|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: socialna!
17.12.2007 20:01:51   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna
Da pa mu slepo verjamem pa tudi ne drži saj mi je v četrtek dokazal ko si je šel po malega. 

A  snemate kake nadaljevanke?user posted image

Esmeralda Vol. 2 ?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: socialna!
17.12.2007 20:04:15   
Anonimen
ker midvi z njegovo mamo sma neutralni in gledama na stvar z drugega zornega kota kot on. In vidima določene stvari v drugi luči kot pa on, ki ga z vseh strani samo bombardirajo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: socialna!
17.12.2007 20:17:25   
oka
A-ha takemu pisanju o bivši se danes pravi nevtralnost in tvoje razmišljnje tudi sodi pod nevtralnost. Hvala bogu za RR, vsak dan izvem kaj novega. Pa važno, da si ti v tej zgodbi čisto nevtralna. In izgovori!!! Le kje jih pobiraš?
Ma brezveze. Če je tole spet eno navadno natolcevanje, potem vsaka ti čast, da ti je uspelo, da je zaradi tvoje domišljije naklofanih toliko strani. Če pa je vse skupaj res, potem pa ste vsi skupaj navadni psihopati in brezhrbtenični slabiči, zaradi katerih trpi in kot očitno kaže bo še naprej trpel triletni otrok, ki niti pod razno ni kriv, da se je rodil takim bebcem. In kot sem že rekla, po vsem prebranem upam, da je na delu le domišljija ali pa vsaj močno pretiravanje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: socialna!
17.12.2007 20:20:07   
Anonimen
ne žal je vse skupaj resnica in pod vsem tem ne trpi samo otrok ampak tudi vsi ostali. Vsekakor upam da se bo stvar čimprej rešla kar se da ugodno za malega. Hvala vsem ki ste si vzele čas. Lep večer vam želim.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: socialna!
17.12.2007 20:43:01   
Anonimen
Nestrpna, riskiram svoj ugled na RR: ti nisi gladka! In uboga raja, kakšni policaji nas čuvajo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: socialna!
17.12.2007 21:00:05   
Anonimen
meni ni nic vec jasno.
tvoj je policaj in da ne more nic ukrepat? ce se prek CSD ne da, opstajajo druge legalne poti in oprosti, samo bi ti on kot uradna oseba lahko vedel. pa ce je bivsa taka kot se jo opisuje, zakaj je cakal 3 leta preden je zacel ukrepat????? kak dolgo sta onadva sploh narazen? pac malo me firbec daje - taki pac smo.
kaj nisi zadnjic rekla, da je njegova bivsa tvoja sestricna?? sorry samo meni niti na misel ne bi prislo, da bi hodla z nekom, ki je ze z mojo zlahtnico bil. pol pa ce bos mela kdaj otroka z njim, bo ta polbrat oz. polsestra s svojim mrzlim bratrancem oz. sestricno. mater je to cudnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: socialna!
17.12.2007 21:04:25   
Anonimen
ja je mi žlahtnica ni pa mi sestrična. Nikoli nisma imele stikov tak da se glede nje še najmanj sekiram. V ljubezni ni pravil. Tak da...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: socialna!
17.12.2007 21:06:09   
Anonimen
Jaz sem vprašala tu za nasvet glede CSD in je spet neka 5 stvar prišla iz tega. Nemislim več nič komentirat na zastavljeno vprašanje pa sem dobila ogromno uporabnih odgovorov. Tak da je za mene ta tema zaključena!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: socialna!
17.12.2007 21:06:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

Jaz sem vprašala tu za nasvet glede CSD in je spet neka 5 stvar prišla iz tega. Nemislim več nič komentirat na zastavljeno vprašanje pa sem dobila ogromno uporabnih odgovorov. Tak da je za mene ta tema zaključena!


Prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: socialna!
17.12.2007 21:11:46   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

Jaz sem vprašala tu za nasvet glede CSD in je spet neka 5 stvar prišla iz tega. Nemislim več nič komentirat na zastavljeno vprašanje pa sem dobila ogromno uporabnih odgovorov. Tak da je za mene ta tema zaključena!


Prav.




V redu.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: socialna!
17.12.2007 21:17:05   
CatJa
Pa ravno zdej, ko sem se lotla to solato brat user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: socialna!
17.12.2007 21:23:06   
altati
a lahko dobim povzetek, ker se mi ne da vsega brat, vidim pa, da se enim spet dogajauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: socialna!
17.12.2007 21:26:13   
altati
nestrpna-  a lahko vprašam koliko si stara?

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: socialna!
17.12.2007 21:42:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Morda je nepošten policaj user posted image pa ga lahko držijo v šahu user posted image


Kje pa še je kak pošten policaj??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: socialna!
17.12.2007 21:45:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kje pa še je kak pošten policaj??



no, no....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: socialna!
17.12.2007 21:48:54   
Anonimen
Dandanes se da vsakega policaja kupit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja derem se ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: socialna!
17.12.2007 21:51:20   
Kepica83
Prav tako se da kupit vsako medicinsko sestro, bančnega uslužbenca, prodajalca,politika, direktorja, zdravnika......!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: socialna!
17.12.2007 21:52:21   
TIA22
nivess, ti si rekla da boš danes povedala kaj pametnega  in lepega....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: socialna!
17.12.2007 21:53:20   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Prav tako se da kupit vsako medicinsko sestro, bančnega uslužbenca, prodajalca,politika, direktorja, zdravnika......!!!!!!!!!!!!!!!


se strinjam!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: socialna!
17.12.2007 21:56:03   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Dandanes se da vsakega policaja kupit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja derem se ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ja, mogoče si lahko dobiš eno na te glasne lape.....user posted image user posted image user posted image

ne bodi tako prepričana.....

a so te glih včeraj fino skasirali? pa ni palil na tvoje trepljanje z očkami, na minico in dekolte do popka? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: socialna!
17.12.2007 22:00:12   
Kepica83

ja, mogoče si lahko dobiš eno na te glasne lape.....

ne bodi tako prepričana.....

a so te glih včeraj fino skasirali? pa ni palil na tvoje trepljanje z očkami, na minico in dekolte do popka?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   [Brisano sporočilo]
17.12.2007 22:25:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: socialna!
17.12.2007 22:38:48   
Anonimen
Hmmm.. Meni ne gre v glavo le to : kako si lahko tako naivna?? Ok, priznam, tudi jaz sem bila, a sem s pomočjo RR-jevk prišla k sebi.... Jaz pač pravim, da si ti orto ljubosumna na njegovo bivšo, ker jo tako žališ, da bog pomagaj.. Res si želim slišati še njeno plat zgodbe.. In kje je sedaj tvoj bivši? TI res NIMAŠ kaj za urejat tega, ker se TEBE TO NE TIČE!!! Ti si le njegovo dekle, ali bolje rečeno igračka... Kaj res ne vidiš, kaj počenja s teboj? Še pred enim, dvema tednoma je želel nazaj k bivši, zdaj pa je s teboj.. Pa kaj ne vidiš,da s teboj le manipulira? Prav ovija te okrog prsta, ti pa si kot en cucek.. Žal, resnica boli...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: socialna!
18.12.2007 1:29:58   
m76
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Če je pa res policaj me je pa strah...še svoje bivše ne zna ukrotiti, kako bo šele svoje delo opravljal.user posted image








To mi pa ni čisto razumljivo. Se pravi, če zdravniku umre žena, zaradi (pač ene) bolezni,  bomo tudi rekli    " o joj, še svoje žene ni mogel pozdraviti, bo pa nas?user posted image
Daj no daj. Tole je malce preuranjeno, se ti ne zdi?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: socialna!
18.12.2007 1:36:05   
m76
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




A zdej se mormo pa še smejat na skrivaj..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?