|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 18:42:49   
kaya2007
hi hi, bolš da se ne srečata kaja in lana, se bosta še pobili user posted image  majchi, dej mi povej kje si sedežno kupila, nekaj podobnega iščem pa mi ni nobena preveč všeč. sem jih pa v italiji našla ene par, ampak bi morala s kombijem ponjo..

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 18:49:07   
lex
moja začne tako histerično upit ko vidi, da ma Aleks kako zanimivo stver  roki, in če ju skupaj na kavč posadiš bo tak dolgo v njega drezala, da ji na koncu da tisto stvar in gre proč. Alina pa sladke najde glih če bi bil na balin pobrit, bi te za sladke potegnilauser posted image . Pa za vsko uho te prime pol se pa b v brado zažre (dobesedno!), le kaj bo ko bo dobila zobe, omo vsi obgriženi. Pravi maliuser posted image  je. Aleks je odkril tepež in grizenje okoli 1 leta, ne pa tako hitro!!!

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 18:53:06   
Majchi
Kaya, sedežno smo kupili tukaj:
http://www.pohistvo-zakelj.si/
Po ta novem imajo salon tudi v BTC-ju. Jaz ti edino odsvetujem belo barvo, saj se pri nama čist vse gor vidi. Npr. temne kavbojke pustijo madeže (grejo dol), usnjen pas v hlačah pusti odtise (s čistilom ne gre dol, ampak izgine počasi sam od sebe), kuli sploh ne gre dol,... Pri njih tudi kupujeva čisto posebno čistilo za usnje v obliki čistilnih robčkov, pa sva zadovoljna. Ampak jo je treba 1x tedensko min. 15 min drgnituser posted image .
Če bi se še enkrat odločala, bi spet vzela usnje, ampak ne belo barvo in izbrala bi gladko usnje. Drugače imava midva model Kongo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 18:56:37   
lex
majchi jaz imam usnjeno sedežno in gre kuli dol z zobno pasto. na madež namaži  pasto in pol s papirnatnim robčkom ali pa krpo za brisanje posode drgni po madežu. meni in mami je Aleksov kuli že 100x šel tako s sedežne. Aja pa jaz sem jo 1x kar z venišem oprala, se je še najbolj svetilauser posted image  (samo prej probaj na nevidem delu, da me ne boš pol klela)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 18:56:46   
kaya2007
men je všeč ta galaxy...in seveda bele barve. sva pa imela prej natuzzi bež barve in je bila tudi katastrofa. pa še maček ga je čist popraskal. kakšne imajo pa cene?

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 19:05:25   
Majchi
Ooo Lex, hvala za nasvet, bom probala. Pišuka z Vanishem se pa skor ne upam. Za usnje pravijo, da je kot človeška koža. Paše mu tudi Solea-sprobano, ampak je ful dela, da celo sedežno premažeš. Moj jo je zadnjič kar s Prilom opral, pa je bla potem vsa nekaj hrapava-kot suha kožauser posted image . Zdaj je že ok.

Cene? Kar zasoljene, ampak ne tok kot Natuzzi. Midva sva najino vzela kot razstavni eksponat, pa sva jo potem ceneje dobila, ampak je bila še vedno hudičevo draga. Ampak sva jo res dolg iskala in ko sva to zagledala, je bila ljubezen na prvi pogled. Sva oba takoj na njo pikirala.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 19:06:40   
Putka
Sedežna - midva sva imela prej usnje user posted image , se mi je rit poleti gor zalimala. Mikrofibra je zakon, pa še z mikrokrpico jo pobrišem. No, Vesna si ponavadi roke gor obriše, tako da jo bo treba bolj generalno počistit. Mi je pa bež sedežna najlepša za pogledat - v razstavnem prostor. Pri otrocih je boljš kaj cenejšega in manj občutljivega nabavit, pa magari zamenjaš ko so večji.

Majchi - Lana ima precej nizko ograjico naštimano, vsaj kar se na sliki vidi. Ti svetujem, da ji ležišče spustiš, ker se ti že dviguje in ti bo kmalu skakat začela. Vesna je ene parkrat čez letela, enkrat sem jo zjutraj na tleh našlauser posted image Joka ni bilo, spala je zgleda na tepihu, kako je šla ven še danes ne vem.

Kaya, če bi se rada v miru učila in kaj naučila, potem ne moreš imeti otroka doma. Ali pojdi ti ven (v knjižnico) ali pošlji moža s Kajo na sprehod, po opravkih... Druga varianta je učenje ponoči, ampak jaz sem takrat že preveč utrujena. Pri mojemu pogovori zaležejo za kakih 14 dni, potem smo na staremuser posted image . Zato ga kar pred dejstvo postavim, malo jamra potem pa vse zrihta. Npr. danes grem na aerobiko, od žmnj boš imel tamali, pridem čez dve uri..

Vanesa, Kristina je seveda prava lepotička, kot se za majčico spodobiuser posted image .

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 19:09:01   
Putka
Na Goriškem (nekje med Gorico in Ajdovščino) je tudi en privat proizvajalec pohištva. Imajo lepe sedežne, pa cene so kar normalne). Se bom poskusila spomnit, pa link prilepit.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 19:09:41   
Majchi
Kaya, sem šla gledat. Najina je podoben model kot Galaxy. Aja, še nekaj bi zdaj drugače naredila. Midva imava kotno, zdaj bi pa vzela posebej dvosed in posebej trosed. Se mi zdi, da imaš več možnosti v prostoru. Ampak ta bo mogla bit kar dobra za naslednjih 10 letuser posted image .

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 19:12:09   
kai1
sedežna, mi2 sva jo kupula fortrade-u na Vrhniki.

Vanesa, imaš pa zelo luškano hčerkico.user posted image pa kako lepe oče imauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 19:12:50   
kaya2007
Putka super ideja, na knjižnico sploh pomislila nisem user posted image

bež je lepa sedežna, ampak k nama ne paše več, bi šla bela še najbolj not. mogoče še črna, ampak to hitro pomajša prostor. pa rada bi tako udobno, ker moj dostikrat spi na njej user posted image  pa da bomo vsi loh gor ležal, ta je čist neudobna! ta mi je kar všeč: http://www.novak-sp.si/index.php?S=4&Article=4 tudi zato, ker se spremeni v posteljo (se vidi še na drugih slikah)

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 19:15:00   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: Putka
Majchi - Lana ima precej nizko ograjico naštimano, vsaj kar se na sliki vidi. Ti svetujem, da ji ležišče spustiš, ker se ti že dviguje in ti bo kmalu skakat začela.

Ravno danes ji ga nameravava znižat, ker se počasi tud na nogice že hoče postavljat, ne samo na kolena. Se pa že par dni pogovarjava o tem. Me kar oblije, če pomislim, da bi mi ven padla. Mi namreč nimamo nikjer nobenih tepihov, ker jih jaz ne maram. Sem pa zdaj tud o tem že razmišljala, ker je po tleh precej hladno, Lana je pa skoz na tleh. Čeprav je v prostoru 23 st., je na tleh hladno, sploh če se dlje časa tam valjaš. Lana je pa malo na puzzlih, ostalo pa okrog šiba.
He, he, tok je lušna, ko za mano v kuhinjo prileze. Rabi enih 5 min, ampak pride pauser posted image .

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 19:24:20   
kaya2007
user posted image

mi imamo tudi puzzle čez pol dnevne, drugje je pa mraz-mi je full žal, da nisem povsod dala talnega gretja, ampak se nam je tok mudilo, da nisva hotla še s tem zavlačevat.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 19:38:03   
kai1
Sem že nazaj.
Anže že spi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tudi zajokal ni, ko sem ga dala v posteljico. Očitno je danes čez dan premal spav.

Ponoči se je pa zbudi in ne vem kako mu rata,saj spi v žakeljčku, ležal je pri zgornji stranici na počez.user posted image

Igralna površina- imamo ogromni dnevno in ima svoj koptiček, kjer so puzzle po tleh, pa tam je tudi tepih. Za mano v kuhinjo pa še ne pride.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 20:27:30   
vanesa24
putka- Hvala
kai 1- hvala. Blagor tebi k ze pancka. Moja Kristinca se pa se tako veselo igra, ceprav sm jo skopala in v pizamico spravla.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 20:33:51   
lex
mi imamo tud puzzle in pol ko je bil Aleks že večji in jih je bolj posvinjal sem jih v pralnega vrgla na 30 in so bile ko nove! Pri nas je tud ful mrzlo po tleh, tak da bomo v bajti imeli samo talnouser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 20:36:22   
petra a
punce,ne me hecat...a zdej mi hočte povedat, da bom 15 min./teden pucala sedežno...jo dobim konc mesca...ne vem barve,eno bežuser posted image

a pa puzzle vam nč ne raztavjo,pri nas so tako lepo skupaj samo,ko je Tjaša v posteljici,mamica pa pospravi njen igralni kotiček,pa vse majhne delčke sem morala odstraniti...študiram, da ji bom naštimala ene,ki so polne puzzle,samo kvadratki, gor je pa slikanica in ena pravljica v angleščini,mrbit bo bolj primerna za našega razgrajača

še o naši jezi, prejšnji teden me je z nohtom potegnla čez nos,mi je kar kožo posnela, no, ta teden sem pokasirala po licuuser posted image , to kadar je tok zaspana,da je že kar sitna, pa vendar noče zaspati (podnevi kdaj)

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 20:39:34   
petrinja
halo halo.

vanesa -dobrodošlauser posted image user posted image . Ne skrbi da imaš samo ti tako melo čebelico, ki nič ne spi, nas je kar nekaj. Matevž je sedaj še en popoldanski počitek začel spuščati, tako da spi samo 20 min dopoldne-in to je vse kar se tiče podneviuser posted image . razen če se furava, in če je fajn mrzlo zunaj-spi še pol ure ( mu pa mraz res blazno odgovarja-še v spalnici imamo sedaj zaprt radiator-18 stopinj je v sobi ) in recimo da malo bolje spi ( še vedno se zbuja vsaj 2-3x do polnoči, pol pa gre itak k nama spat, in se še zbuja na cca.1,5-2 uri ), pa še sem lepa ko rožcauser posted image . mah, ne se malo hecam-pravjo da se občasno moraš malo na svoj račun pošalit, da malo popestrimo zadeve.

Matevžu sem danes začela dajati kapljice za učke zaradi škiljenja, in mu razširijo zenice, in posledične ne more približati predmetov z očmi, tako da včasih kar malo zrak mešauser posted image , in pa vsepovsod imam lučke na minimum, ker je sedaj občutljivost na močno svetlobo toliko večja. ta terapija traja do torka, potem gremo pa po prevezico. me zanima kako bo to trpel na glavi jauser posted image .

za srečanje sem pa tudi jazzzzzzzzz.



_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 20:42:07   
Majchi
Evo, naša princeska že pol ure spi. Zanimivo, zvečer pa praktično nimava problemov z njo. Danes tud pisnila ni, samo zaspala je. Ponavadi pa teži kakšnih 5 min in potem zaspi.
Vanesa upam, da vam rata s temle spanjem, ker je res fino imet tele večerne ure za sebe.

Kai, želim vam mirno noč.

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 20:56:03   
petrinja
madona nas je tle goriuser posted image user posted image

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 20:59:24   
kai1
Majchi, hvala, enako.

Vsem želim čimbolj prespano noč in malo vstajanja.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 21:02:33   
felicia
No še jaz se javim na raport.

sedežna- mikrofibra temno ornažne barve- oker verjetno, super.

puzzle- jih razstavi in jih grize

puzanje- še daleč od tega

dviganje na kolena- včasih ob meni

trma- seveda sej je moj sin hihihiuser posted image . Zna z obema rokama in nogama fajn udart po postli če kej ni po njegovo. Pa se dret 100 na uro. Pa grist v brado (sam to bolj ljubkovalno), pa udarjat z rokami, pa nogami uh oh in sploh.

Zdej sem se pa pol ure matrala da je zaspal. se kar začne igrat, pa pet, pa poztem jok, pa nekako umirit, pa najraj bi kar na rokah bil itd. Sam se ne dam pa nič ne popuščam, ker potem je še bolj grozno za zaspat, če ga ven vzamem.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 21:04:11   
felicia
sicer ma pa Lana tako obrobo v postli kakršno ma Uroš posteljnino!

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 21:09:04   
Majchi
He, he, Lana ima pa take žabice kot Kaja. Ene ima pa take kot Matevžek od Petrinje (sem enkrat na plavanju vidla).

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 21:09:26   
felicia
user posted image
 
petek, 11.1.2008 ob 11h v Čolnarni
Putka
petra a
Majchi
Felicia (itak)
Petrinja


žal ni bilo zimske slikeuser posted image


(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?