|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: slaba mami
9.12.2007 15:49:57   
natalia
ja, potem pa poklič socialno. jaz ne vem, no, zakaj pa potem nas rabiš, če si se že sama odločila.

Če je res tako kot praviš, pa naj socialna preveri, al kaj?user posted image





_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: slaba mami
9.12.2007 19:10:02   
Anonimen
res vas ne razumem.nasilje tukaj normaln da je.partner jo pretepa,pred otroki,jemlje mamila.in js naj bom lepo tih in naj uzivam,ko vem,da lahko otroci nastradajo zarad te bolne babe.?


Jaz pa ne vem, kaj še čakaš......socialno delo, policija, naslovi varnih hiš....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: slaba mami
9.12.2007 22:37:07   
Peteršilj
mi se o tem lahko le pogovarjamo, rešili pa ne bomo nič. Če te njeno početje moti, se probaj pogovorit z njo. Lahko pa ti tudi reče, da te nič
ne briga in po eni strani ima prav.
Najprej treba pred svojim pragom pomest, oprosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: slaba mami
10.12.2007 7:41:54   
maruškaŠ
Če je res kar praviš - zanemarjanje, nasilje in mamila in zato trpijo otroci - ti pa to veš in si videla na lastne oči - si neodgovorna, če tega še nisi prijavila na CSd in policijo.

Seveda, če so to objektivna in ne subjektivna dejstva.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: slaba mami
10.12.2007 9:19:38   
florecita
Torej se vsi vprašujete (mo) zakaj te ''slabe mame'' ne prijavi socialni,ne?

Če preberete njen odgovor, boste zasledili da navaja, da se njej SMILI PREDVSEM BABI ker je preveč obremenjena in ne otroci.  
Za babi pa na CSD ne bi bilo neke pomoči,ne?user posted image  in po moje jo je ta BABI preveč razvadila, zato jo pa ''izkorišča''.
 
Žalostno, jaz sem pa mislila, da se ti smilijo predvsem otrociuser posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: slaba mami
10.12.2007 9:33:22   
Teya*D.
No, če se ti smili babica potem ji pa pomagaj nekako z otroci.
Ta mama od otrok sploh kje dela ali samo pohajkuje okoli?Če praviš da oče dela potem ne moreta bit ves čas skupaj al kako?Mislim, da boš ji malo težje pomagala, ker če boš rekla kaj mami ti bo odgovorila, da se te to niti najmanj ne tiče...Poglej kaj je rekla že babici!Če do nje nima nobenega spoštovanja, ki ji je mama in jo je vzgajala potem dvomim, da bo  do tebe imela kanček olike!Vredu je, da nehče opazi, da nekaj ne štima, kot si to ti, vendar več kot sama pomagat in poklicat socialne ne moreš!Vsaj po moje no...Pa vso srečo!

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: slaba mami
10.12.2007 12:16:51   
Anonimen
Mislim, da ni mislila samo to, da se je babica smili, otroci pa ne user posted image

Ti vsekakor svetujem, da se pogovoriš s to mamo, pa boš potem videla, kako naprej.

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: slaba mami
10.12.2007 12:42:01   
Anonimen
Ženska nič slabega s tem ne misli. vsekakor treba pomagat ljudem v stiski in v tem primeru so to otroci in babi. Jaz občudujem take ženske ki se upajo potegnit za nekoga ki trpi in si neve sam pomagat. Predvidevam da babi nima pravo glasanja in zato nič ne ukrene, ampak skrbi za male koliko je le v njenih močeh. Anonimna veseli me da še obstajajo ljudje kot si ti. Ne pusti da te osebe tu na RR z nekimi presodki potlačijo. Ker zadnje čase znajo samo to delat. In to da naj pometeš prvo pred svojim pragom šele nato pred drugim pa bom komentiral tako. anonimna če je pred tvojim pragom čisto in če misliš da je pred tem drugim pragom bolj umazano in da bi ti z svojo metlo lahko s tem nekomu polepšala življenje in omogočila lepše življenje ti priporočam da greš na socialno. potrudi se in stori vse kar je v tvoji moči da tem malim sončekom polešaš živjenje, ke si niso samo krivi da so se rodili k takim staršem. In boš vidla da se boš veliko bolše počutila. Nevem kak bi svet prišel če bi si vsi zatiskali oči in se brigali samo za sebe. Nebi pa pomagali soljudem. Nihče na tem svetu ne zmore vse sam, vsak nekoga ptrebuje! pa še to: dobro se z dobrim vrača!
Anonimna želim ti veliko uspeha in poguma! pošiljam ti user posted image  in user posted image user posted image  za tvoje toplo in mehko srceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: slaba mami
10.12.2007 13:23:33   
Peteršilj
  V moji bližini je bil podoben primer:
Mamico bom imenovala X, Torej oseba X je bla v rejništvu od otroštva pri družini alkoholikov in pretepačev, sem jo je dal CSD. Je mela fanta, zanosila ter potem seveda rodila in oče je po 4 letih zaradi alkohola umrl, ona pa ostala sama z otrokom.
In da bi vi slišali, kaj je ta ubogi otrok vse slišal in doživljal-GROZA  Da ga  bo ubila, dala v internat, da je cigan grdi in še in še........  Meni je prekipelo ter sem šla na socialno, tam pa doživela to- da oni ta primer poznajo, da bojo ukrepali ampak ukrepali niso in ta otrok še danes to doživlja. Zdaj je prvošolček.
Socialne ne ukrepajo nič, dokler se kaj ne zgodi.
Potem sem se počutila, kot največjo budalo na sveti, ker sem se mešala, kjer me je en drek brigalo.
Tu je naredil CSD že napako takrat , ko so osebo X dali v rejo in verjetno sploh niso preverili, kam jo dajejo. Ta družina je mela poleg nje še  enega fanta v reji in to samo zaradi denarja in da sta jim vse delala.
Zato ne verjamem, da bi v tem primeru CSD kaj ukrepal in rešil, če pa bo , hvala bogu , za dobrobit otrok.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?