|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
8.8.2008 21:18:23   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Davana
Me pa prav zanima kdo od EINT ekipe bo prišel.


Jaz upam, da (naš) dr. Roškar letos pride. user posted image

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
11.8.2008 12:21:23   
zolika
Pozdravljeni!

Kje pa bo tale piknik?


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
11.8.2008 13:50:20   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: zolika
Kje pa bo tale piknik?


V šotoru pod Pohorjem (pri hotelu Arena).


(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
17.8.2008 10:45:27   
mokatela
Ojla,

mene pa zanima, kako postati clan drustva user posted image . Sama imam dve nedonosenki (nujen carski rez v 33 tednu), ki sta pravi borki in se trenutno se nahajata na pediatriji in lepo napredujeta user posted image .

Hvala vsem za informacije user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
17.8.2008 13:48:39   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: mokatela
Ojla,

mene pa zanima, kako postati clan drustva user posted image . Sama imam dve nedonosenki (nujen carski rez v 33 tednu), ki sta pravi borki in se trenutno se nahajata na pediatriji in lepo napredujeta user posted image .

Hvala vsem za informacije user posted image user posted image


Sestra Irena se vrne 25.8. iz dopusta in pri njej se boš včlanila.

Nam zaupaš še kaj več o tvojih princeskah in prezgodnjem porodu? user posted image

Vse dobro tebi in tvojima deklicama!

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
17.8.2008 19:55:25   
mokatela
Ojla user posted image

Hvala za tole informacijo. Kje pa dobim sestro Ireno, ko pride z dopusta (lahko pises tudi na zs).

No, tukaj pa je moja zgodba o rojstvu najinih princesk.

Predzadnji UZ pregled v 32. tednu je pokazal, da je nekaj narobe, saj sta princeski zaostajali v rasti in hirali. Dobila sem takoj injekciji dexa za pljucka in kontrolo cez en teden. Na kontroli so se odlocili, da me kar obdrzijo v porodnisnici. Naslednji dan je bil dezuren moj ginekolog in po UZ pregledu takoj v operacijsko, nujen carski rez. V tistem hipu se se nisem prav zavedala, za kaj se sploh gre, sele na operacijski mizi sem dojela, da gre zares. Bila sem vesela, da je moj G opravil carskega, kar je bila tudi moja zelja. Naslednje kar se spomnim je bilo okrevanje v sok sobi, kjer so mi povedali, da imam dve puncki user posted image user posted image user posted image .

In naslednji dan sem zvedela, da je starejsa premescena na pediatrijo zaradi izlitja krvi v pljucka in tezav s srckom ter da je v zelo kriticnem stanju. Vem samo, da sem jokala kot dez in ce ne bi bilo mojega dragega zraven, ne vem kako bi to prenesla. Mlajsa pa je bila nekaj dni v porodnisnici s dihalnimi tezavami, a so jo potem le premestili k sestrici na pediatrijo. Sredi tedna je se mlajsa imela izliv krvi v pljucka, a v dost blazji obliki kot starejsa sestrica. Je bil kar hud teden.

Danes obe lepo okrevata, dihata povsem samostojno, pridno jesta, pridobivata na tezi, sepso sta obe preziveli, nimata vec antibiotikov.
Starejsa je ze v topli posteljici, kjer spi kot angelcek in se ne pusti motit pri previjanjuuser posted image . Mlajsa je se v inkubatorju, a ta teden gre tudi v toplo posteljico. Je prava radovedna strucka, ki z zanimanjem opazuje vse kar se dogaja okrog nje. Seveda kadar ne spi, ko sva z mojim dragim na obisku. user posted image user posted image user posted image .  V glavnem lepo napredujeta in sta pravi borki user posted image user posted image user posted image . Se ne damo kar tako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
17.8.2008 20:10:20   
Noseckica
Mokatela, sestra Irena dela na tem oddelku, kjer sta tvoji deklici. Je takšna prijazna blontna gospa z očali.

Hvala, ker si nam zaupala svojo zgodbo. user posted image

Pozdrav tebi in tvojima malima borkama! user posted image

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
7.9.2008 10:35:23   
mokatela
Z veseljem vam sporocamo, da smo od 4. 9. doma user posted image user posted image user posted image , pridno jemo (obe imata krepko cez 2 kg), spimo in mal nagajamo atiju in mamici  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
7.9.2008 18:30:20   
Davana
čestitam user posted image user posted image
in upam, da se nam 21.9. pridružite na pikniku.


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
9.9.2008 9:40:09   
mokatela
hja, ne vem, ce bomo sli kaj na piknik, ker gremo v soboto na poroko. Ce ne tokrat, pa gremo na naslednji piknik sigurno, da se malo pokazemo user posted image

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
9.9.2008 9:47:02   
kekec in mojca
Pozdravljene, punce!

Sicer nimam nedonošenčka, ampak se tukaj javljam s prošnjo za pomoč. Namreč, v aprilu sem bila na intenzivnem oddelku z mamico Andrejo, ki je zelo zgodaj rodila s CR konec marca. Z njo bi rada navezala stik, pa se mi nikjer na RR ne javi.

Jo mogoče kdo pozna? Saj vem, malo je čudno, ker je tako malo informacij, pa vendarle - mogoče pa tukaj naveževa stik.

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
9.9.2008 18:28:55   
Davana
jaz jo poznam - ampak kolikor vem se nič ne oglaša tukaj. ji bom pa sporočila, da jo iščeš, pa morda pokuka kaj sem ;)



_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
11.9.2008 22:57:26   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: mokatela
Z veseljem vam sporocamo, da smo od 4. 9. doma user posted image user posted image user posted image , pridno jemo (obe imata krepko cez 2 kg), spimo in mal nagajamo atiju in mamici  user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mokatela, pridite na piknik, noooooo....user posted image
Naslednji je komaj čez leto dni. user posted image

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
11.9.2008 23:09:58   
biba 78
Noseckica, Davana in vse ostale mamice, komaj čakam na piknik, da vas vse vidim...moja tamala me tak rabi, da sploh nimam več nič časa za klepet in forum itd.user posted image  

Lep pozdravček vsem...

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
12.9.2008 18:51:33   
Davana
jaz se tudi že zelo veselim piknika, da se spet vidimo in malo poklepetamo.
user posted image


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
12.9.2008 21:46:55   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: biba 78
Noseckica, Davana in vse ostale mamice, komaj čakam na piknik, da vas vse vidim...moja tamala me tak rabi, da sploh nimam več nič časa za klepet in forum itd.user posted image  

Lep pozdravček vsem...


user posted image user posted image user posted image

Jaz se tudi veselim, da se srečamo po dolgem času in da se naklepetamo za nazaj in naprej. user posted image


(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
13.9.2008 9:40:24   
mokatela
Mokatela, pridite na piknik, noooooo....
Naslednji je komaj čez leto dni.



Se bomo potrudili in prisli kaj pogledat, ce bo lepo vreme. Da se pokazemo, koliko smo zrastli (1 cm user posted image od odpusta iz bolnice) in zredili (ze cez 2.500 guser posted image ). Pediater nas je pohvalil, da pridno in lepo napredujemo, pa tudi problemi s krci in zaprtjem so se malo resili in ni vec tako zelo hudo. So dnevi, ko imamo maraton kakanja in menjavanja plenic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa tudi kolicino obroka smo ze malo povecali user posted image . Se malo pa bomo presaltali na dunajske in pomfriuser posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
13.9.2008 9:58:57   
Davana
IZVIRNO SPOROČILO: mokatela

Se malo pa bomo presaltali na dunajske in pomfriuser posted image user posted image



ja, zdaj se hecaš, ampak boš videla, kot bi pihnil boste res tako daleč. user posted image


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
13.9.2008 13:52:49   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: mokatela
Se malo pa bomo presaltali na dunajske in pomfriuser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Davana
ja, zdaj se hecaš, ampak boš videla, kot bi pihnil boste res tako daleč. user posted image

Se podpišem......se mi zdi, kot da smo včeraj prišli iz bolnice, zdaj pa že res je "dunajske in pomfri". user posted image

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
13.9.2008 13:56:04   
Noseckica
Mokatela, pridite na piknik, noooooo....
Naslednji je komaj čez leto dni.


IZVIRNO SPOROČILO: mokatela
Se bomo potrudili in prisli kaj pogledat, ce bo lepo vreme.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam, da ne bomo jutri teden že smučali. user posted image

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
14.9.2008 13:12:15   
PROMB
Pozdravljeni vsi skupaj.

Pred nami je še zadnji teden priprav za srečanje v nedeljo. Tako da bi bilo fino, če bi se vsi skupaj potrudili in prispevali po najboljših močeh, da bi bilo to še eno super uspešno srečanje.

Če bo pa snegec, se bomo pa kepali, ne? user posted image


(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
14.9.2008 17:09:44   
kekec in mojca
Davana, hvala, da si obvestila mamico. user posted image Danes sva navezali stik in sem res zelo zelo vesela! user posted image

(odgovor članu PROMB)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
14.9.2008 18:48:00   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: PROMB
Pozdravljeni vsi skupaj.

Pred nami je še zadnji teden priprav za srečanje v nedeljo. Tako da bi bilo fino, če bi se vsi skupaj potrudili in prispevali po najboljših močeh, da bi bilo to še eno super uspešno srečanje.

Če bo pa snegec, se bomo pa kepali, ne? user posted image


Jaz pa upam, da bomo v času med srečanjema 2008 in 2009 tudi kaj dobrega naredili za naše male borce. user posted image

(odgovor članu PROMB)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
14.9.2008 21:52:53   
Davana
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Davana, hvala, da si obvestila mamico. user posted image Danes sva navezali stik in sem res zelo zelo vesela! user posted image


Z veseljem. user posted image

< Sporočilo je popravil Davana -- 14.9.2008 21:56:07 >


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
21.9.2008 20:01:39   
Davana
Vsem mamicam, ki smo se danes na novo spoznali na pikniku in vsem mamicam, ki se že dolgo poznamo - polepšale ste moj dan.user posted image

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?