|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 21:35:40   
ključek
sunny24, dobrodošla!!! in čestitke!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 21:39:59   
ključek



user posted image

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image  


user posted image  A.septemberka  - ? user posted image , ? let, 1.pregled 16.1., PDP 3.9.
user posted image  ZojaMiša            
user posted image  B.septemberka  -  5. user posted image   , 1. pregled 18. 1.,  PDP 5/7.9
user posted image  KSIA                   - 2. user posted image29.let, 1. pregled 15.1.,  PDP 4.9.
user posted image  maybebayby      -
user posted image  C.septemberka  - 1. user posted image , 25 let,  1. pregled 15. 1.,  PDP 3. 9.
user posted image  Pija76                -
user posted image  KAHLO               - 2. user posted image , 28 let,  1. pregled 31.1.,  PDP 7. 9.
user posted image  Me to you           - 1. user posted image ,29 let,  1.pregled 15.1.,  PDP 6.9.
user posted image  PikaPola34        - 2. user posted image , 29 let, 1. pregled 14.1.,
user posted image  Saraya                - 2. user posted image , 1. pregled 16.1.,
user posted image  AnonimnaG        - 2. user posted image   , 1. pregled 30. 1.,  PDP 15. 9.
user posted image  Lea2007            - 1. user posted image , 23. let, 1. pregled 31.1., PDP 3.9.
user posted image  alysa                  - 1. user posted image , 30 let, 1.pregled 21.1.,  
PDP 9. 9.
user posted image  jakoLUlana        - 2.user posted image , 28 let,  PDP 12.9.
user posted image   nynna                - 2.user posted image , PDP 14. 9.
user posted image   urš
i*                  - 2. user posted image , 1. pregled 17. 1.,
user posted image   nosecka08         - 1. user posted image , 28 let,
PDP 12.9.
user posted image    sunny24            - 1. user posted image  , 26 let, PDP 9.9.

 
                                                             
user posted image  
 
Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov P(ultrazvok - UZ, nuhalno sv.-NS...),
sporočite, lahko nas seznanite tudi katera nosečnost je to za vas, starost
in vse seveda po prvem pregledu sporočite koliko pikic raste v vas.user posted image user posted image user posted image


Uporabne strani:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

PRVO TRIMESEČJE:
Prvotrimesecje

DRUGO TRIMESEČJE:
Drugotrimesecje

TRETJE TRIMESEČJE:
Tretjetrimesecje

 user posted image
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:

http://www.mama.si/?menu=A01

user posted image
  • Še nekaj strani:user posted image  


Nosecnost
Ezdravje
Nocecniskikoledar
Bambino
Babymed
Register zdravil RS
Predpisovanje zdravil v nosečnosti
Baza podatkov o zdravilih
 
user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         
Želim vam sanjskih user posted image , s čim manj težavami,
z veliko lepimi trenutki in veselimi brcikami
 in da septembra povijete prekrasne živahne, zdrave naše male septembrčke.user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
 
 

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 21:45:12   
ključek





user posted image

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image  


user posted image  A.septemberka     - ? user posted image , ? let, 1.pregled 16.1., PDP 3.9.
user posted image  ZojaMiša               -  
user posted image  B.septemberka    -  5. user posted image   , 1. pregled 18. 1.,  PDP 5/7.9
user posted image  KSIA                    - 2. user posted image29.let, 1. pregled 15.1.,  PDP 4.9.
user posted image  maybebayby       -
user posted image  C.septemberka   - 1. user posted image , 25 let,  1. pregled 15. 1.,  PDP 3. 9.
user posted image  Pija76                 -
user posted image  KAHLO                - 2. user posted image , 28 let,  1. pregled 31.1.,  PDP 7. 9.
user posted image  Me to you           - 1. user posted image ,29 let,  1.pregled 15.1.,  PDP 6.9.
user posted image  PikaPola34        - 2. user posted image , 29 let, 1. pregled 14.1.,
user posted image  Saraya                - 2. user posted image , 1. pregled 16.1.,
user posted image  AnonimnaG        - 2. user posted image   , 1. pregled 30. 1.,  PDP 15. 9.
user posted image  Lea2007            - 1. user posted image , 23. let, 1. pregled 31.1., PDP 3.9.
user posted image  alysa                  - 1. user posted image , 30 let, 1.pregled 21.1.,  
PDP 9. 9.
user posted image  jakoLUlana        - 2.user posted image , 28 let,  PDP 12.9.
user posted image   nynna                - 2.user posted image , PDP 14. 9.
user posted image   urš
i*                  - 2. user posted image , 1. pregled 17. 1.,
user posted image   nosecka08         - 1. user posted image , 28 let,
PDP 12.9.
user posted image    sunny24            - 1. user posted image  , 26 let, PDP 9.9.
user posted image    copka                -


 
                                                             
user posted image  
 
Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov P(ultrazvok - UZ, nuhalno sv.-NS...),
sporočite, lahko nas seznanite tudi katera nosečnost je to za vas, starost
in vse seveda po prvem pregledu sporočite koliko pikic raste v vas.user posted image user posted image user posted image


Uporabne strani:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

PRVO TRIMESEČJE:
Prvotrimesecje

DRUGO TRIMESEČJE:
Drugotrimesecje

TRETJE TRIMESEČJE:
Tretjetrimesecje

 user posted image
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:

http://www.mama.si/?menu=A01

user posted image
  • Še nekaj strani:user posted image  


Nosecnost
Ezdravje
Nocecniskikoledar
Bambino
Babymed
Register zdravil RS
Predpisovanje zdravil v nosečnosti
Baza podatkov o zdravilih
 
user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         
Želim vam sanjskih user posted image , s čim manj težavami,
z veliko lepimi trenutki in veselimi brcikami
 in da septembra povijete prekrasne živahne, zdrave naše male septembrčke.user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
 
 

[/quote]

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 21:46:24   
ključek
pozdravčke tudi tebi!!! in seveda čestitke, mami!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Septembrke 08
9.1.2008 21:48:00   
ključek
kako lepo, naš seznamček se kar pridno polni!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 7:49:56   
vebo
ZA KAHLO,
Evo, jaz sem doma,user posted image tokrat nisem jokala, saj sem bila malo pripravljena, pri prvem me je pa čist zadelo. Ginekolog mi je dejal, da je verjetno naklučje, lahko PA je z moževimi semenčici kaj narobe, kar dvomim, ali pa mojimi nekimi jajčnimi celicami, nisem si najbolj zpomnila, lahko bi šla na kromosomsko analizo in genetski posvet, vendar glede na to, da imam doma zdravo pikico, bova čez mesec dni spet poskusila, saj zanosila se trikrat takoj. Zdaj sem doma z glavobolom, drugače se počutim bolje kot prvič. Le narkoza me je zelo zdelala, da nisem prišla k sebi. Mislim da je to vse, če bo vse po sreči - in mora bit, bom pa med novemberkami. je pa smešno, nazadnje sem rekla da novembra NIKOLI ne bi rodila, zdaj mi je pa vseeno kdaj.

OSTALE PA, LEPO SE IMEJTE IN ČIMVEČ POZITIVNIH MISLI,

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 8:22:41   
KAHLO
POzdravlljene moje punce!

Vebo  hvala bogu da si dobro prestala, , je pa res ta mati narava nepredvidljiva....jaz sem spet kar na rezervo šaltala.....do pregleda...ne bova nič preveč planirala in se veselila, dokler ne vidiva najinega črveka...... pri moji prvi prazni GV sem jaz tud pol razmišljala kaj pa če se najina jajček in njegov semenček ne marata...no, ali pa da ma so njegovi plavački kakšni revčki ali pa je z mojim jajčkom kaj, pa mi je G rekla da ne, bi blo pa res malo čudno ker sem tud obakrat takoj zanosila?!?! tako da upam da bom tokrat imela srečo in bom tud lahko septembra pestvala svojga zdravega bebijeuser posted image user posted image user posted image user posted image no ti se pa lepo spočij, zdaj maš kar nekaj časa ...pol pa k novemberkamuser posted image

Za vse ta nove dobrodošleuser posted image

Nutella
...si že lulalauser posted image mamo že kakšne rezultate

Sunny24
..... evo jo januarko je že pr nasuser posted image user posted image user posted image bravo in čestitam!!!

(odgovor članu vebo)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 8:48:12   
Nutella
Pozdravljene, user posted image !

Vedno več vas je. U, koliko strani bo nastalo na tej temiuser posted image .

Sem bila pri zdravnici zaradi viroze (ki ni trebušna) in je rekla, da je možno, da bi mi bilo slabo zaradi nosečnosti, ampak da bomo še en teden počakali za test.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

slabosti te mucijo zaradi viroze, ne pa nosecnosti.
kako se lahko vpises med nosecnice, ce sploh se ne ves ali si noseca?


Daraga anonimna, nisem se vpisala med nosečnice, samo pozdravit sem prišla in povedat, da še čakamo veselo novico. Saj je menda dovoljeno, kajne?user posted image

Kar se tiče slabosti, zagotovo niso zaradi viroze. Meni nikoli v življenju še ni bilo slabo, imam zelo vzdržljiv želodec. Niti trebušne viroze še nikoli nisem imela.

Mi je bilo pa na čisto enak način slabo v prvi nosečnosti (torej imam tudi z nosečniško slabostjo izkušnje), zato sklepam, da bo test kmalu pokazal user posted image .

PS: Zakaj anonimnost?

Vsem zakritim in razkritim pošiljam sončen pozdrav!user posted image

_____________________________

Nutella ella ella ella la a a...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 8:49:35   
copka
Dobro jutro!user posted image

Kako ste danes? Jaz superuser posted image  
Podatki za seznamcekuser posted image
PDP- po mojih izracunih tukaj 4.9. (čeprav na mami mi izracuna pa, da naj bi bilo konec avgusta), 1. nosecnost, stara sem 27 let, prvi pregled 21.1.

Punce, a gre kaksna na kaksno potovanje v kratkem? Jaz naj bi sla cez dva tedna. G sem prosila naj mi da pregled pred potovanjem, da bom sla pomirjena. Pa mi je rekla, da ce sedaj nimam nobenih tezav, ce se dobro pocutim, da ne morem nikakor vplivat na morebitne zaplete. Ce se ima kaj za zgodit, se pac bo.user posted image

Samo upam, da na koncu ne bom ostala brez enega in drugegauser posted image


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 9:14:38   
KAHLO
user posted image

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image  


user posted image  A.septemberka     - ? user posted image , ? let, 1.pregled 16.1., PDP 3.9.
user posted image  ZojaMiša               -  
user posted image  B.septemberka    -  5. user posted image   , 1. pregled 18. 1.,  PDP 5/7.9
user posted image  KSIA                    - 2. user posted image29.let, 1. pregled 15.1.,  PDP 4.9.
user posted image  maybebayby       -
user posted image  C.septemberka   - 1. user posted image , 25 let,  1. pregled 15. 1.,  PDP 3. 9.
user posted image  Pija76                 -
user posted image  KAHLO                - 2. user posted image , 28 let,  1. pregled 31.1.,  PDP 7. 9.
user posted image  Me to you           - 1. user posted image ,29 let,  1.pregled 15.1.,  PDP 6.9.
user posted image  PikaPola34        - 2. user posted image , 29 let, 1. pregled 14.1.,
user posted image  Saraya                - 2. user posted image , 1. pregled 16.1.,
user posted image  AnonimnaG        - 2. user posted image   , 1. pregled 30. 1.,  PDP 15. 9.
user posted image  Lea2007            - 1. user posted image , 23. let, 1. pregled 31.1., PDP 3.9.
user posted image  alysa                  - 1. user posted image , 30 let, 1.pregled 21.1.,  
PDP 9. 9.
user posted image  jakoLUlana        - 2.user posted image , 28 let,  PDP 12.9.
user posted image   nynna                - 2.user posted image , PDP 14. 9.
user posted image   urš
i*                  - 2. user posted image , 1. pregled 17. 1.,
user posted image   nosecka08         - 1. user posted image , 28 let,
PDP 12.9.
user posted image    sunny24            - 1. user posted image  , 26 let, PDP 9.9.
user posted image    copka                 - 1. user posted image , 27 let, 1, pregled 21. 1., PDP 4.9/xx.8


 
                                                             
user posted image  
 
Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov P(ultrazvok - UZ, nuhalno sv.-NS...),
sporočite, lahko nas seznanite tudi katera nosečnost je to za vas, starost
in vse seveda po prvem pregledu sporočite koliko pikic raste v vas.user posted image user posted image user posted image


Uporabne strani:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

PRVO TRIMESEČJE:
Prvotrimesecje

DRUGO TRIMESEČJE:
Drugotrimesecje

TRETJE TRIMESEČJE:
Tretjetrimesecje

 user posted image
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:

http://www.mama.si/?menu=A01

user posted image
  • Še nekaj strani:user posted image  


Nosecnost
Ezdravje
Nocecniskikoledar
Bambino
Babymed
Register zdravil RS
Predpisovanje zdravil v nosečnosti
Baza podatkov o zdravilih
 
user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         
Želim vam sanjskih user posted image , s čim manj težavami,
z veliko lepimi trenutki in veselimi brcikami
 in da septembra povijete prekrasne živahne, zdrave naše male septembrčke.user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 9:22:31   
KAHLO
Nutella.....naj te anonimna...ne moti, kr lepo da si nas prišla pozdravit, in še lepše bo k se nam boš pridružila...user posted image user posted image

Copka
.....res je, tvoja G ima prav....v tem 1. trimesečju ne moraš vplivat na to kaj se bo zgodilo s tvojo pikico, tako da se skušaj sprostiti, pojdi lepo na počitnice in odmisli vse skrbi....ta prava ti to govoriuser posted image user posted image user posted image user posted image sem že vsa posrana pa kje je še komaj moj datum 1. pregledauser posted image

Drgače, pa je pr meni vse po starem user posted image , na trenutke me tam spodaj malo veže, na trenutke mi je majčken slabo, vse skozi sem pa full utrujenauser posted image user posted image najbl mi paše spat, je pa res da se zmeraj okrog 3 ponoči zbudim, k mi k čutim eno slabost, pa vroče punce meni je tako vroče preden zaspim...........user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 9:50:42   
copka
Hvala, Kahlo, za tvoj odgovor!

Strani na Ringaraji sem prej ze veckrat prebrala in sem mislila, da "vse"user posted image vem, sedaj pa nimam pojma, kaj se dogajauser posted image

Jaz nimam ne povcanega apetita, niti nisem zaspana, s tistim kar moti vecino nosecnic (ne bi rada izgovorila/napisalauser posted image ) nimam tezav- bom se na les potrkala. Pocutim se super!

Jaz sem si kupila Tifol. Kaj pa ve se jemljete? Sem brala, da ste pisale o Elevitu. Kaj torej se priporocate, da zacnem jest?

Pozdravcek vsem!

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 9:59:33   
KAHLO
Pr meni je to vse kar je znakov, včasih se mi celo zgodi, da pozabim da se user posted image , se počutim čist vsak danjeuser posted image no takrat me malo zaskrbi.....ampak je že vredu saj v začetku user posted image , še res ne moram bogve kakšnih sprememb v telesu pičakovati ali!?!? če si samo predstavljaš da ti do 5 tedna raste samo GV in rumenjaček...micken...user posted image a je tako ali si narobe razlagamuser posted image user posted image

Drgače pa jaz jem Centromed....sem že večkrat napisala, bi me lahko že sponzorirali kakšno reklamo jim delam, k je zraven folne kisiline, še več drugih vitaminov in mineralov k jih rabi ženska v rodni dobi...dobiš jih pa v lekarni pa v Dm-u....nevem jaz sem full zadovoljna z njimi, mam tudi občutek, da mi mal utrdijo tud moj imunski sistem (moram hitro potrkati), k kr tako hitro ne zbolim, oz.. nisem kar naprej kak šmrkava pa to....
za Elevit pa nevem, zadnič sem vidla da so tam punce odprle en forum o nekih stranskih učinkih....tako da nevem...ga ne poznam!!

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 11:47:24   
copka
Potem bom pa tudi jaz pogledala za tale Centromed.

Punce, prav zgovorne pa nisteuser posted image . Bomo se malo pocakale, da se se naberemouser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 12:21:22   
bambi14
Pozdravljene,

tud jaz se vam pridružim;..in sicer 21.08.2008,....jeeeeuser posted image , torej zdi se mi da je to še zelo zelo daleč.

Tud jaz jem Elevit, Ker osebno mislim, da je eden od najboljših preparatov trenutno na tržišču(skupaj s tifolom je edini, ki je registriran kot zdravilo

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 13:17:02   
KAHLO
Copka verjetno smo še vse malo na rezervi, se mi zdi da nas je kar nekaj takšnih tukaj k mamo slabe izkušnje, in čakamo na 1. preglede, da bomo lahko pogumno nastople na ta forumuser posted image

Bambi14 a si se mogoče zmotila pr datumu in je mišljen 21.9, veš me smo septemberkeuser posted image no edino če želiš pr nas sodelovati in ne pr avgustovkahuser posted image

Kaj se pa tiče teh "zdravil", jaz elevit ne bom jemala, ker se je že kar nekaj punc tožilo po stranskih učinkih...., tifol, je vredu jaz sem ga tudi na začetku jemala.
No pri G pa sem dobila brošuro o centromedu je bl novejše na tržišču, in je poleg samo skoncentrirane folne kisline še nekaj drugih vitaminov in mineralov. In se ga da kupiti tako v LEKARNI kot v DM....jaz vem da je ga jemala tud ena januarčica 08 in je bila tud zadovoljna z njim, predvsem tudi zato ker ni toliko zbolevala, jaz nevem ....pr meni je isto in ne bom zamenjala.

Drgače pa nevem zakaj bi to moglo biti zapisano pod zdravili, ker to ni nobeno zdravilo, ampak le dopolnilo za boljšo rast ploda oz hrbtenice ploda!?!?!
to je moje mnenje!!

Copka, ti kr pridno je tifol, bolj podrobno pa se pozanimaj pri svoji G ali pa v lekarni, meni moja G zmeraj da kakšne brošurce in mi maksimalno svetuje....sem zelo zadovoljna z njo...user posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 13:21:51   
KAHLO
na spletni lekarni piše o centramedu mami tole:

CentraMed® Mami, 30 obloženih tablet CentraMed® Mami je zaradi vsebnosti folne kisline z najpomembnejšimi vitamini in
minerali idealno prehransko dopolnilo za ženske v rodni dobi, še posebno v času
nosečnosti.Bodoča mamica potrebuje veliko folne kisline (600 µg na dan), in to že od prvega dneva nosečnosti. Optimalen vnos odločilno vpliva na zdrav razvoj plodu v prvih tednih po zanositvi. Zato svetujemo uživanje dodatkov s folno kislino že pred zanositvijo. Pri materah, ki so v času nosečnosti in dojenja stroge vegetarijanke, lahko pride do pomanjkanja vitamina B12, kobalamina, kar vodi v slabokrvnost, zato je dobro, da nosečnice, ki ne uživajo živalskih beljakovin, uživajo dodatke s tem vitaminom. Oba pomembna vitamina – folno kislino in vitamin B12 – ob izbranih odmerkih pomembnih vitaminov in mineralov vsebuje multivitaminski dodatek CentraMed® Mami, ki je namenjen prav nosečnicam (vitamini B, C, E, železo, selen, magnezij, cink, jod). Retard tablete s podaljšanim sproščanjem omogočajo optimalno absorpcijo mikrohranil.Uporaba in odmerjanje: svetujemo, da zaužijete eno tableto na dan, najbolje med jedjo in z nekaj tekočine.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 14:45:58   
Anonimen
Me veseli, da nas je vsak dan več user posted image user posted image user posted image user posted image
Za razliko od prve  user posted image , se meni tokrat neprestano lula user posted image , lahko bi se kar na WC preselilauser posted image

anonimnaG

(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 14:47:36   
Anonimen
Aja, jaz jemljen Tifol, tako kot v prvi user posted image , Centramed mami sem začela jemati v 2 tromesečju, in tokrat bom tudi tako. Sem pa kar neučakana za 1. pregled user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 14:48:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja, jaz jemljen Tifol, tako kot v prvi user posted image , Centramed mami sem začela jemati v 2 tromesečju, in tokrat bom tudi tako. Sem pa kar neučakana za 1. pregled user posted image

oh kaka pozabljivka semuser posted image

anonimnaG

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 15:26:15   
KAHLO
Joj anonimna...če bi lako bi kar nekaj dni naprej prevrtela da bi bila bliže temu 31.1user posted image user posted image user posted image pa ne greuser posted image

Metoyou.
....no upam da doma lepo ležkaš v svoji postelci in uživaš....drgače se pa komot kaj javiš tukaj pr teh septembrkahuser posted image user posted image

Če vam po resnici povem komaj čakam februar....k bomo imele že vse te preglede za sabo in bomo ali pa boste pridno in skoraj brez srkbno čvekale tja v septemberuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 16:22:50   
Anonimen
Živijo dekleta

evo tudi jaz sem utegnila skočit malo na RR.

Danes  je zbolel moj škrat, ima vneta ušesa in sva dobila antibiotik, zdej pa leži in se pusti cartat user posted image  no zdej bova nekaj dni skupaj lomastla iz postelje na kavč in v obratni smeri user posted image  , ker punce jaz tud tooooolkkkkk zaspana user posted image user posted image  zjutri vlečem v nedogled in da ne govorim po kosilu user posted image

Ja res smo bolj malo zgovorne, bolj iz strahu kot da ne bi hotele. Tako da prvi pregledi so datumsko že s 15. v mesecu in potem bo pestro za vse nas user posted image  

Tudi jaz jemljem tifol, potem pa bom začela Centromed - Kahlo tvoja propaganda me je prepričala user posted image  upam da ti pripadajo odstotki od prodaje user posted image

lepo uživajte dekleta user posted image
B.septembrka


(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 17:30:18   
maybebaby
Živjo nosečkice...bile ste pridne s seznamom in osveževanjem novih novičk.user posted image

Napišite še mojo malenkost: Neli , 32. let, prva nosečnost po ICSI, transfer 15.12.- rok cc.: 1.9., dvakrat že pregled na UZ-  vidna vrečka in utripčekuser posted image , vse superuser posted image !
Naslednji pregled bo enkrat drug teden v Trbovljah, kjer bomo čarali še osem mesecevuser posted image .

Lea... ne skrbi, tudi jaz sem pozabila in poskusila tatarca...doma pa nimam enega kužata ampak karuser posted image user posted image !

_____________________________

caučk...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 18:48:21   
ključek

user posted image

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image  


user posted image  A.septemberka     - ? user posted image , ? let, 1.pregled 16.1., PDP 3.9.
user posted image  ZojaMiša               -  
user posted image  B.septemberka    -  5. user posted image   , 1. pregled 18. 1.,  PDP 5/7.9
user posted image  KSIA                    - 2. user posted image29.let, 1. pregled 15.1.,  PDP 4.9.
user posted image  maybebayby       -
user posted image  C.septemberka   - 1. user posted image , 25 let,  1. pregled 15. 1.,  PDP 3. 9.
user posted image  Pija76                 -
user posted image  KAHLO                - 2. user posted image , 28 let,  1. pregled 31.1.,  PDP 7. 9.
user posted image  Me to you           - 1. user posted image ,29 let,  1.pregled 15.1.,  PDP 6.9.
user posted image  PikaPola34        - 2. user posted image , 29 let, 1. pregled 14.1.,
user posted image  Saraya                - 2. user posted image , 1. pregled 16.1.,
user posted image  AnonimnaG        - 2. user posted image   , 1. pregled 30. 1.,  PDP 15. 9.
user posted image  Lea2007            - 1. user posted image , 23. let, 1. pregled 31.1., PDP 3.9.
user posted image  alysa                  - 1. user posted image , 30 let, 1.pregled 21.1.,  
PDP 9. 9.
user posted image  jakoLUlana        - 2.user posted image , 28 let,  PDP 12.9.
user posted image   nynna                - 2.user posted image , PDP 14. 9.
user posted image   urš
i*                  - 2. user posted image , 1. pregled 17. 1.,
user posted image   nosecka08         - 1. user posted image , 28 let,
PDP 12.9.
user posted image    sunny24            - 1. user posted image  , 26 let, PDP 9.9.
user posted image    copka                 - 1. user posted image , 27 let, 1, pregled 21. 1., PDP
                                      4.9/xx.8
user posted image   maybebaby          -1. user posted image , 32 let, PDP 1.9.


 
                                                             
user posted image  
 
Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov P(ultrazvok - UZ, nuhalno sv.-NS...),
sporočite, lahko nas seznanite tudi katera nosečnost je to za vas, starost
in vse seveda po prvem pregledu sporočite koliko pikic raste v vas.user posted image user posted image user posted image


Uporabne strani:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

PRVO TRIMESEČJE:
Prvotrimesecje

DRUGO TRIMESEČJE:
Drugotrimesecje

TRETJE TRIMESEČJE:
Tretjetrimesecje

 user posted image
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:

http://www.mama.si/?menu=A01

user posted image
  • Še nekaj strani:user posted image  


Nosecnost
Ezdravje
Nocecniskikoledar
Bambino
Babymed
Register zdravil RS
Predpisovanje zdravil v nosečnosti
Baza podatkov o zdravilih
 
user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         
Želim vam sanjskih user posted image , s čim manj težavami,
z veliko lepimi trenutki in veselimi brcikami
 in da septembra povijete prekrasne živahne, zdrave naše male septembrčke.user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Septembrke 08
10.1.2008 19:13:18   
Olivija*
Punce, ponovno pozdravljene!

Jaz sem imela v zadnjih dneh kampanjo klicanja vseh možnih ginekologinj in preverjanje, če kje še sprejemajo pacientke, a je prvi možni datum  prepisa šele druga polovica maja!

Tako da sem danes šla k moji sedanji ginekologinji in se naročila na pregled. Dobila sem datum šele 12.2.2008, kar se mi zdi precej pozno. Sestri sem povedala, da sem brala, da so prvi pregledi med 6 in 8 tednom, a je trdila po svoje, da je primeren čas za prvi pregled med 8 in 11 tednom...

Ali katera priporoča kakšno ginekologinjo v Ljubljani, ki še sprejema pacientke, saj se vsekakor želim prepisati, pa čeprav sredi nosečnosti! Se priporočam za informacije.

Lep pozdravček,
nosečka08

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?