|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  227 228 229 230 [231]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 21:59:52   
Neni13
Lanchy hvala za opis popadkov. Zdaj jih prvič doživljam, ravno v tem trenutku...Čeprav me je kdaj pri user posted image  že tudi bolj bolelo...
Sicer imam na trenutke kurjo polt od bolečin... sam to verjetno še ni to...
Sicer se že od 6-ih zvečer nekaj dogaja..
Mojemu user posted image  ne bom še nič razlagala, dokler so še vzdržni, bom kar tiho... Zakaj bi delala paniko brez veze.. Sicer je bil pa vmes tako 1 uro mir.. Sedaj pa spet..
Jutri pa imam tako CTG....
Ta teden, ki sledi pa bomo rodila zamudnice... jaz sem se tako odločila,... user posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5751
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 22:05:08   
vrtnica76
Čestke in user posted image vsem novopečenim mamicam za bebice.
Ta vikend je bil kar pester.Tamara je praznovala r.d. potem je pa še od moževe sestrične hči prespala pri nas,tko da je bil kar konkreten živžav v bajti.Danes smo imeli še nekaj žlahte na obisku in so k sreči bili kar uvidevni in so kmalu odšli.Z Janezkom sva kar mal iz najinega ritma padla ampak upam, da se bova hitro nazaj vpeljalauser posted image .Od jutri naprej sva pa prepuščena sama sebiuser posted image .Nič več pomoči in crkljanjauser posted image .No ja,vsaj kosilo mi bo še mal časa stara mama kuhalauser posted image .Možek si bo pa že nekaj na hitrico skup zmetal ko bo prišel iz šihtauser posted image .Sej si je naredu polno skrinjo zaloge s klobasami-jaz pa ne smemuser posted image .Tale moja prehrana je pa tko dolgočasnauser posted image .Vsi okrog mene mi sline cedijo z dobrotami ampak važno je, da mojega škratka ne bo črvičilo po trebuščku pa klinc gleda tortice in čokoladice pa piškotkeuser posted image !Vam rečem punce,privoščite si dokler še lahkouser posted image .Pol je zarad dojenja bol suša.user posted image
Zdej bomo pa počasi šli pančkat.Le čez kakšno urco bo spet user posted image alarm:laaaačeeeennnn!In pol še 2-krat ponočuser posted image


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5752
   RE: Februarčice - 3.del
10.2.2008 22:14:18   
Bonnie_RR
Punce, tale tema ima že krepko čez 200 strani in jo zato (iz varnostnih razlogov) zaklepam. Prosim, da nadaljujete na temi, ki je že odprta kot 4. del.

Hvala za razumevanje in lp!

Bonnie, moderatorka

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5753
Stran:   <<   < Prejšnja stran  227 228 229 230 [231]
Stran: <<   < Prejšnja stran  227 228 229 230 [231]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?