|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:07:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Na dveh stolih hkrati pa res ne moreš sedeti!





Mislim da ona sedi na enem stolu...pred računalnikom user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:07:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Nisi ga še spoznala - ne v živo. Po internetu človek lahko naklada, laže, pa ti tega ne veš...



Ne to pa ne,ker ga že zelo dolgo poznam na netu in vem kaj je res in kaj ni.



Mada Faka user posted image user posted image user posted image

Zrelo za 11.letnico..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:08:10   
silvya
A z možem se pa nikoli nista tako razumela, objemi in to? Kako sta pa pol prišla do otroka?
Najprej se dobro pogovori z možem, kaj si želiš, kaj ti manjka, preden se odpraviš raziskovat teren preko tankega ledu. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:09:05   
Anonimen
, preden se odpraviš raziskovat teren preko tankega ledu. 



teren preko tankega monitorja user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:09:40   
Anonimen
Če ga dolgo poznaš samo prek (in izključno le) prek neta...potem nekaj ne štima.....mislim, da je čas, da se srečata...če si seveda ti pripravljena. Moje mnenje je, da ne tratiš časa za nekaj kar ne vidiš in ne čutiš v živo.
To, da on še ni dal pobude za srečanje lahko kr dost pove..oz. da se izogiba srečanju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:10:41   
Anonimen
Kaj pa če je debeli psihopat, nagnusen, plešast,.... Pa ti je poslal sliko sina naprimer?

Samo razmišljam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:12:05   
baguSka
To, da on še ni dal pobude za srečanje lahko kr dost pove..oz. da se izogiba srečanju.


jst mam pa filing da je ona tista ki se izogiba, ker jo je strah srecanja.. vsaj tko je napisala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:12:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Po internetu človek lahko naklada, laže, pa ti tega ne veš...


To pa sploh ni nujno da se zgodi samo na netu... Lahko si ze v dolgoletni vezi, pa ne ves da partner naklada in laze.user posted image



Seveda je tudi to res...se strinjam user posted image
Lahko marsikaj ugotoviš in odkriješ o svojem partnerju celo po 15, 20 letih zakona...al prej al kasneje.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:12:53   
lelaval

Nisi ga še spoznala - ne v živo. Po internetu človek lahko naklada, laže, pa ti tega ne veš...




Ne to pa ne,ker ga že zelo dolgo poznam na netu in vem kaj je res in kaj ni.


Tako, kot papir, tudi računalnik marsikaj prenese. Tega ne pozabi.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:13:34   
baguSka
Kaj pa če je debeli psihopat, nagnusen, plešast,.... Pa ti je poslal sliko sina naprimer?


ja, definitivno se je treba prepricat v zivo... sele potem bo videla, ce bojo custva ostala... cist mozno je seveda, da v sekundi spuhtijo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:13:46   
Anonimen
To, da on še ni dal pobude za srečanje lahko kr dost pove..oz. da se izogiba srečanju.



Je dal pobudo žaži ampak sem rekla mal še počakava.In oba se strinjava z tem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:14:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

To, da on še ni dal pobude za srečanje lahko kr dost pove..oz. da se izogiba srečanju.


jst mam pa filing da je ona tista ki se izogiba, ker jo je strah srecanja.. vsaj tko je napisala user posted image



Ajaaa...sm narobe razumela. Hja...pol pa se bo treba odločit...tkole se sam matraš.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:15:44   
baguSka
Je dal pobudo žaži ampak sem rekla mal še počakava.In oba se strinjava z tem.


Ampak cakata na kaj!!!??? Ne razumem. Ce gojita taka custva drug do drugega... Zakaj nebi teh custev preverila v zivo? Na ta nacin se samo matrata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:17:52   
Anonimen

Ampak cakata na kaj!!!??? Ne razumem. Ce gojita taka custva drug do drugega... Zakaj nebi teh custev preverila v zivo? Na ta nacin se samo matrata.



Nimam odgovora.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:18:30   
Teya*D.
Hmmm...ne vem ne vem....
Nekateri lahko lažejo v oči ti pa tega fanta tako dobro poznaš, da ne laže preko računalnika?
Tega pa skoraj,da ne morem verjet no. Kot so rekle druge najprej v živo. Kaj če bo pa res popolnoma drugačen?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:19:20   
Anonimen
Mada fak.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem blond, pa se ti predstavljam ,da sem črna. kaj zdej verjameš?

Fak no, kako je lahko folk tako naiven??????


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:20:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.

Hmmm...ne vem ne vem....
Nekateri lahko lažejo v oči ti pa tega fanta tako dobro poznaš, da ne laže preko računalnika?
Tega pa skoraj,da ne morem verjet no. Kot so rekle druge najprej v živo. Kaj če bo pa res popolnoma drugačen?




Poznam poznam še predobro,že dolgo,še preden se je vse skupaj začelo dogaja med nama.

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:21:30   
baguSka
Nimam odgovora.


Jah potem nikol ne bos vedla. Kaj pa ves... mogoce ti pa res v zivo nebi potegnu in bi takoj vedla kaj nardit!? Tkole se pa matras in cakas in si zmedena in ne vem kaj se vse... V vsakem primeru se bo stanje izboljsalo in ne bos vec tkole zmedena, da ne ves kaj bi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:23:36   
baguSka
Poznam poznam še predobro,že dolgo,še preden se je vse skupaj začelo dogaja med nama.


caki caki... ga poznas al ga ne poznas v zivo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:29:05   
Anonimen
Ne Baguska v živo ne ampak preko neta že dolgo.

No ja a zdaj me boste še prepričevale,da mi laže,da nima nosu al kaj?user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:31:19   
Anonimen

Ne Baguska v živo ne ampak preko neta že dolgo.

No ja a zdaj me boste še prepričevale,da mi laže,da nima nosu al kaj?user posted image user posted image




O fak fak fak fikfak! Alba, meta, zara,kajla pa kiiii ste user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:32:29   
baguSka
No ja a zdaj me boste še prepričevale,da mi laže,da nima nosu al kaj?


ne.. jaz te ne bom prepricevala, bom pa samo rekla, da je vse mozno.. jaz sem tud bla totalno blesava preko neta, ampak sem se kljub temu hotla prepricat tud v zivo kaj je to za en model, da mi je tok glavo zmesu.. user posted image in danes sem se miljonkrat bl zaljubljena in se se stopnjuje user posted image ni pa receno, da bo pr teb tud tko.. zato bi blo pa fino da se pac prepricas, ne!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:32:34   
Anonimen
user posted image Anonimus, kaj pa web cam uporabljata??? user posted image


Kaj pa če bi ti recimo interneta sfalilo za 14 dni? user posted image A bi v knjižnico hodla?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:32:57   
Anonimen
Nivess boš mogla k spovedi it.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:33:19   
silvya
Nos lahko da ima, vprašanje pa če ima dobro orodje user posted image . Da ne boš pol tu gor jokala, da ima premajhnega, da ti pa sedaj več ni simpatičen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?