|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2007-2.del
25.4.2008 21:27:53   
kaya2007
no, samo sporočam, da se še zdaj nismo odločili za sedež...po novem izbiramo med romer kingom in MC tobijem user posted image  najbolje da počakam kateri bo 1. v akciji user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Majčice 2007-2.del
25.4.2008 22:31:03   
BAMBINA_
A ste videle, da letošnje majčice že po tekočem traku rojevajo user posted image user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Majčice 2007-2.del
25.4.2008 23:59:31   
tejč
Živjo.
Težko najdem kaj časa za na pc, pa da ne bi bilo za priprave ali ocenjevalne liste.user posted image En kup zadev imam za ocenit, pa seje učiteljskega zbora popoldne, danes sem že nadomeščala, sem bila cel dan v šoli.
Tamali divji, jaz tudiuser posted image -se ne dam! user posted image Dobro mi gre, vsaj mislim...
PA organizacija športnega dne, redovalnice z opisnimi ocenami, sprotne dnevne priprave...
Pospravljanje stanovanja, fjakanje punc v vrtec in varstvo, vmes še vneto uho pri Ajši, redni servis Peugeota, odpadu aspuh pri Kliotu, nadomestni avto...lalalalla...in jutri peka torte za dolenjsko praznovanje (mami in moj brat 26.4. in za punce za žlahto), pospravljanje, pranje, likanje, knjižnica, trgovina,....

Zdaj sem vas pa zamorila.user posted image

UŽIVAJTE lepe sončne dni.
Putka, nas ne bo. Žal. Gremo na Dolenjsko, drug teden pa na morje, vendar najbrž v torek. Če boste slučajno kje kofetkale v ponedeljek, mi sporočite, mogoče pridemo vsi 4.

Pogrešam vas.user posted image

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Majčice 2007-2.del
26.4.2008 9:42:34   
kjava
Aaaaaaaaaaaa, tejč! Noro!  Dobra si user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Majčice 2007-2.del
26.4.2008 11:53:04   
petra a
moram povedat da mam drugače zelo dobro taščo (res je zlata),me pa žalosti,ker ne gre za relacijo center-pa bivša druga občina ampak center-center,in še to sploh ne rabi prevoza,ker je v razdalji,ko gre lahko peš...nič,se bova že znašla po svoje

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Majčice 2007-2.del
26.4.2008 11:57:21   
petra a
se moram mal pohvalt,sem shujšala 2,5 kg...še najmanj 3x tolko bvi mogla...ah,sej bo

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Majčice 2007-2.del
26.4.2008 20:35:15   
Majchi
Čer punce!

Petra a, čestitam za izgubljene kg user posted image ! Pridna si, kar tako naprej vse do željene teže.
Pa super, da lahko kar zbiraš med vrtci. Res dobra novica!

Putka, midve z Lano bi pa prišle na Katjin RD. Razen če ne bomo šli na kakšen izlet al pa do morja. Sicer nimamo še nič splanirano, ker jaz zaradi tega sranja s službo nisem mogla čist nič planirat. Ampak če bomo v Lj., se z veseljem oglasimo.

Tejč, pridna si kot vedno! Saj vem, da je norišnica, ampak vse bo zalaufalo, boš vidla. Zdele mal počitnic, ki si jih tako čakala, potem spet mal šopanja, potem bojo pa že poletne počitnice tuki in pa seveda moooorje. Po poletju boš pa že čist pozabla na porodniško. Vse bo laufalo ko metekuser posted image .

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Majčice 2007-2.del
26.4.2008 21:00:17   
Majchi
Pa še poročilo iz toplic. Lana niti slučajno ni pozabila vode in je veselo čofotala, plavala, brcala in žlobudrala v svoji dojenščiniuser posted image . V malem otroškem bazenčku sem jo mogla za rokice držat, ona pa je hodila po vodi, ki ji je bla do pasu. Potem me je vodila ven iz bazenčka, pa nazaj not, pa spet ven, pa en krog čez garderobe, pa v ta velik bazen, pa spet ven v ta malega,...user posted image . V glavnem, šefica je bla. Babica in dedek sta tud uživala z njo.
Aja, zvečer mi je pa s postelje padla. K sreči je bil tam tapison po tleh, pa še nižja postelja kot doma je. Pa čist zraven nje sem bla. Na koncu sva se obe jokaleuser posted image . Pa kaj češ!

Lana je danes dobila že 8. zobek, spodnjo levo dvojko. Sedaj ima zgoraj 4 zobke in spodaj 4 zobke. Ne morem verjet, da ji je v slabih dveh mesecih izraslo 6 zob. Prej pa več kot 4 mesece nič.

Da se še malo pohvalim. Kupili smo nova kolesa in sedež za Lano, tko da gremo jutri stestirat na kakšen krajši džiro. Upam, da bo Lani všeč. Se je kateri od majčkov že vozil s kolesom? Je užival/a?

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Majčice 2007-2.del
26.4.2008 21:24:36   
felicia
OJLla sam na hitr

sem danes barvala jajca pa torto sem delala pol nutela pol pa sadna. zdej sem pa čist preč.

No nismo se še vozili skupaj s kolesi ker nimamo sedeža bomo po RD mogoče kakšna babica kupi sedež?user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Majčice 2007-2.del
26.4.2008 21:59:44   
kaya2007
zakaj majo zdej veliko noč?

joj majchi kako ste zobati user posted image  kaji je pa dons 2. ven pogledal..

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Majčice 2007-2.del
26.4.2008 23:35:22   
tejč
Ojla,
tedenske in dnevne priprave so v grobem narejene-za tisti prvi teden po počitnicah...
Torta je narejena-letos mandljeva z ježkom. Nisem preveč zadovoljna z videzom, sem se zaj...s čokolado na vrh...škoda...mah, dobra bo pa zihr. Že boljš, kot pa da bi samo izgledala lepo...
Sej pol okorg 10.5. pa še ena torta za praznovanje v Papparotiju...

Dragi lika, jaz sem bla do zdle na pcju za službo.
Zdej grem pa pod tuš....

LP

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Majčice 2007-2.del
26.4.2008 23:38:19   
tejč
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi



Tejč, pridna si kot vedno! Saj vem, da je norišnica, ampak vse bo zalaufalo, boš vidla. Zdele mal počitnic, ki si jih tako čakala, potem spet mal šopanja, potem bojo pa že poletne počitnice tuki in pa seveda moooorje. Po poletju boš pa že čist pozabla na porodniško. Vse bo laufalo ko metekuser posted image .


Hvala za takega človeka kot si ti.user posted image  Vedno najdeš besede zame. Lepo od tebe. Toplo mi je pri srcu, ko se spomnim, da sva se ravno mi2 spoznali direkt v porodnišnici.user posted image user posted image

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 7:41:44   
BAMBINA_
user posted image user posted image Matevž, vse najboljše za prvi rojstni dan!user posted image user posted image

user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 8:35:37   
felicia
user posted image



VSE NAJBOLJŠE DRAGI MATEVŽ ZA TVOJ 1. ROJSTNI DAN JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 9:16:27   
Eca
MATEVŽ - Vse lepo v prihajajočem letu, malo padcev, veliko cartanja in daril.

Pa upam, da ti bo mama dala kakšen kos torte za probatuser posted image .

Vse lepo tudi mamiciuser posted image user posted image user posted image

Eca z Dorianom


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 9:23:51   
lex
DRAGI MATEVŽ VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ 1. ROJSTNI DAN!!!!!!!!!!!!!!
 
user posted image
 
DA BI DOBIL VELLLLLLLLLLLLIKO DARILuser posted image , DA BI BILO TVOJE OTROŠTVO NASMEJANOuser posted image IN NE BI POZNALO SOLZIC.
 
TI ŽELIMO MEDVEDKI IZ KOROŠKEGA


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 9:23:51   
petra a
user posted image


Matevž,

vse najboljše za tvoj 1.rojstni dan!

Tjaša, Uroš & Petra

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 10:41:54   
Putka
user posted image

VSE NAJBOLJŠE MATEVŽ IN PETRINJA!!

Same lepe želje pridni mamici, ki je na svet prekrasnega fantka spravila! In Matevžu želimo veliko prespanih noči, skupnih trenutkov s svojimi bližnjimi, pa nič več buškuser posted image . Pa poljubčke od Katje!

Vse najboljše za te....

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 12:20:47   
Majchi
Dragi Matevž!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tudi mi ti želimo vse najlepše in vse najboljše za tvoj 1. rojstni dan. Veliko torto, veliko darilc, veliko fotk, veliko zdravja in otroške sreče, pa seveda čimmanj bušk in padcev.

Petrinja! Na današnji dan pred enim letom si v porodnišnici "švicala". In poglej! Imaš krasnega fantka. Vse lepo tudi vama z očijem, ko sta takega cukra naštimala.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Majchi -- 27.4.2008 12:21:11 >

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 12:44:37   
kai1
Matevž vse najboljše za 1. rojstni dan in čestitke mamici in očku.




user posted image

< Sporočilo je popravil kai1 -- 27.4.2008 12:50:13 >

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 17:53:30   
kaya2007
MATEVŽ vse najboljše!!!!!!! želim ti, da bi ti bilo vse življenje tako lepo kot je bilo 1. leto!!!

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 17:54:44   
kaya2007
kaja pa štrajka pri dnevnem spanju user posted image  kolk vaši bejbiji še kaj spijo?

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 18:14:26   
kaya2007
pa še da pokažem dragoceni trenutek, ko je kapo obdržala celo kakšno minuto na glavi..

user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 23:17:55   
tejč
Matevž,
-očaral si me z ljubkimi pogledi in nasmehi,
-tako si srčkan z očali,
-upam, da si ob rojstvu podedoval mamičin humoruser posted image ,
-mami vedno najde lušno cunjco zate:),
-prikupen in zelo družaben si.user posted image

Vsi želimo vaši družinici vse lepo, ne samo ob praznovanju, tudi potem, ko pride teta trma in druge "posebnosti"user posted image .

user posted image


_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Majčice 2007-2.del
27.4.2008 23:18:39   
petrinja
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

evo moje drage majčice, HVALA za vse lepe želje in čestitke. Ja res je šlo leto hitro okoli, še malo nazaj smo naše lumpe nosili v bušiju, sedaj pa že pihamo 1. svečko.user posted image .
praznovali smo že včeraj, ko smo imeli fajn piknik, pa igrala zunaj, pa torta velikanka, pa sonček,pa darila,... in OBILO DOBRE VOLJE in glasnega prepevanja HAPPY BIRTHDAYuser posted image . buške so vse izginile, guga se še vedno zelo rad, tako da smo sedaj res fajn zakorakali v obdobje otroka, in nismo več dojenčki ( pa čeprav v praksi to še vedno ne držiuser posted image  ).

Res še enkrat hvala za tako lepe čestitke, Matevž vam vsem pošilja en kup slinastih poljubčkov, in obljublja, da ko vas vidi časti sokceuser posted image .

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?