|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 17:36:16   
tinaaja
vneta ritka - spet - rdecina je izginila ima pa take ala mazolcke user posted image tko bunkice, visje od ravn koze .. any idea? upam, da ti tudi izginejozdaj ko smo nehal z AB user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 18:00:01   
K_a_t_i
umivanje zobkov - mu je ful fajn - sam očiju ni tok, ker ga skoraj vsak dan ugrizne user posted image . Smo pa krtačko ukinili, ker jo je vedno spulil iz rok in grizel ščetine (varianta meni eno, tebi eno pa ni delala). Imamo zdaj kar tisto za na prst - foter se zdej tko znajde, da da gor na eno palčko, pol pa lohka mulc tud ugrizne.
A je že katera ugotovila, kako se jih odvadi grizt? Mislem ljudi user posted image . Ker našmu ni važen kaj je, sam da se da zagrizt - rama, koleno, bedra, lička,... EDINO v joško me ni nikol šavsnu! Je že vedu, lump, da bojo posledice user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 18:13:48   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

vneta ritka - spet - rdecina je izginila ima pa take ala mazolcke user posted image tko bunkice, visje od ravn koze .. any idea? upam, da ti tudi izginejozdaj ko smo nehal z AB user posted image


to je imela Taja včeraj, taki malo svetlejši kao mazoljčki, ma ne vem kaj bi lahko bilo, danes nima več, je samo še malo flekec viden


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 19:05:14   
pocka
user posted image user posted image user posted image http://www.youtube.com/watch?v=4_QiFsJDNQs&eurl=http://www.alter.si/tabla/showflat.php?Cat=0&Board=spam&Number=1633&page=0&fpart=all

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 19:05:30   
erna14
A je že katera ugotovila, kako se jih odvadi grizt? Mislem ljudi . Ker našmu ni važen kaj je, sam da se da zagrizt - rama, koleno, bedra, lička,...


mene tud to zanima,ker tole je pa ze nenormalno,jaz sem vsa pogrizena in ce mu ne dovolm da mi grize koleno....je decko ful uzaljenuser posted image zakaj zeuser posted image
sezam-men se tud iztece 2.2user posted image user posted image user posted image
 
peidm nazaj

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 19:07:54   
sezam
Kati - grizenje bo odpravil le čas, mislim, ad drugače ga ne boš odvadila. Tako je imela naša Ana eno obdobje (malo večja, toliko da je že hodila). Je priletela zraven in si mislu, da se bo stisnila, je pa zraven še ugriznila. Potem jo je pa kar na lepem minilo. Vmes ni pa nič pomagalo, da bi jo odvadilo.

Še eno vprašanje. Tiste, ki uporabljate koromač. Kako ga pripravite? S čim? Pa v kakih količinah se to uporablja - kot ostala zelenjava ali v manjših? user posted image

Dans greva pa z user posted image  prvič sama ven user posted image , odkar imamo Žiga. Mala 2 bo pa tašča čuvala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 19:12:45   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: erna14
sezam-men se tud iztece 2.2user posted image user posted image user posted image  
 

Ja, vem. Saj sva imele na isti dan PDP, pa mislim, da je bla še pocka user posted image  Se bova ena drugo tolažile user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 19:36:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sezam
Tiste, ki uporabljate koromač. Kako ga pripravite? S čim? Pa v kakih količinah se to uporablja - kot ostala zelenjava ali v manjših? user posted image


Jaz dam koromač v manjših količinah, ker se mi zdi, da ima kar močen okus, ampak je bolj sladek. Ga pa popečem amalo na olivnem olju in dodam potem pireju.

Tinaaja - jaz bom dala ponovno vlogo za v vrtec za september. Do takrat bom doma, če pa najdem kje kakšno hudo službo, pa bo šel v kakšnp privat varstvo za par mesecev. Imam že za vsak slučaj od kolegice mami zrihtano, če bi potrebovala za par mesecev.

Brinino ritko pa maži s praško pasto ali pa Pasta di Fissan, če jo slučajno maš. Ampak tiste pikice ponavadi hitro minejo, bolj ej problem res rdeča koža, to traja dlje da se pozdravi.

umivanje zobkov - Juretu full paše, da se mu zobke čisti in se zraven reži kot nor. Če je pa full zaspan, ko se mu jih puca, pa on ne bi pucal zobke, ampak držal krtačko in grizel ščetine.

grizenje - jaz sem ugotovila, da ga moram kar okregat - povzdignit glas in pol me gleda kot čuk, ampak grize pol ne več.

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 19:44:18   
amy26
sezam-men se tud iztece 2.2


sem šla še jaz pogledat kdaj se meni izteče in se mi 25.02., torej še slaba dva meseca

Ela še kar bolna, včeraj je bila že bolje, pol je pa moj hodil 2x na balkon, a Ela bila blizu v stajici in seveda se ji je stanje poslabšalo očitno je bilo malo prepiha, sem bila tako jezna na user posted image . Tako da je včeraj konstantno imela visoko vročino 39,6, ful tečna, kašljat začela na polnouser posted image  spali spet nič oz. je spala pol noči na mojih prsih ker drugače je bil jok.
Ko zaspi čez minuto jo zbudi kašelj spet jo uspavam in spet ista pesem.

Danes smo šli do P kjer je ugotovila vnetje ušeska, dali kri in dobili antibiotik ki ga bo treba dajati vsakih 8 ur.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 19:47:50   
amy26
Pa dobili smo mleko na recept odobrenih 60škt., prej sem ji neuspešno dajala Pregomin pa se ji je dvigovalo po njem, zdej že par dni uvajam Allernova in ga dosti več poje pa še ne smrdi. Tako da 1x na dan ji naredim rižolino in zdej že dva dni zapored je pojedla 140ml kar je uspehuser posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 20:07:23   
K_a_t_i
amy26 - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Elo. Prav smili se mi user posted image .

Mene je pa dons Žiga postavil na laž - je že padu dol. Čist crknjen. Ga je zgleda spanec po kosilu zdelal user posted image . Ali pa se mu pozna, da tistega spanca okrog 16h ni bilo. We shell see....

Baje moram Harry-ja Potterja gledat user posted image . Dejte prosim KEJ NAPISAT, da mi nav dolgcajt...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 20:11:13   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: sezam

IZVIRNO SPOROČILO: erna14
sezam-men se tud iztece 2.2user posted image user posted image user posted image  
 

Ja, vem. Saj sva imele na isti dan PDP, pa mislim, da je bla še pocka user posted image  Se bova ena drugo tolažile user posted image user posted image


ja ja,tudi jaz sem tista revica,ki mi poteče na ta dan, sem se pa zmenila,da imam še 11 dni dopusta, tako,da grem delat šele 19 ali tam nekje.

Sem se danes malo pozanimala glede 4 urnega delavnika in sem ugotovila,da dobim eno pravo revščino,glih za it dvakrat po špežo, tako,da sem se odločila,da grem delat za 6 ur, je že boljši znesek,bomo pač malo stisnili pa bo.

koromač - jaz ga popražim na malo olivnega olja (lahko še malo pora ali čebulce) in naredim kot rižoto, ga pa dam kar en kos (cca pol ali 1/3 večjega kosa), pa paše,če daš zraven malo sesekljanega peteršilja. Taja ima tako rižoto ful rada.user posted image

amy - user posted image user posted image user posted image

umivanje zobkov - s tistim nastavkom za na prst ji je ful scena, z gazico pa vsak dan manj. Najraje pa ima,če ji kar dam ščetko v roke, pa ona pol to sama umiva in žveči...user posted image

grizenje - naša zaenkrat še ne grize kar tako, razen, če ji daš prst v usta, pol pa je hudooo. Me je pa že dvakrat v zizo ugriznila, pa ne vem al je bilo po nesreči ali ne. Je bilo pa med uspavanjem....mogoče pa le ni bilo nalašč.user posted image

Danes je pa sama zaspala, na zizi ji ni ratalo, je kar nekaj debatirala, pa sem jo kar v posteljico dala in šla ven. In glej ga zlomka, čez 10 minut je lepo spančkala. Bomo videli kako dolgo. Ob desetih bo itak budnica,ki bo trajala, dokler si ne bo izborila tavelike postelje.user posted image

vprašanje - sem videla zadnjič na par fotkah,da imate nekatere ful dobre skrinje  za igrače (Tejčica se spomnim da jih ima,pa še pri eni sem jih videla). Take pisane, visoke....a mi lahko katera pove kje se jih da kupiti???Pliiisss








_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 20:13:19   
pocka
evo kati, sem ti en krajši roman napisala user posted image user posted image user posted image

zdej pa šibam,mi je moj masažo obljubil user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 20:22:24   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

evo kati, sem ti en krajši roman napisala user posted image user posted image user posted image

A lohka po masaži še 2., 3., 4. in 5. del? user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 20:30:08   
tinaaja
Dejte prosim KEJ NAPISAT, da mi nav dolgcajt...


KEJ


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 20:33:05   
tinaaja
vprašanje - sem videla zadnjič na par fotkah,da imate nekatere ful dobre skrinje za igrače (Tejčica se spomnim da jih ima,pa še pri eni sem jih videla). Take pisane, visoke....a mi lahko katera pove kje se jih da kupiti???Pliiisss



http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=167278

http://www.zverinica.si/index.php/trgovina/kategorija/10


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 20:39:18   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Dejte prosim KEJ NAPISAT, da mi nav dolgcajt...


KEJ


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 20:42:39   
tinaaja
pr nas je tu HP na sporedu... B se je stulila v narocju, ker se ji nikakor ni ratal uspavat user posted image zaspala na levi rami, pogleda, udari arijo, pade dol na desno ramo, pogleda, arija, leva, pogleda, arija, desna.... user posted image

Amy, upam, da bo Ela kmalu boljs. A uporabjas kaj od Justa zadeve? Sranje so tile prepihi... Jaz norim, ker so nam vse letvice odstopile v stanovanju zaradi vlage (remember nasega sranja s sanacijo terase user posted image user posted image user posted image ).. in piha ob straneh zdaj za pop... Pa sper za  papcanje user posted image

Skrajsan delovni cas... jah pri meni bi to pomenilo samo manjso placo, delala bi isto user posted image Mi ga je kadrovnica ze ponudila, ampak brez veze, ce nisi res frej ob **** uri.. Pri meni je tko, da so me tud ob 9 zvecer klicali, da je nekaj nujno in sem lahko do 11 delala user posted image

 Jjasna- imam fissan, samo najt sem ga morala... nasla sem ga pod postlo user posted image verjetno se je b kdaj igrala z njim, pa je tam ostal.. zdaj mazem kar kombinirano - bebival + mustela... bom ju3 samo s fissanom probala...

Vloga za vrtec pa ima na koncu tole:
Podaljšanje vloge za naslednje šolsko leto v primeru, da otrok v vrtec ni bil sprejet:   za šolsko leto:_______________________ Datum:___________________________Podpis staršev:________________________________

Tko da morda sem ze podpisala.. ampak nic ne stane se enkrat poslat..bom takoj po NL..


erna, ni te nazaj user posted image

Kati - tole zgoraj je samo zarad tebe user posted image user posted image user posted image , no pa HP



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 20:57:12   
skačica
čer!

Evo, šele zdele prišla do RR, sem bila spet cel dan pri mami pa še jutri bom, ker ima mami RD, zvečer me pa moj pelje na 5moških.com.Iza bo v varstvu pri mami in sestri.

avtosedež- Iza po kg tudi še ne paše v sedež, ampak po nasvetu FT-ke smo jo prestavili in zdej se veliko raje vozi.
Razlika med Tobijem in Romerjem- vam bom lahko v kratkem povedala, danes ga je šele sestrina kolegica, ki dela v Arielu prinesla domov, jutri ga namontiramo pol bom pa vidla. Ga pa že ima sestra in je zadovoljna z njim tko da mislim, da bo za nas tud ok. Jaz bom imela v svojem avtu tistega, ki bo imel lažji sistem pripenjanja, sicer sva pa z romerjem zelo zadovoljna.

vprašanje- Izi se je na trebuščku, tam kjer se plenička zapne, pojavil izpuščajek, ki je velik kak centimeter, izgleda pa kot da bi bil posušen mehurček. Ma, ne znam opisat. Je to plenični izpuščajuser posted image Res ne vem, ker do sedaj nismo imeli s kožo nobenih težav.

sezam- ja malo sem pa res shujšala, še 3 kile pa bom ok, ampak to po novem letu. Sicer bi pa jaz tud tvojo slikco rada vidla, zdej k si tko pomlajenauser posted image user posted image .

Še kajuser posted image  Se še pol kaj oglasim, ko mala zaspi.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 21:00:40   
skačica
aha, krajši delovni čas- po NL grem na socialno pol pa na firmo nesem prošnjo in adijo. Upam, da bo šlo brez težav čez. Tud men se bo kar nekaj poznal pri plači, ampak bom pa mal bolj skromno živela pa bo. Pa še vrtca mi ne bo treba plačevat, bomo tud tu nekaj prišparali, nekaj bom pa tud mami dajala, ker mi jo bo pazila.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 21:01:41   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
Kati - tole zgoraj je samo zarad tebe user posted image user posted image user posted image , no pa HP

Pridna! user posted image

Ena je napisala, da bi se januarja še dobile - pred koncem porodniške. Kdaj in kje, prosim? user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 21:04:44   
tinaaja
vprašanje- Izi se je na trebuščku, tam kjer se plenička zapne, pojavil izpuščajek, ki je velik kak centimeter, izgleda pa kot da bi bil posušen mehurček. Ma, ne znam opisat. Je to plenični izpuščaj Res ne vem, ker do sedaj nismo imeli s kožo nobenih težav.


jaz bi namazala s hladilnim mazilom in opazovala.. morda je odrgnina.. vcasih imajo (B je imela) kak ekcem, ki mine sam od sebe.. je za opazovat, ce se veca...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 21:12:45   
erna14
evo mene,matr sem tako jezna na deca da bi narajs spakerala kufre zame in tamalga in si rezerverala v enih termah da neb noben vedu kje sva da bi vsaj  v miru prezivela novo leto....ker imam ze povhn k.... tega vsega sranja in priprav.mislm ej zmenmo se da gremo na dolensko da bomo z nasimi on bi pa potem se tega pa tega,pa ze itak bodo od svakinje starsi pr nas ,pa nas bo povhna hisa,moj bi pa rad da pa se nevem tito pride user posted image user posted image ,moja mat pa ze vsa zivcna k bo mogla tok rihtat,pa blablabalaba,,.......men pa v glavi razbija da mi jo bo razgnal .in najhujs je pa to da sm potem jaz tista tagrda k ji ni nc prov,moja mami mi na en telefon pizdi,dec mi na tadruzga a men prov dol visi al kdo pride,al ne,al grem ob 9 spat al pa ob dveh zjutraj.ma dej nehi kr neki no.sm tok jezna da ....................grem pred tv.se opravicujem za tale izpad,ampak sm mogla.lahko noc

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 21:16:29   
tinaaja
user posted image user posted image   go erna go erna go erna   user posted image   user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 21:23:27   
tinaaja
mislim da bom  user posted image in  user posted image in user posted image   in user posted image   celoo noc (ja, ja pobozne zelje).. da ne bo  zjutri spet user posted image   user posted image
se prej pa user posted image   campari schhweppes, da bom lazje zaspala hehehe user posted image  

user posted image

user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?