|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kozmetika on-line
9.12.2007 11:49:17   
Magi*
morda je katera izmed vas že naročala kozmetiko prek neta. jaz sem ravno preskusila spletno trgovino http://oth.strawberrynet.com in sem zelo zadovoljna. naročila sem stvari, ki jih sicer kupujem pri nas v trgovinah. izdelki so pri nas precej dražji (nekateri celo za 50%!). naročene stvari lahko plačaš s paypallom, dostava z navadno registrirano letalsko pošto je brezplačna, če hočeš ekspres nekaj malega doplačaš, vendar je klasika v redu, paket sem dobila v 9. dneh s carinskim postopkom vred! carine ni, plačaš pa DDV, ki ga spletna trgovina povrne (to je sicer čisto njihova dobra volja - ampak zgleda, da so dobre volje user posted image )! torej, po mejlu (ali faxu, pošti) pošlješ račun carinske pošte in ti spletna trgovina povrne ta strošek. no, jaz sem jim mejl že poslala in dobila pozitiven odgovor, da bo denar nakazan na mojo kreditno kartico preko paypalla v roku 14 dni!

aja, imajo pa na tej strani vse sorte kozmetiko (od Lancoma, L'occitaina, Clinique-a,...), cene so v USD. sem ravno malo raziskovala cene za izdelke, ki jih uporabljam in je neprimerno ceneje, tudi če mi sploh DDVja ne bi povrnili!

aja, pošiljka pa je lično zapakirana, vsak izdelek posebej je bil zavit še v darilni papir. no, pa mam spet mal veselja s šopingom - po dolgem času. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kozmetika on-line
9.12.2007 12:11:37   
MIRNA30
Magi*,

jaz sem tudi malo pofirbcala in takoj našla nekaj zase.
Zdaj me pa samo zanima za kakšno vrednost si ti naročila, da ti ni bilo treba plačati carine. Tisto, kar bi si jaz naročila stane 48 USD in bi rada vsaj približno vedela, kakšni so še dodatni stroški- DDV je 20%(cca. 10 USD), kaj pa carina?

Hvala.

Lp,

Mirna

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kozmetika on-line
9.12.2007 12:12:24   
April
user posted image  je pa res dost cenej. Ampak vsa ta procedura z naročanjem...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kozmetika on-line
9.12.2007 12:14:58   
Anonimen
Čudovito, še ena stran kjer lahko bankrotiramuser posted image .....ne super drgač, res je ful cenej, sam pr pudru majo pa sam en odtenek in ni tist k ga jst rabmuser posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kozmetika on-line
9.12.2007 12:35:43   
Magi*
ja, res je karin. nimajo skoz vsega. user posted image

Mirna30, jaz sem naročila za 117 USD (cca 79€) in me je prišel DDV 15,9€, carine pa 0, pa stroški posredovalnine od pošte še dodatnih 5€. povrnjenih dobim tistih 15,9€. v glavnem sem malo pocartala sebe, mamo in sestro. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kozmetika on-line
9.12.2007 13:10:26   
Anonimen
O super, hvala za tale link!user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kozmetika on-line
9.12.2007 17:48:38   
bumerang
Ampak za parfume pa imajo stroške dostave. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kozmetika on-line
9.12.2007 21:11:52   
maja1488
Sem redna zapravljivka na strawberry user posted image  V kateri valuti ti prikazuje cene lahko zamenjaš na strani, tako da imaš lahko v eurih. Sem ravno prejšnji mesec naročila za 280 eur in ni blo carine. Samo DDV.

Za parfume zaračunajo 10% od vrednosti, pošiljajo pa jih iz ZDA in ne iz Hong Konga kot kozmetiko. Do sedaj še nisem imela slabe izkušnje in bom še naprej zapravljala pri njih. Dolgo časa sem kupovala pri nas in mi je šlo najbolj na živce, da so vse prodajalke točno vedela kak tip kože imam in mi probale podturit nekaj drugega, boljšega zame in oh in sploh. Glede na to, kolko denarja dam za kozmetiko valda ne kupujem neki kar mi ne paše in mi maši pore in nevem kaj še vse ampak kupim tisto kar moji koži paše. No tega se prodajalke v štirih letih niso mogle naučit user posted image
Zdaj kupujem tam, kjer me noben nič ne vpraša user posted image ž
Razen mož , kolko sem zapravla user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kozmetika on-line
9.12.2007 21:29:30   
bumerang
A 10% od vrednosti ali 10 dolarjev na pošiljko. Ker se mi zdi, da sem nekje na hitro prebrala, da je taksa zaradi posebnega pakiranja 10 dolarjev na paket pa da v vsakem primeru ne več kot 15 dolarjev.
Ampak sem preletela besedilo res na hitro.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kozmetika on-line
9.12.2007 22:16:49   
maja1488
jaz sem parfum naročila samo enkrat, pa so mi za vrednost 69 eur zaračunali 6,9 uer poštnine. In na vse to plačaš DDV.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kozmetika on-line
10.12.2007 10:14:57   
Abra
Cene pa le dobro preverite. Darphin je npr. na tej strani dražja skoraj 30%, pa še davek je treba plačat. Pri nas dobiš pa vedno 10% popust, če v isti lekarni kupuješ. Na koncu je razlika kar konkretna. Je pa res, da našim Darphin narekuje cene in so take, kot drugje v Evropi. Pri vseh ostalih pa trgovci nabijajo marže.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kozmetika on-line
10.12.2007 11:18:33   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Cene pa le dobro preverite. Darphin je npr. na tej strani dražja skoraj 30%, pa še davek je treba plačat. Pri nas dobiš pa vedno 10% popust, če v isti lekarni kupuješ. Na koncu je razlika kar konkretna. Je pa res, da našim Darphin narekuje cene in so take, kot drugje v Evropi. Pri vseh ostalih pa trgovci nabijajo marže.


jasno, da je treba preverit cene - saj kako bi pa sicer vedela koliko ceneje ali v tvojem primeru dražje je? no, na srečo Darphina itak ne kupujem.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?