|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Histeroskopija in Stediril
11.2.2008 10:17:54   
Barachiel
Sulfinija - dobra odločitev. Kdo pa bo ta G v LJuser posted image  Upam, da boš datum dobila kmalu in da se bo vse izteklo pozitivno user posted image user posted image  tko in tud drgačuser posted image

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Histeroskopija in Stediril
11.2.2008 14:28:15   
Sulfinija
Punce dr.Zorn me bo operiral.Drugi teden četrtek sprejem,petek operacija in v soboto,če bo vse v redu grem pa domov.nato pa okrevanje in akcija.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Histeroskopija in Stediril
11.2.2008 14:54:17   
Anonimen
Sulfinija superca, full dobro...to boš operirana v Lj a ne?? Si pa zelo hitro prišla na vrsto, full dobr user posted image .Nič se ne boj, vse bo tko kot se šika....

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Histeroskopija in Stediril
11.2.2008 15:16:17   
Barachiel
Sulfinija tud jest sm vesela zate in ti želim, da boš uspešno prestala poseg user posted image sam si pa res hitro dobila datum... ne morem verjeti... 

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.2.2008 14:42:11   
...Martina...
Živijo, prišel je moj čas, da vas pozdravim in sicer zato, k grem v ponedeljek na histeroskopijo, da mi odstranijo pregrado.user posted image Držite mi pesti, da bo šlo vse ku mora iti. Se vam javim, ko bom upala priti do PC-ja.user posted image

Lep vikend.

ps. user posted image  mene je malo strah.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.2.2008 15:13:13   
tane
martina, verjela ali ne, sem danes ravno razmišljala o tebi, ko sem brala stare teme, da moraš enkrat kmalu iti na operacijo. no, vesela sem zate, da bo to v pon. čeprav verjamem, da te je strah, vseeno držim pestiuser posted image user posted image user posted image , da bo potem vse o.k in boš hitro srečka user posted image . pa kot je rekla ena pusti strah doma in misli samo na to, da potem kmalu lahko ponovno začneta delat nauser posted image . sporoči kako je bilo...

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.2.2008 15:14:57   
Barachiel
Martina, jest bom držala pesti zate ful ful ful močno user posted image  

Pa ne skrbi - bo pol tolk lepš ko bo to za tabo user posted image

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.2.2008 17:45:03   
Sulfinija
Punce meni je pa potem stedirulu takole slabo,da je obupno.Sem danes klicala V Lj in svojo G in mi je svetovala naj raje zvečer jemljem tabletke,da pol tole prspim ne pa zjutraj.Upam le,da bo čimprej vse za mano...Je bilo mogoče kateri po stedirilu takole slabo?

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.2.2008 18:44:57   
Barachiel
živijo Sulfinija!

Jaz sem že prej jemala Stediril, ker so bile vse ostale KT prešibke zame, pa na srečo nisem imela nobenih pretiranih znakov, katere opisuješ. Sem pa že brala, da imajo nekatere velike problemeuser posted image
No jest bi bla pa vesela, če bi jih že lahko začela jemati pa mi ta moja smotka (user posted image ) zamuja, datum operacije pa se bliža in bliža user posted image

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.2.2008 20:25:04   
Sulfinija
Spyke,kdaj maš ti operacijo?Moja slabost se je umirila jutri pa tabletko vzamem kar zvečer ko mi je svetovala G.

lpuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.2.2008 23:40:18   
Anonimen
Martina, drži se!user posted image user posted image user posted image user posted image Bodi vesela, da bo hitro za tabo in boš spet kmalu lahko začela delat na bebici.user posted image

Sulfinija,
upam, da slabosti čimprej minejo.user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Histeroskopija in Stediril
16.2.2008 13:00:24   
Barachiel
Sulfinija jst mam laparo in histeroskopijo 18.3. user posted image  pa nisem imela že več kot en mesec (in tud ko jo dobim traja ponavadi več kot 2 tedna - tako da bi bilo fino da bi se čimprej prikazala, da pričnem jemat tabletke user posted image )  mi je mami rekla naj spijem 1dcl rdečega vina k kao pomaga in ker alkohola res ne prenesem se zdej res ceu dan že matram spit tist deci user posted image

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Histeroskopija in Stediril
16.2.2008 14:06:02   
Sulfinija
Spyke,če si user posted image  izključila v vročo vodo kopel in zraven rdeče vino bo začelo liti ko noro.Kakšne tabletke boš pa ti jemala?

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.2.2008 10:02:28   
crvicek
Martina, držim pesti da bo vse ok.

Srečno.user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.2.2008 10:08:31   
Sulfinija
Punce jaz sem prsrečna.JUtir takoj pokličem v LJ da jemljem tabletke normalno naprje le zvečer in sem brez slabosti jupi torej ne bomo prenehali super,da bom čimprej rešena.

Hvala vam,da ste z mano.

LP user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.2.2008 18:56:53   
Barachiel
Sulfinija, jedla bom Stediril.

Držim pesti zate user posted image user posted image


_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.2.2008 19:31:19   
Sulfinija
Uf,punce še dober,da sem zadnjič sestro vprašala,če si mi pojavi rjav izcedek ali vmesna krvavitev če lahko pol vzamem dve tabletki nanekrat in glej ga zlomka dane sv gostilni opazim malo krvi in sem sedaj vzela kar dva stedirila pa to je rensično grozno nobenih KT ne prenašam najbolje.Mogoče katera ve zakaj vmesna krvavitev in kaj naj tole pomeni?

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.2.2008 19:58:24   
crvicek
Sulfinija user posted image user posted image user posted image . A tebi so rekli da jih jemlješ raje zvečer kot zjutraj? Meni niso nič omenili.

Jaz jih pa jemljem že en teden zjutraj in na moje presenečenje nimam težav, kajti po prebranih postih me je bilo strah da mi bo po njih slabo.


(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.2.2008 20:04:50   
Sulfinija
Crvicek,jaz sme jih začela zjutraj jemati,ker nisme mogla prenašati teh slabosti čez cel dan mi je v LJ rekla naj se nekako premučim ali naj jih preneham in bomo pri naslendji M šli z drugimi tabletkami.Nato sem klicala svojo G in ko sem ji vse tole omenila je rekla,da so krive tabletke in me takoj vprašala kdaj jih jemljem ali zjutraj ali zvečer sem rekla,da  zjutraj in mi je sama svetovala naj raje zvečer in je sedaj hvala bogu ok.Danes pa sem itak že dve vzela sedaj ker sem opazila mali krvni madež.Saj tole itak po vsakih ne prenašam nobenih najbolje.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.2.2008 20:07:07   
crvicek
Sulfinija, nevem mogoče se motim, ampak jaz sem pred leti jemala kontracepcijske tablete in prve, ki mi jih je predpisala G mi niso odgovarjale, ker sem vmes krvavela in takrat mi je rekla, da če se vmes krvavi, da zaščita ni 100%, ker očitno imajo zame premalo hormonov. Tako mi je takrat dala druge - močnejše in je bilo ok.

Hm, zdaj pa ko jih pijemo zaradi operacije, pa sem zadnjič zasledila, da je ena punca napisala (mislim da je Tane vprašala dr. Ribičevo), da so Stediril najbolj primerne, ker najbolj stanšajo sluznico, ker imajo visoko vsebnost hormonov. Tako, da če so ti rekli da vzameš dve, mislim da bi moral izcedek ponehat.

Nevem no, upam da sem ti prav napisala.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.2.2008 20:11:28   
Sulfinija
Ja je tkole.Ko so mene pripravljali v MB na IVF sem imela femoden sem morala pojesti 3.škatle vendar ker sem non stop krvavela vmesno sem jih kar 6 škatel pojedla.Drugi dan ko sem pojedla prvi dve tabletki mi je izcedek ponehal.In tudi sedaj je takole.Cilest mi absolunto ni odgovorjal,Trinovum mi je začel tkole skupaj pritisk skakati,da mi je moja G da naj takoj preneham da lahko pride do kapi,Stediril ki so najbolj močne pa sem tudi danes opazila malo rdečega madeža vendra je sedaj ok po dveh tabletkah.Upam,da je tole znak da se je sluznica stanjšala ali ne?

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.2.2008 20:15:58   
crvicek
Ja Sulfinija, mislim da je to dober znak da bo tvoja sluznica ok in da bo tudi tvoja operacija uspela.user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Histeroskopija in Stediril
18.2.2008 8:26:08   
Sulfinija
evo punce jaz sem se menila z LJ in do četrtka morem jemati naprej po 2 stdiril na dan.Upam,da tale izcedek neha kajti če bo me ne bodo operirali in bodo potem preložili še za en meesc.Upam,da ne in da se vse srečno izteče.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Histeroskopija in Stediril
18.2.2008 10:44:03   
Barachiel
Živijo sulfinija!

Tud jst sm mela lansko leto po operaciji jajčnika skoz ene vmesne krvavitve, pa mi je tud G predpisala 2 KT na dan, da sem vsaj nehala krvaveti.

Men se tud že meša, ker moje user posted image še vedno ni in mi gre kar na jok, če pomislim, da me mogoče zaradi tega ne bodo hoteli operirati - glede na to, da na datum čakam od decembra user posted image Bom danes poklicala G da bi jo mogoče sprožili umetno al jest ne vem kaj....

Zate sulfinija pa bom seveda držala pesti da boš operacijo imela, da bo izvedek izginil in da boš potem kmalu srečka user posted image


_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Histeroskopija in Stediril
18.2.2008 10:48:38   
Sulfinija
Punca hvala si zlata si,da si me lepo potolažila.Imam le še nmič krvi temveč zelo svetlo rjav icedek in upam,da bo do četrtka nehalo sem pa na dveh stedirilih.

Če je imela mogoče katero tako izkušnjo mi lahko pove kdaj se ji je izcedek nehal po jemanju duple doze tablet.Sedaj jaz nimam več sveže krvi temveč le svetlo rjavi izcedek.Ali mislite,da me bojo operirala kljub izcedku,če krvavitve ne bo.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?