|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Monsoon za otroke
8.12.2007 10:36:00   
Olivija
Poglejte tole: Monsoon

Sem jih zadnjič v Londonu občudovala, zdaj mi je pa res žal, da nisem kupila kakšno krilo.

Ali mogoče katera ve, če je možno tudi po internetu kaj naročit? Je pa na internetu tudi več izbire.

V Avstriji je trgovina samo na Dunaju. user posted image

Thx

O.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Monsoon za otroke
8.12.2007 10:41:45   
LoCa
meni ima monsoon zakon obleke (pa ne mislim tle za otroke user posted image ). ampak prek spletne srani žal ne moreš naročit h nam. poglej mogoče na ebay, lahko kaj najdeš.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Monsoon za otroke
8.12.2007 15:46:32   
bubče
search ebay...user posted image

sicer pa kot berem si zelo 'potujoča' pa boš zihr še šla kaj kmalu v London user posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Monsoon za otroke
8.12.2007 21:17:06   
Anonimen
Uauu, dobre so user posted image , jih pa prvič vidim.

Tudi kakšne ženske se ne bi branila...:). Sicer pa Dunaj ni tako daleč...

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Monsoon za otroke
8.12.2007 22:40:09   
mami_miki
za punčke imajo lepše stvari-...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Monsoon za otroke
8.12.2007 22:41:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

za punčke imajo lepše stvari-...user posted image


Kiklce so itak do konca kjut :)))))))))))))).

Bolje, da jih Mičici sploh ne pokažem..user posted image

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Monsoon za otroke
8.12.2007 22:58:54   
Anonimen
A na Dunaju imajo women? Ker v Padovi in Trstu in na Hrvaskem imajo povsod samo accesorize user posted image Najboljs, da grem kr z Ryanairom na Stansted precekirat user posted image


Sem nasla tri lepe obleke, sicer rjave - za maturanca.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Monsoon za otroke
8.12.2007 23:00:16   
Olivija


sicer pa kot berem si zelo 'potujoča' pa boš zihr še šla kaj kmalu v London user posted image


V London ne, se mi pa obeta Pariz user posted image - samo močno dvomim, da bomo imeli čas za nakupovanje (sem vidla, da imajo kar precej teh trgovin v Parizu). Upam, da bomo imeli vsaj malo časa kakšno drugo znamenitost pogledat.

Mič, Ana je tudi izredno navdušena, itak imamo obdobje kril in oblek.user posted image

(odgovor članu bubče)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Monsoon za otroke
9.12.2007 13:03:40   
Anonimen
A imajo na Dunaju Women ali ne??? Da ne bi za brezveze gor hodil po maturantsko obleko .. user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Monsoon za otroke
9.12.2007 15:17:14   
Olivija


IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

A imajo na Dunaju Women ali ne??? Da ne bi za brezveze gor hodil po maturantsko obleko .. user posted image


Nimam pojma. Opazila sem samo, da imajo trgovino na Dunaju. Za Novo leto gremo na Dunaj, samo dvomim, da bomo imeli čas za shopping, ker se že 2.1. vračamo.

Mogoče jih pa lahko po mailu vprašaš. Bom pa našega naštimala, da pogleda kje je ta trgovina, mogoče pa je kje blizu moje sestrične. user posted image

  • Graben
  • Monsoon / Accessorize / Children - iz tega se ne da nič pametnega sklepati?
  • Graben 15
  • Wien
  • Austria

    (odgovor članu Anonimen)
  • Neposredna povezava do sporočila: 10
       RE: Monsoon za otroke
    9.12.2007 15:23:01   
    Olivija
    Drugače je pa moja sestra na vsak način hotla na Dunaj po maturantsko obleko (leta 2000). In kaj je bil rezultat, ker jo je potem po dolgem iskanju kupila v Orsayu user posted image ogromno enakih oblek na plesu, še celo v isti barvi. user posted image Na poti nazaj nam je pa še petka zakuhala in smo ostali sredi Avstrije  ... kako se je lepo spominjati.

    Če se potrudiš, boš tudi drugje na Dunaju našla kaj pametnega, samo pazi, da ne bo kakšuser posted image na taka trgovina, ki je v Celovcu ali pa celo pri nas.




    (odgovor članu Olivija)
    Neposredna povezava do sporočila: 11
       RE: Monsoon za otroke
    10.12.2007 0:43:03   
    Anonimen
    Ja saj, zdaj je catch v tem, da imam oblekco iz Zare (lustna, ugodna cena = 50€) in se mi zdi cist ok - ampak nocem pa katere slacit sredi maturanca, ce bo imela enako user posted image . Zdaj sem pa nasla eno rjavo in Monsoona ni v SLO pa mal bolj fensi tale zgleda (cena pa tut - 222€ ccauser posted image ) .. gre pa soseda konec decembra na Dunaj in bodo pogledali, upam. Ce ne pa po mailu vprasam, ce jo imajo spljoh. Klicala ravno ne bi, ker moja nemscina vseeno ni lih tako zelo blesteca.

    (odgovor članu Olivija)
      Neposredna povezava do sporočila: 12
    Stran:   [1]
    Stran: [1]
    Pojdi na:





    Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
    Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
    Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
    Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
    Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
    Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
    photo
    Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?