|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Povišan prolaktin
7.5.2008 17:22:59   
YULIAH
Metuljchy, draga....super novička!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ostale prolaktinke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Povišan prolaktin
9.5.2008 8:21:13   
*sanela*
Kako ste kaj punce?
Jaz se boljše počutim ko pride pomlad. Rada imam sonce. Zima me spravi v depresijo. Zdaj bo boljše user posted image !

Naj vam vedno sije sonček!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Povišan prolaktin
14.5.2008 10:00:19   
metuLJchy
Sanela pozdrav,

upam da si dobro - in imaš prav - s prihodom pomladi je svet lepši, počutje bolje - tudi pri meni! Kako kaže glede tvoje M.? Jo še vedno čakaš? Imaš kakšne preglede glede tega? Kako sinko? Z novo službo si zadovoljna?

Jaz pa čakam na junij, ko imamo spet preglede na ginekološki kliniki - do takrat imam možgane glede user posted image  bolj na paši. Čez en mesec (in 1 teden) pa jupi morje že!

Enega sončka ti pošiljam! 


(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Povišan prolaktin
14.5.2008 14:25:19   
*sanela*
Ojla!
Jaz svojo user posted image  še čakam! Ginekološko je vse ok., jajniki so ok. sam zaradi povišanega prolaktina žal nimam ovulacije in ne  user posted image . Ko bo prolaktin padel toliko nizko koliko mora bom dobila user posted image .
Ma sej bo.
Odločila sem se, da se nebom več sikirala zaradi tega. Ko bo bo.
Ko pride moj čas da bom spet mamica bom dobila user posted image . Zdaj bom pa delala na sebi. Da bom srečna, vesela in zdrava.
Tudi jaz komaj čakam morje. Grem na Krk 19.7.. Nismo bili dve leti na dopustu. Zdaj si bom dala duška user posted image !

Lep dan želim!

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Povišan prolaktin
17.10.2008 12:18:02   
*sanela*
Pozdravljene!
Ponovno odpiram to temo in upam, da se boste javile z lepimi novičkami user posted image !

Pri meni je vse po starem. Po enem letu jemanja dostinexa še vedno nisem dobila user posted image  in moj prolaktin je na zadnjem merjenju bil 57. Zdaj pijem 2X3 tablete dostinexa in še vedno upam, da dobim user posted image . Čaka me pregled pri ginekologinji 4.11 ( komaj čakam, da izvem kakšno je stanje mojih jajnikov in upam, da bo kej kazalo na O.) in ponovna kontrola pri endokrinologu 28.11.

Naj vam vedno sije sonček!

LP sanela

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Povišan prolaktin
30.1.2009 12:50:53   
Inana
Punce, prolaktin imam 28,5. A mislite, da bom dobila tablete? Glede na ostale to še ni tako zelo povišano ...

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Povišan prolaktin
30.1.2009 13:11:14   
Rakica_80
Ja nevem, kaj ti je rekel zdravnikuser posted image

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Povišan prolaktin
30.1.2009 13:13:20   
Inana
Nič še, danes sem prejela izvid po pošti ...

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 83
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?