|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 17:44:11   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

V vsakem primeru se pa seveda strinjam, da se zato sekirat ne splača, še manj si pokvarit dneve zaradi tega. Vsekakor pa mu je treba na nek normalen človeški način sporočit, kaj si želi. Če je to njena vrednota, česar še zdaj ne vem. Bo povedala sama.


gina, ampak ona ma predvsem s tem probleme.

Pa zdira se nanj. Meni ne bi blo fajn, če bi se en za praznike dru name.


Se absolutno strinjam. Vendar do tega pride, zadiranja namreč, kadar človek nekaj not tišči, pa se poskuša prilagajat tam, kjer se ne more, ker mu nakaj preveč pomeni. Naredi bum enkrat. Komunikacija je očitno največji problem pri njima, prav zares.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 17:46:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

se z dragim dogovoriva ,da letos ko je otrok,pa prihaja božiček in nosi darila,si bova tud midva en drugemu kaj kupla.OkMojmu jaz predčasno kupim,kar si je želel že lep čas,teden za ten ga vprašam,če misli reno,da si bova letos kaj 24.dala pod jelkico.On meni reče,seveda da bova,ampak ti si meni že itak kupla.pravim saj vredu,pa si dajva vsak malenkost,pač zaradi vzdušja,otroške sreče,pozornosti.Smo na poti domov,nakar on meni pravi:ej oprosti,upam da neboš jezna,nisem ti kupil darila,ke mi šef ni denarja nakazal. Jaz sem skoraj poknila od jeze.Pa kaj hudiča celo leto si vedel,da je danes božič,mar nisem niti toliko vredna,da bi mi eno čokolado zavil pod jelkico.Sploh vam ne morem opisat mojega počutja,kako bedno se počutim.Tisto še eno malo presenečenje,ki sem mu nameravala dat pod jelkico,sem mu zabrisala v njega.Pokvaril mi je cel božic,celo novoletno vzdušje,uničil mi je vse veselje,ki je bilo v meni.Nevem ali mu sploh oprosti,drugače je super očka,ni kaj rečt,samo take malenkosti pa so prisotne vsako leto.Naj raje vse skupaj prespim,pa pozabim?Nekomu sem morala zaupat svojo žalostuser posted image


Sem prebrala samo trale tvoj prvi post in sem se vprašala, če ti to resno ali se malo hecaš user posted image


O ne, fak, vse je res. Pa to ne moreš verjet user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 17:56:43   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Lep primer.. kako ti pricakovanje lahko vse unici..

Lahko se vse popravis in se mas fajn.. izbira je tvoja.


se strinjam s Tjazijem...

sicer pa itak ni fora v darilih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 18:02:06   
Olivija
Jaz ste pa tako zelo razumem. Sva imela podobno situacijo in na koncu je bilo tako, da mu je bilo res žal, kar je tudi pokazal in mi je potem zelo lepo pismo napisal in nekak sva potem ugotovila, kaj nama določene pozornosti pomenijo. 
Priznam, jaz sem človek, ki rabi svojo dozo daril. user posted image


< Sporočilo je popravil Olivija -- 25.12.2007 18:03:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 21:18:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Priznam, jaz sem človek, ki rabi svojo dozo daril. user posted image


Saj je kar nekaj ljudi takšnih :). In če ti to nekaj pomeni, zakaj ne povedati na kultiviran in ljubeč način? Zakaj zganjati dramo, ko pričakovanega darila ni?


(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 21:26:15   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Priznam, jaz sem človek, ki rabi svojo dozo daril. user posted image


Saj je kar nekaj ljudi takšnih :). In če ti to nekaj pomeni, zakaj ne povedati na kultiviran in ljubeč način? Zakaj zganjati dramo, ko pričakovanega darila ni?




po moje je "kultiviran" način nemogoč, če te prevzamejo čustva oz. težko ostaneš umirjen. Mogoče je anominmna bolj kolerične narave, pa to ne mislim v negativnem smislu (sama imam kar nekaj teh genov). Pri meni se take situacije kot njena končajo bolj tako: user posted image .

Sem pa letos dobila izredno praktiš darilo. Kravo, ki zamuka predno mleko prekipi.user posted image

< Sporočilo je popravil Olivija -- 25.12.2007 21:30:35 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 21:27:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Priznam, jaz sem človek, ki rabi svojo dozo daril. user posted image


Saj je kar nekaj ljudi takšnih :). In če ti to nekaj pomeni, zakaj ne povedati na kultiviran in ljubeč način? Zakaj zganjati dramo, ko pričakovanega darila ni?




po moje je "kultiviran" način nemogoč, če te prevzamejo čustva oz. težko ostaneš umirjen.


Mislila sem bolj ostalih 364 dni v letu...saj se tudi takrat pogovarjate o svojih željah...ali ne? Ali je pravi dan za to samo dan pred božičem?

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 21:32:16   
kaya2007
Lep primer.. kako ti pricakovanje lahko vse unici..


točno tako! jaz sem bila vsako leto razočarana, zdaj pa greva skupaj kupit kar si želim in je stvar rešena. niso vsi za vse...na žalost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 23:00:57   
mami_miki
no...dobiš darilo...waw! kako lepo, kakšno super darilo...

čez nekaj časa pozabiš na to darilo, hočeš novo in novo in novo...

najprej te je eno darilo osrečilo:trenutno...potem pozabiš na njega, te osreči drugo....

kje je sreča...v darilih? ne...
tukaj ziher ne...


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 23:02:31   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

Lep primer.. kako ti pricakovanje lahko vse unici..


točno tako! jaz sem bila vsako leto razočarana, zdaj pa greva skupaj kupit kar si želim in je stvar rešena. niso vsi za vse...na žalost.



Tjazy ni mislil tako...

mislil je : kako pričakovanje vse uniči, če pričakuješ nekaj, potem pa tega ne dobiš-
nauk je v tem, da če ne pričakuješ, ne moreš bit razočaran...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 23:19:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki


mislil je : kako pričakovanje vse uniči, če pričakuješ nekaj, potem pa tega ne dobiš-
nauk je v tem, da če ne pričakuješ, ne moreš bit razočaran...


Ne, nauk ni v tem....user posted image

Prej v tem, da tudi če ne dobiš, ne dobi razočaran. Ker življenje ni samo božič...:) in (ne)uresničene želje na božični večer....ker je veliko večerov, ki so lahko darilo :), samo videti jih je treba.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 23:22:25   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki


mislil je : kako pričakovanje vse uniči, če pričakuješ nekaj, potem pa tega ne dobiš-
nauk je v tem, da če ne pričakuješ, ne moreš bit razočaran...


Ne, nauk ni v tem....user posted image

Prej v tem, da tudi če ne dobiš, ne dobi razočaran. Ker življenje ni samo božič...:) in (ne)uresničene želje na božični večer....ker je veliko večerov, ki so lahko darilo :), samo videti jih je treba.


še globlji nauk je v tem: če ne pričakuješ, ne moreš bit razočaran...a štekaš mič?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 23:24:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

še globlji nauk je v tem: če ne pričakuješ, ne moreš bit razočaran...a štekaš mič?


Štekam, štekam....user posted image

Ampak še vedno pričakujem, da bom zdrava in vesela in mirna....:). Ja, pričakujem.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 23:27:39   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

še globlji nauk je v tem: če ne pričakuješ, ne moreš bit razočaran...a štekaš mič?


Štekam, štekam....user posted image

Ampak še vedno pričakujem, da bom zdrava in vesela in mirna....:). Ja, pričakujem.


ja...ti kr pričajuj,,,ko boš pa zbolela pa boš žalostna in nemirna....boš pa razočarana...

raje je ne pričakuj...raje to bodi;

ne delaj si kaka naj bi bila ti in tvoj otrok in vsi ki jih imaš rada,,,pusti da teče samo po sebi-naredi najbolje zase kar lahko, pa pusti- misli pozitivno, ne pričakuj, dovoli da se zgodi in da je....

če nekaj pričakuješ-na drugi strani ravno ustavrjaš tisto, kar nebi rada bila- ker te ke strah slabega in je velika možnost da boš to dobil,da se naučiš, da ni treba...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 23:29:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

še globlji nauk je v tem: če ne pričakuješ, ne moreš bit razočaran...a štekaš mič?


Štekam, štekam....user posted image

Ampak še vedno pričakujem, da bom zdrava in vesela in mirna....:). Ja, pričakujem.


raje je ne pričakuj...raje to bodi


Saj sem :). In si želim, da je še naprej tako.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 23:31:05   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

še globlji nauk je v tem: če ne pričakuješ, ne moreš bit razočaran...a štekaš mič?


Štekam, štekam....user posted image

Ampak še vedno pričakujem, da bom zdrava in vesela in mirna....:). Ja, pričakujem.


raje je ne pričakuj...raje to bodi


Saj sem :). In si želim, da je še naprej tako.



no...potem pa je to to....kako je fajn slišat, da je nekdo srečen...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 23:33:02   
Gina
Jaz mislim, da je najboljše, da ne pričakuješ, pa dobiš nekaj ful dobregauser posted image , kar si si hotel že dolgo sam kupiti. Evo, jaz sem dobila za božič pinkponk mizo in sem ful hepi, pa hepi tudi še bom, ker vem, da ga bom igrala, ker mi je to ful dobr. Tako da...povzetek:
- fajn je, če ne pričakuješ dosti
- še bolj fajn je, če znaš sprejeti, da pač nisi dobil nič, ne da bi si zraven zagrenil lajf, ker tako je lažje živeti (življenje teče tako, da ni vedno vse po naše)
- še bolj fajn je, če v vsem skupaj vedno najdeš nekaj lepega, recimo prijeten večer v dvoje ali lep ogenjček v svečki ali lepo misel v božični voščilnici, saj je vseeno kaj
- vseeno pa nikdar ni ravno slabo, če dobiš nepričakovano tisto, kar si si želel in v čemer boš užival

user posted image user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 23:36:28   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz mislim, da je najboljše, da ne pričakuješ, pa dobiš nekaj ful dobregauser posted image , kar si si hotel že dolgo sam kupiti. Evo, jaz sem dobila za božič pinkponk mizo in sem ful hepi, pa hepi tudi še bom, ker vem, da ga bom igrala, ker mi je to ful dobr. Tako da...povzetek:
- fajn je, če ne pričakuješ dosti
- še bolj fajn je, če znaš sprejeti, da pač nisi dobil nič, ne da bi si zraven zagrenil lajf, ker tako je lažje živeti (življenje teče tako, da ni vedno vse po naše)
- še bolj fajn je, če v vsem skupaj vedno najdeš nekaj lepega, recimo prijeten večer v dvoje ali lep ogenjček v svečki ali lepo misel v božični voščilnici, saj je vseeno kaj
- vseeno pa nikdar ni ravno slabo, če dobiš nepričakovano tisto, kar si si želel in v čemer boš užival

user posted image user posted image




niceuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:00:50   
Anonimen
čer vsem,prva anonimna tukaj.Hvala za odgovore.Kot sem že napisala nisem ne materialist,ne pričakujem darov.Ampak sem pač bila vzgojena v veri,da se za rd,pa pač za te praznike nekaj malega pač podari,pa bodisi čestitka,saj vseeno(važna je pozornost).Ampak ker moj tega ni vajen bil,sem mu lepo diplomatko skozi VSA leta to željo izražala,pa nič.Pa se tud jezila nisem,ker sem vedela kakšen je.Izrecno sva pa se letos dogovorila da si nekaj podarima.Samo v tem je problem,da jaz tisto čist paf zavijam,pa čakam da dam pod smrečko,on pa meni to naredi.Še enkrat ponavljam,sploh ni poenta v darilu,v denarju.Jaz tud vem,da si bi prejšnji mesec dala tisto malenkost na stran,če vem,da mi bo denarno zaškripalo.Vse se da če se hoče,samo volja je potrebna.Ne ,nisem šla k njemu včerajuser posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:03:43   
Anonimen
Ampak sem pač bila vzgojena v veri,da se za rd,pa pač za te praznike nekaj malega pač podari,pa bodisi čestitka,saj vseeno(važna je pozornost).


In tebi to pomeni ogromno....bistvo zveze z nekom, oz. enega od bistev?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:09:03   
Anonimen
ja,mene bi pač osrečilop,če bi mi dragi nekaj kupil(nekaj malega za pozornost).On to ve,ve da bi me zelo s tem osrečil,zato ne morem razumet,zakaj se ni potrudil.Samo za to.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:09:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja,mene bi pač osrečilop,če bi mi dragi nekaj kupil(nekaj malega za pozornost).On to ve,ve da bi me zelo s tem osrečil,zato ne morem razumet,zakaj se ni potrudil.Samo za to.


Ja, razumem :).

In kaj boš zdaj naredila, do drugega leta?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:12:01   
Anonimen
saj ravno v tem je problem,da ne vem,kaj naj naredim.Od včeraj imava bolj tihi dan.Ni tako na izi kot se zdi.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:12:14   
kovač
Jaz pa ne bi iz tega, da ti pač zaradi tega in tega ni kupil vsaj nekaj čisto malega ne bi delala takega cirkusa kot ti nikoli! Mislim, da je veliko več vredna tista pozornost, ki vam jo tebi in otroku nudi kot si rekla čez celo leto. In da ti zaradi tega narediš tako štalo in mu vržeš darilo vanj se mi pa zdiš ti meni čudna čisto zares. On pa mi je čisto v redu človek. Pač nesrečno naključje zanj, da ga je ravno tisti dan ko je nameraval dobiti denar in ga ni dobil ni mogel nekaj tebi kupiti in še zelo lepo si mu servirala darilo. Mislim, da bi meni nekdo vrgel nekaj vame, zato ker se nisem izkazala, mislim adijo pamet. S tem kažeš svoj karakter, ki je na nuli. Jaz bi bila vesela že zadrege, ker bi mu bilo nerodno, ker bi mu v očeh videla da mu ni vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:14:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Jaz pa ne bi iz tega, da ti pač zaradi tega in tega ni kupil vsaj nekaj čisto malega ne bi delala takega cirkusa kot ti nikoli! Mislim, da je veliko več vredna tista pozornost, ki vam jo tebi in otroku nudi kot si rekla čez celo leto. In da ti zaradi tega narediš tako štalo in mu vržeš darilo vanj se mi pa zdiš ti meni čudna čisto zares. On pa mi je čisto v redu človek. Pač nesrečno naključje zanj, da ga je ravno tisti dan ko je nameraval dobiti denar in ga ni dobil ni mogel nekaj tebi kupiti in še zelo lepo si mu servirala darilo. Mislim, da bi meni nekdo vrgel nekaj vame, zato ker se nisem izkazala, mislim adijo pamet. S tem kažeš svoj karakter, ki je na nuli. Jaz bi bila vesela že zadrege, ker bi mu bilo nerodno, ker bi mu v očeh videla da mu ni vseeno.


Kako se jaz s tabo strinjam!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?