|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: socialna!
17.12.2007 17:31:07   
Strawberrie Cherrie
Njuška: user posted image  

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: socialna!
17.12.2007 17:43:51   
Anonimen
bom kar zaključila to temo. Kar me je zanimalo glede CSD mi jih je kar nekaj lepo odgovorilo tak da tistim lepa hvala. V glavnem vsem vam želim lepe praznike.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: socialna!
17.12.2007 17:45:00   
Strawberrie Cherrie
ja, sam to ni fer, a veš.
ker mene pa zdej zanima, kako se bo stvar razpletla, zapletla. kdo je zdej policaj in kdo ni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: socialna!
17.12.2007 17:46:24   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

bom kar zaključila to temo. Kar me je zanimalo glede CSD mi jih je kar nekaj lepo odgovorilo tak da tistim lepa hvala. V glavnem vsem vam želim lepe praznike.




Med tistimi, ki smo ti odgovorili kar si vprašala sem bila tudi jaz, mimogrede.Samo zdaj v to zgodbico več ne verjamem,ker je preveč očitno kako in kaj.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: socialna!
17.12.2007 17:46:34   
Anonimen
nima veze več. Lepo bodite! Pa pljuvajte po kom drugem meni več ni do tega.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: socialna!
17.12.2007 17:48:10   
Strawberrie Cherrie
Jah in  kot vedno na koncu nobenega razpletauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: socialna!
17.12.2007 18:01:37   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

nima veze več. Lepo bodite! Pa pljuvajte po kom drugem meni več ni do tega.



Torej, če izrazimo dvom, je to kar pljuvanje?user posted image Toliko si razpredala na dolgo in široko, zdaj pa dva stavka in greš...s tem samo potrdiš, da so dvomi upravičeni.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: socialna!
17.12.2007 18:10:50   
Anonimen
Njuškalo vsekakor dvomi niso upravičeni. Jaz vas popolnoma razumem da je ta moja zgodba ull zapletena in jo je zelo težko razumeti. Vsekakor imate glede dolčenih stvari popolnoma prav. Ziher sem nora, ker sem ga toliko krat nazaj vzela. In vsekakor imate prav da je fant full labilen , kar tudi je in sam to prizna. Takšen je že od nekdaj. Ampak sedaj je skrajni čas da se spremeni če hoče normalno živet. Moral se bo postavit za sebe. In kot je ena napisala da mu ziher full najedam in težim ima popolnoma prav. Res je. To pa delam zato ker me ob živce spravlja da se nekim idiotom tak pusti. Samo zato, ker ima otroka z njo. To je razlog da mora vse prenašat. Jaz vem da bi vas veliko reagiralo drugače kot jaz in bi ga brcnile v rit ampak je res full vredu človek le ta njegova labilnost ga jebe. Saj vsi imamo napake tudi jaz jih imam. Vsekakor pa sem mu to zadnjič oprostila. Jaz vem da mi hočete dobro in mi odpret oč za kar sem vam hvaležna. Ampak da bi zgodbo razumele bi mogle vedet za vse stvari s katerimi mu oni grozijo in ga držijo v šahu.

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: socialna!
17.12.2007 18:11:49   
benika
Nestrpna, pa zakaj user posted image  zbežiš vedno, ko postane zanimivouser posted image

Meni je tale tvoja zgodbica malce za lase privlečena. Praviš, da je tvoj policaj? In se boji bivšeuser posted image ? Pa njene grožnje, ki naj bi ga spravile ob službo? Veš draga moja, verjetno je potem kar nekaj resnice v teh obtožbah, če lahko zaradi tega izgubi službo.

Kar se pa tiče trenutne situacije...ja ubogi otroček, kaj vse mora prenašati zaradi totalne otročnosti staršev in ostalih vpletenihuser posted image .

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: socialna!
17.12.2007 18:13:31   
Anonimen
Morda je nepošten policaj user posted image pa ga lahko držijo v šahu user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: socialna!
17.12.2007 18:14:25   
natasaom
u mater tole je pa kriminalka..nestrpna,da nisi ti tud mal labilna????pa sej je brezveze

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: socialna!
17.12.2007 18:18:35   
benika
u mater tole je pa kriminalka..nestrpna,da nisi ti tud mal labilna????pa sej je brezveze


A se ti zdi, da je samo malce labilna? Ah dej no, ženska, ki nevemkolikokrat vzame nazaj tipa, ki nima vseh koleščkov v glavi pošlihtanih, je za moje pojme samo še za v norišnico. Poleg tega ji naklada na vseh koncih in krajih, ona mu pa sledi ko fijakarski konj.

Draga nestrpna, kot si že sama ugotovila en post višje;
ja, nora si, ker ga jemlješ nazaj vedno znova. Oba sta za v otroški vrtec! Pa še to, NIKOLI se ne bo spremenil, pa lahko še tako računaš na to in ga prosiš. Napisala si, da si mu tokrat zadnjič oprostila...ja in prašiči letajo po luftuuser posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: socialna!
17.12.2007 18:19:25   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

Njuškalo vsekakor dvomi niso upravičeni. Jaz vas popolnoma razumem da je ta moja zgodba ull zapletena in jo je zelo težko razumeti. Vsekakor imate glede dolčenih stvari popolnoma prav. Ziher sem nora, ker sem ga toliko krat nazaj vzela. In vsekakor imate prav da je fant full labilen , kar tudi je in sam to prizna. Takšen je že od nekdaj. Ampak sedaj je skrajni čas da se spremeni če hoče normalno živet. Moral se bo postavit za sebe. In kot je ena napisala da mu ziher full najedam in težim ima popolnoma prav. Res je. To pa delam zato ker me ob živce spravlja da se nekim idiotom tak pusti. Samo zato, ker ima otroka z njo. To je razlog da mora vse prenašat. Jaz vem da bi vas veliko reagiralo drugače kot jaz in bi ga brcnile v rit ampak je res full vredu človek le ta njegova labilnost ga jebe. Saj vsi imamo napake tudi jaz jih imam. Vsekakor pa sem mu to zadnjič oprostila. Jaz vem da mi hočete dobro in mi odpret oč za kar sem vam hvaležna. Ampak da bi zgodbo razumele bi mogle vedet za vse stvari s katerimi mu oni grozijo in ga držijo v šahu.


ne, zdej pa čist resno:
1.tiste taprve kolobocije se mi niti ni dalo brat, ampak iz tvojega prvega posta sem izvedela, da želiš, da se njegovi bivši prepove približevanje tebi in tvojemu;
2. potem je bilo nekaj na temo, da sta vi2htela it skup stanovat, sam sta onadva že kupila svoje stanovanje in te je zapustil?
3. je prišel nazaj k tebi
4. zdej pa ona noče veČ otroka njemu dat, toliko kot mu pač pripada in bi se ona rad na socialno obrnil?

tko na kratko, pustimo zdej podrobnosti.
zdej mene pa  kot prvo resno zanima kdo je zdej policaj; tvoj ali od nje fotr al ti al kdo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: socialna!
17.12.2007 18:20:08   
Anonimen
ok kakorkoli že! Uživajte!

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: socialna!
17.12.2007 18:36:34   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: benika

u mater tole je pa kriminalka..nestrpna,da nisi ti tud mal labilna????pa sej je brezveze


A se ti zdi, da je samo malce labilna? Ah dej no, ženska, ki nevemkolikokrat vzame nazaj tipa, ki nima vseh koleščkov v glavi pošlihtanih, je za moje pojme samo še za v norišnico. Poleg tega ji naklada na vseh koncih in krajih, ona mu pa sledi ko fijakarski konj.

Draga nestrpna, kot si že sama ugotovila en post višje;
ja, nora si, ker ga jemlješ nazaj vedno znova. Oba sta za v otroški vrtec! Pa še to, NIKOLI se ne bo spremenil, pa lahko še tako računaš na to in ga prosiš. Napisala si, da si mu tokrat zadnjič oprostila...ja in prašiči letajo po luftuuser posted image




na koncu bomo zvedeli,da je bivša čist normalna ženska...men tukej nič ne klapa.sam jest sem mal butasta

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: socialna!
17.12.2007 18:54:34   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie
tko na kratko, pustimo zdej podrobnosti.
zdej mene pa  kot prvo resno zanima kdo je zdej policaj; tvoj ali od nje fotr al ti al kdo?



Viš, temu vprašanju se (ne)spretno izmika. Pa mene tudi to (na koncu koncev, v tem trenutku, najbolj)zanima.

Kdo je zdaj tu policaj...Real policaj?!user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: socialna!
17.12.2007 18:56:49   
oka
Veš kaj pa mene zanima? Ti praviš, da se tala kriminalna drama vleče že nekaj časa in kot si nam predstavila gospo bivšo, je ta okolju nevarni psihopat, nepredvidljiva oseba, zmožna vsega, tudi umora, cela njena družina je pokvarjena bolj kot italjanska mafija... Zanima me, po kaki logiki (če je zgodba seveda resnična) je tvoj najdražji, ki je btw, labilen, srčkan in dobrodušen policaj, ki te ljubi bolj kot vse na svetu (celo tako zelo, da ima celo isti slog pisanja in izražanja kot ti-ja res sta kot eno) dopuščal, da njegovega otroka vzgaja takšna oseba? Poglej, v primeru, da greva z mojim narazen in da se jaz spremenim v tako osebo kot naj bi bila tale bivša, sem gotova, da v roku nekaj dni (če ne kar ur) ostanem brez otrok in na opazovnju na psihiatriji skupaj s kazensko ovadbo.
Kak človek je to (in tudi ti), ki se po dolgem času spomni, da obstaja CSD in še takrat raje, kot da bi vprašal za polno skrbništvo nad otrokom vpraša kako je z nadzorovanjem pri predaji otrokauser posted image .  Ma daj no mir no, vsak pravi moški in pravi oče bi se boril za svojega otroka, da bi ga rešil iz krempljev take harpije. V vsej tej kolobociji (seveda če je resnična) sploh nista pomembna vidva ampak otrok, ki ima na eni strani več kot psihopatsko mamo na drugi pa očeta, ki je en navaden nesposoben slabič. Ne vem  kdo koga tule vleče za nos:  ti nas ali pa tvoj labilni policaj tebe in za dobro nekega triletnega otroka upam, da ti vlečeš nas.

< Sporočilo je popravil oka -- 17.12.2007 19:03:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: socialna!
17.12.2007 18:59:31   
Anonimen
Serbus, vidim da dogaja user posted image user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: socialna!
17.12.2007 19:09:00   
Anonimen
OKA! mojemu je v tolažbo to da malega večino vzgajata starše od bivše. Vsekakor imata za to vso spoštovanje, ker sta do malega res najboljša. Da bi moj zaprosil za skrbništvo bi bilo bolj težko izvedljivo saj dela ruski turnus. 2 ni dela 2 dni fraj in kam naj pol da tista dva dni otroka? Na csd-ju je bil že večrat ne danes prvič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: socialna!
17.12.2007 19:10:44   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: socialna!
17.12.2007 19:14:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ajde, ti jutri napišem kaj pametnega+lepega, zdaj se mi ne da. Grem na uho.


Spet ne morem nič pametnega napisat, ne gre pa ne gre user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: socialna!
17.12.2007 19:16:29   
Anonimen
karkoli napišem stvari nočete niti malo razumeti i iščete same negativne stvari.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: socialna!
17.12.2007 19:17:43   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

karkoli napišem stvari nočete niti malo razumeti i iščete same negativne stvari.


to pa ni res.
jaz ne morem razmišljat naprej, kako bi ti pomagala, če ne vem, kdo je zdej pravi policaj, kdo pa neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: socialna!
17.12.2007 19:19:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

karkoli napišem stvari nočete niti malo razumeti i iščete same negativne stvari.


Pa ti maš sploh fanta al si ti bolj z njim kot on s tabo? Al sta pač preko netauser posted image bolj na vezi?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: socialna!
17.12.2007 19:20:12   
Anonimen
moj je policaj 2 leti. Od bivše foter je tik pred penzijo ( tudi policaj) za sabo ima vso policijsko postajo xxxxx in najboljšega kolega kateri je komadir. Kateri mu je že zrihtal eno kazen na lepe oči z 625eur+ 41eur. Zaradi česar se moj zdaj toži.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?