|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.4.2008 13:17:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katee)
  Neposredna povezava do sporočila: 3526
   [Brisano sporočilo]
5.4.2008 13:19:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 14:39:14   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Nana in Dašabina vse najboljše

user posted image

Nalin tega si bom pa še jaz zaželela ,pa da ne boš pozabila , brez sredne svečkeuser posted image

< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 5.4.2008 14:50:53 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 14:41:27   
TRIŠ
Nalin kako imaš lepega kužkauser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 15:08:01   
majra
Nana vse najboljše!

user posted image

Vaney, tvojo pričo poznam iz faksa. Ona je verjetno že zdavnaj diplomirala, ja pa kar nekej bljuzim.
Katee, upam da sta tvoja dva zgladila zadeve. Pa boga user posted image . Počohaj jo za ušeski v mojem imenu


Evo še ene, ki se ne slika! Ne morem pomagat, na slikah si zgledam praf čudno in se fotoaparata na veliko izogibam. Mam pa to nesrečo, da se moj ful rad nastavlja pred fotoaparat in še mene zvleče zraven

Nalin, ti si pa res prava umetnica! Sploh pa da ti uspeva ustvarjat z dvema malčkoma, vsaka čast

user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 15:28:53   
klaja
Nana35 vse najboljše!!!

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 15:42:46   
nana35
Dober dan!Zdaj se pa pripravite,ker spet sledi spis,saj me še danes ni bilo na RR!user posted image Pa vsaki posebaj se bom zahvalila za čestitke za moj 36.rojstni dan.Zdaj bom postala Nana36user posted image .

Tudi jaz mislim ostati pri Oleovit D3,ker Klemen nima po njih krčev,zato ne mislim eksperimentirati.

Nalin,tudi jaz sem bila prav vesela,ko sta se moja dva ločila,skoz sami prepiri in sem si prav oddahnila,ko sta se ločila.Prav grozno je bilo.Pa se dandanes oba kar dobro razumeta.Hvala za čestitke!Pa zelo lep izdelek,še več takih!

mala pikica,tudi moja mama ni imela nič mleka,pa sem ravno tako kot ti prava klepetulja.Mogoče je krivo AM??user posted image Hvala za kompliment,saj druge grde slike vse sproti zbrišem,zato jih je tako malouser posted image .Hvala za čestitke.Zdaj pa bom hujšala,sem dobila nekaj takega kot Orbitrek,da bom delala doma.

martinca,kdaj imaš posvetovalnico?

Triš,hvala za pesmico,res hvala,to kar pa je spodaj narisano,tisti pijanček smeško,ja,to bom danes trenirala...user posted image nagibanje kozarčka.

ursalara,tudi tvoja čestitka je zelo lepa,hvala.

sOOs,Vaney,aurora6,karatina,katee,majra,klaja,vsem hvala za čestitke.

katee,upam,da je doma pri tvojih že vse ok.user posted image

majra,hvala bogu da nisem edina čudna,ki se ne slika rada,sva že dve.

Danes sva bila s Klemnom zunaj na sončku,pa lase sem si končno umila, posesala, skuhala,bila v trgovini...ja,res sem pridna.user posted image
Drugače pa je dan kot vsaki drugi.Zdaj sem pa sama,posoda je pomita jaz pa tukaj na RR,Klemen je zunaj z atijem in Lukecom na sprehodu,upam,da mali že ne kriči v vozičku,ker je jedel ob 12h,je skoraj ena zra preko,ko bi že mogel jesti.

No,pa nisem niti tako veliko napisala.Se beremo in pišemo zvečer.Še 1x.








_____________________________

:))


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 17:26:33   
martinca
imam malo časa pa se vas šla malo prebrat...vsega tak ne zmorem ko ste take čveke. je pa danes tak lepi sonček in ga vse po vrsti izkoriščamo. saj tak je prav ker drugi teden napovedujejo dež.

nana, full lepe slike. sem pa ti že jaz svoje poslala na mail, tiste ko ste bili pri nas na obisku.

triš,  poročila se bova 9.8.2008 na najino 4. obletnico. je moj ugotovil da je napačen cigel kupil za škarpo. tak da tistega bomo sedaj porabli za klet ko jo bomo delali za škarpo pa bomo novega kupli.

zdaj pa spet moram it, smo obisk dobili. se zvečer kaj javim.


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 17:46:36   
mml
Nana vse najboljše user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 19:23:43   
vaney
Midva sva se pa primigala domov. Najprej sva šla v Hofer, potem k tašči in tastu, pa k sodelavki na obisk in potem še s kolegico na malo daljši sprehod (kjer sem videla svojo staro srednješolsko user posted image , uf, kje so že ti časi). Anže je večino popoldneva prespal, zdaj pa se je začel oglašat.

Majra, tudi moja priča še ni diplomirala. Ima še 2 izpita za naredit, statistiko in še nekaj. Pravi, da bo čez poletje odšla v New York h kolegici in tam v miru napisala diplomo, ker tukaj je preveč motečih dejavnikov. No, ja, meni bi jih pa glih tam bilo preveč. Tako, da nisi edina, ki še ni diplomiralauser posted image

Zdaj me pa Anže glasno zahteva....


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 21:13:53   
mala pikica
Mi je končno uspelo priti do računalnika. Smo bili cel dan zunaj in čeprav sem večinoma kosila travo, dragi pa prav tako, smo uživali. Gašper je bil 2x na sprehodu, ostali čas pa je tudi večinoma spal user posted image

Zdaj sva se najedla, malo na prsih, potem pa še načrpano mleko, brez AM user posted image Vsaj to... Gašper že pridno panka, jaz pa grem v kopalnico, sem je nujno potrebna.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 21:22:55   
TRIŠ
Evo mene. Tudi jaz sem bila tako pridkana.Sem vse user posted image posadila pa še vrtičkala sem,dragi pa je user posted image okoli hišice in na vrtu.Pol je bila pa otvoritev roštila.Mmmmmm je bilo dobrouser posted image .Temu je pa sledila vročauser posted image ,ker sem utrujena in križ me boli da se komaj premikam.Kako je kaj z vašim križem.Ko se držim dol se komaj zravnamuser posted image ,pa še na trtici imam neko bulo,kot da bi bila voda notri.To opažam že en teden tako da grem v ponedeljek k zdravniku.Upam da ni kaj hujšegauser posted image .Žan je pa cel popoldan spal v user posted image vmes se je malo user posted image pa spet user posted image .Zdej pa gleda kot mala sovica.Bomo videli kaj bo ponočiuser posted image
No sedaj pa me že priganjajo za pravljico.Lahko noč

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 21:44:29   
limma

Samo toliko sem pokukala sem gor, da ti zaželim VSE NAJBOLJŠE, nana! user posted image user posted image user posted image

Lahko noč.

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 21:52:35   
Sunny Morning
Ugotavljam, da se bom za lepega vremena oglasila samo zvečer, ker se cel dan potepamo. Najprej nana35user posted image .

Moram pohvalit našo Nejo, je včeraj spala od 21.30 pa do 6.30. Sem bila prepričana, da se bo ponoči še kaj zbudila in sem zjutraj skoraj oči pustila na uri. Po previjanju in flaški sva potegnili skoraj do 10.00. Ne morem reči, da sem neprespana, ker je Neja zelo skrbna, da se tudi mi naspimo.user posted image  Potem smo se šli dopoldne slikat za osebno in ratalo je tole user posted image user posted image
Na kosilo sem šla k mamici, še pred tem sva pa šli z Nejo na sprehod. Se mi zdi, da neizmerno uživa v športnem delu. Popoldne smo se malo igrali in sva šli ob 18.00 še eno rudno vozičkanja. Zdaj pa že user posted image . Se mi zdi, da so vsi januarčki tako pridni user posted image .

Zadnjič sem obljubila, da bom slikala hiško, ki se meni dopade, pravzaprav fasada se mi dopade. Sem ugotovila, da mogoče ta kot niti ni najboljši pa vseeno, zdaj limam tole bom pa še iz enega kota slikala, da bote dobile celotno sliko.
user posted image

Zdaj se grem pa user posted image , potem pa še malo user posted image .

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 21:57:11   
Alfabeta
Nana35, VSE NAJBOLJŠE!!!!user posted image user posted image user posted image

Samo toliko da se javim. Se mi ne da nič pisati, ker sem vsa pobita. Sin ima spet vročino user posted image , pa je ravno minilo 14 dni od prejšnje ko je imel uroinfekt. Ne vem več kaj mu je. Sumim sicer na grlo, upam pa da bo hitro minilo brez AB.

Lep večer. Pišem kaj več ko bom bolj pri volji.

< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 5.4.2008 21:59:55 >

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 21:58:27   
nana35
martinca,sem pogledala slike in jih nekaj dala tudi na http://nana35.shrani.si/? ,če hočeš videt,ali pa katera druga.Upam,da bo to delovalo.Drugače pa je na strani 140 naslov.Še tukaj hvala za sms in čestitke.

mml,hvala za čestitke in šopek.

mala pikica,user posted image za Gašperja,da je pridno jedeluser posted image pa čeprav tudi na flaško.Tudi jaz sem bila krepko potrebna kopalnice včeraj in danes,pa ne zato,ker sem bila umazana,ampak noge!!!!neobrite,pa še kaj druga....sem zrihtala včeraj,ja.Kar oddahnila sem si,to se ne sme več zgoditi!!Katastrofa!

triš,pozdravi svoj križ.Upam,da se nisi preveč najedla,kile morajo dol,ne gor!user posted image

Klemen že pridno pančka,je zaspal že pri BB,sem ga samo odnesla v posteljo.Tam se je seveda prebudil,ko sem ga položila noter,tako da zdaj ve,da je v svoji posteljici in da mora spati do 4h zjutraj.user posted image Če bi vedel da je pred TV,bi se zbudil čez 3 ure.No,bomo videli,če je registriral,kje je,ker je takoj v trenutku zaspal.Popoldan pa sva še šla s Klemnom v Leclerc po nekaj stvari,ki jih peš ne morem nakupiti,ker so pretežke,kako je z zanimanjem gledal po policah,ko je bilo vse tako pisano.

Zdaj pa počasi grem...

_____________________________

:))


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 22:02:31   
nana35
Limma,hvala za čestitke!
Sunny m.,te bi tudi! In lepo je gledala tvoja Neja za osebno,moja prijateljica je 3x vozila malo k fotografu,ker je non-stop spala,res pa je da jo je ona vozila takoj po 1.mesecu in nikakor je niso uspeli slikat budne.
Alfabeta,hvala!

_____________________________

:))


(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 22:28:03   
obrigit
Nana ob tvojem prazniku ti želimo vse kar se skriva v skromni vendar srčni besedi sreča!
 
Alfabeta user posted image  za tvojega sina in da bi hitro ozdravel.
Mala pikica user posted image  Gašperju da pridno papa.

Vsem ostalim pa želim lepe sanje in mirno  noč

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 22:48:00   
mala pikica
sunny Neja pa je zlo luškana na sliki, so jo dobro ujeli user posted image Ste se dolgo matrali?

nana in martinca sem pogledala slike vajinih malih princev. Je Klemen prav smeškan zraven Patrika, kar se frizurc tiče user posted image

Zdaj pa jaz tudi grem... Nočko...


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu obrigit)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   [Brisano sporočilo]
5.4.2008 22:53:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu obrigit)
  Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 22:54:03   
dašabina
Nana 35 vse najboljše, a to so tvoja leta, no jaz sem jih zdaj napolnila!
Sem šele zvečer uspela sem pridet in ne morem zaspat, ker je imela starejša hčerka fešto že za sosolce in je bilo prav fino - sošolke so Mihca vozičkale, jaz sem pekla pizze, namesto torte je bil super sladoled iz slaščičarne, oči je pa otroke sprehajal s konjem. U glavnem fešta uspela in celo kuhinja je že uštimana, saj ne morem verjet...
No, čakata me vsaj še dve fešti ta mesec, boljš da ne gruntam o denarju, je pa res, da je veliko nepokvarljivih stvari ostalo še za Mašino fešto drugo soboto, namreč naše prinčipese so prišle na svet takole - Ana 9.4., Maša 8.4., sem hotla še mal tiščat pri Maši, pa je hotel otrok ven...


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu obrigit)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 22:55:05   
dašabina
Nalin, pa hvala za tako fejst torto, boljš da ne kažem možu, da ne dobi kompleks.... user posted image user posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3547
   [Brisano sporočilo]
5.4.2008 23:01:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dašabina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: Sončki januarčic 2oo8
5.4.2008 23:01:39   
ljubljana
Nalin user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image  za vse ki praznujete.

Sem dala nove slke v moj album pa si jih lahko pogledate so z današnjega izleta na SV. Jakob
http://turki.moj-album.com/

Nama je z user posted image  uspelo stanovanje posesat in pomit (pravi podvig) ker jeuser posted image  pridno spančkal. 

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   [Brisano sporočilo]
5.4.2008 23:02:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ljubljana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?