|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:51:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Beta hcg test je pri nas: Kranj- 12 e
                                      Jesenice- 8 e


V labolatoriju preiskava krvi na Beta Hcg stanesamo 12 e???? To pa oprosti ne verjamem!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:55:47   
Anonimen
Sem ga pred kratkim delala.Pred tremi tedni-samoplačniško.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 17:03:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Sem ga pred kratkim delala.Pred tremi tedni-samoplačniško.user posted image


Saj potem je pa brez veze da se sploh katera ubada z raznimi Clear blu-ji...Saj so drazji!! In pa tudi iz lastnih izkusenj vem da nezanesljivi..
Ce je odvzem krvi na beta hcg tako poceni pa se 100% izvid je!!!

Ves pri nas je vse veliko ceneje kot v Slo. pa sem za beta hcg -kri dala  tam nekje 15 eurov... zato se mi je tole zdelo precej cudno...se vedno tesko verjamem... ampak ce pravis da  ves iz lastne izkusnje potem pa moram verjet.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 17:07:52   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=682746&mpage=1&key=samopla%E8ni%9Aki%2Cbeta%2Chcg&#683219

Ne morem svojega računa slikati, vendar so tukaj cene izpred dveh let, ki pa se niso veliko spremenile.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 17:15:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=682746&mpage=1&key=samopla%E8ni%9Aki%2Cbeta%2Chcg&#683219

Ne morem svojega računa slikati, vendar so tukaj cene izpred dveh let, ki pa se niso veliko spremenile.


Saj je cool!!user posted image  Ne rabis racuna prilagat, saj sem ti napisala zakaj se mi je zdelo cudno...
In te tudi cist razumem zakaj si sla samoplacnisko...saj je ceneje kot Clear Blue. Kok pa stane Clear b.??  Ce slucajno ves?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 17:18:52   
Anonimen
Clear blue je okrog 8 evrov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 17:20:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Clear blue je okrog 8 evrov.


hvala...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 17:20:33   
nikolyna
Full vam hvala za odgovore!!!

Nism 100% prepričana ampak mislim ,da clearblue stane okoli 8€! Ampak nisem 100% tako ,da ne me prijeti za besedo. A potem je več možnosti, da sem zanosila 16. decembra kakor 28???

Nikol nism podpirala splava, ampak ne vidim drugega izhoda kakor to....Jutri bom naredila test in bom sporočila kakšen bo izid.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 17:23:18   
Anonimen
Če si noseča, se odloči sama, kaj boš naredila.. Upam, da se boš pametno odločila, in da se ne boš kesala... Naj ti bo to šola za naprej, da ne seksaš brez zaščite - jaz sem v teh letih zahtevala kondom, čeprav sva bila s tipom dolgo skupaj... 

(odgovor članu nikolyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 17:33:33   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: nikolyna

Full vam hvala za odgovore!!!

Nism 100% prepričana ampak mislim ,da clearblue stane okoli 8€! Ampak nisem 100% tako ,da ne me prijeti za besedo. A potem je več možnosti, da sem zanosila 16. decembra kakor 28???

Nikol nism podpirala splava, ampak ne vidim drugega izhoda kakor to....Jutri bom naredila test in bom sporočila kakšen bo izid.

lp



Jaz upam, da bo test negativen. Zdaj je že kar je, sigurno boš drugič bolj previdna, ker vidiš kakšne muke imaš potem...

Pa nikar ne obsojajte punce, nobeden se ni že rodil pameten in izkušen.

Ti pa nykolina, drugič po pameti !

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 18:08:11   
Svet
Tkole...očitki na račun 16 letnice niso ok! Zdej je v tej situaciji in potrebuje pomoč! Potem bo morala naprej delati drugače, bolj po pameti.

Povej kako pomoč potrebuješ! Jasno je, da si lahko noseča!

Občutki po splavu...po umetnem je občutek olajšanja, zmage, strahu pred ponovnim polomom, opozorilo za naprej!!!

Po spontanem pa žalost, velika in globoka!

Oglasi se, če kaj potrebuješ!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: SEM NOSEČA?
2.1.2008 0:18:47   
polaris
Se strinjam s Svet, z očitki naši 16-letnici res ne pomagamo, jo je že dovolj strah brez tovrstne podpore...
Nikolyna, kaj narediti v primeru pozitivnega testa je izjemno težko vprašanje, na katerega si boš žal morala sama odgovoriti. Ne vem v kakšnem okolju oz. razmerah živiš, kakšen je tvoj odnos s starši, ti pa v primeru zate neugodnega rezultata kljub temu toplo priporočam, da poiščeš pomoč pri starših, vsaj pri mami, ker ti bo znala (po prvem šoku seveda) skoz morebitne težke trenutke najbolje in brezpogojno pomagat.




(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: SEM NOSEČA?
2.1.2008 7:54:24   
mala zirafa
Odvisno tudi v kakšne odnosu si s fantom, če bi te razumel..?Sicer najprej opravi test, potem pase boš živcirala, če bo treba.Če te tako muči pojdi res dat kri.Jaz bi že.
Katera je sploh spodnja star. meja mladostnikov, ki se spuščajo v sex?A ve katera?Joj, niti pomislit ne smem, da mi moja pride noseča domov.Vem samo da bi jo poslala delat in opravljat izpite ob delu.

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: SEM NOSEČA?
2.1.2008 8:32:38   
skrivnost
Jutro punce!
Tudi jz upam, da ti  test ne pokaže črtic!

Bodi mirna,
pa sporoči, ko narediš test, da ti bomo lahko
pomagale!

pozdrav
tina

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: SEM NOSEČA? WTF???
2.1.2008 9:16:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Svet

Občutki po splavu...po umetnem je občutek olajšanja, zmage, strahu pred ponovnim polomom, opozorilo za naprej!!!



wtfuser posted image

draga moja svet, ne posplošuj. kolikor je meni znano, se večina žensk, ki so opravile upm ne počuti tako.....


in če nekdo označuje občutja po splavu z takimi besedami, me ne čudi, da jih je toliko, ki mislijo, da je splav oblika zaščite.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: SEM NOSEČA? WTF???
2.1.2008 12:40:02   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Svet

Občutki po splavu...po umetnem je občutek olajšanja, zmage, strahu pred ponovnim polomom, opozorilo za naprej!!!



wtfuser posted image

draga moja svet, ne posplošuj. kolikor je meni znano, se večina žensk, ki so opravile upm ne počuti tako.....


in če nekdo označuje občutja po splavu z takimi besedami, me ne čudi, da jih je toliko, ki mislijo, da je splav oblika zaščite.


Tudi mene je malo post od svet zbodel v oči. Se strinjam s tabo rija. To ni enostavna zadeva, ki jo je mogoče kar tako pozabiti. Zato je bolje prej razmišljati kako in kaj. In se ne neodgovorno spuščati v spolne odnose - nezaščitene. Ker ni problem samo nosečnost ampak tudi spolno prenosljive bolezni.

Nikolyna, če se ne moreš pogovoriti doma z mamo, obstajajo tudi posvetovalnice za mlade.
Tu sem ti prilepila dva linka in upam, da sem ti kaj pomagala.

http://www.e-tom.si/tom_teme/za_otroke/clanki/&mid=15&rid=55
http://www.os-vrhovci.si/za_ucence/pomoc.html




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: SEM NOSEČA? WTF???
2.1.2008 12:42:44   
Putka
Kje je zdaj nikolyna, je naredila test?

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: SEM NOSEČA? WTF???
2.1.2008 12:44:53   
Anonimen
Mislim, da je vsakemu po splavu hudo, če ne zdaj, pa čez nekaj let... Očitki niso na mestu, punca se zaveda, da je storila napako, na napakah se učiš.. Vse, kar potrebuje, je naša pomoč...

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: SEM NOSEČA? WTF???
2.1.2008 12:59:06   
tinkamiška
Nikolyna, tukaj zelo redko, ampak vseeno, ti želim, da bo test negativen in vem, da ti je zdej žal za nezaščiten odnos...za občutke po splavu, ti tudi ne znam napisat taprave, ker sem bila prisiljena si dat odstranit plodek in mi je seveda bilo zaradi tega grozno hudo in mi je še sedaj in mi bo verjeto zmeraj.
Poznam punco, ki je delala splav iz podobnega razloga kot ti, pa potem ni mogla zanosit, ko je hotela in se je žrla, da zato, ker ga je v preteklosti delala...verjetno ti vedno ostane nekje zadaj in te opominja...ravno zato ti želim, da ti ne bi bilo treba it čez to in da je zamujanje menstruacije samo ena dobra lekcija zate...

Javi kako je s tabo in želim ti vse dobro

Tinka




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: SEM NOSEČA?
2.1.2008 13:10:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Svet

Tkole...očitki na račun 16 letnice niso ok! Zdej je v tej situaciji in potrebuje pomoč! Potem bo morala naprej delati drugače, bolj po pameti.

Povej kako pomoč potrebuješ! Jasno je, da si lahko noseča!

Občutki po splavu...po umetnem je občutek olajšanja, zmage, strahu pred ponovnim polomom, opozorilo za naprej!!!


Jaz se pa s temle strinjam. O.K., zmaga je za nas, ki že imamo, otroke, malo kruta beseda za občutek po splavu, ampak za 16-letnico je pa kar primerna, se mi zdi. Olajšanje res zna biti tako veliko, kot nekakšna zmaga nad težavo, ki se ji je zdela dosedaj najbolj grozna v njenem življenju in je sprva vse skupaj izgledalo precej brezizhodno.
Moja takrat 15-letna prijateljica je po tem, ko so ji naredili splav, kupila tortice za vse nas, njene prijatelje, in smo proslavljali olajšanje. Meni se tudi to takrat ni zdelo nič groznega, mislili smo pač samo nanjo in na njeno življenje, ki je spet postalo "normalno". Čeprav se je vmes omenjalo že krvave kuhinjske nože in ne vem kaj še vse ....
Odrasli pač razmišljamo drugače in tega se moramo zavedati, da bomo laže razumeli najstnike.


(odgovor članu Svet)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: SEM NOSEČA?
2.1.2008 13:13:43   
Anonimen
Aja, drugače sem bila pa, preden sem odprla temo, prepričana, da je naslov napisala LARA ...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: SEM NOSEČA?
2.1.2008 14:08:11   
nikolyna
Pozdravljeni!

Danes sem naredila test, ampak ne zjutraj...je kaj narobe?? Kupila sem Clearblue, piše, da lahko narediš v kateremkoli delu dneva. Pokazalo je sam oeno vodoravno črtico, kar naj bi pomenilo - torej negativen. Ampak še zmeraj si nisem popolnoma oddahnila, ne vem zakaj, ma ne zaupam čisto tem testu. V navodilih je pisalo, da, če je izostala menstruacija, test pa jep okazal negativno, naj ga ponovim čez 3 dni.

Kaj mi vi svetujete? Sem ga morda res naredila malce prekmalu??

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: SEM NOSEČA?
2.1.2008 14:14:02   
Bety upa
((Kadar začnejo padati takšna in podobna vprašanja, začnem jaz sumiti, da nas nekdo ima za norca.....Ne vem zakaj.user posted image ...Samo, dobim tak občutek....))


Upam, da ti to nisi....

Test ponovi čez par dni. Najboljše bo, da greš do ginekologa, ki te bo pregledal in ti dal napotke, kako naprej....Nujno je, da greš do ginekologa čimprej, če si noseča ali pa ne.

Srečno!

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: SEM NOSEČA?
2.1.2008 16:56:04   
snežinka7
nikolyna test ponovi čez pa dni in upam, da nisi noseča. Za naprej pa ti svetujem, da uporabljaj glavo saj si še rosno mlada . Sory ampak tako je moje mnenje.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: SEM NOSEČA?
2.1.2008 18:12:10   
nf
Nikolyna, čestitke k negativnemu testu user posted image  user posted image  user posted image  Boš videla, menstruacija samo zamuja in pomoje z zelo dobrim razlogom. Da te nauči veliko lekcijo! NIKOLI SEKSAT BREZ KONDOMA!! Ne samo, da bi lahko zanosila (seksala si ravno v tvojih plodnih dnevih - nekje na sredini tvojega cikla je ponavadi ovulacija), ampak bi te lahko fant okužil z raznoraznimi boleznimi: sifilis, hiv,...
Jaz ti želim, da pride menstruacija čim prej, želim ti pa tudi, da bi prvič zanosila šele potem, ko bi si otročka zares želela. Pa čim dlje od takih tipov!!!!

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?