|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  227 228 229 [230] 231   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:04:01   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Evo, zdej sem pa skor vse naredila, tudi posesala sem že spodnji štuk, edino kar mi je ostalo je za zlikat nekaj malenkosti, sam če zdejle začnem, se glih pegla segreje, pa bodo obiski tu, tko da rajš ne bom.
Moj je pa neki čudn, pa prv da ne ve kaj mu je user posted image  Mogoče ga pa nervoza hvata user posted image  user posted image


torej samo še speglaš pa lahko kar avto zakurblaš. si pa res pridna danesuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5726
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:04:59   
dolenjka
Ej larisa, kaj si se odločila, greš v Postojno rodit?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5727
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:05:08   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

larisa če znaš nardit slikice pri imenih kar prevzamiuser posted image user posted image


Aja nisem si gor prebrala kaj si napisala...pa sem mislila da sem te prehitela s seznamčkom. sem butastauser posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5728
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:05:48   
Janey
Eno vprašanje. A mogoče veste v katerih P sprožijo porod 10 po roku??

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5729
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:06:08   
Februarka08
Sandra in Bajsa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image in user posted image !!!
Jaz sem ravno pricepljala domov, trebuh imam trd, ampak pomoje samo od hrane.user posted image Kamorkol prideš, daj jej...user posted image Nazadnje sem šla še do mami in kot da bi zgledala, da sem prav shirana se je lotla prištimovat vse živo... Pa če ne gre več, mi je slabo!!! Pol me pa grdo gleda.user posted image Zdej se bom itak cel večer slabo počutila, pa še aleluja ne špila.user posted image
Sem pa danes kupla dojenčkov album in nekaj ropotuljic za našega user posted image , ker nisem imela še nobene doma. Tako da zdaj mislim, da imam vse. Zdej grem pa kavčka polikat, pol pa pod tuš...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5730
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:06:10   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Evo, zdej sem pa skor vse naredila, tudi posesala sem že spodnji štuk, edino kar mi je ostalo je za zlikat nekaj malenkosti, sam če zdejle začnem, se glih pegla segreje, pa bodo obiski tu, tko da rajš ne bom.
Moj je pa neki čudn, pa prv da ne ve kaj mu je user posted image  Mogoče ga pa nervoza hvata user posted image  user posted image


torej samo še speglaš pa lahko kar avto zakurblaš. si pa res pridna danesuser posted image user posted image user posted image user posted image



In grem kam user posted image  Danes se mi nikamor več ne da! A ti bi mene rodit poslala? Sej veš da danes ne smem, ker ima od mojga bivša žena danes RD user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5731
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:11:40   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej larisa, kaj si se odločila, greš v Postojno rodit?


Ja, dolenjčica naša, sem odločena, lahko da bova cimri.....joj bi blo fajn...user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5732
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:13:09   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

Eno vprašanje. A mogoče veste v katerih P sprožijo porod 10 po roku??


Mislim da je to bolj odvisno od G. ki te pošlje, kot pa od P. No vsaj tko so meni v lj. rekli....

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5733
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:37:23   
Janey
Ja tukaj v mb pač vsi g rečejo da 14 dni po roku. Če mi sprožijo v kateri drugi P prej grem raje tja kot da 14 dni doma čepim, pa še valentinovo je 10 danuser posted image user posted image user posted image
en kolega od mojga lubija je rekel da bo 11. to je jutriuser posted image user posted image in to je rekel že 2 meseca nazaj. Me zanima če ima kaj intuicijeuser posted image user posted image


Pina nebo pudinga bo pa mlečni rižek z vanilijo od dr.oetkeruser posted image tudi veljauser posted image user posted image

sem si lih še zraven maline nardila, zdaj pa sem tu na čveku...upam, da je kera tut, ker po tv ni nič do 8ih

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5734
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:45:13   
polonca78
hej punce!
še vedno 2v1. user posted image user posted image moram pa priznat, da se danes več dogaja kot se je kdaj koli prej. vesela sem, da se nekaj dogaja, čeprav mislim da to še ne bo to. mogoče mi ve lahko pomagate, da si razjasnim kaj je to. kakšna je razlika med otrdevanjem trebuha in popadki? user posted image namreč že praktično cel dan oz. cca 7 ur mi na približno vsakih 5 minut za nekaj sekund (okoli 10) močno otrdi spodnji del trebuha. se mi zdi, da že predolgo traja, da bi bili popadki, predvsem pa ne toliko časa in na 5 minut. user posted image skratka vesela, da se nekaj dogaja in hkrati razočarana, ker se še nič konkretnega ne dogaja. user posted image

joj, kaj bi že rada, da se tole konča. user posted image

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5735
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 18:56:07   
Janey
polonca samo da se dogajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni je babica rekla da dokler popadki in to otrdevanje ni boleče ni nič. Popadek traja tam ok. 50s (to so mi povedali) bodo pa naše mamice znale kaj več povedat. Pri meni se nič takega ne dogajauser posted image

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 5736
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 19:04:18   
polonca78
jah, sej vem da najverjetneje ni nič. user posted image nič, moram it nekaj počet, da se zamotim! cel dan samo razmišljam ali je to to in se smilim sama sebi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5737
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 19:08:11   
Janey
Nikoli ne veš kda te doleti. Lahko iz vsega lepega, ko najmanj pričakuješ. Jaz sem si v glavi tako porihtala zdaj, da sem čisto ok. Si mislim ko bo pač bo. Me noben krčič več ne gane, ki ni res hud. Takega pa ni. Pomoje mi bo najprej voda šla. Glede na to kak jaz cele dneve letam okoli kar nekje sredi kake trgovine, al pa na kaki kaviuser posted image user posted image pol bo pa veselje. No še dočakala bom sestanek za EA najbrž ker se gospod vrača jutri in bo imel v torek sestanekuser posted image vsaka stvar je za nekaj dobra.

Uf pojedla sem celo skledo mlečnega riža da še komaj tu čičam, zdaj pa razmišljam da bi si šla nardit spodnjo frizuro, pa se mi ne ljubi s tem polnim trebuhom. Sploh nič mi ni druga kot tu sedet na tem stolu.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 5738
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 19:31:36   
Janey
Zdaj sem malo pokukala v te porodne zgodbe na RR in naletela na Porodno zgodbo malo drugače. En ati je tako lepo napisal, da so mi tekle solze. Komaj čakam, da boma lahko tudi midva doživela takšne in podobne občutke. Komaj čakam, da pride naše sončece. Toliko sreče bo prineslo v najini življenji. 

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5739
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 19:37:45   
pina-1
janey, mi smo pudinge pojedli. je bil m dober.

polonca, popadki so poanvadi boleči in trajajo dlje kot deset sekund. pri meni so zopet prisotni. user posted image  zopet bo ena smotana noč... ma ne vem če bom tudi tokrat čakala tolko časa.. bom kar mojmu rekla da se gremo pokazat, čeprav je on ugotovu da mu ne paše še. da bi raje tam enrat v sredouser posted image  
aja pa mene zopet ti popadki čistijo..špila aleluja kot nora. sem ziher bla ene trikrat že danes... jao meni...

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5740
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 19:45:24   
Janey
pina mogoče pa nebi bilo slabo da se greste pokazat. Ma naredijo ti ctg pa še kak uz,pogledajo koliko si odprta in te če ni nič pošljejo domov. Lahko pa da je zgodba čist drugačna in prekineš to mučenje. Ker se zdaj to že par dni ponavlja.  Noseča si pa ti, ne pa tvoj in nima kaj da brbljauser posted image user posted image ima da uboga.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5741
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 19:50:37   
Februarka08
Ja, moj se tudi kar zmišljuje, kdaj bi šla rodituser posted image . Da takrat pa takrat nima časa... Mislim, halouser posted image . Joj, Pina, pol pa tud jest komaj čakam popadke da me mal spucajo... Jest kar ne grem in ne grem na wc.user posted image Sem glihkar mal Donata spila in mi je samo slabo, nič drugega. Zjutraj jem tist voden čokolešnik (se pravi lahko hrano), jem sadje in nič. Ah, pol pa nič. Teta vaga pa potem samo laže. user posted image Seveda da laže, če pa nič ven ne gre. Komaj čakam na klistir. user posted image Bi si ga najraj doma nardila že zdej...
Tako, zdej pa pred tv na film, se je moj že odloču kaj bo gledal, tako da...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5742
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 19:53:00   
Janey
Jaz tut grem pred tv. Je Njeni tastari na pop-u, se grem malo narežat. Ta filem je res prikupenuser posted image user posted image user posted image
Pridem med reklamami kaj pokukat. Sem pa še kar sama, tako da imam cel kavč zaseuser posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5743
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 21:12:52   
Janey
mami28 vidim teuser posted image user posted image si še kar tukaj??

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5744
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 21:24:36   
anandrej
Se vam še jaz malo oglašam, da povem kako je stanje. Žena je še v porodnišnici in gre jutri domov user posted image . Bi šla že danes, ampak še ni bilo mleka, tak da je mali shujšal za 300g. Zato je zdaj tudi bolj spal in tudi za sesat je bil bolj len. Ampak sedaj, ko ima mama mleko, si ga lahko tudi iztisne in mu ga da po flaški. Tak da upamo, da si mali opomore in bo potem bolj veselo sesal... Drugače pa vse v najlepšem redu, pediater brez pripomb, edino široko povijanje je potrebno.

Sem vam pa še dolžen detaljne razlage dogodkov na 7. feb. Zjutraj preden sem šel v službo, se je žena pritoževala, da jo dajajo popadki, a si nisem mislil, da že gre zares, ker so jo tudi že dva dni prej, pa se potem ni nič razvilo. No potem pa so se stvari kar hitro razvijale. Žena me pokliče, da so popadki pa sedaj res redni in na cca. 5 min in da so močnejši kot prejšnje dni. Tak da sem na hitro šel iz službe in domov. Žena se je še stuširala, pojedla toast, potem pa sva šla v porodnišnico. Tam najprej sploh nisva vedela kam točno it user posted image , no na koncu sva le našla triažo. Sledil je priklop na CTG, kjer so takoj na začetku bili vidni trije popadki, ki pa niso bili preveč močni, nato pa so bili še šibkejši in manj pogosti. Tako da sva že pomislila, da sva mogoče zastonj prišla. No potem je sestra pregledala ženo in na veliko presenečenje (ali veselje?) pove, da je odprta 4 cm in da gre v porodno. In tja smo šli user posted image .

Najprej pač standardni postopki, potem sva še malo čakala in nato kmalu (ob cca 13.30) v porodno sobo 11. Najprej so ženi predrli mehur in ni bilo nič kaj prijetno videti. No potem so bili popadki močnejši in sva malo predihavala, dali so ji tudi ene droge user posted image . No potem se ni nič kaj hitro odvijalo, kot so pričakovali zdravniki in babice, zato so ji dali umetne popadke. Potem se je pravo trpljenje šele začelo user posted image . Na srečo se je potem res hitreje odvijalo in ob 17.46 se je vse srečno končalo. Po sobi se je razlegel jok malega junaka, za katerega je bilo več kot jasno, da mu pljuča odlično delujejo user posted image . Nato sem še prerezal popkovino in kmalu sva se že lahko crkljala z malim Sebastjančkom. No ženo so še mogli malo zašiti, čeprav je  niso prerezali - očitno so bili malo preveč optimistični. Vendar nič hujšega. Potem sva še 3 ure vsa srečna čakala v porodni sobi (edino kar je rahlo prekinilo družinsko srečo so bili strašni kriki ene porodnice v sosednji sobi user posted image - pa so v šoli za starše rekli, da se to ne dogaja več. nato pa sva šla še na oddelek. Tam me je prijazna sestra še pustila, da sem malo ostal, ženi je prinesla tudi jogurt in prepečenec, čeprav je večerja bila že zdavnaj mimo (ura okrog 22h). Potem sem se s težkim srcem poslovil in šel proti domu, kjer sva s taščo nazdravila s šampanjcem. No, na kulturni dan sem pa še "kulturno" proslavil s kolegi user posted image

Sedaj pa grem še malo seznamčke pogledat. Kar pa sem že malo gledal, pa izgleda, da je luna 7. februarja glede na naš seznam in gnečo v porodnišnici ("najina" babica je delala od 7h do 20h) res nekaj čarala user posted image

Aja, pa čestitke vsem novim mamicam in atijem user posted image user posted image . Sedaj se itak vsak dan dogaja, tako da sem ziher, da je kakšna nova, čeprav nisem nič nazaj še gledal. Vsem, ki ste že "čez", pa želim, da se čimprej srečno konča.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5745
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 21:27:37   
MetiLu
Čer! Sem imela do zdele obiske user posted image  Tašča mi je prinesla še eno naštrikano kapico za k tistemu kompletku, ki ga je naredila, najmlajši bratec od mojga mi je pa ful lep šopek nabral iz zvončkov in mačic user posted image  user posted image  user posted image  aja, pa trojanske krofe so mi prinesli, tako, da sem zdele totalno nabasana. Men so še celo tisti piškotki dobr uspel in jih je samo še par user posted image user posted image user posted image

Pina, ti se pejd dones kar pokazat v P, sem skor ziher, da boš zjutraj že cartala.

Vse ostale pa: Jaz ostajam z vami, naše dete ne gre nikamor user posted image  user posted image  sej me skoz neki špika, vsakič z druzga konca user posted image , sam nič posebnega...

Zdej pa šibam pod tuš, mi je svakinja prinesla eno fajn masko za lase (Avon), pa jo grem prec sporbat. Ful dobr diši user posted image

Se še oglasim pred spanjem

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5746
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 21:37:36   
Februarka08
Anandrej user posted image hvala za porodno zgodbo. Jih je tako fino brat.user posted image
Jaz sem se tv-ja nagledala, sedaj pa pod kovterčka in upam na kakšno stiskanje, čeprav ga bo bolj moj deležen.user posted image
Lepe sanje vsem, za tiste ki boste šle pa proti P, pa držim pesti in diham z vami.user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5747
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 21:43:29   
Lanchy
Polonca in vse ostale...ce vam bo moj opis popadkov kaj pomagal. Razlika med otrdevanjem in popadkom je gromozanska. Trebuh samo otrdi in ponavadi nic ne boli, vcasih je trd tudi dlje casa, med tem ko popadek pride kot menstrualni krc, zvije te tako da mislis da te kakat, boli in traja okrog 1 minute (lahko tudi malo manj), potam pa spusti...Vse tiste, ki imate menstrualne krce boste takoj prepoznale popadke, enino kar se vam lahko zgodi (tako se je meni), da ce imate mocne menstrualne krce, popadki pa na zacetku niso tako mocni, da se ploh ne boste ozirale na to 'bolecino'. Upam, da sem kateri kaj pomagalauser posted image

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 5748
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 21:50:59   
mlavla
Seznam februarskih srečk, ki še vedno nestrpno pričakujejo :
***********************************************

02.  neja.mat, 23 let, 1.
03. pajkica, ? let, ?
03.  teja28, ? let, ?
03. speli, 31 let, 2.
04.  Janey, 22 let, 1.   
05.  polonca78, 29 let, 1.
07.  Shana banana, 23 let, 1.   
07.  Neni13, ? let, ?.
07.   Buči, 31 let, 2. 
08.  pegica 1, 31 let, 2.
08.  Guerina, 29 let, 1.
09.  cebela, ?let, 2.
09.  ARIANNA L.05, 32 let, 2.  
10.  delfa, 29 let, 1.  
11.  katka37, 37 let, 4. 
13.  livia, 31 let, 2.
13.  lillchy123, 29 let,1. 
14.  ŽogiMarogi, ?let, 1.
14.  mary_lou, 23 let, 1.
14.  tani22, 23 let, 1.  
14.  Ms. Anna, ? let, 1.  
15. MetiLu, 25 let, 1.  
15.  anariya , 24 let, 1.
16.  mlavla, 24 let, 1.   
16.  larisa, 29 let, 1.   
17.  marjanaR, ?let, 2.  
17.  gerilum, 23 let, 1.  
18.  Mateja81, 25 let, 1.
19.  Minky, 28 let, 2.  
20.  jencili, 25 let, 1.
22.  melanija, 28 let, 3.
22.  Merči, ?let, ?
22.  Suzi*, 31 let, 2.
22.  pina-1, 29 let, 2. 
22.  dolenjka, 30 let, 1. 
22.  Februarka08, 23 let, 1. 
22.  oton, 31 let, 2. 
23.  BEJBI T. 29 let, 2.
24.  mami28, 28 let, 1.
25. Kuba, 30 let, 1.
26.  nuka, 32 let, 3.
26.  amaya, 29 let, 1.
26.  matejjana, 29 let, 1.
26.   ELMA, 31 let, 2. 
27.  torcica, 30 let, 2.
27.  mojani, 28 let, 1.
29.  BarbikaB, ?let, 2.
bobika81, ?let, ?
PHLMKC, ?let, 1.
Lejči, 31 let, 2.   



 
****************

user posted image  
 Februarčice in Februarčki 2008


user posted image
 
7.1.2008 - AnaL (PDP 6.2.2008)
 
MIHA
 
user posted image  
16.1.2008 - Vrtnica76 (PDP 3.2.2008)

JANEZ
rojstvo ob 08:05 - 3000 g in 50 cm

user posted image  
16.1.2008 - srečka nosečka (PDP 5.2.2008)

LANA
2850 g in 49 cm 
user posted image  
18.1.2008 - Mateja J (PDP 12.2.2008)
 
URH
2730 g in 47 cm
user posted image  
21.1.2008 - NEJČ008 (PDP 5.2.2008)

LUCIJA
rojstvo ob 20:22 - 3030 g in 51 cm

user posted image

21.1.2008 - Bleščica (PDP 2.2.2008)
 
NINO
3050 g in 51 cm
 
user posted image

24.1.2008 - Zoya24 (PDP 1.2.2008)
 
MATIC
3270 g in 51 cm

user posted image
24.1.2008 - Lanchy (PDP 2.2.2008)
 
ZOJA
rojstvo ob 17:53 - 3750 g in 53 cm


user posted image
 
28.1.2008 - Tamala_82 (PDP 26.2.2008)
 
MARK
rojstvo ob: 6:00 - 2500 g in 46 cm

user posted image  
30.1.2008 - Bamby (PDP 14.2.2008)
 
ANAJA
rojstvo ob 16:22 - 3220 g in 52 cm


user posted image  
31.1.2008 - mala_pikica (PDP -02.2.2008)
 
LUKA
rojstvo ob 5:08 - 2850 g in 49,5 cm

user posted image  
2.2.2008 - p@tricij@ (PDP 3.2.2008)
 
ŽAN
rojstvo ob 5:10 - 3320 g in 49 cm

user posted image  
3.2.2008 - Itata (PDP 5.2.2008)
 
JAKOB
rojstvo ob 21:15 - 3600 g in 52 cm
user posted image
 
4.2.2008 - Ella79 (PDP 2.2.2008)
 
ZOJA
rojstvo ob 17:37 - 3500 g in 52 cm
user posted image
 
4.2.2008 - Misar (PDP 9.2.2008)
 
LANA
rojstvo ob 18:56 - 3120 g in 50 cm
 
user posted image
 
4.2.2008 - Kati Kati (PDP 7.2.2008)
 
MAJ
rojstvo ob ? -  3730g in 52 cm
 
user posted image
 
5.2.2008 - Mbee (PDP 5.2.2008)
 
EMA
rojstvo ob 11:15 - 3760 g in 52 cm
 
 user posted image
7.2.2008 - Anandrej (PDP 9.2.2008)
 
SEBASTIAN
rojstvo ob 17:46 - 3270 g in 51 cm
 
user posted image
 
 
7.2.2008 - Marusah (PDP 9.2.2008)
 
LOVRO
rojstvo ob 14:30 - 4020 g in 51 cm
 
user posted image
 
7.2.2008 - Mesečnica (PDP 11.2.2008)
 
LUNA
rojstvo ob 1:25 - 2800 g in 49 cm
 
user posted image
 
7.2.2008 - Maja 80 (PDP 1.2.2008)
 
TIJA
3560 g in 52 cm
 
user posted image
 
7.2.2008 - Lara76 (PDP 23.2.2008)
 
NAJA
rojstvo ob 23:36 - 2790 g in 48 cm
 
user posted image
 
7.2.2008 - Listek (PDP 16.2.2008)
 
DAVID
rojstvo ob 22:19 -  3490 g in 52 cm
 
user posted image
 
8.2.2008 - Brina 2006 (PDP 4.2.2008)
 
TOMAŽ
rojstvo ob 09:45 - 3700 g in 51 cm

user posted image

9.2.2008 - nizy (PDP 3.2.2008)
 
AZRA
rojstvo ob 14:40 - 3760 g in 54 cm

user posted image  
10.2.2008 - Sandra (PDP 9.2.2008)
 
ANŽE
rojstvo ob 06:30 - 4510 g in 55 cm
user posted image
 
10.2.2008 - Bajsa (PDP 4.2.2008)
 
ZALA
rojstvo ob 13:13 - 3680 g in 54 cm


 

Zaenkrat imamo 15user posted image in 12user posted image

Čestitke vsem mamicam in očkom!

Še vedno vodijo fantki!


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5749
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 21:52:09   
mlavla
Sem samo malo osvežila seznam...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  227 228 229 [230] 231   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  227 228 229 [230] 231   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?