|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 8:31:21   
KAHLO
amore real....jaz sem hotla mal te dodatne šumečke na stran dat, da ne bo tlko teh umetnih dodatkov, k itak jem un centramed (al kaj je že...k je že itak poln nekih vitaminov), pa zgleda da bom spet mogla začet, ampak bom tud poskusla z donatom, kot je nosečka08 rekla.....se mi dzi še vseeno bl naraven...k une tablete....v življenju tlko teh vitaminskih tablet nisem popila k zdaj v nosečnostiuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 8:31:31   
*bubi*
Mene pa že dva dni ponoči prime krč v desni nogi v mečih.


Magnezij in kalcij. Najboljše kar oboje, user posted image  to ne škodi, so povečane potrebe po obojem (v pametni dozi seveda) user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 8:32:48   
*bubi*
Pri Donatu je treba vseeno malo pazit. Poleg ostalih mineralov ima tudi veliko natrija not. Na pa lahko povzroči zadrževanje vode v telesu in edeme (ker je zdaj nagnjenost večja)

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 8:42:07   
*zoe*
Kahlo - čestitke za pregled in za tvojo živahno user posted image  Itak da je vse BP ko pa tak dobro zgledaš user posted image

Me to you, če se ti bo ta barvasti izcedek še pojavljal, je po moje res najbolje da se obrneš na g. da ne bo kaj narobe. Bolje, da greš 1x več na pregled in si pomirjena kot pa 1x premalo.

Nosečka08 ti pa kar lepo k počitku (to bi bilo zame najtežje - priznam).

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 8:44:47   
amor real
Punce hvala za odgovore, sicer pijem vsak drugi dan eno centrum materna, bom pa začela jemati vsak dan eno. Pijem tudi donat občasno... Bom nabavla magnezij pa kalcij pa liter šljivovice user posted image .

KAHLO, čestitke za vašo user posted image  !  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 8:56:05   
KAHLO
amor real hvala, za čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a je v slivovki tud kaj magnezija...hmmmmmmmuser posted image

zoe K je rekla g ...da bo ta naša bl temperamentna...sem bla čist vesela....ampak upam da bo na začetku przanesla mamici pa očiju...s tem temperamentom...vsaj ponočiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bubi
....hmmmm nisem vedla da donat lahko zadržuje vodo, to pa pol spet ni ockej....ja nič bomo spili več navadne vode in kozarček donata al pa dva......itak ma tak okus.....da me že zdaj zmrazi če se samo spomnim user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 8:59:24   
Tejchy
Jutro babnce ................ user posted image  user posted image  user posted image  

Kako smo danes? Mene so že zasuli z delom .................

lana luna - men je G vsakič do zdj naredila UZ.... res pa je, da ni vsakega vpisala v knjigo........ pa včasih mi ga je tud naredila samo tolk, da je preverila srček... ma zame je bilo dost.... sam, da sem videla svojega user posted image  ..

Ena je zadnjič spraševala za previjalno mizico............. men je tale fuuuuuuuuul všeč ........... http://www.izi-mobili.si/previjalke-previjalna_mizica.html
je taka ful pisana............ pa tud cenej je, se mi zdi, od vseh ostalih, ki so na razpolago v BC...........

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:07:32   
Tejchy
Js sem pa mal slabokrvna............. pa moram velik železa zaužit........... no, sj hrana ni problem........ pa tud Floravital sem si že kupila..... sploh ni slab za pit........ sam se mi zdi, da vse to ne bo dovolj, tak da grem danes še po sok rdeče pese user posted image  user posted image .......... upam, da ne bom vn nazaj vse vrgla, ker ta sok mi je pa res ........ user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .............. ma bom lahk rekla, da mi je bilo vsaj enkrat v user posted image  slabo user posted image user posted image  user posted image  

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:09:33   
arabela*
Pa user posted image ,celo stran sem napisala,pa mi je zbrisalo.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:23:20   
pf
Me to you ni rečeno, da je ta tvoj izcedek nevaren, vem le, da je meni moja ginekologinja rekla, da v kolikor se pojavi izcedek, ki ni brezbarven, se moram oglasiti pri njej. Pokliči jo pa jo vprašaj ali prideš, ali pa  se vidita v torek. Škoditi ne more.
Tejchy jaz sem ravnokar gledala previjalne mizice na spletni strani BC, pa mi je Lana lepa, mogoče zato, ker bomo tudi sami imeli Lano, ampak ni pa v naravni barvi. Je pa kar precej zasoljena cena. Kam boste šle še kaj gledati za previjalne mize? A jih imajo v Rutarju tudi?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:25:06   
*zoe*
Tejchy - glede slabokrvnosti je baje ful dober (ne za pit ampak za izboljšanje stanja user posted image ) sok rdeče pese, od MEDEXA ki ima še propolis noter pa ne vem kaj še. Vprašaj v lekarni. Vem, da ga je imela moja kolegica pa se ji je ful izboljšala slika. Ampak moraš res tega vzet ko ima še propolis zraven. Upam, da ga dobiš.

Saraya poznamo to, nmapišeš cel roman pol pa vse zgine. Za znoret.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:26:23   
*5ra*
Dobro jutro punce user posted image

....Luna.... polna luna tudi mene daje...sploh ne morem spat ponoči....

Kahlo, me veseli da je vse OK s user posted image

Zoe... ti si pa hitra s tole solatko.... user posted image pri nas je še ni....  Ja, po vsej verjetnosti bom šla na materinsko kar na Bled, mi ura bolj odgovarja....  mislim da se prijavljat ni potrebno.... 1. ponedeljek v juniju je sestanek v ZD-ju....in to je to...

...noro... da še materinske knjižice ne morejo dat brezplačno.... sramota res!  koliko UZ pa je odvisno popolnoma od ginekologa...
..ena je spraševala za slikco na UZ..... proti plačilu jo seveda dobiš.... ponekod je 5 EUR doplačila....  pa 30 UZ...pa je.....  sej pravim, čist odvisno od izbranega G.

Tudi jaz sem začela z Donatom Mg, 2 dcl na dan.... s krči za enkrat še nimam problemov....

....včeraj so mi povili gležen.... ker sem štorasto stopila po stopnicah in ga zvila... tko da za enkrat tudi stopit ne morem na nogo.... 2 do 3 tedne pa nobenih naprov z nogo...

Nosečka, malo počivaj in zagotovo bo bolje....

Me to you - kot so že rekle punce.... raje pojdi vprašat kako in kaj, da boš pomirjena, saj je to najpomembneje...

Lp



(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:27:56   
*zoe*
Pf sploh ne vem, kje naj kupim previjalno. Rada bi tako ki ima noter še banjico za kopanje, da je vse v enem. Tale ki jo je Tejchy poslal je sicer ful lepa, samo brez banjice.

Tako da če katera ve za kakšne poceni in dobre previjalne mizice, bi bil vsak nasvet dobrodošel. Ali ima katera info in Avstrije?

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:29:50   
*zoe*
Evo 5ra pol bova pa že na materinski skupaj user posted image  user posted image  user posted image . Katerega g pa imaš drugače?

(odgovor članu *5ra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:34:05   
amor real
KAHLO, po receptu stare mame od mojega iz dalmacije - šljivovica zdravi vse tegobe. Ona že ve, ko je dočakala 97 let  user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:41:38   
arabela*
Eh šmenta,bom pa na kratko povzelauser posted image
Kahlo,čestitke za pregled.Lepo,da tvoja pupa pokaže,kaj ima,oz.kaj nima med nogami.Naša Aneja ni hotela nič do konca pokazat.Je lepo nogice skupaj držala.
Me to you,jaz sem slišala,da bi ta izcedek naj bil posledica vnetja,če se ne pozdravi.Vseeno pa raje g.pokliči in vprašaj.Meni je po enem dnevu izginil.
Amor real,za krče v nogah pomaga tud redna vadba z stopali.In sicer,se vsedeš,z rokami se upreš na tla.Stopala ,oz.prste pa daješ gor in dol.Meni pomaga.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:45:34   
*zoe*


KAHLO, po receptu stare mame od mojega iz dalmacije - šljivovica zdravi vse tegobe. Ona že ve, ko je dočakala 97 let  user posted image


Amor real se popolnoma strinjam s tabo user posted image  user posted image  user posted image  od mojega user posted image  babica je bila tudi 97 ko je šla v večna lovišča, pa je vsak dan obvezno enega šnopčka cuknila (včasih pa dva). user posted image  user posted image  user posted image  To ti razkuži vse.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:48:44   
Tejchy
zoe - hvala za nasvet........... sj sem vedela za ta ENDOVITAL... sam sem čist pozabila... no, upam, da se mi res izboljša slika, ker res ne bi rada kake injekcije dobivala.. al karkoli ti že dajo, če se ti to ne izboljša...

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:52:43   
bark
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO
K je rekla g ...da bo ta naša bl temperamentna...sem bla čist vesela....

Kahlo to pomen, da se bo hotla z barbikam igrat user posted image user posted image , pa špangice nosit user posted image user posted image
Midva sva pa začela razmišljat, da kar sama narediva previjalno oz., da kupiva kakšen poceni predalnik, potem pa nama nekje(npr.Obi) izrežejo še eno plato za na vrh. Sem zadnjič tle na forumu vidla in brala kako je en očka sam naredu in mi je blo ful všeč,pa mojmu tud. Verjetno greva danes mal gledat okrog.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:54:11   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Glavno moj pregled včeraj je bil fantastičenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
NO skratka vidla sem našo damo.....100% je punčka je svojo piciko pokazala tako da je ni blo za zgrešit, je pa rekla g da je mala pravi divjak....kr naprej je opletala da sva komaj vidle če je vse vredu s to njeno ustnico.....no pol nama je dala to čast in je vse o.k, tud slikico mam.........dve ne od njene rite in od obrazka.....sva z mojim še pol v avtu pol ure zjala tisto k kr nisva mogla verjet da iz take pikice že tak bebi zrasel.....sem rekla da je čist mami podobnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Čestitke, KAHLO, sem danes prebrala za tvoj vcerajsnji pregled in sla takoj cekirat kako je bilo, seveda me ni niti najmanj skrbelo, ker sem vedela da bo vse o.k. user posted image user posted image user posted image . Kot vedno nasvet UZIVAJ, v nosecnosti in se neprej veliko srece ter lepih trenutkov. Moj mi je pravil, da je od svoje mame enkrat našel dnevnik, ko si je zapisovala vse kar se je dogajalo, ko je bila noseca z njim (je prvorojenec) in se mi je zdelo to zelo lepo, za razmislit (ko bo čas seveda...)
cmokec, od Tane

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:55:15   
KAHLO
amor real.....moja prababi pa je vse tegobe pregnala z domačo rdečko, je rekla dva deci na dan....pa si večno mladuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je pa tud dočakala visoko starost.....user posted image user posted image user posted image user posted image ...jaz mislim da morma tem našim prednikom kr zaupat....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 9:58:02   
amor real
joj, če nas minister za zdravje sliši, oziroma BERE user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 10:11:14   
*5ra*
Ojla...

Zoe, moj G. je Tratnik, pa tvoj?  Ampak kolk se to čaka v bolnici - to je neverjetno ....po tri ure tam visiš v tisti čakalnici, brez zraka....
Se potem nisi odločila za materinsko v Kranju? S katerega konca Gorenjske pa si?

Tole previjalno v kompletu z banjico sem vidla v Arielu....ampak so sedaj vso opremo razdelili med BC v SLO.... tko da je majo v BC, morda celo na Jesenicah....

Tejči....v svoj jedilnik pogosteje vključi špinačo, rdečo peso, pomaranče, orehe ipd..... zagotovo bo bolje user posted image

Lp user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 10:20:33   
*zoe*
5ra imaš zs

(odgovor članu *5ra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 10:23:25   
*zoe*
Amor real - minister za zdravje naj se pa kar zase briga, ima več pomembnejših štosev za zrihtat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  pa sem prepričana, da če bi se poglobil v vse probleme, bi se že utopil v alkoholu user posted image  user posted image  user posted image  Malo za šalo malo zares. Kozarček šnopčka ali pa vinčka na dan ne škoduje.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?