mi je najboljša una od Nives z belo srajčko in črnim širokim pasom. A mislite, da bi to šlo tud na take, ki imamo kakšno kilco preveč al je izključno za suhice?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 11:44:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: riders

Madonca, ženske, ste me sprovocirale z vsemi temi slikami, da sem šla včeraj še jaz v šoping in zapravila čez 200€ za stvari, ki jih v bistvu ne rabim user posted image

Drugače pa - od vseh slik mi je najboljša una od Nives z belo srajčko in črnim širokim pasom. A mislite, da bi to šlo tud na take, ki imamo kakšno kilco preveč al je izključno za suhice?


Jaz nisem suhica, ampak imam lep pas. No, da se ne bo slišalo, da se hvalim, ampak je res, tako da mi lepo pride. Samo še vedno ne vem, ali ga naj dam takoj nad rob hlač ali bolj gor pod joške tako kot nivess.

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 11:46:35   
ery
Al Bina slikaj se, pa ti bomo povedale, kaj je boljše... user posted image

sam še jaz eno vprašanje, na kratke oprijete črne hlače, pašejo kratke stvari a ne? ne, kake tunike ozke, ki pridejo čez rit?

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 11:49:27   
Anonimen
sam še jaz eno vprašanje, na kratke oprijete črne hlače, pašejo kratke stvari a ne? ne, kake tunike ozke, ki pridejo čez rit?


Pojma nimam, bo morala ktera odruga odgovort.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 12:03:56   
ery
Ja prosim, da ne odpiram druge teme, ali paše na črne kratke hlače do kolen, oprejeza tunika, ozka vijolična -črna, (je lepa ful)user posted image , pa ima širok črn pas??

Hvala bejbe.... user posted image

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 13:14:19   
solatja
al bina, pas daš tja, kjer se ti zdi, da bolj paše in kjer se ti boljše počutiš. lahko ga imaš nižje, direkt pod prsi ga pa jaz ne bi tlačila, če se ti pa zdi boljše, pa kar. men se zdi, da tiste z manjšim oprsjem ne moremo nositi korzetov, ker se s tem še bolj poudari njihovo majhnost. korzeti na ženskah z malim oprsjem so mi mimo - še celo na tistih s "srednjim" user posted image oprsjem lahko zgleda to še manjše (kot je mela zadnjič enkrat tista pri družinskem dvoboju). korzet optično zmanjša oprsje. zato mi pa tud tista dva korzeta od Tiamo na strani 5 nista všeč, predvsem prvi, ker še poudarja njeno malo oprsje (pa še črn je). sem se čist zadebatirala v oprsje in korzete. user posted image
al bina, torej nekam na sredino user posted image

ery, po mojem mnejnju paše. user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 13:20:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ery

Ja prosim, da ne odpiram druge teme, ali paše na črne kratke hlače do kolen, oprejeza tunika, ozka vijolična -črna, (je lepa ful)user posted image , pa ima širok črn pas??

Hvala bejbe.... user posted image



Če je tunika, čez rit, potem ne paše, ker ti zmanjšajo noge tiste hlače do kolen. Če pa je tunika do pasu, pa ok.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 13:27:21   
srki
Joj, sem pa neučakana, da veš. Ampak je fajn tale tema, človk marsikatero idejo dobi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 14:10:02   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ampak je fajn tale tema, človk marsikatero idejo dobi.


Ja, a ne, pa tud tošl je kmal bolj prazen user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 18:00:53   
Anonimen
Če se ne motim, je danes dan za metek user posted image


Alba, se že pripravljaš?user posted image

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 19:08:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Če se ne motim, je danes dan za metek user posted image


Alba, se že pripravljaš?user posted image


Ja, samo je pas odpadel, se mi zdi. Best frendica, čigar okus ponavadi občudujem, je rekla, da bi šla raje brez. No, na koncu, po desetem gledanju, je rekla, naj ga imam, samo ji ni potegnilo. Zdaj bom šla verjetno brez user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 19:34:34   
Raho
Hočemo sliko!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 19:56:10   
sandrca
hočmoooo slikcooooo user posted image user posted image user posted image


BTW: raho a ti si še kr doma???


_____________________________

http://sandrcap.moj-album.com/

http://mojeigrarije.blogspot.com/

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 20:34:17   
Anonimen
A slikce ni še?? Smo firbčne. user posted image

(odgovor članu sandrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Rada bi res dobro zgledala
8.12.2007 7:55:59   
Anonimen
Evo mene, zmečkane in z mačkom. pa n bude sile, sem se morala šparat še za danes, ko imamo punce silvestrovanje user posted image  Ni sllikc, saj ni bilo kaj slikat, srajca pa kavbojke, pa make up, pa nakit. Za vas čisto vsakdanje, samo moj je pa debelo pogledal, ko me je videl user posted image  Sem mu bila všeč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Rada bi res dobro zgledala
8.12.2007 7:59:18   
Marogica
No, lepo...je pa vseeno malo škoda, da ni slikice.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Rada bi res dobro zgledala
8.12.2007 8:03:21   
Anonimen
O pa ti še danes nadaljuješ kariero, sem ti fauš. Danes pa si še pas daj okoli, da vidiš kolko bo šele debelo pogledal stari user posted image

Joj, zdaj sem se spomnila. A veš da sem te sanjala alba. Bila si nizka in imela si ful široke kavbojke. S sinom si prišla v mb in sin je bil tak priden, lepo vzgojen otrok. Ti pa si tudi bla tak ne znam opisat..tak dobra do njega, dobre volje ful.

< Sporočilo je popravil nivess -- 8.12.2007 8:08:43 >

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Rada bi res dobro zgledala
8.12.2007 8:15:23   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Za vas čisto vsakdanje, samo moj je pa debelo pogledal, ko me je videl user posted image  Sem mu bila všeč.

-------------------
Ja, pol pa bi rekla, da hočeš starega podžgat..user posted image user posted image user posted image , bi te tak uštimali tu gori, da te ne bi samo gledal user posted image ..  user posted image  user posted image  

P.S.: Drugače pa  u redu, da se nisi nekaj nakranclala user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Rada bi res dobro zgledala
8.12.2007 8:17:01   
Anonimen
Joj, zdaj sem se spomnila. A veš da sem te sanjala alba. Bila si nizka in imela si ful široke kavbojke. S sinom si prišla v mb in sin je bil tak priden, lepo vzgojen otrok. Ti pa si tudi bla tak ne znam opisat..tak dobra do njega, dobre volje ful.


Edino, kar si narobe sanjala, je to, da sem bila nizka, drugače 175 cm. Vse ostalo je čista resnica user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Rada bi res dobro zgledala
8.12.2007 8:26:32   
cmokec
Samo, da si se imela dobro. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Rada bi res dobro zgledala
8.12.2007 8:30:03   
Anonimen
A ne koliko nakit naredi? Če bi bila brez, bi bilo gotovo čisto nekaj drugega.

No, samo da si se fino imela.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?