|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  223 224 [225] 226 227   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 19:24:03   
MetiLu
Dolenjka, sem ti rekla da je tale pedikura mal sumljiva user posted image  user posted image  user posted image  bejba, absolutno mi javi, če bosta šla na kakšen izlet dones user posted image
Sej mene tud neki špika v križu, samo da bi pa luknje delala v kavč pa glih ne. Tko da pomojem me samo križ boli od capljanja po šparu user posted image
Kati kati, lepo da sta končno doma in da je počutje boljše user posted image  user posted image  praviš, da so te kar 4 dni matrali s porodom user posted image  

Ella, mala je res prava princeska user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5601
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 19:33:08   
dolenjka
No, sej zdej se je pa mal umiril user posted image

Ne bom prehitevala, če ne bo res nujno, obljubim user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5602
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 19:37:04   
Februarka08
Evo, mene je gnezdenje minilo.user posted image Zmatrana kot user posted image , polomljena pa še bol. Ampak je sedaj tako lepo po stanovanju, da ne bi nikogar gor spustila.user posted image Moj ravnokar pomiva po tleh, jaz bi mogla pa še likat it. Ampak grem danes likat kavč, ker res ne morem ničesar več. Jutri dopoldne bom pa še cunje...
Lep večer vsem, jaz grem ajat mal, če gre pa kera proti P, pa diham s tabo user posted image ! Upam, da mene ne prime, ker sem čisto podepilirana, glava umita, sem čist ready... Sam danes ne, ker pomoje tud potiskat ne bi moglauser posted image , pa še copatki za v P so se ravno oprali, se morjo še posušit.user posted image Tako da danes res ne morm it.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5603
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 19:41:04   
dolenjka
Moji copatki so pa čisti, sam nog nimam podepiliranih. Imam to jutri v planu. Pa še za zlikat imam, pa itak je jutri NEdelja, torej se NE dela in porod je tudi ene vrste delo, a ne? user posted image  user posted image  user posted image
Nič, bomo kar ponedeljek počakal, ko imam zjutraj spet CTG pa da vidimo, če bomo prigurali do petka user posted image

Aja, a ste vidle da od tistega snega o katerem sem zadnjič pisala, ne bo nič? user posted image  user posted image  user posted image  Čaka nas lep, sončen teden. Ga je treba izkoristiti še za kakšno sončenje 2 v 1 user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5604
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 19:45:06   
pina-1
punce pri nas se pa nekaj dogaja. kaj pa ne vemuser posted image user posted image  se tako slabo počutim da je veslej: mi gre na bruhanje, na wc sem bla tudi že, trebuh otrdeva kot zmešan... nasploh je vse neki čudno.. ko to pišem ravno prihaja popadek, ta je drugi konkreten v 20 min. ufff mene je strah da iz tega ne bo nič, noč bo pa dooooolllllga...
pa sploh ne vem če sem rady za it.. Bi blo še kar neki stvari za porihtat, pa glavo bi si morala oprat. Se mi kar ne da, sam po moje bi bilo dobro da si jo.
mia bo verejtno šla k noni prespat- iz preventive.

vsekakor se vam še oglasim, da vidimo kaj bo s tega ratalo.
dolenjka a dobim dovoljenje?user posted image user posted image user posted image

kati kati še tuki čestitke za Maja



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5605
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 19:49:28   
dolenjka
Pinči lubica, a so se pri nama zakalkuliral user posted image  user posted image

Pejt si glavo umit, da boš lepa, če ne za v P pa za v posteljo user posted image  user posted image  user posted image  Mio daj k mami, mogoče boš pa do 9h spala? user posted image  user posted image  user posted image

Lej, odpustnice ti ne dam, sej so že ostale ugotovile, da nesrečo prinaša user posted image
Če bo pa res kaj ratal iz tega pa pejt, nič bat, ne bom huda user posted image  user posted image  user posted image
Sam da nas takoj po iztisu obvestiš, važi? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5606
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 19:58:37   
Neni13
Danes sem imela CTG v porodnišnici..
To kar bom povedala se tudi lahko zgodi....
Med tem, ko sem čakala gin. za pregled po CTG je prišla ena moja znanka v P in dejala babici, da se dogaja..
V manj kot pol ure od njenega prihoda v P je ze cartala svojo user posted image !!!
Je pa to njena 3 user posted image . Kar nisem mogla verjet, ko so iz porodne sobe poklicali G, da rojeva..... user posted image user posted image
in nato se je slišal otroški jok, še men je šlo kar na jok, ko sem slišala user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5607
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 19:59:18   
dolenjka
Ej bejbike, a ve veste da smo trenutno že na 627. strani? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5608
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:00:43   
MetiLu
Pina, vso srečo, če greš user posted image
Februarka, si pa res pridna user posted image

Dolenjka, ti si pa tudi pridna, kar mal še počaki doma user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5609
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:04:58   
dolenjka
Jaz pridna user posted image  Zakaj že user posted image  Ker namesto da bi ležala spez strašim tle gor, pa čakam, da se me katera usmili in kaj napiše?

Mah vsa sem zdolgočasena, pa še po TV ni nič user posted image

Ko moj pride domov se bo verjetno moral začet na user posted image  navajat in se bo moral it z mano kakšno družabno igrico, drugač bom šla še iz dolgčasa v P user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5610
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:12:04   
Suzi*
Kaj je zdej to???? user posted image  A me boste vse zapustile????? user posted image user posted image  Pa sej mamo šele 22. rok, no. user posted image

Pinči, dolenjka, obvezno javte, če bo treba it. Pa srečno!!!!!!!!!

...vas grem mal nazaj prebrat, to sem samo na hitro zasledila.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5611
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:12:30   
MetiLu
No, a zdej vidiš, zakaj si jest tok želim it? user posted image  Če bom še mal tle gor visela, bo res začel poštar s paketi redno na naša vrata zvonit user posted image  user posted image  user posted image  sem že vse spletne štacune predelala...

Drgač se je pa ravnokar Troja začela na popu, moj je že zasedu položaj na sedežni user posted image  user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5612
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:23:04   
pina-1
vsekakro vas obvestim, nič at.
za enkat je stvar enaka kot je bila, še vedno me vse štiha, še vedno mi je slabo in še vedno si nisem umila glaveuser posted image
mia bo pa kar doma spala, pa če bo akcija jo bova ponoči k mojim nesla.

od vsega me najbolj muči, ker mi je neprijetno ampak ne preveč boleče... pa sploh ne vem če je to prav takouser posted image  mater kot da nebi že enkrat rodila..

no sej se vidi, po klanfanju da sem vsa zgubljena... grem si raje glavo umit.

pridem še nazajuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5613
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:32:43   
dolenjka
Meti, POP pri nas na kmetih, bogu iza nogu tko švoh kaže, da nič ne vidim user posted image

O Suzika, me je že mal skrbel zate user posted image

Jaz ne grem danes nikamor, ker se mi ne da user posted image  user posted image  user posted image

Zdele sem dve pomarančki popapcala in zdej čakam, če je šel moj na 1 ali 2 pivi po rekreaciji user posted image

No Pinči, nekaj je jasno, vsaj frizuro boš imela lepo, če že rodit ne boš šla user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5614
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:36:40   
dolenjka
Ej Meti, a si pol še kaj pojedla, al si še kar polna kot sod? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5615
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:36:43   
mlavla
evo mene čist zmatrano..zdele sem se spravla še en kup cunj zlikat...pol grem pa sam še pod tuš in spat...
drugač me je pa spet začel neki špikat.pa trebuh mi neprestano otrdeva .sam mislim,da se bo spet vse umirilo kot ponavadi..čeprav je moj rekel, da dones oz. v nedeljo ma pa cajt..in da grem lahko rodit..user posted image
no bomo videl če ga bo naš user posted image  kej ubogal..user posted image

kati kati..še enkrat iskrne čestitke za sinka!!!user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5616
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:37:46   
mlavla
dolenjka in meti..kaj sta pa danes dobrega spravili v svoj želodček..? So se mi kar sline pocedile ko pomislim na Kaval?user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5617
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:39:37   
dolenjka
Jaz sem si privoščila široke rezance z lososom in smetanovo omako, za sladico pa palačinke z nutelo user posted image  user posted image  user posted image  Moj pa orjaško pekočo pico user posted image

Meti naj se pa kar sama zašpeca, da ne bom kaj kriva, ker ne vem, če misli vse po resnici povedat user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5618
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:40:30   
buči
Drage Februarčice!
Sporočam vam. da smo danes malo pred sedmo uro zvečer povili novega družinskega člana Tilna 3540g.


Lp ati Dejan

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5619
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:41:19   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Jaz sem si privoščila široke rezance z lososom in smetanovo omako, za sladico pa palačinke z nutelo user posted image  user posted image  user posted image  Moj pa orjaško pekočo pico user posted image

Meti naj se pa kar sama zašpeca, da ne bom kaj kriva, ker ne vem, če misli vse po resnici povedat user posted image  user posted image  user posted image


a se je spet basala??..user posted image user posted image user posted image no pa sej ji privoščim, da ne bo šla v P lačna???

Kot vidim si tudi ti dobro poskrbela za svoj želodček...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5620
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:42:01   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Drage Februarčice!
Sporočam vam. da smo danes malo pred sedmo uro zvečer povili novega družinskega člana Tilna 3540g.


Lp ati Dejan


Bravo buči user posted image  user posted image  user posted image  Čestitke tudi očku Dejanu za malega korenjaka in tako hitro obvestilo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5621
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:42:14   
mlavla
Buči..iskrene čestitke za malega Tilnauser posted image !!Pa čimprejšnje okrevanje!!!user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5622
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:43:53   
Suzi*
Buči, čestitke!!! user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5623
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:44:55   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Jaz sem si privoščila široke rezance z lososom in smetanovo omako, za sladico pa palačinke z nutelo user posted image  user posted image  user posted image  Moj pa orjaško pekočo pico user posted image

Meti naj se pa kar sama zašpeca, da ne bom kaj kriva, ker ne vem, če misli vse po resnici povedat user posted image  user posted image  user posted image


a se je spet basala??..user posted image user posted image user posted image no pa sej ji privoščim, da ne bo šla v P lačna???

Kot vidim si tudi ti dobro poskrbela za svoj želodček...


Ja, spet user posted image  user posted image  user posted image

Jaz sem že včeraj, ko sem med popadki glodala svojo krvavico mislila na zo, da bi blo škoda it takoj rodit, ker bi mi jo takoj sklistiral user posted image  user posted image  user posted image  Sam pol po drugi strani sem se pa spomnila, da je dolg ne bom jedla in sem jo s takim užitkom user posted image  user posted image  user posted image  Danes sem pa samo vajo ponovila user posted image  user posted image  user posted image

Jutri pa spet kuham doma. Pravo nedeljsko kosilo: goveja juhica, tenstan krompir, govedina, pa kislo zelje zraven in solata user posted image  Za sladico bom pa eno pecivo spekla, pa še jabolčni štrudel, da bo še za ponedeljek mal za glodat user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5624
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 20:47:51   
mlavla
nič grem peglat..sam tokrat ne kavča...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  223 224 [225] 226 227   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  223 224 [225] 226 227   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?