|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:45:52   
biba 78
IZVIRNO SPOROČILO: melani99

Ena ponudba je že priletelauser posted image , sedaj me pa zanima vaše mnenje glede tega; sodelavki , ki je delovna terapevtka v domu upokojencev sem nekaj omenila tole situacijo in mi je dala idejo, da lahko v sklopu delovne terapije tamkajšnje stanovalke spletejo- zaštrikajo- skvačkajo,..volnene copatke, ki bi jih lahko podarili oddelku.
Kaj menite?


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:48:45   
Davana
Ne vem, če gre vedno za iniciativo društva.
Seveda pa gre za njegovo odmevnost sicer.
In tudi moja pohvala Ljubljanskemu društvu. user posted image user posted image
Super so!

In tudi meni se zdi, da je Mariborsko društvo malo zaspalo - zato pa dajmo 'super mamice' - AKCIJA.
Tudi tukaj si nedonošenčki zaslužijo le najboljše.

Biba - kako lep božiček je Alina!
user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:50:46   
biba 78
IZVIRNO SPOROČILO: melani99

Ena ponudba je že priletelauser posted image , sedaj me pa zanima vaše mnenje glede tega; sodelavki , ki je delovna terapevtka v domu upokojencev sem nekaj omenila tole situacijo in mi je dala idejo, da lahko v sklopu delovne terapije tamkajšnje stanovalke spletejo- zaštrikajo- skvačkajo,..volnene copatke, ki bi jih lahko podarili oddelku.
Kaj menite?


Melani99, jaz mislim, da je to super ideja, še posebno mi je všeč zato, ker vem, da bodo to delale upokojenke in vem, da bodo narejeni in podarjeni z dušo. Samo morajo pa bit res čisto majčkeni...user posted image



_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:53:56   
Noseckica
Prav je, da združimo moči, pa ne glede na to ali se gre za LJ ali MB društvo in pomagamo malim borcem!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:55:27   
Davana
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Prav je, da združimo moči, pa ne glede na to ali se gre za LJ ali MB društvo in pomagamo malim borcem!


Evo, se strinjam!!!
user posted image user posted image

Nosečkica, Maruša je pa res že prava mala baba user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:58:56   
Noseckica
Ja Davana, prava babika je že. user posted image  Prava frajla!

No mamice, čas je, da preidemo od besed k dejanjem.

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 20:00:48   
Noseckica
Od Simobila nisem prejela še nobenega odgovora, kako se sproži akcija z SMSi. No, bom jih pa jutri poklicala, če po mailu ne zaleže. user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 20:03:16   
biba 78
Hvala Davana za kompliment. Se pa popolnoma strinjam s tabo, da ni nič narobe, če se denar zbira za LJ društvo, ampak kot je ta DM akcija bi po moje bilo lepo, da bi se podarilo polovico LJ, polovico MB. Res je tudi to, da so pri našem društvu malo "leni". Ampak koliko sem jaz seznanjena, je še najbolj aktivna tajnica oz. članica odbora ga. Irena Špes.

Drugače pa nisem vedela, da ni dr. Roškar več predsednik. Sem pa na pikniku izvedela, da je bilo pred leti dosti boljše organizirano vse skupaj in da so res spremembe odkar se je menjal predsednik.     


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
28.12.2007 9:59:22   
Afnica
Če karkoli rabite, vas podpiram. Se lahko obrnete tudi name. Malo bom vzpodbudila pri mojih čvekah julijkah, majčicah in štajerkah.
Mislim, da bi bilo fajn kontaktirat ga. Ireno in malo povprašat kakšni so postopki za te akcije. Morda bi lahko organizirale kak srečelov na kakšni prireditvi. Pred tem pa seveda zbirale prispevke- artikle po podjetjih in morda uporabile tudi že zgoraj omenjena ročna dela in ročna dela RR-jevk.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 9:13:07   
Noseckica
Kontaktirala sem Simobil in Mobitel.
Danes popoldne se sestanem z dr. Megličevo, da se malo pogovoriva o SMS akciji, potem pa moram uredit še "papirne" zadeve in (upam) štartamo s 1.2.2008.
 
Držim pesti, da uspe.....dobro kaže! user posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 13:35:46   
biba 78
Noseckica,  bravo, super si. Daj prosim še ti vprašaj dr. Megličevo, kako je s TRR. Meni še moja prijateljica nič ni javila.

Jaz komaj čakam, da se začne, bom pridno klicala in prispevala evrčke.

Pohvale Noseckici.user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 15:32:17   
Davana
IZVIRNO SPOROČILO: biba 78
Pohvale Noseckici.user posted image user posted image user posted image user posted image  


Se kar podpišem!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 15:44:09   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Davana

IZVIRNO SPOROČILO: biba 78
Pohvale Noseckici.user posted image user posted image user posted image user posted image  


Se kar podpišem!!!user posted image user posted image user posted image



Bomo se 1.2.2008 veselili, če nam bo uspelo........papirjev je namreč kar nekaj za uredit.
 
Pa hvala vseeno.....že za vzpodbudo.

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 16:06:31   
najci
Tudi mi smo sicer člani lj društva in z veseljem vedno prispevamo kakšen euro, toda vse pohvale mamicam, ki se trudite organizirati kakšno akcijo tudi za mb društvo user posted image . Prav je, da ljudje namenijo čimveč sredstev za majhne pikije, da jih lahko čimveč preživi... Bomo tudi mi kakšen SMS poslali. Veliko uspeha!

_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 17:24:50   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: biba 78

Noseckica,  bravo, super si. Daj prosim še ti vprašaj dr. Megličevo, kako je s TRR. Meni še moja prijateljica nič ni javila.



TRR Društva za prezgodaj rojene otroke Maribor:
 
SI56 0451 5000 0444 574

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 17:34:21   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: biba 78

Noseckica,  bravo, super si. Daj prosim še ti vprašaj dr. Megličevo, kako je s TRR. Meni še moja prijateljica nič ni javila.



TRR Društva za prezgodaj rojene otroke Maribor:
 
SI56 0451 5000 0444 574


Preko BankaNeta sem nakazala društvu 20 € (namen: ZA NOVI RESPIRATOR), sklic sem pa navedla ta:
v prvo polje 00, v drugo pa svojo člansko številko. Važen je tako ali tako TRR, sklic sem navedla zato, ker drugače mi ne bi izvedlo plačila.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 19:50:07   
biba 78
Super, končno smo prišli do TRR. Bravo. Zdaj pa veselo nakazovat dinarčke za te male pikije. Ful sem vesela, da nam je uspelo. Še enkrat pohvale Nosecki.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 20:10:44   
Davana
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Preko BankaNeta sem nakazala društvu 20 € (namen: ZA NOVI RESPIRATOR), sklic sem pa navedla ta:
v prvo polje 00, v drugo pa svojo člansko številko. Važen je tako ali tako TRR, sklic sem navedla zato, ker drugače mi ne bi izvedlo plačila.


Jaz sem se v društvo včlanila že 12.10., ko sva šla z Galom domov, pa še nimam številke, izkaznice...user posted image
Moram verjetno malo povprašat sestro Ireno, ne?



(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 20:36:11   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Davana

Jaz sem se v društvo včlanila že 12.10., ko sva šla z Galom domov, pa še nimam številke, izkaznice...user posted image
Moram verjetno malo povprašat sestro Ireno, ne?



Mislim, da bo v kratkem sestanek društva, tako, da
lahko tam vprašaš.
Je pa sestra Irena ta teden prosta....

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 21:04:13   
Afnica
wau, sem vesela, da gredo stvari naprej. user posted image  Nosečkica super!
 
Ravno včeraj sem klepetala s sestro Mojco, ko smo čakali na UZ srčka. Ko nas je sestra noter poklicala, sem ji še adijo pozabla rečt. user posted image  
UZ mu je delala dr. Miksičeva. Je rekla, a to sta pa Pogorevčeva otroka? user posted image  jaz pa:,, Ne, Roškarjeva sta.'' user posted image  
Dobro, da je moj počakal zunaj s tamalo. user posted image  Pa smo potem iskali dr. Roškarja, pa je že šel domov. Nam je Megličeva povedla, da imajo neko bakterijo na oddelku, da drugače bi nas povabila noter. Pogorevc je pa rekel, da se samo mamice spomni, otrok pa ne. user posted image  Hja, sta se spremenila.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 21:11:06   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Afnica

wau, sem vesela, da gredo stvari naprej. user posted image  Nosečkica super!
 
Ravno včeraj sem klepetala s sestro Mojco, ko smo čakali na UZ srčka. Ko nas je sestra noter poklicala, sem ji še adijo pozabla rečt. user posted image  
UZ mu je delala dr. Miksičeva. Je rekla, a to sta pa Pogorevčeva otroka? user posted image  jaz pa:,, Ne, Roškarjeva sta.'' user posted image  
Dobro, da je moj počakal zunaj s tamalo. user posted image  Pa smo potem iskali dr. Roškarja, pa je že šel domov. Nam je Megličeva povedla, da imajo neko bakterijo na oddelku, da drugače bi nas povabila noter. Pogorevc je pa rekel, da se samo mamice spomni, otrok pa ne. user posted image  Hja, sta se spremenila.


A Roškarjeva sta? user posted image  Naša tudi! user posted image   
Pogorevčeva je Alina od Bibe 78 user posted image
 
Koliko otrok imajo ti doktorji, ha? user posted image user posted image user posted image
 
A Pogorevc se pa samo tebe spomni, Afnica? user posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 21:13:03   
biba 78
Afnica, vzami to kot kompliment. To pomeni, da si mu že bila simpatična, če se samo tebe spominja.user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil biba 78 -- 10.1.2008 21:16:20 >


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 21:21:19   
biba 78
Točno tako Noseckica, dr. Pogorevc je bil Alinin zdravnik. Samo veš da me zanima, če se mene še tudi kaj spomni.user posted image user posted image user posted image user posted image
Malo heca.


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 21:24:56   
Noseckica
Po moje nas bosta dr. Pogorevc in dr. Roškar kmalu povabila na kakšno cepljenje - proti pisanju na forumu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
10.1.2008 21:30:42   
biba 78
Ja saj pa bi že bil čas, da se spet srečamo in malo poklepetamo. Jaz sem se tista dva meseca že čisto njihova počutla. Kot da sem tam zaposlena in sem njuna sodelavka. Jaz bi mela take sodelavce, ker mi ne bi bilo nikoli dolgčas.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?