|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tudi nam...
27.12.2007 18:24:30   
malecka
user posted image user posted image user posted image user posted image Moje sožalje tebi in tvoji družini. Naj jo user posted image čuvajo.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tudi nam...
27.12.2007 18:32:07   
silvya
Pa ne že spet. user posted image
roža boža moje sožalje! Žal mi je, da si doživela to, kar nas je že veliko doživelo to leto, veliko preveč.
Lahko ti rečem samo to, da joči, ko čutiš da to moraš početi in upam, da ti uspe potolažiti sinčka. S partnerjem si stojta ob strani.  Če boš kdajkoli rabila pogovor pa se lahko obrneš tudi na me.
Naj vas vaš mali angelček varuje.

                        user posted image

(odgovor članu rožaboža)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tudi nam...
27.12.2007 18:45:08   
Anonimen
Moje sožalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tudi nam...
27.12.2007 19:19:37   
cukerček
Tudi moje iskreno sožalje tebi in vsem tvojim, bodi močni kolikor se pač v takšnih trenutkih da in naj vas vaš user posted image  čuva

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tudi nam...
27.12.2007 19:23:16   
*bubi*
Nimam besed..... iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tudi nam...
27.12.2007 19:52:20   
Blueberry
user posted image Iskreno sožalje!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tudi nam...
27.12.2007 20:42:08   
lelaval
user posted image user posted image  Sploh ne morem verjet user posted image user posted image
user posted image user posted image  Moje sožalje user posted image user posted image
Sinku pa povej, da je vaš dojenček najlepši angelček, ki vas čuva.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rožaboža)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tudi nam...
27.12.2007 21:27:36   
kjava
O boga boga reva user posted image user posted image user posted image user posted image ! Saj si sploh ne morem predstavljat, me je pa spravlo v jok user posted image user posted image .
Pa še tak odnos osebja v porodnišnici user posted image


En veeelik user posted image  zate!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tudi nam...
27.12.2007 22:00:14   
špelin@
Joj, enostavno nimam besed user posted image user posted image user posted image  Tako zelo mi je težko ob vaši izgubi, da ne znam opisati... user posted image user posted image user posted image  zate, za moža in za sinčka. Vem, kako je za bratca ali sestrico hudo, ko dojenčka ni, čeprav bi moral priti z mamico domov... user posted image user posted image user posted image
 
Srce se mi trga, naj mala user posted image  pazi na vse vas. Tvoja zvezdica ve, kako zelo jo imaš rada in tudi njena ljubezen do tebe ne bo nikoli ugasnila. Ostala bo kot nežen dotik na tvojem licu, kadar boš potrebovala njeno bližino.
 
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tudi nam...
28.12.2007 9:03:20   
Anonimen
Oh ne!!Žal mi je za vs kar si morala pretrpeti in ker še trpiš izgubo.
Včasih meje sram,da sem človek,ko preberem te nečloveške odnose do trpečih.

Moje sožaljeuser posted image user posted image Na nebu spet en angelček več,naj čuva svojo družino,ki jo ni utegnila spoznati.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tudi nam...
28.12.2007 11:13:43   
Urša
Tako zelo mi je žal. user posted image user posted image user posted image  Iskreno sožalje! Jočem s teboj. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tudi nam...
28.12.2007 11:45:40   
AKŠ
user posted image user posted image user posted image

sožalje

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tudi nam...
28.12.2007 13:06:15   
KBM
Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tudi nam...
28.12.2007 14:43:15   
hannika
zelo mi je hudo, ko sem prebrala v kaj se je sprevrgel ta veseli božični čas za vašo družino. Moje sožalje, pa upam, da boste vsaj za silo prebrodili te praznične dneve. Nimam besed, ne morem si niti predstavljati, kako je izgubiti otroka po 9. mesecih v trebuhu. Hudo, hudo,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tudi nam...
28.12.2007 14:44:45   
Peteršilj
iskreno sožalje, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rožaboža)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tudi nam...
28.12.2007 17:27:59   
Solzice
Sožalje tudi iz moje strani.
Čutim z vami in čutim vašo bolečino.
Draga družina, želim vam veliko,veliko moči, ko se boste podali na pot žalosti in žalovanja.
Naj vas na tej poti ne bo strah pa čeprav bo polna novih spoznanj, novih razsežnosti. Prepustite se in dajte času čas. Ne za pozabo temveč za sprejetje bolečine.

Obrnite se na društvo, če boste potrebovali kakršnokoli pomoč ( info@solzice.com). Poleg žalosti za deklico nosite še žalost oz. nesigurnost vašega sina. Vsi skupaj potrebujete veliko podpore, pomoči in dobrih informacij, da vam bo vsem skupaj vsaj malo lažje na tej poti.
In vedite, da pot žalovanja vodi do sonca.

Le pogumno v novi dan,
Petra,
Solzice


_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tudi nam...
28.12.2007 18:28:18   
Nikita***
Moje iskreno sožalje, draga Roža boža. Želim vam veliko moči in poguma, da se prebijete skozi čas, ki se zdi brezizhoden.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Solzice)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tudi nam...
28.12.2007 21:50:39   
Tejcha
Moje iskreno sožalje, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tudi nam...
28.12.2007 21:54:36   
tananejka
Iskreno sožalje ob izgubi hčerkiceuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tudi nam...
29.12.2007 15:54:41   
Lusa
In spet je en user posted image  več na nebu.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tudi nam...
29.12.2007 22:15:49   
bt08
Grozrn,si sploh ne predstavljam,ker sem bila v podobni situaciji,samo da so nardili pri meni hvala bogu CR in da jem oj sonček ob meni.Iskreno moje sožalje,naj vas vaš angelček čuva,mamico,očka in seveda bratca.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tudi nam...
30.12.2007 14:42:09   
Shorty_
jokam z vami, iskerno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tudi nam...
30.12.2007 21:34:43   
lotoska
Žal mi je ob tej izgubi.user posted image


Da ne rečem kolk me jezijo ti nesposobni dohterji, p*** preplačane zavite v oblake nedotakljivosti. Ki nikoli nič ne zafušajo, ja seveda.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tudi nam...
30.12.2007 21:54:31   
Anonimen
Ojoj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moje iskreno sožalje. Naj vas angelček čuva...user posted image

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tudi nam...
30.12.2007 22:41:18   
Anonimen
Globoko sožalje. user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?