|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
8.1.2008 21:58:22   
ključek
hvala za odgovor.
ja tableto itak vzamem samo 1, še ta me matra, k je tok velika. bi mogla bit mini, tko k so KT. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Septembrke 08
8.1.2008 21:59:44   
ključek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  draga vebo!!!!!!!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vebo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Septembrke 08
8.1.2008 22:19:49   
arabela*
hoj,punce.Danes sem se naročila na prvi pregled in sicer 16.1.(je pa to moja druga nosečnost.)Potem pa bomo videli,kako in kaj.Lep večer še naprejuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 7:09:06   
Olivija*
Živjo!

Tudi jaz se vam pridružujem. Na pregledu še nisem bila, a smo polulali plus, pa tudi znaki so...
Po mojih izračunih naj bi bil PDP 12.9.2008, a nisem prepričana, saj je to moja prva nosečnost.
Stara sem 28.

Prepričana sem,da bomo prijetno kramljale v naslednjih mesecih :)

Lp, nosecka08

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 8:17:58   
KAHLO
Vebo........jaz sem čist brez besed...........kako se je lahko to ponovilo, meni so vsi zatrjevali na KC in moja G....da se to zelo zelo redko ponovi, pušenjak mi je rekel da celo v 5%, zdaj sem pa čist pafffff...............jaz nevem kako bom če bom mogla še enkrat čez to............jaz kar ne moram verjet....kako!?!?!? kako je to možno!!! joj ne moram ti rečt kako žal mi je za tebe in če bi te lahko bi te  najraje user posted image user posted image user posted image tako sem žalostna in razočaranauser posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 9:19:44   
vebo
trenutno še sama ne vem. Hvalabogu da imam doma že dvoletnico, če ne bi bila prepričana v kakšne kromosomske nepravilnosti, ali kakšna neskladja s partnerjem. Boš videla da bo pri tebi vse vredo, ne more se še tebi zgodit. Jaz pravim, da v tretje gre rado. Ne vem, se morem še danes malo pozanimat.

Lepo se imejte,

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 9:46:38   
KAHLO
vebo sporoči mi kako pa kaj .....kaj so ti pa na pregledu rekli?!?!...verjetno tudi oni niso mogli verjeti ali kakouser posted image

Mah...v tretje pa gre res radouser posted image user posted image user posted image user posted image to je že stari rek.....držim pesti...pa sporočaj mi

(odgovor članu vebo)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 9:48:17   
Nutella
Pozdravljene.

Kot kaže, se vam bom kmalu pridružila. Danes grem k osebni zdravnici zaradi viroze, ki sem jo prebolela. Ker me že nekaj dni mučijo slabosti (en teden pred predvidenim izostankom user posted image ), jo bom prosila za krvni test nosečnosti.

Če bo pozitiven, bo verjetno PDP okoli 23. septembra. Če bo vse "klapalo", bo to moja druga nosečnost.

Srečno!

_____________________________

Nutella ella ella ella la a a...

(odgovor članu vebo)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 9:51:33   
KAHLO


user posted image

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image  


user posted image  A.septemberka  - ? user posted image , ? let, 1.pregled 16.1.,PDP 3.9.
user posted image  ZojaMiša            
user posted image  B.septemberka  -  5. user posted image   , 1. pregled 18. 1., PDP 5/7.9
user posted image  KSIA                   - 2. user posted image29.let, 1. pregled 15.1. , PDP 4.9.
user posted image  maybebayby      -
user posted image  C.septemberka  - 1. user posted image , 25 let,  1. pregled 15. 1., PDP 3. 9.
user posted image  Pija76                -
user posted image  KAHLO               - 2. user posted image , 28 let,  1. pregled 31.1., PDP 7. 9.
user posted image  Me to you           - 1. user posted image ,29 let,  1.pregled 15.1., PDP 6.9.
user posted image  PikaPola34        - 2. user posted image , 29 let, 1. pregled 14.1.,
user posted image  Saraya                - 2. user posted image , 1. pregled 16.1.,
user posted image  AnonimnaG        - 2. user posted image   , 1. pregled 30. 1., PDP 15. 9.
user posted image  Lea2007            - 1. user posted image , 23. let, 1. pregled 31.1., PDP 3.9.
user posted image  alysa                  - 1. user posted image , 30 let, 1.pregled 21.1.,  PDP 9. 9.

user posted image  jakoLUlana        - 2.user posted image , 28 let,  PDP 12.9.
user posted image   nynna                - 2.user posted image , PDP 14. 9.
user posted image   urš
i*                  - 2. user posted image , 1. pregled 17. 1.,
user posted image   nosecka08         - 1. user posted image , 28 let, PDP 12.9.


 
                                                             
user posted image  
 
Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov P(ultrazvok - UZ, nuhalno sv.-NS...),
sporočite, lahko nas seznanite tudi katera nosečnost je to za vas, starost
in vse seveda po prvem pregledu sporočite koliko pikic raste v vas.user posted image user posted image user posted image


Uporabne strani:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

PRVO TRIMESEČJE:
Prvotrimesecje

DRUGO TRIMESEČJE:
Drugotrimesecje

TRETJE TRIMESEČJE:
Tretjetrimesecje

 user posted image
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:

http://www.mama.si/?menu=A01

user posted image
  • Še nekaj strani:user posted image  


Nosecnost
Ezdravje
Nocecniskikoledar
Bambino
Babymed
Register zdravil RS
Predpisovanje zdravil v nosečnosti
Baza podatkov o zdravilih
 
user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         
Želim vam sanjskih user posted image , s čim manj težavami,
z veliko lepimi trenutki in veselimi brcikami
 in da septembra povijete prekrasne živahne, zdrave naše male septembrčke.user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
 
 


(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 10:00:44   
KAHLO
nosečka08- dobrodošlauser posted image user posted image , želim ti vse naj naj tebi in tvoji rastoči pikiciuser posted image

Nutella.....ti se nam pa le čimprej pridružiuser posted image user posted image ... poročaj o rezultatih?? da te vpišemo na seznam

Metoyou....kje si punca, zmeraj se zgrešima, ti gor jaz dol ali pa obratno....evo danes še en tak turoben dan, moram rečt da me je kar prizadela ta novica od vebo....k sem mislila da bomo mele tokrat srečo, pa se za njo na žalost ni dobro izteklouser posted image , drgače pa nič...v službi si moram mal arhiv porihtat...pa se mi ne da zraven spravit...sem takooooooooooooooo zaspana.....bi si kavo oz. kapučino skuhala pa ne upam....da ne bo kaj narobe...ampak od enga kapučina pa verjetno res ne bo nič narobe!!! ker če ne bo vsak čas zdaj sam skup zlezla!

Drgače me pa tam spodaj kr naprej nekaj veže in ko sem se danes ponoči obračala (meni je ponoči slabo, ne lih za bruhat, ampak me kr prebudi), full sem se na hitro obrnila..me je full špiknilo....upam da ni nič narobe in je vse o.k, tak je blo k da bi si nekaj pretegnila!!!evo zdaj me bo zmeraj bl vse skupaj skrbelo.....moj user posted image da tokrat bo pa 100% ratalo, ker sem enkrat bl jokava, tečna, ....zdaj pa nevem ....mogoče bo ga treba malo čez kolenauser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 10:58:08   
Anonimen
Vebo - nimam besed tako mi je hudo, vem kaj prestajaš in da trenutno nič ne pomaga....izjoči se, vendar ne obupaj... user posted image

Kahlo naj ti to ne vzame poguma, še vedno upaj na najboljše in počakaj do pregleda..vem lažje je govoriti kot storiti, vendar pozitivno mišljenje pomaga.... user posted image  Tudi jaz sem občutljiva na vsak špik, izcedek, bolečino..da ja ne bo šlo kaj narobe..vendar bomo zmogle boš vidla...
Tvoj dragi user posted image  pa naj kar ima prav a ne user posted image

Nove srečke user posted image  dobrodošle user posted image user posted image user posted image

Lea2007 tale utrujenost je od hudiča a ne? Pri nas je še vreme čist nikakvo - beri brez sončka - tako da je človek čisto potlačen. Jaz bi samo spala, pa jedla seveda in ko se najem je edini krajkjer preživim - kavč user posted image user posted image user posted image  Dopoldan še nisem toliko lačna, kokr me lakota zdeluje pop, kr neki bi jedla in jedla, pa skoraj ni pomembno kaj...  user posted image user posted image user posted image  
Vendar si mislim če je to cena, potem jo bom plačala z veseljem  a ne?

priden bodi in uživajte user posted image
B.septembrka


(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 11:33:31   
KAHLO
sem si že premislila....ne bom mojga piceka našeškala, saj sem res tečna, še sama sebiuser posted image user posted image jaz bi samo spala in pol sem tečna k otrokuser posted image

Res je vstran s temnimi misli, še malo pa bom vidla svojo pikico...upam da mi bo kaj pomahalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 11:57:36   
ključek
ojla, KAHLO!!!
evo mene. ja, res se zgrešiva. user posted image  no, zdle sva se pa najdli. da ne berem več teh tvojih besed-kaj pa če bo pr men isto????? ne bo in pika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! misli pozitivno in boš videla kaj vse se bo uresničilo. ful mi je hudo za vebo, samo kot je ona sama napisala-ne more biti pr teb isto. in glede na to, da si tečkica user posted image , verjemi, da je vse ok s tabo in tvojim zakladom user posted image . ok??????????????? no, zdej  si me pa kr mal razburila, pa veš da user posted image ne smeš!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  ha ha hecam se, sam res no KAHLO, bod pozitivna in vse bo ok.
jz sm drgač doma, na bolniški. se tko bolj švoh počutm, pa še prehladila sem se, sm raj šla k dohtarju. zdej ni več služba prioriteta, ne ne.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 12:16:49   
KAHLO
user posted image user posted image Me to youuser posted image user posted image  
Nevem kaj , najrajši bi sama sebe našeškala.....da neham že s tem....res če bi se lahko bi se takojuser posted image
je pa res da tako tečna še nisem bla...kar sama sebe presenečam, vsak telefon k mi zazvoni mi živec dvigne....in bog ne daj da me kdo kaj neumnega vpraša......sploh se ne moram brdzat...., ampak mislim da je to samo zaradi tega ker sem tako zaspana, jaz bi kar tu za tem rač. zaspala.....kofeta si ne grem kuhat...k si ne upam, bom rajši potrpela do 15.30 pol pa user posted image user posted image , in bog ne daj da me kdo zmotiuser posted image jaz sem mislila da so user posted image vesele in vse žarijo....pr meni je čist obratno, žarim lih ne tečna sem pa ....po moje sem podobna temuuser posted image user posted image

NO ti se pa le pocajtaj lepo pa čajčka pij!!...nevem če si nebi jaz tudi nekaj prostih dni priborila, sigurno bom pa si vzela prost dan na 31.1!!!!!user posted image pa smo spet tamuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 12:24:14   
ključek
no, me veseli, da sem te "k pameti spravila". user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
ej, prve mesece so po moje vse user posted image mal tečne-saj veš, slabost, slabo počutje.....ko bo pa to minilo, bomo pa zacvetele kot najlepše rožice tega sveta. user posted image  tko da ne skrbi, lepi dnevi so na poti. samo moramo najprej pregurati čez ta grde dneve, da bomo pol ta lepe bolj znale ceniti. user posted image user posted image user posted image user posted image
če se slabo počutiš-pejt po bolniško. vsaj za kak dan. ja, jz pijem čaje, jem med, se mažem z just kremo.....a zjutraj ne morem govoriti, mam grlo čist zabito. kok je moj user posted image  vesel, sem vsaj malo tiho. user posted image
naj ti ura čim hitreje mine, popoldne pa le počivaj. user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 12:33:26   
KAHLO
Veš kaj se mi še dogaja, da me najprej full lakota zagrabi
pol pa grem jest....pol pa mi je žal za vse kar sem pojedlauser posted image
Ja upam da bomo rez vzcvetele.......po moje je pr meni krivo tud to
da v lj ni na spregled čist nič sončka, in mi manjka malo teh UV žarkovuser posted image user posted image user posted image mi je fotosinteza začela počasneje delatuser posted image
Mah bo si res treba kak dan prosto vzeti....da se malo naspim!!
a bi ti tud kar naprej spala??!?!

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 12:35:30   
ključek
ne, zaspana pa glih nisem....čudn, drgač sm pa tak zaspanec....ja, sonček ti da veliko energije, to je tud res. včeri je bila v lj taka megla, da je bilo kr grozno, a ni tko??sej bo hitr pršla pomlad, pa bo veliko boljše. user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 13:01:45   
KAHLO
veš da že komaj čakam to pomladuser posted image user posted image
Včeraj k sem klicala domov ob 15,30 so mi poročali o tem kakšen sonček imajo in da imajo vse na stežaj odprto k je prav prijetno toplo....takoj sem dobila domotožjeuser posted image

tak da zdaj k so prazniki mimo....pa lahko tud pomlad prideuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 15:51:10   
Anonimen
Živ, pri nas oblačno in primeni so se začele slabosti, ne vem pa če so povezane z vremenom ali s user posted image user posted image user posted image user posted image

vebo žal mi je zate. Vso sreč za naprej.user posted image

(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 15:52:04   
Anonimen
Pa se vidi, da nisem glih prava user posted image

se še podpišem
anonimnaG

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 17:09:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nutella

Pozdravljene.

Kot kaže, se vam bom kmalu pridružila. Danes grem k osebni zdravnici zaradi viroze, ki sem jo prebolela. Ker me že nekaj dni mučijo slabosti (en teden pred predvidenim izostankom user posted image ),


slabosti te mucijo zaradi viroze, ne pa nosecnosti.
kako se lahko vpises med nosecnice, ce sploh se ne ves ali si noseca?

(odgovor članu Nutella)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 17:14:55   
Anonimen
joj nekaj sem se spomnila. za novo leto sem pojedla na tone tatarskega biftka i takra sem bila ze noseca. a je lahko kaj narobe?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 20:07:25   
ključek
sem brala da ni nevarno, samo sedaj naprej se mu pa le izogibaj. imam jaz srečo, da ga ne maram. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 20:34:16   
copka
Jaz sem pa pojedla ful veliko prsuta in spila veliko alkohola. Mene pa malo to muci.user posted image

A ste vse posumile na nosecnost zaradi izostanka M ali zaradi cesa drugega?
Jaz sem bila vesela, da imam vecje joske, ceprav se to dogaja pred Muser posted image . Potem pa sem en vecer nekaj pojedla in popila in se mi je malo dvignilo. Na koncu sem pa zaradi zamujanja in tudi rahle slabosti (ki sem jo sprva pripisovala raznim virozam, ki razsajajo), sla po test.user posted image

Jutri zjutraj poklicem G, da se zmeniva za pregleduser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 20:35:34   
sunny24
Zdravo!
Torej, se tudi jst vpišem med septemberke. Zaenkrat so se pokazale 2 črtici, jutri kličem G, pol pa bomo vidli  dalje. Po mojih izračunih naj bi bil PDP 9.9.08. Aja, pa še starost.... 26 let, pa je to moja prva user posted image . Pozdravčke vsem!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?