|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 12:17:23   
Žabika
Nova tema s starimi čvekicami! Super! Se bomo pa ravnokar že preselile na zavihek OTROK!

No tudi pri nas dogaja. Hana je enkrat vmes pridelala še tretji zobek! Včeraj ga je našla varuška. Res nobenih znakov ni bilo, spanje je že nekaj dni ok, tečnobe ni, slinimo se pa tudi ne. PO moje da ga je kar božiček prinesel. Upam, da bo šlo tako naprej, oziroma samo še na bolje.

lupinica: tudi Hana pri svojih skoraj devetih kilah je še kar v lupinici. Zaenkrat še ne čutimo potrebe po sežežu, čeprav že dva meseca čaka. Kolikor dolgo bo šlo, bo še v lupinici.

hrana: Hana ima zdaj štiri obroke GH. Prvega okoli 9:30 - kašica s sadjem, drugega okoli 13h - kosilo (rižota, juhica, ... nič spasirano) + malo dojenja, ker ji zelenjava ne gre preveč dol, tretjega okoli 16h - malica (sadje, skutka, ...) in okoli 19h - večerja (ponavadi kaj mlečnega) in čez dobre pol ure še dojenje. Pa potem ponoči eno dojenje in zjutraj ob 6h predno grem v službo še eno. No tega jutranjega sem včeraj izpustila, ker me Hana ni zbudila in sem posledično tudi zamudila službo, ona pa je za kazen ostala brez obroka. Ji pa res nič ne pasiram več. Tudi jabolko ji dam v roko in ga je. Neverjetno kako velike konce si odgrizne in jih tudi poje brez težav. Za banano stečkano z vilico pa sploh ust ne odpre.

(odgovor članu Encijan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 12:20:37   
sezam
Me je zanimalo, kera se bi skorajžla in odprla novo temo user posted image  user posted image user posted image  skačica. Iza je pa ful luštna. Ti si pa kar dobro shujšala user posted image user posted image  Pa smrekica je tud lepa user posted image

Anja - en velik koš user posted image user posted image , da se čimprej pozdravite in se greste lahko nadihat malo zraka user posted image user posted image

porodniška - men se izteče že 2.2., potem pa mogoče kak dan dopusta in nato delat.user posted image user posted image Bom vidla kaj se bo dalo zmenit. Najprej mi je obljubljala, da bi lahko prej izkoristila dopust, sedaj pa "čimprej pridi" user posted image  Mi je pa ful bad, ker vem kaj me čaka. Spet mi bo vse preložila, kar bi že sama prej mogla delat user posted image  No vsaj s 6-urnim delavnikom se je strinjala user posted image

darila - od vseh daril, ki sem jih oz. smo jih dobili za otroke sem bila pa najbolj razočarana nad darilom letošnjega Miklavža za Žiga (tast in tašča - saj sem že pisala user posted image ) Ma raje bi vidla, da ne bi nič dala, kot pa arašide, pistacije, bomnbone za 9-mesečnika user posted image  Moram priznat, da sem bila kar par dni žalostna. Pa na koncem sem prišla do zaključka, da to za njih nič nenavadnega. Ma bol da neham, da ne bom spet slabe volje user posted image

 
Vse naj, naj Lukas, Maks in Klemen za - tko
user posted image  user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 12:20:56   
tinaaja
Anja, ko se smetana ze prakticno naredi, dodas nutelo.. je bolj tekoce, ampak se strdi, ko das v hčladilik.. dodaj visnje!!! jaz delam smetano iz vsaj 1,5 predpisane kolicine, se bolje dvakratne mase.. ostanek je itak tok dober, da ziher ne ostane...  user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
28.12.2007 12:38:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 12:47:39   
A-N-J-A
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Anja, ko se smetana ze prakticno naredi, dodas nutelo.. je bolj tekoce, ampak se strdi, ko das v hčladilik.. dodaj visnje!!! jaz delam smetano iz vsaj 1,5 predpisane kolicine, se bolje dvakratne mase.. ostanek je itak tok dober, da ziher ne ostane...  user posted image
A kr z metlicami jo zamešam?
Višnje bom dalauser posted image .
Mam 2 o.5 l alpske smetane ,bo ok?A bo boljš da danes naredim kremo pa jutri namažem???

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 12:52:46   
tinaaja
jaz miksam nutelo not...
celo torto moras narest en dan prej.. je velik boljsa "ulezana".. pa dobro namoci testo user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 13:01:42   
A-N-J-A
ok,bom poročala kako je uspelauser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 13:06:25   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

a ste jih že vse preselile iz lupinic v 9-18?


Ah kjeee, naša je tut komaj mal čez 8. Lupinica je je čist prav še in bo še nekaj mesecev lepo not. Se mi zdi brez veze prehitevat na račun varnosti.

Smo pa kupil maxi cosi Priorifix, ko je bil v akciji na www od BC. Se mi zdi sistem z Isofix-om varnejši.

_____________________________




(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 13:18:31   
Pikca
aja to sem mislila še vprašat, ko smo govorile o avtosedežih... a ima katera lupinico za prodat - moja prijateljica jo bo kmalu rabila, pa ji je jaz najbrž še ne bom mogla dat... išče rabljeno, da bi prišlo ceneje... 

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 13:40:13   
A-N-J-A
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

aja to sem mislila še vprašat, ko smo govorile o avtosedežih... a ima katera lupinico za prodat - moja prijateljica jo bo kmalu rabila, pa ji je jaz najbrž še ne bom mogla dat... išče rabljeno, da bi prišlo ceneje... 

Jaz prodajam Maxi cosi cabrio+easy base,zraven podarim letno prevleko 170€

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 13:42:41   
dskubin
Čestitke današnjim in včerajšnjim slavljenčkom!

Živa vedno protestira ko jo dam v lupinico in to tako zelo, da jo komaj zapnem, smao pol je pa načeloma ok in hitro zaspi.

Mi smo Diti že preložili v sedež, ker smo lupinico vrnili, drugače bi kr bla še malo tam not. Protestira enako, kot Živa (tudi sedaj, ko se more vsest v sedež, ki gleda v smeri vožnje, čeprav ima zraven zadaj bratca, čeprav se kdo od naju na sredino vsede in jo animira), z razliko, da se ona pol ne pomiri ampak se je sposobna dret tudi celo pot (pa naj bo to 10 minut do Kopra al pa 1 uro in pol do Kanala) user posted image . Zato načeloma hodimo na daljšo pot, ko je tako zaspana, da bo po začetnem upiranju zasigurno zaspala in bomo imeli ostali mir. No, isto je počel Draž, tudi pri njemu ni pomagalo, ko smo ga presedli v večji in naprej obrnjen sedež, pol je pa kar naenkrat nehal. Samo se ne spomnim, kolk je bil star.

nutella torta - jaz tudi dam cel liter smetane in dodam nutelo (kr celo) malo preden je smetana narjena (ker je tko lažje, drugače pa se slaščičarske kreme delajo tako, da smetano segreješ do vretja in notri vmešaš čokolado ali nutelo,.. pol pa pustiš da se ohladi in daš čez noč v hladilnik in naslednji dan stepeš. No jaz ne delam po tem postopku, ker pol bi rabla 2 hladilnika user posted image ). Dodam pa za vsak slučaj tudi kremfix (če ga imam doma), ker se mi je enkrat krema sfižla, pa raj ne reskiram. Naredim pa tudi jaz celo torto en dan prej, da se vse prepoji, pa da se krema fajn strdi. Aja, pa mogoče info za tiste, ki ne delajo dostikrat tort - meni bi ful prav prišlo, če bi meni to kdo prišepnil): fajn je, da kak dan prej spečeš biskvit, ker se pol zelo lepo reže. Ko ga spečem, ga takoj obrnem na glavo in spustim ven iz obroča (ga samo malo razširim), da se lepo posede in ni nobenega hriba. Drug dan prerežem (al pa zvečer, če sem ga zjutraj spekla) in pol nafilam tko, da polagam plasti kar v obod od pekača - tko pride krema čisto ravno in nič ne curlja okoli - ko končam, kar tko dam v hladilnik čez noč in nato naslednji dan vzamem ven in polijem s čokolado. Odkar delam tako, mi ratajo torte tudi na oko lepe, ne samo dobre.

< Sporočilo je popravil dskubin -- 28.12.2007 13:56:09 >

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 13:48:54   
A-N-J-A
Evo slikice
user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 13:53:08   
Pikca
Anja, kako se pa montira ta "podstavek", a je to isofixuser posted image  (pojma nimam, ker naš avto nima možnosti isofixa, pa od prijateljice mislim da tudi ne)

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 13:55:30   
m a j c i k a
Hej hej!
Mi smo pa dobli prvega zobeka in to v soboto, 22.12, sem ga opazila pr kosilu, ko se je tamala tak čudno oblizovala in kao ful grizla zelenjavo!user posted image
Včeraj ko pa ni mogla zaspat je blo pa slišat. mamamaaaaaamamaaaaaa!!!!
Da se malo pohvalimo!!!!!

A ve katera kak recep kako preperečit večerno drenje??????user posted image  Že stalno imamo ritual da se ob sedmih kopamo, ob pol osmih zizamo in potem smo ponavadi do osmih zaspali! Zdaj pa že 14 dni prav noče spančkat in s epotem pač igramo eno urco, beremo, se božamo, potem še enkrat zizamo in potem se začne tisti utrujeni jok in res ne vem kako ji naj pomagam, to ponavadi traja dobre pol urce in potem spije malo čajeka in zaspi okrog pol desete, in vsak večer enako,..........


(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 14:01:35   
dskubin
A ve katera kak recep kako preperečit večerno drenje?

Bi ti rada pomagala, ma ne zanm. če pa slučajno zgruntaš kej pametnega, te lepo lepo prosim, če deliš tudi z mano. user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 14:39:06   
sezam
dskubin - user posted image user posted image  tnx za namig, kako delati torto user posted image

Evo še malo, pa bomo še mi imeli malo več atija doma. Danes zaključi za letos user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
28.12.2007 15:01:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 15:22:27   
A-N-J-A
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

Anja, kako se pa montira ta "podstavek", a je to isofixuser posted image  (pojma nimam, ker naš avto nima možnosti isofixa, pa od prijateljice mislim da tudi ne)

Ne ni isofix,fiksira se z avtom.pasom in je ful fiksnouser posted image .

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 15:26:41   
A-N-J-A
dskubin-hvala za info.Biskvit je že pečen,kremo se pa kr ne upam zmešat,se bojim da kaj ne zaserjem.Kremfixa pa nimamuser posted image .Bom do večera naredilauser posted image .

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 16:14:43   
K_a_t_i
Hello dečve!

Bravo Maks! Zdaj vodiš za en zobek, mi ga še čakamo user posted image .

Nočno dretje - mogoče pa ni naključje, da je kar naenkrat večina marčkov (no, naš je februarček user posted image ) prestavila čas spanja - naš je do pred 14 dni zaspal okrog 20h, sedaj pa okrog 21h (so svetle izjeme). Mi smo rešili tako, da ga dajemo spat urco kasneje, oz. ga damo v posteljo in pustimo, da se še malo "razhodi" in utrudi v njej, potem pa počasi omaga in zaspi.

Evo, poročam (ne hvalim user posted image ) - današnjo noč smo prespali (brez vsakega joka, hranjenja in vstajanja ) - od 21h do 8:20 user posted image user posted image user posted image . Upam, da je to "nov vzorec", ki TRAJA!!!! user posted image  KAJTI... Spal je tudi od 12h do 14h (okrog 13h se je zbudil, zajamral in zaspal dalje). Ja, res sem vesela user posted image .

Meaa - nič ti ne zavidam user posted image . Sam si pa pridna!

Lupinica - a to smo kdaj uporabljali? user posted image  user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 16:29:57   
Anonimen
No, mal sem ratala blond, ker sem komaj dojela, kje je tretji del marčeck, ampak sem našla. Sem gledala seznam, ki ga je Tinaaja, pripopala na prvo stran, pa sem ugotovila koliko unih, ki smo se na nosečniškem čveku veliko pogovarjale se sploh nič več ne oglasijo.

Skačica - tmala je pravi cukrček.

vrtec - mi smo izviseli in ne pridemo v poštev, bom morlaa ponovno oddati vlogo za spetembra, ampak itak imam do takrat status študentke.

Encijan
, mi smo tudi zelo skopi glede GH, ampak nekaj pa le pojemo. Nam pa ne gre nič v rit, razen rižolino. Jemo pa ob 7 dojenje (in še občasno ponoči), okoli 10 ure - ponavadi piškot+jogurt, potem okoli 13 ure kosilo - tu je res veliko kombinacij zelenjave+krompir, testenine, polenta, gres, riž..., okoli 17 ure je malica - sadje, potem okoli 19 ure - rižolino, gris, pa pol odvisno kdaj gremo spat, če je to zelooo pozno, potem mu dam še nekaj pred zadnim obrokom, ki pa je dojenje.

Vse naj naj Maks, Lukas, Klemen za 10-ko!

Mi pa smo kot ponavadi, imamo že 4 zobke, 5 gre trenutno ven. Zgleda pa tko,d aima zgoraj vsak drug zobek. Eno enko, druge ni, potem pa dvojkica in je sila smešen. No, kadar me ugrizne v zizi mi ni. Celo nekaj spimo, včsaih celo spi v svoji postlci. Mami ga je neki ostrigla in se vsi režijo, da sem ga preveč odsprej in zgleda hecn. No ja, sej bodo že zrastli laski. Do poroke bo že...



(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 16:39:24   
tinaaja
vrtec - mi smo izviseli in ne pridemo v poštev, bom morlaa ponovno oddati vlogo za

'''
vrtec ledina ima kao 2 prosti mesti user posted image a je treba oddat vlogo se enkrat in kdaj?


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 17:22:25   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna
Sem gledala seznam, ki ga je Tinaaja, pripopala na prvo stran, pa sem ugotovila koliko unih, ki smo se na nosečniškem čveku veliko pogovarjale se sploh nič več ne oglasijo.

Ja, res jih je kar nekaj poniknilo user posted image  - Tekica, Dolgolaska, MoonEve, simonka, ..... Taya85, VMS, Slumpo se tudi vse manj javljajo. Me zanima, kako bo tu čez kake 2 meseca user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna
Zgleda pa tko,d aima zgoraj vsak drug zobek. Eno enko, druge ni, potem pa dvojkica in je sila smešen.

Pri nas ima tako spodaj, med zgornjima enkama ima pa kar nek lufta, tako da je res smešen user posted image

Sem hotla že parkrat vprašat, pa zmeri pozabim, ko sem tu gor user posted image . Kako vaši pustijo umivati zobke user posted image ? Pri nas je kar pestro. Prav hitro začne protestirat in zobe skup tiščat user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 17:23:34   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

vrtec - mi smo izviseli in ne pridemo v poštev, bom morlaa ponovno oddati vlogo za

'''
vrtec ledina ima kao 2 prosti mesti user posted image a je treba oddat vlogo se enkrat in kdaj?



Če nisi v čakalni vrsti potem ni treba šeenkrat oddajat, sicer pa čimprej, saj v primeru prevelikega vpisa, gledajo kdaj je vloga oddana user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 17:30:54   
tinaaja
Ce nisem ali ce sem v cakalni vrsti?

Umivanje zob
- na zacetku ni slo, pol sem ji dala scetko, da se je igrala sama, zdaj pa na nek nacin skoraj uziva oz ful pusti, da ji umivam.. ampak je vse bolj igra pred zajtrkom in zvecer ..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?