|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 23:00:52   
Lunca1
Nana a ne moreš dojet, da je bilo poslano.user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 23:02:12   
nana35
Kaj pa?Upam,da zdaj deluje?!

http://nana35.shrani.si/?

_____________________________

:))


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 23:03:34   
nana35
Pa mi je uspelo,dala sem gor nekaj malega slikic,na eni sem jaz,kaj več slik nimam,ker se ne slikam rada,a lasje so zdaj definitivno bolj kratki.



_____________________________

:))


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 23:04:21   
klepetka
oj
evo ,pa sem spet tukajuser posted image
najprej imam popravni izpit zaradi moje pozabljivostiuser posted image
DAŠABINA ,ČEPRAV POZNO,AMPAK VSEENO IZ SRCA TI ŽELIM ZA ROJSTNI DAN VSE NAJ NAJ user posted image user posted image

ANITKA,TUDI TEBI VSE LEP OZA MALI ROJSTNI DANuser posted image user posted image user posted image
Da še povem ,da sem dobila nazaj dohodninsko odločbo i nz njo 1,42 €user posted image .Vsaj plačat ni treba.

Lunca ,danes sem ga pa biksnila ,ja,imaš prav .user posted image Poročila sva se leta 96 i n ne 86.Ajej,zmotila pri tipkanjuuser posted image Super poročne slikceuser posted image

triš, tudi tvoje so krasne slikce.Pravljično poroko sta imela ;res si bla čudovita nevesta.
Pa opazila sem da si tud ti med januarčicami umetnicami. Krasne čestitke in zahvale. Imaš mogoče kakšno idejo zame za vabila za krstuser posted image user posted image ?

katee,Lana in Žan Luka imata pa skoraj identične mere ,tako TT kot OG in CMuser posted image .Bravo Žan Luka za uspešno prestano cepljenjeuser posted image

limma,ja 31 okenuser posted image .In tuid jaz jih celo leto pucamuser posted image user posted image .Sicer samo enkrat na leto ,ponavadi okol velike noči spucam čisto vse, drugače pa po potrebi,vsaj v tem štuku ,ko smo večinoma ,ker mi resnično ne znese.

suny,ja res ,kaj smo  takrat mislili ,ko se je gradilo..očitno ne dosti ,samo to da bo čimveč placa ,noben pa ni pomislil ,da bi blo to dobro tud kdaj spucat.user posted image user posted image Če bi zdaj še nekrat delala ,bi sigurno pol manjše ratalo

mala pikica ,ne bodi žalostna ,ker dobro veš,da te ima Gašper rad  ravno  tako kot ti njega .Mogoče ima pa samo trenutni odpor,ker pri nas seLana tud včasih kaj takega spomni.Pa potem kar nekako preide takale krizica.Tile naši frkolinčki so z vsemi žaubami namazani.Si boš pa črpala ,če ne bo šlo drugače user posted image

lusa,ma saj se tudi jaz ne bojim da bi nam kaj odnesli ,ker nam nimajo kaj dosti,samo imam pa en tak grozen občutek ,da bi se nekdo sprehajal po hiši.Imam še žive spomine izpred par let ,ko so doma pri mami  sredi belega dne tatovi odpeljali motor iz garaže.In od takrat imam res kar en strah.Ti povem ,da še danes ,k o grem domov , sem kar nekako s strahom zadaj za hišo in v garaži.

mml,user posted image da je Manca bolje.Pa user posted image user posted image za Matica ,da čimprej minejo tele tegobe po cepljenju

dašabina ,kako lepo ste popraznovali tvoj praznik.user posted image še enkart ;vse lepo ti želim

nana,
danes si bila pa že med pogrešanimi ,ker se cel dan nisi javila,ker ponavadi se že zjutraj.No pa važno da si se ,da vemo da je vse okuser posted image
Enkart se bomo mogle pa res zmenit in se dobit ,d a se spoznamo ,ok?!user posted image

tak o,zdaj grem pa počas spat.

lahk o noč vam želim




_____________________________



(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 23:08:32   
nana35
Lunca,saj si samo ti videla,kaj je pisalo,ne?user posted image


< Sporočilo je popravil nana35 -- 3.4.2008 23:09:29 >


_____________________________

:))


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 23:32:56   
obrigit
Čer
Dašabina vse najbolše ob tvojem prazniku
Anita tudi tebi vse najlepše
Včeraj sem dobila od svakinje čeber za kopanje,da vi vidite kakšno veselje je to. Špela si kr vriska zraven pa čisto sigurno se počuti ko ima oporo.

Mala pikica seveda te ima Gašper rad samo ne smeš jokat ker to vpliva na mleko. Naša Špela tudi pri meni včasih joka ko jo pa ati vzame pa neha.

Pa prav fletne slikice imate.
Vsem želim lepe sanje in sladko pančejte me moj tera na steperuser posted image . Se me še deset kg drži, sem se izgovarjala na dojenje user posted image  pa me je moj zafrknil in mi kupil steper. Pa sem si sama skuhala to da morem telovadituser posted image .
Nočko

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 6:58:29   
dašabina
evo danes ste pa druge zaspanke midva z mihcem pa že gor visiva
jakob in lara user posted image  za tri mesece pa saj ne morem verjet da čas tako šiba
no se gremo fotrat...

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu obrigit)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 7:52:54   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Fasada pa mislim da bo orange.

user posted image user posted image user posted image

Pa ne še ena orange.user posted image  Nič ni narobe z orange, samo jih je pa zdaj toliko, da se mi od njih že user posted image
  Ja veliko vrst je oranžne.Meni tudi ni všeč kičasta oranžna ampak topla oranžna je pa mmmmmm krasna

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 8:43:50   
TRIŠ
Imela sem napisan cel roman pa hočem pogledat od nane slike pa vse zaštekauser posted image in še enkrat
Nana zelooo ste lepi.Tudi ti imaš že tri škorčke.Ne vem pa zakaj se nočes slikatuser posted image ,saj super izgledaš
Dašabina romantika supeeeeruser posted image
Mala pikica
vsi vemo najbolj pa ti da si se trudila 100% in če ne gre ne gre.Vedi pa da te ima Gašper najraje na svetu in da si ti zanj edina in najboljša mama.To vemo še forumke,kaj šele mali Gašper ki te ima non stop ob sebi.Na ZS mi pošlji tvoj mail pa ti bom nekaj lepega poslala.
Klepetka tudi jaz jih rabim,ampak veš jaz to pošljem mojemu zlatemu sodelavcu in mi on to malo porihta.user posted image
obrigit tvojga pa še mal k meni pošlji ,da me bo priganjaluser posted image user posted image
Lara in Jakob ja res čas beži.Vse najlepše v novem mesecuuser posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 9:29:44   
martinca
dobro jutro!
me dva dni ni tu gor pa vas komaj preberem tolk ste napisale.
moj je pa danes doma, ima dopust. greva pa za civilno poroko se prijavit na urad, pa še v mesto greva imava neke opravke. zdaj pa je že po cigle šel ker delamo zunaj škarpo, seveda se gre to za najin prizidek. user posted image počasi se bo začelo.

triš, full lepe slike od poroke. ona z avtom mi je še posebno všeč. pa zelo lep šopek si imela.

dašabina, malo  z zamudo ampak vseeno iz srca. Vse najboljše za tvoj rojstni dan!sem včeraj celi dan mislila nate da ti moram čestitat pa ni bilo časa prit tu gor.

Patrik se zahvaljuje za vse čestitke ob njegovem tretjem mesecu.

mali joče, morava it jest, se potem oglasim...sem že nazaj. z njim v naročju. ga moram sedaj še ene 20 minut gor držat da na polije. se mu včasih rado kaj vrne nazajuser posted image

triš, potem sta že dva. moj tud obožuje oldtimerje. pravi da ko bo malo starejši, pa ko bova imela vse urejeno, te pa si bo on enega oldtimerja pripeljal domov.

lunca, tudi vidva sta bila lepa ženin in nevesta. on punčka na zadnji sliki od sklopa slik poroka je pa Pina?če je, je fejst lepa pupika.

tak zdaj pa jaz grem, se še popoldne kaj oglasim če bo čas. v mojih mislih pa ste vedno prisotne

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 9:48:43   
ursalara
Jakob vse najboljse!user posted image  
Lasje tudi meni izapadjo bi lahko iz njih naredila lasuljo!user posted image user posted image
Mala pikica ne obremnjuj se tvoj mali korenjak te ima najrajsi na tem svetu!
Dohodnina jaz dobim nazaj celih 111 evrov!user posted image
Nana ful ste lepa druzinica pa malo veckrat se moras postaviti pred objektiv fotoaparata  ker bi bilo skoda da se ne bi slikala ker si prav lustna!!!user posted image
Tris Lara se zahvaljuje za cestitke!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 9:56:49   
TRIŠ
martinca ja kdaj se boš pa poročila.Moj ima hroščka in otroka ga obožujeta,.Super za ceglčke ,da bo začel rast vajin domekuser posted image
Midva pa danes nič na delava,ker je v atijevem avtu ostala duda.Tako je Žan non stop na joškiciuser posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 10:03:08   
mala pikica
Drage moje, hvala vam vsem za tolažbo user posted image Saj vem, da me ima Gašper neskončno rad, je pa res hudo, ko vzameš otroka k sebi in joka user posted image So mi povedali, da voha mleko, in verjetno joka prav zaradi tega. Jesti pa noče user posted image

Ponoči je spet lepo jedel, zdaj pa se nekaj oglaša in bom videla, kako bo. Prebrala pa vas bom kasneje user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 10:19:57   
katee
mala pikica: user posted image  zate. Si lahko samo predstavljam, kako ti mora biti težko, ko Gašper joka pri tebi. Ampak saj si videla, da je ponoči lepo jedel. user posted image user posted image  Gašper!!!

Nana: koliko krajše lase imaš. Jaz sem imela do pred 5 let čisto kratke, nekaj cm dolge, pa sem si jih sedaj pustila rasti.

dohodnina: jaz moram plačati user posted image . Mi pa ni jasno zakaj, ker sem do sedaj vedno ful dobila nazaj. Ma, kaj češ. _Tale država ti res vse pobere.

Moram pa povedati, da naš Žan Luka ni imel nobene reakcije po cepljenju. Včeraj mi je spal v vozičku najprej 2 uri, potem pa še 3.

Je pa naša user posted image  zbolela. Imela naj bi virozo. Ima drisko in bruha. Tako je boga. Joj, kar jokala bi, ker se m,i tako smili. upam, da bo danes že bolje.

Sedaj grem pa malega spat dati, je že prav sitkan.



_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 10:36:22   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: karatina

Saj to sem ti ravno hotela povedat, da je mogoče preveč lačen, pa še zvija ga mogoče, po pa od drenja ratajo še bolj utrujeni. Poskusi mu res dati polovico adaptiranega mleka, pa boš videla, da ti bo na flaši mogoče celo zaspal (tako kot Karin), pa kasneje poskusita z dojko (pred veliko lakoto).
Vem pa točnko, kako se počutiš, ko te zavrača. Se je Karin z dudo v ustih pomirila pri babici, pa še ati jo je nosil, da sem naredila dodatek, ko sem jo vzela spet jaz v roke pa grozno drenje user posted image . Pa zize niti videla ni!

karatina, saj mu nikoli ne dam adaptiranega mleka polno dozo. Sem celo poskušala tako, da sem mu vmes med flašo poskušala dati dojko, pa je tudi začel jokat. Res več ne vem, kaj naj delam. Se pa pri nas dogaja tudi točno to, da se povsod pomiri, pri babici in pri atiju, pri meni pa jok. In to je najhuje.

No, zdaj sva vseeno uspela nekaj minut jesti na prsih, pa je spet zaspal zraven. Za nekaj minut verjetno... Ah, bomo že nekako. Da vsaj ponoči je. nana praviš, da je pri tebi suša, si že čisto brez mleka?

lunca ne vem od česa bi imelo mleko drugačen okus, nisem nič v prehrani spreminjala. Pa še načrpanega je brez problema pojedel user posted image

No, je že buden... Še ga grem poskusit dat na drugo stran, prej se res ni najedel.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 11:02:46   
nana35
Triš,nimam treh škorčkov,tisti mod mojim dragim je njegov sin Luka,moj pa ne,zraven pa je Lukecov bratranec.Klemen pa je še v mojem trebuhu na sliki,je bilo pa že novembra,en mesec in pol do poroda.Slikam pa se ne rada,nikoli se nisem,samo zdaj ko me je tašča slikala zraven,nisem mogla reči,da se ne bom,bi bilo res malo otročje od mene.

Hroščka pa sem videla na sliki!!Moja mama je bila tudi nora na hrošče,je imela kar tri zapovrstjo!Zdaj pa nima več...

martinca super da se začenja vaša gradnja,pa urejanje okoli poroke!!

Jaz grem zdaj na UZ kolkov,samo kontrola,upam,da bo vse ok,smo že zadnjič imeli 1A oba kolka.

ursalara,jaz dobim pa dohodnine 198 evrov.Bom jih hitro uničila v kaki trgovini.user posted image

triš,ursalara,hvala za komplimente.

katee,bili so lepi!Lasje so šli v smeti,sem jih ostrigla najprej do ramen,potem pa še krajše,pustila jih bom rasti,ko bo Klemen malo večji,ko me ne bo vlekel za njih.
Nekoč pa se tudi sama nosila čisto kratke.

mala pikica,ja žal,čisto brez mleka sem,AM imam pa na zalogi.

Se mi mudi,ob 11.30 imam,jaz pa sem še tukaj...






_____________________________

:))


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 11:09:37   
vaney
dan.

včeraj mi je slike toliko časa nalagalo, da je moj dragi pogruntal, da nekaj ne deluje prav in je zrušil cel sistem in ga še enkrat naložil. upam, da bo zdaj poslalo tako kot treba.

če mi je zdaj uspelo, naj bi zdaj spodaj bila povezava na najine poročne slikice...




_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 11:12:59   
vaney
zdaj mi pa noče sem kopirat naslova. vaney.shrani.si je naslov, če se bo kaj videlouser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 11:17:53   
vaney
očitno internet še ni dobro naštiman...zaenkrat slikice lahko vidite na shrani.si, up. ime je vaney, geslo pa princeska. ko bo pa moj vse zrihtal, bom pa dala povezavo sem.

uf, zdaj sem pa jezna, ker ne dela prav in raje grem, se beremo kasneje.


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 11:57:57   
aurora6
LARA IN JAKOB VSE NAJBOLJŠE ZA MINI ROJ. DAN.


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 12:08:07   
ursalara
Vaney joj lepa nevestica si bila!Kje sta se poročila?Joj joj pa zadnja slika kok sem se nasmejalauser posted image pa zabice,copati joj zanimivo!
Evo ti bom jaz prilima stran da jih bodo se druge videle!
http://vaney.shrani.si/


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 12:57:41   
vaney
ursalara, najlepša hvala, ker si mi prilimala naslov. moj dragi možek je moral zdaj v službo in seveda mi ni zrihtal računalnika do konca.
poročila sva se pa lani avgusta na Žežlju (vrh nad Vinico, kjer je na vrhu na sredini gozda cekvica, okrog pa jasa, tako da sva imela civilno poroko kar na jasi pred cerkico)

popoldne me čaka pa zelo neprijeten "opravek". moram na pogreb, ker je moji sosedin in zelo dobri kolegici umrla mama, jo je kap in je treba it, čeprav imam že zdaj cmok v grlu, ker vem, da bom spetuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 12:59:47   
vaney
lara in jakob, vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 13:09:58   
Sunny Morning
user posted image za tri mesece: Jakob in Lara


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Sončki januarčic 2oo8
4.4.2008 13:58:48   
TRIŠ
vaney tale poroka bi se pa lahko rekla prestiž varjanta,full sta lepa.Kdo te je slikal.Copatki na namišljeni nevesti so pa dobri user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?