|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  219 220 [221] 222 223   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice - 3.del
8.2.2008 20:27:03   
Janey
Ja jaz tut ne vem kaj bi brez vas....pomoje sedala na kavču in v eno jokala...sploh kadar sem sama. Tu pa te vedno nekdo razvedri. Kje so danes naše babule?? Evo lubi je doma.user posted image user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5501
   RE: Februarčice - 3.del
8.2.2008 20:27:18   
mlavla
moj user posted image pa zdele tako kolca..mi kar trebuh premetavauser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5502
   RE: Februarčice - 3.del
8.2.2008 20:30:09   
mlavla
moj lubi je pa dones tako priden..že cel dan montira police v špajzo(shrambo)..to mava že nekaj časa v planu..pa še večino časa je bil tukaj en kolega, ki mu je pomagal..no delo gre počasi h koncu...
sam me pa zdej čaka še vso pospravljanje..najbrž bo počakalo kar do jutri...

A se sam men zdi,da nam je Dolenjka obljubila slikce otroške sobice ?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5503
   RE: Februarčice - 3.del
8.2.2008 21:10:52   
Janey
Danes pa je zatišje tukaj. Jaz pijem maline in brskam po netu...sem se malo zamotila in mi je kar minil ta popoldan..pa tudi vaša družba je pomagalauser posted image
zdaj grem pa počasi po tuš in vse to, pol se pa spet prilimam na stol pred računalnikom. V posteljo pred 12 je pa itak nesmiselno, ker ne znam do tolko štet kolko ovč bi lahko naštelauser posted image user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5504
   RE: Februarčice - 3.del
8.2.2008 21:36:56   
Janey
Kje pa ste? Jaz sem že izpod tušauser posted image user posted image zdaj sem pa sama samcata tukajuser posted image komaj čakam,da je konec ekega filma, da se lahko malo k lubeku stisnemuser posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5505
   RE: Februarčice - 3.del
8.2.2008 21:51:26   
MetiLu
Midva sva pa zdej tud en film pogledala, zdej pa moj že neke cd-je premetava, če bo še kej pametnega za gledat najdu.
Jest tud vsem razlagam, da bi se mi brez vas deklic tu gor kar malo sfrtajčkalo. Tako pa lahko vsaj s kom delim svoje izkušnje in tegobe, pa še kej pametnega zvem, pa kakšno novo jed ste me in najbrž še boste naučile skuhat user posted image  
Dolenjka nam res dolguje slikce, samo dones je pomojem preveč s klobasami zaposlena user posted image  user posted image  user posted image  je že cel dan ni na spregled.
Katka, se pridružujem tvoji misli, dokler me ne bo fajn zvijalo, ne mrdnem user posted image

Zdej se grem pa k mojmu pred tv crkljat, pa se slišmo zjutraj.

lepo pančkite user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5506
   RE: Februarčice - 3.del
8.2.2008 21:52:26   
katka37
Nočko, pupe, upam, da bo kaj jutri.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5507
   RE: Februarčice - 3.del
8.2.2008 21:59:49   
mlavla
moj pa še kar dela..tko,da sem že obupala nad čakanjem..se bom počasi spravila v posteljo...
nočko..se tipkamo jutriuser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5508
   RE: Februarčice - 3.del
8.2.2008 22:02:29   
Februarka08
Mlavla, tud našmu user posted image se tako kolca, da trebuha kar meče sem in tja.user posted image Se prav čudim, kakšno moč ima to...
Sem ravno user posted image omenila, da bi mi pasala kakšna jotica ali kaj podobnega, pa mi pravi, ne to bo šele 21.2.... Kaj??!! Pa saj se heca. Takrat bom itak že 2x rodilauser posted image . user posted image pa desci. Pa tako bi se mal cartala - po 5-ih mesecihuser posted image .
Jah, prav, grem pa spat.
Lepo pančkajte pupe, če gre pa katera predihavat, pa diham z njo!user posted image
Meti user posted image zate, da bi te slaba volja čimprej minila...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5509
   RE: Februarčice - 3.del
8.2.2008 22:05:18   
mala_pikica
Dober večer!

Joj punce, malo še zdržite. Jaz pa na trenutke pogrešam trebušček in mir, ki sem ga imela. Naš user posted image  sploh noče spati v posteljici, ampak bi bil samo na rokah ali pa joški. Zdaj spi na atijuuser posted image . Ko sem dopodan sama še kave ne morem spiti v miru. Tako, da še malo uživajte.
Janey ti pa si boga, ker po roku pa verjetno res ni fajn, pa še nonstop pregledi.

Pa čestitke vsem mamicam in atijem za user posted image , včeraj pa je bil res naporen dan. lp

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5510
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 0:01:33   
Janey
mala_pikica nisem nič boga...so še bolj čez rok. Jaz se ne smilim sama sebi, ampak si tako želim tega sončka, da že težko zdržim to navdušenje in pričakovanje in me to vsak dan ko se nič ne dogaja čisto potre. Sj se vsake tolko poberem in greuser posted image user posted image

lepo ninajte babike

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5511
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 6:55:56   
buči
Sem mislila, da se vam ne bom več oglasila danes, pa ne morem spati, preveč sem vznemirjena. Toliko milis mi roji po glavi ... Malo strahu, malo živčnosti, malo spoštovanja, malo zbeganosti. Hudo mi je zaradi Aljaža, ko sva mu povedala, da ne bo mogel k meni, je zelo žalosten, samo objemal me je celo noč, je kar pri meni spal. MOž se še kar drži, ampak ga bo zvilo od živcem. Me skrbi še zanj, ker je pri Aljažu moral na koncu poroda ven, ker je skoraj dol padel. Ampak hoče biti zmano, saj to tako zelo cenim!

Lačna sem, ko še celo nosečnost ne, pa ne smem prevč jesti, preventivno. Komaj čakam, da držim našega pingvina v rokah, ampak se bojim poti do tja! Pa malo mi je mučno biti v p, ker sicer nikoli nisem v bolnicah pristala (hvala bogu!), pa te noči, ki so pred mano ...

Pa vas bom pogrešala, vaše pomenke in bodrenje.

Mislim, da so mi živci popustili ... user posted image user posted image user posted image user posted image

Še 2 uri, pa se bo začelo ...

user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5512
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 8:27:43   
nizy
buči srečno user posted image user posted image user posted image !!
Jaz se pa tudi pripravljam za ctg ,ne verjamem da sploh kj bo se še nič ne dogaja user posted image . Se oglasim pozneje .

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5513
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 8:49:07   
Suzi*
Samo pozdravim vas, nisem imela še nič časa brat. Vsem, ki se vam dogaja, naj hitro mine.

Brina, čestitke!! user posted image

Mi smo še v enem kosu, dogaja razen otrdevanja trebuha in izcedka nič posebnega.

Grem mal prečekirat za nazaj, pa se še kaj javim, če bo čas.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 5514
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 8:50:45   
larisa
Hallo, Nizy. Drži se, mogoče pa bo kej user posted image ..... Komu boš pa sporočila če bo kaj?? Lahko mi pošlješ ZS, pa ti pošljem cifro od GSM, da mi javiš, ko bo vaše dete končno pripravljeno za akcijo....

Buči, nč bat. Vse bo kot je treba! Malo na nas pomisli, in na vse ki so že do sedaj rodile in ti bo lažje user posted image . Mislimo nate user posted image .

Pri nas pa vse mirno....edino še vedno krvavim od pregleda, upam da je to normalno in da ni kej drugega.... Zdej grem pa na čokolinota...

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 5515
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 9:10:36   
mary_lou
Vso sreco buci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5516
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 9:19:21   
itata
buči velik srečeuser posted image . vse bo ok!!

jaz se danes javljam s končno manj bolečimi dojkami. kej tazga pa še ne. čist trde so bile pa prav špikale so me... sam sem se tolk masirala, da mi je odvečno mleko končno ven steklo. zdej moram sam še naštudirat tole k učijo v MŠ en obrok ena dojka... pa da uskladiva tole ponudbo in povpraševanje po mleku pa bo.
vprašanje glede bradavic: mene bolijo prve 2 minute, ko mali zagrabi k sto user posted image user posted image user posted image  pa si jih mažem izmenično po vsakem dojenju z Bepanthenom in Lanolin kremo. sej pomaga sej nič ne rečem... sam koliko časa me bo še tkole bolel: kdaj za vraga se to tolk utrdi, da neha bolet? mene bo konc vsakič k štartava - bi se najraj zjokala. pa ne vem kaj nej naredim še na to temo... kak predlog?

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5517
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 9:19:37   
mlavla
user posted image Dobro jutro vsem!!!

Buči..tebi pa srečno!!!Bom mislila nate!!!user posted image


mene pa zdele tako zgaga peče sploh nevem kaj naj pojem...user posted image
ponoči pa vse postarem..nekaj popadkov potem pa nič več duha ne sluha..o njih....

zdele grem še mal nazaj poajat..pol me pa čaka cela gora dela...

papa

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 5518
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 9:19:43   
Februarka08
Dobro jutro souser posted image in mamice!
Moja noč ni bila nič kaj dobra (spetuser posted image ), ko sem pa zaspala, se mi je pa 2x sanjalo, da mi je šel čep, tako da zjutraj sploh nisem vedela kje sem in ali naj grem na wc pogledat. user posted image Pa da se mi je pod popkom nardila še ena luknjica in tam je user posted image nogico ven potisnil.user posted image Mislim, kakšne sanje...
Zdaj sem pa že po mlečnem rižku in grem v horizontalo najprej malo, ker imam noge kot buhteljne, prejle so čist vijolične ratale.user posted image Ne vem kaj je to... Morm zgleda jih bolj v luft držat.

Buči, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image srečno danes! Mi smo s tabo.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 5519
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 9:19:55   
mary_lou
Janey a mi se delas druzbo al si mi pobegnila v P????

No dons je 4 dan po roku pa da vidimo ctg - itak bo avtocesta


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 5520
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 9:34:57   
itata
mary lou in janey: user posted image  je tko fajn noter in pol so tko šokirani k pridejo ven, da spijo 24 ur non stop lahk... tko da jih čist razumem, da vajina lepo vztrajata noter in čofotata po svoji prijetno topli vodici... brez težav in stresa zunanjega sveta user posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 5521
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 9:42:48   
dolenjka
JUtro user posted image

Vidim, da včeraj ni nobena šla v hotel porodnišnica user posted image  No, sej sem šla skor jaz user posted image

Sva šla na kosilo in se peljala po eni u 0 raztureni cesti in ko sva prišla v gostilno se je začel. Popadki da te kap če se mene kaj vpraša user posted image  Bolel k user posted image , tko da sem komi pojedla user posted image  Sam niso bli redni in nisem vedla kaj narest. Ko sem se sestavla sem mojmu dala ukaz za odhod in se zmenila, da bova po poti videla v katero smer - domov ali v Postojno. No, pa ni bilo nič rednega in sva šla kar domov. Doma sem se pa vlegla in za 1 uro zaspala. Pol se je pa spet začel, ampak kr neki user posted image  No, ob 1h zjutraj sem se pa gor v posteljo odsvaljkala in zaspala. No, vmes smo se šli še neko čudno joto, od katere je ratala malo bolj čudna, ampak moj je bil zadovoljen in zadovoljen user posted image
Zbudila sem se ob 7.30, padla 2 popadka zdje je pa mir user posted image

Sej si nisem upala it rodi, že zaradi vas ne user posted image

Sam mi je pa neki jasn, da mi EA ne uide, ker me je že tole včeraj bolelo, kaj bo šele, ko bo šlo zares user posted image

Tko, zdej grem pa mojmu zajtrk narest, pol pa pod tuš in greva v LJ na trg, moj k frizerju, jaz pa na pedikuro user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 5522
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 9:57:05   
Februarka08
Dolenjka iz pedikure pa v P...user posted image Mam tak občutek.user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5523
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 10:11:11   
pina-1
jutro.

sem vas prišla pozdravti in prečekirat če je kej novega. Vidil da je bil včerajšnji kulturni dan miren.
Za mano je ena taka čudna noč. Sem sicer kar spala, so me zjutraj krči začeli v noge pa trebuh me je bolel...
Za čudo je danes naše dete zbujeno in kar migauser posted image user posted image user posted image .
katka kako kaj izcedek? primeni je blo danes zjutraj spet ena cela lopata sluzi, za razliko od včeraj je bla malce bolj "redka" user posted image  Sama sebi se zdim že kot polž lazar.

Popadki so tudi tuki, skozi in kar močni, vendar brez nekega reda in brez nekih intervalov. je pa zanimivo kako je trebuh trd pa ko z roko potisnem protik dol se mi zdi da potisnem cel trebuxh.

grem sedaj z mojo Mio se ukvarjat. ima danes neke čudne izpade cartanja in stiskanja... pojma nimam ali kaj čuti ali kaj.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5524
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 10:11:20   
Janey
Jutro
včeraj sem zaspala šele ob 2huser posted image user posted image sem komaj zdaj prilezla iz posteljeuser posted image user posted image

BUČI 
vedno ko sem se zbudila sem pomislila nate. In takoj ko sem očke odprla sem mislila in stiskala s tabo in tvojo malo pikico. DRŽI SE. Zdaj je mogoče že lep del za tabo, al pa ne. Jaz stiskam pestke, da ti bo čimlažje, da bo tvoj možek zdržal in te stiskal za roko do konca. Lepo vam bo ko boste štirje. Nestrpno čakam, da nekdo javi da si rodila.

mary_lou še sem s tabo...da mi ti ne pobgnešuser posted image user posted image user posted image

dolenjka jaz ti tako zelo privoščim, da greš prej...ne glede na vse kar smo se hecali. Najbrž boš tudi šla, glede na popadke, ki se začnejo počasi in neredno, potem pa napredujejo. Danes ko boš letala okoli...čist možno, da pristaneš v Puser posted image bomo mislili na tebeuser posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  219 220 [221] 222 223   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  219 220 [221] 222 223   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?