|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 9:41:35   
byanca
Ja te popolnoma razumem. najtežje je to čakanje in upanje...že stokrat sem si rekla, naj že neham mislit, pa evo:vedno ko se user posted image bliža, postanem napeta in po cele dneve samo o tem razmišljam.
Koliko dolge pa maš cikle?
Jaz imam namreč zelo neredne od 27 pa do 40 dan, tako da če bi želela test delat moram do 21.1 počakat


(odgovor članu delfincica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 12:03:28   
delfincica
Ja, to čakanje ....user posted image  mi vedno znova user posted image  ...

Moji cikli so na 28-29 dni, vmes so bili na 24, najdaljši pa je bil 32...,

tako da bom čakala do 13.1.
Sicer se mi danes že nekaj najavlja user posted image  ...

Mah, se bom pustila presenetit...

Kako dolgo že delata na bebici?

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 14:11:23   
anchy82
Živjo! Pr men še vedno nič novega... tečke še vedno ni... testa pa še nisem šla delat, ker bom raje počakala do najdaljšega dne ciklusa - t.j. 39.! Proti koncu tega tedna bom pa lulala na listek, če user posted image še ne bo...Upam, da je res ne bo...  Pri men so pa drugače ciklusi dolgi od 27 do 29 dni, samo prejšnji mesec pa je bil dolg 39 dni...Groza... Ta mesec pa verjetno tudi...user posted image So me zize oz.bradavičke že nekoliko manj začele bolet, kot so me prejšnjih 10 dni.
Lep pozdrav vsem, pa želim vam, da čimprej zagledate čarobni user posted image !!!! 

(odgovor članu delfincica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 16:19:42   
_ancica_
dobila sem jo coprnico rdeco user posted image user posted image user posted image pa sem ta mesec res mislila da bo, ker sem imaela ful drugacne znake kot ponavadi, eh pa nic, bomo pa drug mesec bolj user posted image pa bo. Vsem , ki se vedno ne cakate na user posted image pa vso sreco za user posted image user posted image !!!

(odgovor članu anchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 17:06:20   
anna20
Živjo!
ančica zate user posted image user posted image user posted image  da bo drug mesec več sreče,po tečkiuser posted image  pa v akcijouser posted image .
Jaz bi jo mogla dobit v soboto pa jo še ni,te tečkeuser posted image . Danes sem naredila test okrog 15:30,in sicer enega čist pocen in najbl navadnga za 1.76EUR,pa je bil negativen. a so ti testi enako zanesljivi kot npr. CB,a katera ve?a je še kej možnosti za ++++ user posted image user posted image ?

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 17:25:01   
Orhideje
_ančica_! user posted image user posted image user posted image user posted image .
Kaj je danes to, tudi jaz sem jo dobila danes, to packo user posted image . Pa tudi sem že upala, saj je bil že 41. dan. No, danes prvič sploh v življenju ne čutim bolečin zaradi nje. Namreč me je prejšnji teden full napihalo in se mi je vnel živec na vratu. Tako, da sem celo noč prebedela z neznanskimi bolečinami. Zjutraj sem vseen šla v službo. Misleč, da bo šlo, ampak se mi je tak vrtelo, da sem mogla k zdravniku. No sedaj, ko sem dobila injekcijo, je boljše. No, vsaj ena dobra stvar - te tečke res sploh ne čutim.

Pa nič hudega, bomo sedaj bolj pridno user posted image , da ujamemo naslednji mesec, kajne?

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 17:28:21   
Orhideje
anna20. Držim pestke, da ugledaš user posted image . Mislim, da so vsi testi zanesljivi, odkar so le ti zanesljivi. Jaz sem v nedeljo delala sicer s CB. Očitno mi je pokazal prav, saj sem jo danes dobila to  nadležnico.

Skušaj še počakat kak dan, nato test ponovi. Pošiljam ti  user posted image user posted image user posted image za srečo.

(odgovor članu anna20)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 17:31:45   
Orhideje
Principeska! Kako je s tabo? Daj nam poročaj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 19:17:48   
METULJ1
Hoj punce,

vem, da sem tečna s temi znaki pred user posted image  ali user posted image , pa vseeno.
Ne čakam je 12.01.. Zdej se mi je pa prvič zgodilo, da sploh nimam nobenih posebnih znakov, razen tega, da se mi že od včeraj zvečer ful dviguje kislina v ustih. Kukr, da bi me skoz silil na bruhanje. Ampak potem ni nič.
Vse mesece prej sem imela od O naprej fuuuuuul boleča prsa, ta mesec pa nič (1. ).
A je mela kakšna podobne znake  oz. neznake, pa je bila vseeno user posted image .
Men se zd 12.01. še takoooooooo daleeeeeeeeeeč.

Pa še enkrat  se opravičujem zaradi "butastih" vprašanj, samo sej veste, kako je, ko user posted image  ne čakaš.

Pozdravčki

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 20:17:15   
Kate26
METULJ1, vem kako je ko čakaš, pa ne veš pri čem si - res zoprno. Sicer še nisem bila nikoli noseča (vsaj ne da bi vedelauser posted image ), ampak ti povem iz lastnih izkušenj, da so lahko dnevi pred M tako različni, ali pa je trikrat enako, četrtič pa čisto drugače,... Zase vem, da nikoli nisem imela PMS znakov, ampak se je to tudi spremenilo - kakšnega pol leta nazaj so me začele boleti prsa, pa bradavičke, no tečna sem bila pa prej že tudi user posted image . Zadnje čase pa vidim, da imam enkrat poleg tega še slabosti ali pa vrtoglavico, enkrat me je ornk ščipalo v maternici in to od ovulacije dalje, no, tokrat pa me bolijo in hkrati srbijo bradavice že ves čas od M dalje - pa zaenkrat se je še vedno prikazala user posted image . Tako da jaz tem znakom skoraj ne verjamem več, ker sem na lastni koži izkusila že vse mogoče znake in znakce, pa nikoli nisem bila user posted image . Upam, pa da je pri tebi to res znak user posted image . Veliko sreče! 

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 20:26:14   
Anonimen
Vsaka nosečnica ima lahko drugačne znake. Jaz v prvi nosečnosti sploh nisem vedela, da sem. Nobenih znakov, nobene slabosti, špikanja, bolečih prsi, vrtoglavice... nič. Ker je bilo vse skup čudno in ker dva dni po najdaljšem ciklusu še vedno ni bilo M, sem naredila test in je bilo.
Sedaj je pa tudi jaz ne pričakujem, 28. dan bo nastopil 17.1., vendar pa imam cikluse tudi do max. 38 dni... tako bom lahko čakala še skoraj ves mesec.

Vsem ki ste dobile tečkouser posted image , pošiljam en velik user posted image .
Za tiste, ki se pa še ni prikazala, pauser posted image user posted image  in držim pesti

(odgovor članu METULJ1)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 21:00:06   
Principeska_
Zdravo Orhideje
 
ravno danes zjutraj sem dobila tečko user posted image , boli me tak da se mi že rahlo meša pa slabo mi je user posted image  tako, da ta mesec ne bo nič.

Pa ti kako? Držim pesti zate, da ta mesec ne ugledaš šoje user posted image , ampak en velik +.

Pozdravček

_____________________________

Eno * za srečo, eno * za smeh, eno * za iskrice v očeh, ..., pa kaj bluzim, vse zvezde z neba naj se vam usipajo v dlan in vam polešpajo dan.

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 21:02:47   
meta21
Vsem, ki vam ni uspelo ta mesec en velikuser posted image . Ostalim pa v tolažbo-moj prvi test tri dni po zamudi je bil negativen (mislim, da sem na prejšnji strani že napisala), pa je bil potem naslednji čez 2 dni pozitiven. In še nekaj, po mojih izkušnjah, se potem, ko se ciklusi začnejo spreminjat kmalu "prime".
Upam, da to drži tud za vas (ki ste user posted image kljub veliki zamudi dobile)in vam bo naslednji mesec uspelo!
Držim pesti in pošiljam user posted image user posted image user posted image  za srečo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 21:08:51   
Principeska_
Meta21 čestitke čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mojo ciklusi so zadnja dva meseca tako zmešani, da kar joj, vedno sem mela točne zadnja dva pa kr vedno bolj pozno user posted image  telo nagaja user posted image

Lepih user posted image  ti želim pa zdravo user posted image ...

_____________________________

Eno * za srečo, eno * za smeh, eno * za iskrice v očeh, ..., pa kaj bluzim, vse zvezde z neba naj se vam usipajo v dlan in vam polešpajo dan.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 21:14:13   
sunny24
A mi bo tle kira svetovala. Na M ne pričakujemo januarja je prevč gužve, pa so me mal spregledale! user posted image
Torej, moja M se še kar ni ulila-rjavi flekci, vse mi gor dviguje, vrti se mi, utrujena sem,... Pa sem zjutraj naredila baby chek, 1 črtica. Pa moj firbec gre pogledat popoldne test, pa je bla še ta druga bleda črtica... Sam vrjetno ni več veljaven, ne? user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 21:23:09   
Principeska_
Suuny24 na temu testu piše, da po 10 minutah rezultat ni več točen, samo na mojem je ostalo isto kot zjutraj tak, da morda pa... probaj  ga naredit še enrkat pa boš videla.

Vso srečo, upam,  da ugledaš + user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Eno * za srečo, eno * za smeh, eno * za iskrice v očeh, ..., pa kaj bluzim, vse zvezde z neba naj se vam usipajo v dlan in vam polešpajo dan.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 21:27:18   
Kate26
Sunny24, sem ti sicer že pri januarčicah odgovorila, pa ti bom še enkrat tu. Test po 10 minutah ni več veljaven, lahko pa ga jutri ponoviš še z enim trakcem (saj imaš 2, a ne). Lahko pa počakaš še kaka 2 do 3 dni pa test ponovi. Držim pesti, da je to to!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 21:37:12   
sunny24
Evo, sem ga ponovila...zdaj pa so takoj bile 2 črtici. Ta druga sicer zeloooooooo švoh, ma je. A bi blo to to?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kate26)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 21:38:18   
Principeska_
Jap jap ziher je to to user posted image  

ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Eno * za srečo, eno * za smeh, eno * za iskrice v očeh, ..., pa kaj bluzim, vse zvezde z neba naj se vam usipajo v dlan in vam polešpajo dan.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 21:39:45   
Kate26
Čestitam sunny!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 21:41:32   
tany83
Cestitam Sunnyuser posted image user posted image user posted image .. Mirnihuser posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Kate26)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 22:15:14   
byanca
odgovor Delfincici   :   delava prib. od marca 2007;na začetku malo manj intenzivno.
Prav takrat, ko sva začela delat, so se mi prsa povečala, ciklus zmešal....
zdaj sem se odločla, da če dobimuser posted image al pa ne, grem k G na pregled.so mi hormoni podivjali zgleda.
Pa vidva?




(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 22:16:44   
byanca
Č e s t i t ke    sunnyuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 22:51:44   
METULJ1
Sunny24 - si srečka user posted image .Čestitke. Želim ti lepo in mirno nosečnost.

Pozdravčki

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
7.1.2008 22:53:47   
_ancica_
anna20 & Orhideje ...obema prav lepa hvala za vzpodbudo user posted image user posted image user posted image jaz imam tecko danes drugi dan, keiz me pa se vedno taaaako boli, da se mi ze kr mesa. 
Orhideje
, a tebi je pa kr vrat zatekel? cudna rec je tale coprnica user posted image , kaj nam dela. Ze ve da ni zazeljena, potem se nam pa tako mascuje.
anna20...drzim pesti zate!!! user posted image

sunny24 in ostale novopecene srecke user posted image ...BRAVO!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anna20)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?