|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katere plenice?
20.12.2007 10:11:18   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Pampers active fit pri nas - mi je pa ful hecno , ker jih ne kupujete(jo)  zaradi tega, ker so fuuul predrageuser posted image  
A pa je katera že preračunala ( glede na količino(kvaliteto itd) koliko so ZARES dražje od kakega sranja?

Ni da bi govoril, res...user posted image  

Pampers user posted image user posted image


Jaz pa pampers ne maram. Smrdijo mi na 100 km. Nemških papmpersk ne kupujem, ker mi je mueller predaleč. Drugače pa daš tudi kakšen dinar , če ga seveda imaš, več če otroku paše dražja plenica. Je pa čisto odvisno od otrokove kože. Moj je prve hoferke super prenašal, ko pa so zamenjali model (torej te, ki jih imajo zdaj) je dobil pa rdeče pike. Od prijateljice punčka pa ravno obratno.


(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katere plenice?
21.12.2007 11:35:50   
aezzy
ne vem, pri nas ni zaradi cene, samo pampers nam ze od zacetka ne pasejo.
nam so lionstar super, nic mi ne premocijo, ni res, da se nardi ena plast, je pa verjeten odvisno kaksno zanic kremo uporabljas. jaz imam penaten in striktno samo vodo.
je pa res, da zadnjih 14 dni spi na trebuhu plus tega je se prehlajena in je spredaj mokra ampak to zaradi polozaja. 100% res, ker sem probala slavne pampers active fit in je bla glih tko mokra!

so pa mehke na otip in ne sumijo.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katere plenice?
21.12.2007 20:20:15   
Skabi
Za ritke z alergijo so najboljše bombažne - vsaj pri ans je bilo tako.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katere plenice?
21.12.2007 20:23:11   
janca
Mi uporabljamo mullerjeve plenice, so poceni pa še fajn. Nikoli ni imel rdeče ritke, tko da probaj.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katere plenice?
21.12.2007 21:07:22   
Anonimen
Za čez dan - Nemške Pamperske
Za čez noč - Mullerjeve

(odgovor članu janca)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katere plenice?
27.12.2007 14:45:40   
tinatona
aezzy uporabljam lekarniško hladilno mazilo ali pa Bepanten, tako da neka zanič krem ravni ni, tako da... za umit pa ravno tako vodo...
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katere plenice?
1.1.2008 12:53:35   
aezzy
tinatona,
nisem mislila, da ti uporabljas zanic kremo ampak na splosno, da se verjetno plast naredi, ce imas zanic kremo, ker se pri nas ni se nikoli naredila. samo to.
oprosti, ni bilo tako  misljeno.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katere plenice?
2.1.2008 20:25:32   
tatam
Najprej smo uporablali Pampers-avstrijske.Kasneje sprobali Lidlove in Mullerjeve in sta oboje v redu prenašala,tak da zdaj uporabljamo tiste,kam prej pridemo...user posted image
Mi pa starejšadva nista prenašala nobenih drugih razen Pampers.Tak da je odvisno od vsakega posebaj...Išči,sprobavaj in boš že vidla kaj paše in kaj ne!

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katere plenice?
3.1.2008 11:04:34   
mighi
Mi smo tudi že probali skoraj vse plenice (nasa ima 14 mes), pristali pa koncno na Mullerjevih čez dan in Huggies ponoci. Najboljse so bile Huggies iz ITA, samo so bile ful drage...od nasih pa se mi Pampers ne dopadejo (un gel ful smrdi), DM-ove so razen poleti še kar... morš probat.user posted image

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katere plenice?
3.1.2008 12:06:55   
saraja
Kot sem že povedala, uporabljamo Hoferjeve in sem nekaj časa nazaj opazila pikice zraven luleka, je to zaradi plenic?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu mighi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katere plenice?
9.1.2008 10:46:30   
ms3
IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

aezzy uporabljam lekarniško hladilno mazilo ali pa Bepanten, tako da neka zanič krem ravni ni, tako da... za umit pa ravno tako vodo...
LP




hladilno mazilo naj bi ščitilo rito, ne plenice!!!!
ko sem jaz uporabljala hladilno mazilo iz lekarne sem tudi opazila, da se na redi sloj na plenice - ker se hladilno mazilo obriše v plenico na riti nič ne ostane. + izpuščaje je imela zato kar naprej. začela sem uporabljat bubchen in penaten in razlika je očitna.

dobr izkušnje imamo s plenicami huggis, mueller, linostar.
pampers smrdijo.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?