|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 20:17:19   
skuštrana
Nisem vprašala, niti prvič, niti drugič, pa tudi če bom še kdaj kakšnega imela ne bom vprašala. Mi je to tako fajn presenečenje po koncu 9 mesecev user posted image

Je pa G rekla, da me občuduje, da jo večina že na prvem pregledu sprašuje po spolu otroka user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 20:40:12   
blue sky
Sem vprašala za spol in na morfologiji sem končno izvedela, da je bil oz. je user posted image .

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 20:54:51   
mala pikica
Jaz tudi občudujem vse, ki vzdržijo do konca. Jaz sem vsekakor preveč radovedna. Tako da pravijo, da bo fantek, bomo pa kmalu videli, če so imeli prav user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 20:59:41   
nana35
Jaz sem sicer želela vedet in sem tudi vprašala,kasneje pa mi je moj ginekolog ravno tako rekel:"že veste da imate fanta?"user posted image user posted image Sem rekla:"ja vem,če pa ne bi vedela,pa ste mi itak zdaj vi povedali!!"

_____________________________

:))


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
20.12.2007 21:04:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana35)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 21:07:00   
Anonimen
V prvi nosečnosti nisem vprašala, sedaj pa bom.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 21:16:42   
lindy
Ja seveda bom vprašala, ker ne morem čakat tolk dolg!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 21:18:29   
Anonimen
Ne bom vprašala, no ne bova. user posted image  Ker se želiva presenetit. Še preden sva načrtovala user posted image  sva se o tem pogovarjala.

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 21:20:31   
Ninica
Sem vprašala. Obakrat. Ne bi mogla zdržat do konca. Vprašala sem takoj, ko se je že kaj videlo in še pozneje na vsakem UZ-ju. Da sem bila ja sigurna! No in obakrat so nam napovedali user posted image . In sedaj imamo dve punčkiuser posted image , kot smo si tudi želeli.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 21:26:25   
Lejči
Nisem vprašala ne prvič, sedaj pa tudi ne bom. mi je lepše, če je presenečenje.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 21:27:29   
lelaval
V 1. user posted image nisem želela vprašat -mi je pa bilo na koncu, ko sem kupovala stvari, kar malo žal.
V 2. user posted image mi je G takorekoč izdal - je rekel, če je 1. bila punčka, bi pa zdaj bilo fajn, če je fantek.
V 3. user posted image pa sem vsak UZ spraševala, pa ni hotela pokazat - mene pa je tako firbec matral user posted image .


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 21:34:42   
Nasara88
Tudi mi bomo vprasali user posted image Prvic smo tudi in vprasali in je bil user posted image , sedaj pa nas zanima ce nam je ratala user posted image  user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 21:43:03   
2.2.
jaz nisem vprašala ker to naj bi bilo res eno lepoooo presenečenje. mislila sem da bom imela user posted image , kolegice so pa rekle da bo user posted image . no ko sem rodila je bila user posted image .
drugač sem zalo velik firbec sem pa tudi trmasta, tako da nisem vprašala in zabičala g. da mi ne bo povedala.

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 22:10:57   
marita
ne.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 23:04:35   
Srčekgirll
Jst sm si govorila da ne bom vprašala, potem da ja in spet ne tko, da ko sm včeraj na UZ vprašala kaj bo, je G rekel, da ne vidi ker se skriva. Se mi je kr zdelo da bo kaj takegauser posted image user posted image user posted image No, ja bom pa naslednjič ko bom mela šanso, sam je še daleč.user posted image Če ne pa bo presenečenje.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 23:05:39   
NatašaC
Prvič nisem vprašala, je pa moj možek videl na morfologiji lulčka, sam ni bil čisto prepričan, če je prav videl, tako da dozdevalo se nama je nekaj, nisva pa bila prepričana do zadnjega. Pa je prav videl - dobili smo user posted image .
Zdaj pa tudi nisem vprašala in ne vem, se pustim presenetit, čeprav si želim in upam da bo user posted image , vem pa ne. Tako da spet izbiramo imena za oba. Sicer pa, najkasneje čez en teden bom vedela in bo konec ugibanj pri čem smo.

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 23:51:24   
Maleal
Pri obeh sem vprašala.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: boste/ste vprašale za spol?
20.12.2007 23:55:51   
trnuljčica
Ja, sva zvedela za spol. Sicer pa mi je lepše, če se pripraviš na njega/ njo. Tako ne moreš zamenjati.user posted image

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: boste/ste vprašale za spol?
21.12.2007 0:17:48   
TIA22
Sem htela vedeti, čeprav sem bila prepričana da bo user posted image . Pa mi je na ultrazvoku dejal gin: Gospa nevem ali vam prst kaže ali pa mu lulči stoji.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!
Pa je sin!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: boste/ste vprašale za spol?
21.12.2007 0:20:33   
Anonimen
Sem vprašala na prvem pregledu, je rekel, da je verjetno lulček... In je res user posted image

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: boste/ste vprašale za spol?
21.12.2007 7:41:12   
sončnica14
Prvič nisva vprašala in tudi sedaj drugič ne. Morfologija je že za nami, G. me je vprašala ali želim vedeti pa sem rekla da ne.
Zdi se mi tak poseben čar, da ob porodu vidiš kaj je prišlo ven iz trebuha.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: boste/ste vprašale za spol?
21.12.2007 8:07:21   
lunca77
Prvič nisem, drugič pa sem in je blo oboje super, tretjega pa spet ne bomo nč prašal (če bo tretji).

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: boste/ste vprašale za spol?
21.12.2007 8:39:45   
Yasminka
Jaaaaa! Prvič sem vprašala in že okrog 20t sem vedela, da bo user posted image . Zdaj pa tudi ni šans da bi zdržala do konca v "nevednosti".

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: boste/ste vprašale za spol?
21.12.2007 8:40:50   
Strawberrie Cherrie
Ja.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: boste/ste vprašale za spol?
21.12.2007 12:37:28   
polonca78
uf, jst sem komaj čakala,da sem na morfologiji zvedela spol (na nuhalni se mi zdi še res prezgodaj, ker je za moje pojma premalo točna napoved) in v 31. tednu sem še enkrat vprašala na UZ, tko da smo sigurni, da bo user posted image . si ne predstavljam, da ne bi vedela. sicer sem vedno mislila, da bom ne glede na spol, kupovala nevtralne oblekce, ko pa sedaj pogledam kupček oblekc, je čisto fantovski. user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?