|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 18:03:08   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: katee
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
Škoda, da Mustela nima ZF 30.

Je rekla P, da Mustela ima ZF 30, čeprav se tudi meni zdi, da ga nima.

V Mustelinem katalogu je najmanjši ZF 40. Jaz sem v Sanolaborju nabavla kremo od Dr. Hauschka SPF 30 prav otroška krema. Je čisto natur.

Ti, ti majra. Si nam vse zamolčala.user posted image  Si se bala, da se tvoj ne premisli.user posted image user posted image user posted image  Čestitke!

IZVIRNO SPOROČILO: Anchikaa
Mi je že malo noro da se on pa mala isto pišeta,jaz pa ko en izven serijski.

user posted image user posted image user posted image

mala pikica user posted image  zate in za Gašperja. Upam, da se njegova koža čimprej pozdravi.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 18:05:55   
Sunny Morning
Jupi, imamo 200 strani. Zdaj lahko odpremo 2. del. user posted image za vse januarske čvekice.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 19:03:51   
TRIŠ
user posted image pomlad v Beli krajini 1.wmv
3833K   Nalaganje 
TOLE JE PA NAŠ PRAZNIK ZATO VSE JANUARČICE VABLJENEuser posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 28.4.2008 19:05:54 >

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 19:14:16   
Lunca1
Odprla sem 2. del - vljudno vabljene tja user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 19:18:55   
dašabina
Triška a misliš na vigred, ker tole men ne odpre???
Mi smo bili veliko zunaj, pri nas je bilo okrog 12 zelo toplo 22 stopinj, zato sem ga kar slekla, spal pa ni veliko, zdaj pa je začelo pihat.
Sem hotla mal več sejat pa sadit pa bi veter vse odnesel.
Drugač pa imam tud jaz "varstvo" doma, sam jih kar pri miru pustim, ker "ni časa"user posted image user posted image user posted image
Mihec pa veselo raste, se že malo krega, smejčka pa se kot en štrukelj vsak dan bolj....

takole pa ga je napadla račka, na drugi slikici pa vleče trak od aparata...
user posted image user posted image


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 19:33:20   
klepetka
oj
majra ,iskrene čestitkeuser posted image .Pa veliko sreče v zakonu

katee,ja lahko se za jutri zmenimo ,če le ne bo padalo.Povej uro in lokacijo,kjer ti najbolj odgovarja.SAj če bi pa padalo ,se pa zjutraj obvestimo ,pa rajši premaknemo na  kakšen lepši dan..

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning


klepetka prav lušni ste na slikah. Lana je prava princeska. Ti si se tudi fletno zrihtala. Te že celo večnost hočem vprašat, pa vedno pozabim. A je tebi prišla kakšna frizerka frizuro naredit, predno je prišel predsednik Türk na obisk, ker si bila za eno, ki je pravkar rodila, ful zrihtana?


Ma kakšna frizerka.user posted image In bila sme dalež od zrihtanega.
Če ti povem ,da mi jih je potem kar nekaj reklo ,da sem bila skoraj nerazpoznavna ,potem mislim da ti je več ali manj vse jasno.

Tisto ko je bilo na pop tv ,je bilo posneto ob eni uri zjutraj .Prišli so sicer že ob pol enih ,samo še nisem bila zašita.user posted image In verjemi ,da mi niti na pamet ni padlo ,da kakšna sem v glavo  po osmih urah poroda.user posted image Takrat se nisme niti počesala.

No , drugi dan ,ko pa je prišel predsednik,mi je pa predstojnik GK prišel povedat 15 min prej ,da me pride predsednik pozdravit ,se pa  v tistem tud nisem spomnila ,da bi se bilo dobro vsaj počesat.Ampak potem v tisti hitrosti in zmedi  nisem našla niti glavnika;mi ga je mogla soseda posodituser posted image user posted image .

Amapk nekega čudeža po 2 dneh ležanja ,brez laka , fena... tud z glavnikom nisem mogla narest.Ampak preživeli smo.

SEm pa itak mislila ,da bo predsednik sam prišel,pa so se vsuli  noter cel bataljon;5 kamer ,bliskalo se je na vse strani zarad fotoaparatov,2 bodigarda s presednikom,prva dama ,on sam,taglavni iz porodnišnice,ma ni da ni.....Baje da sem kar barve spreminjalauser posted image user posted image

Zanimiva izkušnja ,katere pa nebi več ponovila ,ker se ne znam obnašat pred kameramiuser posted image

anchika,Daša je pa prav zadovoljna pod tem iigračami,In tolk da veš ,zarad tebe  se mi zdajle kar sline cedijo,in bom po moje že jutri naredila tele bananine rezineuser posted image

nana, ma veš da sem si zamišljala Lano  v tadolgi obleki in ženina v frakuuser posted image .

Sebastjan pa dvomim ,da je šel zaradi ljubezni ven.Tale nominacija ga je po moje čist iz tira vrgla;je dodala samo  še piko na i.Ker sem že večkat imela občutek ,da bo obupal in odšel predčasno.Bomo videli zvečer.

Kura dobro pečena ?Da se ti ni zarad iRR zažgala?Ah ,to bi se prej meni.user posted image user posted image

Pa ko pravi š,da bo sam na Štajerskem sonce , potem najbolje ,da pridemo kar k vam kofetkatuser posted image .


dašabina
,tu id jaz sem bila istega mnenja ,da bi mi posejano vse odpihnilouser posted image .PA sem prelložila na drugi dan-spet.Ampak Mihec pa ima posla z raco.user posted image

Lunca ,uletiš  jutri na kofe ,če se  dobimo?odvisn ood vremenskih razmer.Ponavadi  v Ljubljani rado zlivauser posted image

nič ,moram zdaj LAno spat zrihtat ,pa se zvečer še kaj oglasim











_____________________________



(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?