|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 11:44:18   
vaney
ni ratalo, bom še enkrat probala

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 11:47:46   
limma
Klepetka, 31 oken imate user posted image  Jooj, jaz bi jih umivala eno leto user posted image  

nana - ja, spomin imam pa res dober, vedno prensenečam ljudi, ko se spomnim kakšnih neumnosti za nazajuser posted image  Čeprav mi je v osečnosti kar malo opešal, ampak se mi zdi, da je se vrača v staro formo  user posted image  Lasje mi pa še vedno vztrajno in vedno bolj izpadajo user posted image  user posted image  Se pa strinjam s klepetko, res si faca user posted image

mala pikica - jaz sem tudi radovedna glede hišice user posted image  bo res najbolje, da daš kako fotko v album, da ne boš vsaki posebej pošiljala... upam, da bo Gašper čim prej spet bolj ali manj prespal nočko... user posted image
Veš, kaj sem pa včeraj razmišljala med dojenjem? Ker ti tudi leže dojiš... kaj, če jima pa ne ustreza več ta položaj.. jaz jo včasih, če me cuka in vleče, dvignem in sede podojim do konca. Poskusi še ti.

Dašabina - vse najboljše! user posted image user posted image user posted image

Jokamo...

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 12:04:33   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

nana ,si pa faca vešuser posted image .Mi deluješ ena taka pozitivna oseba ;bi te rada res enkart v živo spoznala,vešuser posted image Tole glede poroke.Takrat ko sva se midva poročila(daljnega leta 86) ,še ni bilo oz.vsaj v našem koncu neuser posted image digitalnih fot.in bile so samo videokasete ,tako da ne morem dati kakšne slike gor.Sicer pa bi bila za današnje čase kičasta nevesta ,takrat sem bila pa prav fejst,oz.čist po takratni modiuser posted image user posted image user posted image




A si se malo zmotila? A nisi bila takrat stara 12 let. user posted image user posted image

Ursalara, sem iskala fotke na napačnem koncu. user posted image user posted image

Triš a sta se poročila na Črnjavi?

No moje fotke s poroke so v albumu, geslo je pa spina. Da boste sploh vedela kako izgledam.user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 12:11:24   
Lusa
Tako sem spet iskala ,kje sem ostala.Daša še vedno spi tako lepo.Luša že razgraja ,...mož kdja pa kdaj ponagaja,..user posted image Krst pa imamo mi 3.5.


klepetka-ja same bomo,si bomo nabavle psa.Pa mama bo dooosti pri nas.Drugače pa me ni strah.Kaj pa mi kdo more.Itak nam nimajo kaj extra za odnesit.Če pa hočejo mene ,pa me bodo dobiliuser posted image  ,samo punci naj pustijo pri miru.Si pa dobra s temi posmojenimi dudami.Jaz pa skor vedno zarad RR posmodim krompiruser posted image

mala pikica-jaz bom pa se kar k tebi 1x pripeljala gledat vašo lepo hiško.

lunca-tudi midva sva v urejanju kopalnice.In še tud ne veva kakšno bi imela ,jaz sem čist za žive barve.

klaja-samo 50 ljudi'Mi jih bomo imeli 12.In to je malo ljudi.

Vse slikce so pa tako lepe ,kot otroci ,kot poroke.


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 12:38:25   
mml
Oj,

no danes je pa tukaj sonce in tudi pri nas smo malce boljše. Manca se je zbudila brez vročine in je tudi malo manj tečna, ji je pa za znoret dolgčas, ker je že tretji dan zaprta doma z mano...Še vedno pa smrka in kašlja. Matica spet bolj napenja, ampak mislim, da je to po Rotarix-u in danes je tudi kar precej polival, česar sicer zadnje dni ni več počel. Trenutno je omagal in spi. Manca pa gleda Katka, ampak prav dolgo ne bo miru user posted image . Skratka preživet moram še danes do 16.30 in jutri do 13.30, po tem bo pa boljše. V ponedeljek pride moja mama, pa še pregled pri ginekologu imam, tako da bo Manca ostal doma. Po tem si je pa še varuška izgovorila naslednji teden en prost dan, da bo peljala svoejga 4 letnega vnuka z vlakom v Radovljico, ker se še ni peljal z vlakom...Skratka spet bo zanimiv teden user posted image

Patrik vse najboljše za včerajšnjo obmesečnico user posted image , Anita tebi tudi vse lepo za danšanjo obmesečnico user posted image
 


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 13:28:06   
TRIŠ
Evo nas sva nazaj in že kuhamo kosilo.Žan pa pravkar malca.
Vaney si označila s kljukico spredaj vse slike pol pa dala javni album,tisti uček spodaj.
Lunca poročila sva se pa v Semičuuser posted image .  Lunca dobro izgledaš,tisti kombi se pa mojemu zeloooo dopade.Moj dragi namreč obožuje starine oldtimerje.
lusa ploščice so ful žive od benettona


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 14:58:11   
lutiropan
še kar so najine poroke tiče...   enajst let koruzništva, pol pa nama je zmanjkal koruze...user posted image user posted image
in sva se enkrat septembra pogovarjala na terasi in pride moj z idejo, da bi se lahko poročila na njegov rojstni dan( november).user posted image sva bla oba zato, prav na hiter se prijavla (Ljubljanski grad), 5 vabil naredila ( domače je skor kap, saj sploh niso pričakoval, po tolikh letih prigovarjanjauser posted image )
Bilo nas je samo 17 , pa najini trije fantini, ki so uživali sto na uro.
Nič nismo kompliciral, kosilo, pa torta v gostilni.
zvečer je pa tašča pri nama ostala ,da niso bili otroc sami, midva, pa priči, pa še moj brat s punco ,pa smo šli zvečer ven plesat in smo se imel bomba....
Nobenemu od naju ni  bilo za kakšno veliko poroko, sploh pa po tolikih letih , tako da je blo vsem na koncu tko prav in so se vsi dober imel. 
Pa še eno slikico sem dala na hitro gor. (kaja ) to je geslo

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 15:29:03   
TRIŠ
Ful dober dogovor,tako je bilo tudi pri nama,le da je bilo 9 let koruze.No lutiropan pa reč če to ni megauser posted image .    Nič nisi živčen in vse je tako lagano.user posted image
Enkrat vam pa posredujem še iz fešte sam tiste morjo bit pa dvakrat zaklenjeneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 15:57:29   
ursalara
Ne bom zdaj vsako posebaj imenovala ampak vse ste bile prave lepe nevestice!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 16:42:14   
Lunca1
Lutiropan mi smo tud cel kup koruze prej pridelal, pa še enga otroka.user posted image  Mene je zasnubil na 10. obletnico, poročila sva se pa dobro leto kasneje.
Avto sva imela pa sposojen od enga prijatelja. Pa je naprejgrede malo crkaval. user posted image  No pa smo vseen prišli do Polhovega Gradca.user posted image  midva sva imela pa za prijatelje 4-urno pogostitev takoj po poroki, večerjo pa samo za najožjo družino in priče.





(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 17:52:26   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Fasada pa mislim da bo orange.

user posted image user posted image user posted image

Pa ne še ena orange.user posted image  Nič ni narobe z orange, samo jih je pa zdaj toliko, da se mi od njih že user posted image  . Mala pikica vidva kar dajta orange, če vama je všeč. Bom pa slikala in nalimala eno hišo tukaj v moji soseski, ki ima tako preprosto fasado in spet ful zanimivo...meni se ful dopade.

limma ne vem, če imajo DM-ove pleničke elastične trakce. Jaz imam en paketek, ki sem ga kupila pred cca mesecem dni in jih nima. Jih pa po novem imajo Muellerjeve pleničke.

IZVIRNO SPOROČILO: nana35
sunny m.,zdaj pa se še jaz potihem smejim...za tvojo M...user posted image

user posted image user posted image user posted image

lutiropan veliko sreče z novim avtom, pa da ti bo dobro služil.

nana35 jaz moram tudi doplačat dohodnino.user posted image  Ne vem kako so mene najdli.user posted image  Hvala bogu dobi moj kar veliko več nazaj, tako da je država dolžna nama.

klepetka si pa slabo razmišljala, ko sta gradila hiško, da si si privoščila toliko oken.user posted image  Zdaj je pa hudič, ko jih je treba pomit. user posted image

Kot izgleda, bo Neja edino nekrščeno dete tukaj.user posted image

Midve z Nejo sva pa dopodne ujeli malo sončka in sva bili malo več kot dve uri zunaj. Je cel čas spala. Sem ji pa danes naštimala športni voziček in je zakon, tako da bova košaro uporabili samo še v izrednih primerih (mislim, da bo šla kar v klet na čakanje na naslednjega user posted image ).

TRIŠ lušno ste se imeli na poroki, se mi prav dopade.

IZVIRNO SPOROČILO: Lusa
klaja-samo 50 ljudi'Mi jih bomo imeli 12.In to je malo ljudi.

Se strinjam z Luso.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 17:58:41   
Sunny Morning
user posted image  še včeraj za tri mesece: Patrik in za dva meseca: Alex. Danes user posted image za tri mesece: Anita.
 
user posted image  za mamico Dašabino.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 18:29:48   
limma
Neža spi, jaz sem spet tu gor user posted image

Prej sem pozabila - Anita, vse najboljše! user posted image user posted image

Lunca - sem pogledala fotke s poroke. Zelo lepa nevesta si bila, pa tudi drugače si zelo luštna user posted image
Če se bova midva poročila, bo najbrž tako kot pri lutriopan ali TRIŠ, jaz tudi nisem preveč za ceremonije user posted image Aha, berem, da tudi pri vas, Lunca, ni bilo neke velike ceremonije... Lani maja se je poročil od user posted image brat in user posted image je bil priča, ljudi je bilo 120, kar je zame ogromno, ampak je bilo prav super... ampak sebe si pa ne predstavljam v glavni vlogi user posted image

Sunny m.- baje te najnovejše DM pleničke (paket - 2 x 50) imajo el. trakce, ampak še nismo probali, tako da ne vem zagotovo. Bom probala še Mullerjeve pleničke. Prej sem jo previjala in se je 4 krat pokakala... user posted image Ampak gospodična je fina, vsakič na svežo pleničko, tik preden sem ji ritico zapakirala user posted image Sunny, tudi pri nas je tako, jaz moram plačati, user posted image pa dobi kar precej nazaj.. tudi nama je država dolžna (v bistvu pa smo jo kreditiraliuser posted image ) in tudi Neža ne bo krščena.. smo si podobni user posted image


< Sporočilo je popravil limma -- 3.4.2008 18:32:37 >

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 19:21:19   
mala pikica
Jaz sem pa tako slabe volje. Gašperja več ne morem prepričati, da bi jedel iz mojih prsi, tako kriči, ko ga hočem obrniti proti sebi. Nikakor ne gre user posted image Potem pa jokam, ker imam občutek, da me ne mara, čeprav vem, da sploh ni tako. Pa si ne morem pomagat, če pa je res tako hudo videt, da otrok kriči, čim si ga vzamem na roke... Prsi pa sem imela takšne, da sem mislila, da jih bo razneslo. Sem si 200 ml načrpala iz obeh... Kaj naj naredim, da se ne bo jezil? Niti 1x noče povleči, pa teče kot iz pipice, se sploh ne bi rabil matrat...

Drugače pa smo z mamico, sestrično in Gašperjem nakupovali poletne cotke, za Gašperja, da ne bo pomote user posted image Smo kupile 1 kavbojke na naramnice, pa še 2 lepe hlačke, 2 tanke hlačke za doma, 5 majčk (kratki in dolgi rokav), 1 srajčko in 1 klobučka user posted image Vsaj to me je spravilo v dobro voljo.

triš zelo lepa zgodba, si jo bom zapomnila. In prečudovite poročne slike user posted image

nana, klepetka, ljubljana, limma sem obljubila, da bom dala slikice od hiške v album takoj, ko jo 'odenemo' v barvo user posted image

klaja Gašper ima tudi vedno mrzle rokice, ker non stop maha z njimi po zraku. Poskusi še ti, pa boš videla, kako boš imela ledene user posted image Mislim, da nas ne rabi skrbeti zaradi tega.

punce, nana je res zelo pozitivna oseba. Sem vesela, da sem jo imela priložnost spoznati user posted image

limma midva se samo ponoči dojiva leže. Sem pa poskusila že nevemkoliko variant in leg. V kakšnem trenutku ne pomaga nobena, v naslednjem pa je čisto vseeno, kakšna je user posted image

lusa pa bi res bil že čas, da bi se kaj oglasila v naših koncih user posted image

dašabina vse naj, naj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 19:58:48   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Jaz sem pa tako slabe volje. Gašperja več ne morem prepričati, da bi jedel iz mojih prsi, tako kriči, ko ga hočem obrniti proti sebi. Nikakor ne gre user posted image Potem pa jokam, ker imam občutek, da me ne mara, čeprav vem, da sploh ni tako. Pa si ne morem pomagat, če pa je res tako hudo videt, da otrok kriči, čim si ga vzamem na roke... Prsi pa sem imela takšne, da sem mislila, da jih bo razneslo. Sem si 200 ml načrpala iz obeh... Kaj naj naredim, da se ne bo jezil? Niti 1x noče povleči, pa teče kot iz pipice, se sploh ne bi rabil matrat...



Na hitro, z eno roko, ker je v drugi Ajda.

Tudi pri nas je bilo isto. Pravzaprav je še vedno dretje, ampak brez dojenja. Jaz jo takrat nosim, da se umiri, prsa pospravim in potem mi zaspi. Ko je v tem stanju sem jo nekajkrat poskušala dojiti, pa ni šlo in sem se bala da je lačna, pa ni bila. Dala sem jo spat in se je čez 3 ure zbudila. Druga situacija pa je, da se zbudi v posteljici čez nekaj minut in jo v spalnici v temi podojim, potem pa ni problema. Lepo je in naprej zaspi.

To se je pri nas pokazalo za edino učinkovito.

Vsekakor pa ne smeš jokati, ker user posted image  čuti in je še slabše. Takrat nekaj čustev odklopi, ali pa naj jo očka nosi. Nekajkrat globoko vdihni pa bo. Poskusi, morda rata.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 20:26:50   
klaja
Sem si ogledala slikice iz vaših porok in ste bile vse prav lepe neveste, ste mi kar lušte naredle!

Jaz pa sem tako vesela, da Hana prespi celo noč, celih 10 ur in to že par dni.

Lusa saj vem da je to dosti ljudi, skoraj za eno poroko!

Dašabina vse najlepše ob rojstnem dnevu in obilo lepih trenutkov z tvojimi tremi sončki!

Anita tudi tebi pošiljam koš poljubčkov!

Mala pikica bom probala krilit z rokami, ti povem rezultatuser posted image .
Seveda te ima Gašper rad, če se ti joče ko ga pristaviš k prsim še to ni vzrok, da te ne mara. Mami ne jokat, upam da si bo premislil in bo jedel tako kot treba!

Dm-ove pleničke imajo el. trakce, vsaj te ki jih imam jaz.

Lutiropan pa veliko varno prevoženih kilometrov ti želim!





(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 21:11:20   
mala pikica
alfabeta saj ponoči ni problem, problemi so samo podnevi. Danes sem namenoma potegnila na štiri ure po prejšnjem hranjenju, ko je že sigurno bil lačen, pa ni nič pomagalo, je tako kričal in jokal zraven, da se ti srce trga user posted image Saj jokala pa sem potem, ko je šel Gašper na sprehod. Se mi je popoldan zgodilo, da sem se samo nagnila h Gašperju, pa je naenkrat začel jokat. Je že mislil, da ga bom spet na silo obračala k prsim. Pa me je prav zabolelo, ko sem razmišljala, kako bi bilo, če me ne bi imel rad. Ah, zdaj pa že bluzim....

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 21:34:39   
karatina
Mala pikica isti problem imava midve s Karin. Sem se ravno predvčerajšnjim user posted image  zaradi istih občutkov, ki si jih napisala v prejšnjem postu. Sem ugotovila, da se to zgodi, če je fejst utrujena in jo zvija. Zato v takem primeru več ne vstrajam (itak zgubim user posted image ) in ji naredim dodatek - polovico doze, ki jo potrebuje, pa vedno poleg zaspi. Potem je seveda prej lačna in hitro ponudim dojko, da se nebi zgodba ponovila, pa jo brez problema sprejme in spet lepo jeva.

Mogoče bo tudi pri vama delovalo. Kar se tiče raztegnjenja časa med hranjenji pa mislim, da ta upor še poveča, saj se še bolj utrudi in tudi lahkota in z njo zvijanje je še močnejše.

< Sporočilo je popravil karatina -- 3.4.2008 21:37:27 >

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 21:38:16   
ursalara
Mala pikica ne joči to bo se slabse otrok cuti kdaj je mami slabe volje in ponavadi potem se bolj zacne jokati!
Ali iz flaške normalno je-si probala!

< Sporočilo je popravil ursalara -- 3.4.2008 21:39:20 >


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 21:45:29   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara

Mala pikica ne joči to bo se slabse otrok cuti kdaj je mami slabe volje in ponavadi potem se bolj zacne jokati!
Ali iz flaške normalno je-si probala!

Zdaj zvečer spet ni hotel jesti iz prsi, pa sem mu dala načrpano mleko po flaški in je seveda vse pojedel. Pa še nekaj adaptiranega mleka zraven. Imam ful slabo vest, ampak kaj naj naredim? Ko pa tako joče zraven user posted image

karatina saj pravim, tudi ko je lačen, nama ne gre. Sploh ne morem ugotoviti, kaj mu ne odgovarja user posted image

Grem spat, sem tako utrujena in zaspana, me prav utruja ta psiha user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 21:55:25   
karatina
Saj to sem ti ravno hotela povedat, da je mogoče preveč lačen, pa še zvija ga mogoče, po pa od drenja ratajo še bolj utrujeni. Poskusi mu res dati polovico adaptiranega mleka, pa boš videla, da ti bo na flaši mogoče celo zaspal (tako kot Karin), pa kasneje poskusita z dojko (pred veliko lakoto).
Vem pa točnko, kako se počutiš, ko te zavrača. Se je Karin z dudo v ustih pomirila pri babici, pa še ati jo je nosil, da sem naredila dodatek, ko sem jo vzela spet jaz v roke pa grozno drenje user posted image . Pa zize niti videla ni!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 21:58:08   
dašabina
Drage moje, vsem iskrena hvala za čestitke!
Mi smo si doma lepo pogrnili mizo, dve svečke gor, malo šampanjčka za očita in mami, za punce cedevita, regrat in hrenovke na mizo, pa je bilo super. Pa luči smo ugasnili, za idilo je pa še Miha zapančkal.
Pa kaj češ lepšga!

Jaz sem tud dobila od Dm ene plenice, mislim, da imajo elastičen trakec.
Ste pa vse lepe nevestice in tudi otročki vsi luškani, a ni krasno ko sedaj vidimo ta nasmeh na obraščkih, ta mala brezoba bitja - a veste, da imajo naši sončki sedaj več ušes kot zob??!!?
Naše dete je začelo že močno migat in se že skoraj prevali z ritko naokrog, pa noge ta steguje in brca z njimi, kot da vozi kolo. Moraš ga pa gledat v oči in te gleda in se potem smeje kot mali mucek...
NOČKO...

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 22:32:48   
nana35
Klepetka super za Lanine mereuser posted image !O hvala za lepe besede Klepetka. Tudi jaz bi te rada spoznala,sem si to že mislila.
Poročila pa sem se tudi že davnega leta 93,pa imamo tudi samo videokasete pa navadne slike.Kazala pa jih raje ne bi,še zdaj se spomnim,kako se hecno vidi,ko sem rekla DA in sem tako pogoltnila,da me je kar sram.Ja pa ločila sem se tudi kmalu,od tega pa nimam slik,samo nekaj na pol odrezanih,ko sem s škarjami štrcnila svojega bivšega moža stran od mene...user posted image


Klemen spi kot top,sem ga šla pokukat.Joj,je lep!Saj veste mamice,kako poje Zoran Predin-vsakemu se rodi najlepši otrok...in še kako prav ima.Sem to že kdaj napisala????user posted image

Dašabina,Anita vse najboljše!!!user posted image user posted image

Triš,joj,si bila lepa ko si se poročila,ne dvomim seveda,da drugače nisi.Pa lepega možička imaš,ni kaj,kaj šele otročke...Ja saj ni čudno,lepi starši in lepi otročki...
Slike pa so zelo lepe,prav vidi se da si srečna.
Hvala za lepe želje,sem srečna,najbolj pa zato ker imam mojega Klemna s prečudovitim atekom.
katee,lepo da je Žan Luka tako dobro prestal pikeca.user posted image Pa user posted image za mere!!

Limma,meni tudi lasje izpadajo,še dobro da imam tako goste,da se nič ne pozna.Midve pa sva itak stare dopisovalke,vedno si kaj napiševa,ne?

Lunca,tudi ti si bila čudovita nevesta,sem pogledala tvoj album...lepe slike in zelo lepa poroka,pa tisti kombi,kot v filmu...

lutiropan,nas je na poroki bilo 20 s kamermanom vred.Potem pa kosilo,večerja v gostilni in ples...potem pa so nas vrgli ven in smo šli v najbližji disko.Res. Poroka pa taka...user posted image

sunny m.,a vidva ne bosta dala krstit?Meni je sicer vseeno,a midva bova dala,naj bo vsaj krščen,drugo pa ne.Kaj vem,mogoče mu vsaj to kdaj prav pride,meni je,ko so me prosili,da sem postala krstna botra.Sicer nisem hodila k verouku,a krščena sem morala biti za to priložnost.No,kdaj pa bo Klemen krščen,pa se ne ve,se še nisva nič dogovarjala.

mala pikica,kaj pa misliš,da te Gašper ne mara,seveda te mara,pa še kako,ti si zanj edina čudovita oseba v njegovem kratkem življenju,nikar ne misli tako! Se le upira,nič druga.Če drugače ne bo šlo,si boš še zmeraj lahko načrpala,ko imaš toliko mleka.V mojih zizikah je pa suša,kaj pa naj jaz rečem?user posted image

Ah,sem vas končno prebrala,le upam lahko,da mi bo zdaj vse skupaj poslalo...








_____________________________

:))


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 22:58:04   
nana35
user posted image

< Sporočilo je popravil nana35 -- 3.4.2008 22:59:08 >


_____________________________

:))


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Sončki januarčic 2oo8
3.4.2008 23:00:19   
Lunca1
Sunny Neja ni edina, moji otroci tudi niso krščeni.

Vsem ki praznujete vse naj naj, sploh pa Dašabini. user posted image

Limma midva sva imela samo civilno poroko, ker jaz nisem krščena. Hvala za kompliment, ampak tle veliko naredi tudi profi šminka. mene pa drugače šminka redko vidi.user posted image

Mala pikica lUka zadnje dni tudi nekaj štrajka in popoldne in zvečer noče jesti iz desne dojke.user posted image  Zaradi tega ga dam tjas najprej, ko je še lačen. Aja, a ima mleko še enak okus?

Meni tudi počasi začenjajo izpadat lasje, pa Luka me je začel cukat.user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?