|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 15:22:03   
solatja
celo srednjo šolo sem  bila v internatu, kjer smo morali biti noter ob 21.30, enkrat tedensko (se mi zdi) pa si imel posebno dovoljenje za prihod ob 23h. med vikendom nisem hodila nič ven. 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 16:54:06   
brina_3
Sama bom stara 17 pa med tednom ne hodim vn,med vikendi pa prihajam domov do 23 ureuser posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 17:04:23   
kaycha
sama sem bla od prvega letnika srednje sole brez ure (14 let, ker sem sla polno leto prej v solo). so mi doma zaupal, pa tud nikol nism nc nardila da mi ne bi vec... sem se vsaj znorela, ker sem imela sosolke, ki pri 17, 18 niso smele prakticno nikamor- parkrat na leto do polnoci, pa se jim je kasnej mal odklopil. oprostite vse, ki mate mal bolj stroga pravila, samo men se zdi za 16letnico do 10h med vikendom mal huda. dala bi ji sama vsaj do nekje 1h, 2h, med tednom pa itak sam kaka kavica do 8h, 9h, ce je seveda glede sole vse zrihtan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 17:05:45   
Anonimen
Za moje pojme nima 16-letnik/-ca kaj delat zunaj do 4h. Razen, ce je s starsi. Ne vem, meni niti ni bilo v interesu bit zunaj do ne vem kdaj ponoci, ker bi me bilo strah samo okrog hodit, pa ljubljanski mestni busi tudi niso ravno nedolzni. Sploh pa potem, kasneje, ce ne bi imela user posted image , se ze ne bi setala sama ob 23h tu okoli. Mi pa ni panike it s psom ob 3h zjutraj ven, ker je pac pes z mano.

In tudi moji oz. najini otroci se ne bodo setali prosto po Presernu cele noci zunaj, pa tudi ce jim bo ocka dovolil, bo pa mama tisti zmaj user posted image Mene ne moti, da moram bit ob 23h doma, pa ceprav vedo, da sem s fantom zunaj in da me bo pripeljal pred vhodna vrata. Za 18. RDje sem bila pa doma ob 1h, tudi za svojega. Ko pa maturiram, bom pa baje brez omejitev user posted image Torej, se pol leta pri 19-ih letih in pol. 

(odgovor članu brina_3)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 17:07:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaycha

sama sem bla od prvega letnika srednje sole brez ure (14 let, ker sem sla polno leto prej v solo). so mi doma zaupal, pa tud nikol nism nc nardila da mi ne bi vec... sem se vsaj znorela, ker sem imela sosolke, ki pri 17, 18 niso smele prakticno nikamor- parkrat na leto do polnoci, pa se jim je kasnej mal odklopil. oprostite vse, ki mate mal bolj stroga pravila, samo men se zdi za 16letnico do 10h med vikendom mal huda. dala bi ji sama vsaj do nekje 1h, 2h, med tednom pa itak sam kaka kavica do 8h, 9h, ce je seveda glede sole vse zrihtan.


Zakaj pa? Kaj pa ima 16. letnica za delat zunaj tolk pozno? Ne vem, mogoce sem pa jaz in moje sosolke, razen tiste, ki so doma na vasi in hodijo na lokalne ''zabave'', cudne, ker ne hodimo po razno raznih lokalih in se nalivamo do koma stanja. Vse kavarne, slascicarne se pa zapirajo med 22. in 23. in potem nimas it kam. Sploh prej, ko se je se lahko kadilo.

(odgovor članu kaycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 17:10:22   
kaycha
zakaj pa ne? verjetno ze sama pozna svojega otroka tolk dobro, da ve da se ga ne bo nalivala za brez veze. ce ima zeljo hodit ven, zakaj pa ne bi sla? ce zelje nima, je pa itak vseeno kake so ure a ni res?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 17:33:22   
Anonimen
ma ne vem men je to kr nekej,da če kao žuraš do 4ih pa nisi resen... jst pr 15 to je prvi letnik sem lahko šla en dan v vikendu vn rečmo do 11ih, če je blo pa kej posebnga kkšna žurka (rečmo 1krat na 2 mesca) smo se pa zmenil tm okrog 2eh.. pr 16 podobno, s tem da sm takrt šla tut prvič na party in je bil dogovor pač da pokličem k bom hotla dam.. če smo mel pa kkšne take žurke, da se je prespal rečmo 1krat na let mi pa tut nista težila.. res je, da so me skos pršli iskat starši oz. mi dal za taksi, če se jim ni dal, ampak nasploh mislem da je to kok časa bo otrok uzunej sm stvar dogovora in zaupanja, to pa itq sam vidš kakšn je otrok in če se mu da zaupat...zdj k sm stara 19 let ni pr men nč drugač kt prej, sicer se vozm sama ampak me vsen skos vprašajo kam grem in do kdaj mislem bit zunej, če so žuri v lj spim pa pr sošolkah...

(odgovor članu kaycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 17:45:35   
Ze pequeno
Glede na vse večjo nasilnost v klubih in pred njimi je lepo, da svojim otrokom toliko zaupate. Največkrat se pač zgodi, da je otrok na napačnem messtu ob napačnem času. In ko pred raznimi klubi na parkiriščih vidim pjano mladino, ki se naliva, ker v lokalu ne točijo alkohola mladim, oziroma jih vinjene ne spustijo v lokal je zanimiva misel, kaj bi porekel starš na to, če bi v tistem trenutku videl svojega otroka.

Še huje pa je, ko vidiš to mladino v jutranjih urah, ko napol nagi hodijo iz lokalov, vinjeni, nekatri pa še pod drugimi substancami. Še najhuje pa je videti skoraj otroka, ko je zadet od kokaina in alkohola.

Moje mnenje je, da med tednom do osem ure, vikendi do desete ali kakšno uro več, seveda če sam naredi vse obveznosti ki jih ima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 17:55:42   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Jaz sem med tednom mogla bit doma do devetih. Čez vikende(ne vsak vikend) pa do enih zjutrej če sm šla ven. Sem šla pa recimo lahko ven enkrat mesečno, največ dvakrat. So mi pa zaupali, so vedli kje sem, vedli s kom grem in s kom pridem nazaj. Običajno je vsakič en od staršev nas prišel iskat.

Tam pri ene 17 ih pa nism mela več ure. Me tud celo noč ni blo(partyi) sam sm vedno povedala kam grem in s kom.

Odvisno od zaupanja ki ga imate.



Pri meni je bilo zelo podobno, čeprav sem po moje 10 let starejša od karin. Edino hodit sem začela ven pri 16. letih, ne pri 15. Pa šla sem domov z avtobusom, spremil me je pa fant vedno do doma, nihče me ni prišel iskat.Pa neomejeno sem hodila ven pri 18.,so pa vedno vedeli, kje sem in s kom sem - to sem morala povedat. Takrat sem šla že sama z avtom. Pa nikdar me ni nihče čakal, so mi čisto zaupali.

Jaz bi se ravnala glede na zaupanje, kot jih je že par omenilo. Nisem pa prepričana, da bom jaz tolk flegma, kot so bili moji starši, ravno zaradi drugačnih razmer v diskačih, klubih, kot so bile pred toliko in toliko leti. Ne vem, bom poročala čez 4 leta, ko bom na tem. V vsakem primeru pa bodo otroci med tednom najkasneje do devetih doma. Zaradi šole.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 18:33:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Samo zdej so resnično drugi časi, kot takrat ko smo mi gor rasli, ane Pikec0?user posted image


Ja, sampr teli Angel rebelde je blo to dve leti nazaj, al kok je stara, ne 20, tko kot pr teb. user posted image



ja poglej si situacijo pri ribiciRR, pa se mi ne zdi, da ji ravno kaj manjka. pa je meni ona za svoja leta blazno resna in taki punci bi dost več dovolila, kot pa eni frfotajoči....



To zame praviš?user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 18:36:14   
mami_miki
od mojega je 13...pa že ful ven hodi, pa fanta pa to...

no...saj to ni važno..jaz sem imela pri 15-16 uro do enih ali 12...

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 18:37:27   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Uff,jaz sem že pri 14 letih domov prihajala ob 7-8 uri zjutrajuser posted image



Ma ja,jaz sem pa mati Tereza.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 18:39:05   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Uff,jaz sem že pri 14 letih domov prihajala ob 7-8 uri zjutrajuser posted image



Ma ja,jaz sem pa mati Tereza.user posted image


ej...naši 13-letnici, ni sicer moja hči...ampak ji zelo dobro kaže, da bo pri 14 hodila on 6,7 domov...raje ji dobolijo, kot pa na skrivaj

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 18:44:01   
Gina
Aja, a zmenit se pa ne morejo? Mislim ali se tvojemu zdi, da je to varno, ji zaupa, ali ga je strah, pa nima nobene vloge pri njeni vzgoji, ker ga ne posluša? To sta dve različni stvari.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 18:45:08   
Maleal
ej...naši 13-letnici, ni sicer moja hči...ampak ji zelo dobro kaže, da bo pri 14 hodila on 6,7 domov...raje ji dobolijo, kot pa na skrivaj


Kaj si zdaj ti to napisala??user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 18:46:13   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

ej...naši 13-letnici, ni sicer moja hči...ampak ji zelo dobro kaže, da bo pri 14 hodila on 6,7 domov...raje ji dobolijo, kot pa na skrivaj


Kaj si zdaj ti to napisala??user posted image


ja...dojenček mi pomagauser posted image  zajaj? zakaj?

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 18:47:48   
Anonimen
Jaz nisem imela ure. Je pa res, da tega nisem izkoriščala.
Ampak, ok, to je res skor 20 let nazaj user posted image

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 18:49:55   
mami_miki
jaz od 18 dalje nisem več imela ure...pač uro sem imela zato, ker so starši po mene hodili, npr. v mesto...in potem se jim ni dalo zjutraj vstajat...pa sem mogla prej domov it..

samo...danes je to čiiiiiiiiiiiiiiiiiiist drugače....

vsi hodijo že hitro ven: saj pravim, 14 let stare...13...men se to zdi premlado,,,ampak,,,kaj hočeš..naj imajo tako kot imajo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 19:04:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Kaj pol porečeš na to, da jaz ure praktično sploh imela nisem. In noben me ni hodil iskat...


Žalostno, ja. user posted image

Meni tudi, zdaj ko nazaj gledam. Ker se sploh brigali niso zame. Takrat mi je sicer pasalo in sem kar fino izkoriščala to, k sreči sem bila pa dovolj pametna, da me ni nikamor potegnilo.
Ko danes gledam nazaj, si mislim samo, da je to, kar so meni "pustili" oz. jim je bilo pač vseeno, za zjokat. Jaz sem bila stara 11(!) let, ko sem bila prvič v disku (vedno sem zgledala starejša, zato so me spustili not). To je bila sicer takrat izjema, ampak pri 13-ih sem pa konkretno začela okrog hodit in ga tako ali drugače žurat. Ma meni se strga, da moji otroci kaj takega počnejo, predvsem tako zgodaj. Ni šans, da dovolim to in tudi ne bojo prepuščeni sami sebi! Se bomo pa sproti dogovarjali.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 19:13:49   
mami_miki
joj...mene je že strah, ko mi bo tamali rekel: mami...lahko grem ven? pri 13...user posted image
potem pa borba sama s sabo...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 19:53:49   
Anonimen
pojma nimam. js sem mela pr 16 resnega fanta in nikoli v lajfu policijske ure. mat mi je rekla pejt pa pamet nucej pa sem šla in nucala pamet in pršla zmeri eno pametno uro domov.

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 20:01:38   
viv_
V srednji šoli nisem med tednom nikoli hodila ven. Za vikende sem imela pa uro do 9h, če je bil pa kje kakšen žur, 1x na 14 dni, sem imela pa do 1h, pa moji starši in starši od ene sošolke so se izmenjavali in naju hodili iskat.

Pa dokler sem doma živela, to je bilo do mojega 24. leta, sem vedno povedala kam grem in kdaj pridem. Sem se tako navadila in se mi je zdelo edino logično in spoštljivo do staršev, da povem kje sem.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 20:32:01   
nejcko
Nisem nikoli imela določene ureuser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 20:40:00   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Pri 16h sem imela do 4h, s pogojem, da me pride mama iskati... user posted image


U matr. user posted image

Kaj pol porečeš na to, da jaz ure praktično sploh imela nisem. In noben me ni hodil iskat...

jaz tudi ne 

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 15-16 letnica
5.1.2008 21:19:55   
Anonimen
Jaz sem se pri 16-ih odselila od doma, tako, da... no limit. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?